Please turn ON Javascript for full user experience.

Uspjeh riječkog boksa na državnom prvenstvu

Na održanom državnom seniorskom prvenstvu u Zagrebu, Riječani su ostvarili zavidan uspjeh. Vratili su se okićeni s tri zlatne, jednom srebrnom i jednom brončanom medaljom.

Matteo Komadina, koji se boksu vratio nakon tri godine, pod vodstvom trenera Kristijana Hodaka, u kategoriji do 64 kg osvojio je zlato.odlukom sudaca u finalnoj borbi protiv Filipa Poturovića. Također, osvojio je pehar i za najboljeg tehničara prvenstva.

Matej Uremović osvojio je srebro u kategoriji do 81 kg. U finalu je poražen na bodove od Luke Plantića, najboljeg boksača prvenstva.
Bronca u kategoriji +91 kg je također otišla u Rijeku, točnije klub Team Predator, a osvajač je Toni Kasumović.
U konkurenciji mlađih seniora novi prvaci su Lino Ružić (Rijeka) u kategoriji do 52 kg te Franko Tonsa (Team Predator) do 64 kg.