Kickboxing

Ela Znaor srebrna na Europskom kupu "Zagreb open"

Kickboxing

pon 19/02/2024

Ela Znaor je u subotu 17. veljače osvojila srebrnu medalju na Europskom kickboxing kupu u Zagrebu. Ela je nastupila je u point fightingu među seniorkama do 65 kg. U četvrtfinalu je rezultatom 12:10 pobijedila Njemicu Angelinu Czekalla, a u polufinalu Slovakinju Michaelu Goralczykova 12:7. U finalu je, na žalost, izgubila od Talijanke Martine Sartorato 8:14 te je tako zauzela drugo mjesto. Europski kup u Zagrebu je okupio 2.441 natjecatelja iz 267 klubova i 39 država.

Ana Jović

Ana Jović osvojila dvije brončane medalje na EP

Kickboxing

pon 11/09/2023

Na Europskom prvenstvu u kickboxingu za djecu, kadete i juniore, što se od 25. kolovoza do 3. rujna održalo u Istambulu, Ana Jović osvojila je dvije brončane medalje.

Hrvatska kickboxing reprezentativka Jović, koja je prvi puta nastupila u kategoriji juniora, osvojila je medalje u dvije discipline – Point fighting – juniori do 60 kg i Light contact – juniori do 60 kg. Na smotri Starog kontinenta okupilo se 1.500 natjecatelja iz 38 zemalja.