Plakat - Međužupanijski sportski susreti

6. Međužupanijski sportski susreti

ZSPGŽ

uto 07/11/2023

Ovaj petak, 10.11.2023. godine, u Sportskoj dvorani Kostrena održati će se 6. Međužupanijski sportski susreti. Projekt je to koji ima u cilju jačanje međusobne suradnje, razmjenu iskustva i znanja te sportsko nadmetanje mladih sportaša.

pročitaj više...
Promo - tjedan sportskog usavršavanja

NAJAVA – Tjedan sportskog usavršavanja 2023.

sri 27/09/2023

7. Tjedan sportskog usavršavanja
9.-13.10.2023.

Zajednica sportova PGŽ sedmu godinu zaredom organizira Tjedan sportskog usavršavanja PGŽ od 9. do 13. listopada 2023. godine.

Tijekom pet dana programa moći će se čuti raznovrsna predavanja na teme sportske problematike. Cilj je educirati i usavršavati sportski kadar, ali uključiti i zainteresirano građanstvo.

19. igre prijateljstva - otvaranje igara defile

Primorsko-goranskoj županiji drugo mjesto na Igrama prijateljstva

pon 25/09/2023

Svečanom podjelom medalja i simboličnom predajom zastave Igara u ruke Veljka Karabaića, završile su 19. po redu Igre prijateljstva. Na kraju vrlo neizvjesnog natjecanja Igre su osvojili domaćini, dok su naši Primorsko-goranski sportaši osvojili drugo mjesto.

Treće mjesto pripalo je delegaciji iz Unsko-sanskog kantona (BIH) dok su na četvrtom mjestu završili predstavnici Friuli Venezia Giulia.

Plakat 19. igre prijateljstva

Igre prijateljstva 2023 – Novo Mesto

čet 21/09/2023

Od petka 22.09. do nedjelje 24.09. u Novom mestu održati će se 19. Igre prijateljstva na kojem sudjeluju mladi sportaši i sportašice iz Hrvatske (PGŽ), Italije (Friuli Venezia Giulia), Slovenije (Novo Mesto) i Bosne (Unsko-sanski kanton).

Održati će se natjecanja iz nogometa, stolnog tenisa, košarke, rukometa i šaha. Organizator ovogodišnjeg izdanja Igara je Zavod Novo mesto.

Ema Sgardelli

Ema Sgardelli srebrna na turniru iz serije Premier lige

Karate

pon 11/09/2023

Na turniru Karate Premier League održanom u Dublinu (Irska), Ema Sgardelli osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 50kg.

U finalu bolja od Eme bila je Yorgelis Salazar iz Venezuele, koja trenutno drži prvo mjesto na svjetskoj rang listi ove kategorije.