Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb17.01.2020.
ATLETIKA800 mDominikBabićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb17.01.2020.
ATLETIKA3000 mAnaTibljašAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb17.01.2020.
ATLETIKAtroskokEmaBacaljaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb17.01.2020.
ATLETIKA800 mDominikBabićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.01.2020.
ATLETIKA1500 mAntonioBanAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.01.2020.
ATLETIKA3000 mAnaTibljašAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.01.2020.
ATLETIKA3000 mIvanVuletićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.01.2020.
ATLETIKA3000 mFilipCvijetićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.01.2020.
ATLETIKA800 mDominikBabićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb31.01.2020.
ATLETIKA1500 mMarinoBloudekAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb31.01.2020.
ATLETIKAtroskokNikolaJelašAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb31.01.2020.
ATLETIKA200 mElideBabićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.02.2020.
ATLETIKA1500 mSandraŽilićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.02.2020.
ATLETIKA60 mElideBabićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.02.2020.
ATLETIKAkuglaKenanHalilovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.02.2020.
ATLETIKA1000 mLorisFaustiniAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.02.2020.
ATLETIKAkuglaFilipVrkićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb08.02.2020.
ATLETIKA800 mElenaBanAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb08.02.2020.
ATLETIKA50 m preponeMatejRužićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb08.02.2020.
ATLETIKA1500 mAntonioBanAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb14.02.2020.
ATLETIKAtroskokAndjelaŠušnjarAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb14.02.2020.
ATLETIKA400 mNicoleMilićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb14.02.2020.
ATLETIKAdiskLauraDelačAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkuglaKenanHalilovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAdiskAndre JureČubelićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAdiskKenanHalilovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkuglaToniGržićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkuglaLauraŠtefanacAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkuglaAndre JureČubelićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAdiskToniGržićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAdiskIraČekadaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkladivoKenanHalilovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkopljeKarloManceAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkopljeAndre JureČubelićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkopljeKenanHalilovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkopljeToniGržićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkopljeLauraŠtefanacAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit06.03.2020.
ATLETIKAkladivoToniGržićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.03.2020.
BOKS- 54 kgIvonaStojakovićBoksački klub Predator1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSplit
BOKS- 54 kgIvaRasporBoksački klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSplit
BOKS- 66 kgIvanaBrkljačaBoksački klub Predator2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSplit
BOKS- 66 kgKlaraJandriškoBoksački klub DELNICE1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSplit
BOKS- 60 kgFerdiBajramiBoksački klub Predator2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSplit
BOKS54 kgKatjaJurkovićBoksački klub KING2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit05.03.2020.
Karate- 61 kgLauraFučikKarate klub DELTA3EP Evropsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoBudimpešta08.02.2020.
Karate- 84 kgRenatoRešetarKarate klub Zamet3EP Evropsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoBudimpešta08.02.2020.
SKIJANJEveleslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb
SKIJANJELeonaPopovićSki-klub RIJEKA4EK Evropski kupSEN SeniorskoHasliberg
SKIJANJE4 km klasikaMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN1OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE1,5 km klasikaLanaSobolSkijaški klub GORANIN3OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE1,5 km klasikaLeaGašparacSkijaški klub GORANIN4OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE3 km klasikaChiaraGašparacSkijaški klub GORANIN6OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE3 km klasikaNivesBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA7OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE3 km klasikaPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN9OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE5 km klasikaFilipCrnićSkijaški klub BJELOLASICA11OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJEslopestyleLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN19SK Svjetski kupSEN SeniorskoLaax
SKIJANJEslopestyleLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN19SK Svjetski kupSEN SeniorskoSeiseralm
SKIJANJEbig airLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN2EK Evropski kupSEN SeniorskoPoljska
SKIJANJEbig airLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN3EK Evropski kupSEN SeniorskoVars, Francuska
SKIJANJEslopestyleLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN3EK Evropski kupSEN SeniorskoKopaonik, Srbija
SKIJANJEslopestyleLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN4EK Evropski kupSEN SeniorskoVars, Francuska
SKIJANJEbig airLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN5EK Evropski kupSEN SeniorskoDavos, Švicarska
SKIJANJEbig airLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN8EK Evropski kupSEN SeniorskoAbsolut Park, Austrija
SKIJANJEklasikaKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaNatašaBrnelić-MarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaJakovHladikaTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaLukaBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaDariaMatajaSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaPatriciaSvetličićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaFilipCrnićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaMatijaNaglićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaEmaSobolSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaIvaPetrinićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaAnjaFumićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaBorisŠtefančićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaTeoJurkovićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaChiaraGašparacSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaNivesBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaMateoGorupićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaZvonimirLikerTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaAntonioPetrinićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaLanaSobolSkijaški klub GROBNIČAN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaLeaGašparacSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEklasikaNicolŠtivičićSkijaški klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija01.02.2020.
SKIJANJEslobodno- apsolutno mEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodno- apsolutno mJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodno- apsolutno mVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodno- apsolutno žDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodno- apsolutno žGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoFilipRužićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoNatašaBrnelić-MarkovičićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoLukaBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoNikaŠtimacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoFilipCrnićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoEmaSobolSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoLanaKudlikSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoIvonaPetrinićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoBorisŠtefančićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoTeoJurkovićSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoBornaNaglićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoChiaraGašparacSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoNivesBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoMateoGorupićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoAntonioPetrinićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoZvonimirLikerTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoLeaGašparacSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoLanaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
SKIJANJEslobodnoNicolŠtivičićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPokljuka, Slovenija14.02.2020.
TRIATLONMini akvatlonLanMarićTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoJarun, Zagrb11.09.2020.
TRIATLONMini akvatlonLovroDobravacTriatlon klub TRITON2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoJarun, Zagreb11.09.2020.
TRIATLONsupersprintAuroraValinčićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJarun, Zagreb11.09.2020.
TRIATLONsprintGabrielBaracTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoJarun, Zagreb11.09.2020.
TRIATLONsprintRenatoŽicTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoJarun, Zagreb11.09.2020.