Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER4OS SEN SeniorskoLondon19.07.2019.
Boćanjeprecizno izbijanjeCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRočko polje16.05.2019.
Boćanjeprecizno izbijanjeMajaStipančićBoćarski klub DRENOVA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRočko polje16.05.2019.
Boćanjepojedinačno klasičnoCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRočko polje16.05.2019.
Boćanjepojedinačno klasičnoNikolMarelja-BošnjakBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRočko polje16.05.2019.
Boćanjebrzinsko izbijanjeCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRočko polje16.05.2019.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugDoroteaMaršanićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugRobertaPetrovićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjepojedinačno klasičnoDoraFućakBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjepojedinačno klasičnoDoroteaMaršanićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjebrzinsko izbijanjeMeritaCocajBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjebrzinsko izbijanjeDoraFućakBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjeprecizno izbijanjeRobertaPetrovićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjeprecizno izbijanjeDoraFućakBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugLeonPetzBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjeprecizno izbijanjeFranJakominićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugFilipKlarićBoćarski klub DRIVENIK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjepojedinačno klasičnoFilipKlarićBoćarski klub DRIVENIK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjebrzinsko izbijanjeFilipKlarićBoćarski klub DRIVENIK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjebrzinsko izbijanjeŽarkoJerčinovićBoćarski klub DRIVENIK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjeprecizno izbijanjeFilipKlarićBoćarski klub DRIVENIK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugCarolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVis13.09.2019.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLovroŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
Boćanjepojedinačno klasičnoLovroŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
BoćanjekrugoviŽarkoJerčinovićBoćarski klub DRIVENIK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
Boćanjeprecizno izbijanjeŽarkoJerčinovićBoćarski klub DRIVENIK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
Boćanjepojedinačno klasičnoŽarkoJerčinovićBoćarski klub DRIVENIK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
BoćanjeBližanje i izbijanje u krugFilipKlarićBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
Boćanjeprecizno izbijanjeFilipKlarićBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
Boćanjebrzinsko izbijanjeFilipKlarićBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
Boćanjepojedinačno klasičnoFilipKlarićBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
Boćanjeprecizno izbijanjeAdrianŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
BOKSbantam -56 kgLucijanBabićBoksački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.03.2019.
BOKSvelter - 64 kgBesnikOracaBoksački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.03.2019.
BOKSbantam -56 kgLukaKlarićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.03.2019.
BOKSlaka - 60 kgRamonFeratiBoksački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.03.2019.
BOKS- 76 kgMateoPejićBoksački klub KING2EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoGruzija09.08.2019.
DIZANJE UTEGA- 67 kg - 103 kg trzajKorinoPiljićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 67 kg - 130 kg izbačajKorinoPiljićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 67 kg - 233 kg olimpijski biatlonKorinoPiljićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 73 kg - 83 kg trzajMilošSušanjKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 73 kg - 102 kg izbačajMilošSušanjKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 73 kg - 185 olimpijski biatlonMilošSušanjKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 61 kg - trzaj 51 kgDavidŠkaljacKlub dizanja utega KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 61 kg - izbačaj 69 kgDavidŠkaljacKlub dizanja utega KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 61 kg - olimpijski biatlon 120 kgDavidŠkaljacKlub dizanja utega KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 45 kg - trzaj 32 kgChiaraReljacKlub dizača utega RJEČINA 753DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 45 kg - izbačaj 41kgChiaraReljacKlub dizača utega RJEČINA 753DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 45 kg - olimpijski biatlon 73ChiaraReljacKlub dizača utega RJEČINA 753DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 55 kg - trzaj 30 kgTimonJedriškoKlub dizača utega RJEČINA 753DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 55 kg -izbačaj 39 kgTimonJedriškoKlub dizača utega RJEČINA 753DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGA- 55 kg - olimpijski biatlon 69 kgTimonJedriškoKlub dizača utega RJEČINA 753DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.05.2019.
DIZANJE UTEGAtrzaj 101 kgKorinoPiljićKlub dizanja utega KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoFinska
DIZANJE UTEGAizbačak 134 kgKorinoPiljićKlub dizanja utega KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoFinska
DIZANJE UTEGAolimpijski biatlon 238 kgKorinoPiljićKlub dizanja utega KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoFinska
DIZANJE UTEGA- 73 kg trazaj 100 kgKorinoPiljićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
DIZANJE UTEGA- 73 kg izbačaj 126 kgKorinoPiljićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
DIZANJE UTEGA- 73 kg olimpijski biatlon 226KorinoPiljićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
DIZANJE UTEGA-67 kg trzaj 56 kgDavidŠkaljacKlub dizanja utega KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
DIZANJE UTEGA-67 kg izbačaj 75 kgDavidŠkaljacKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
DIZANJE UTEGA-67 kg olimpijski biatlon 131 kgDavidŠkaljacKlub dizanja utega KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
GIMNASTIKApreskokRokMarjanovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAkarikeRokMarjanovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAručeDominikPlešeGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKApreskokIvanoMiljevićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAparterNikaKukuljan FrletaGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak
GIMNASTIKApreskokEmiMatoščevićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak
GIMNASTIKAdvovisinske ručeEmiMatoščevićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak
GIMNASTIKApreskokMilaPrpićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAgredaMilaPrpićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAparterMilaPrpićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAdvovisinske ručeMilaPrpićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAdvovisinske ručeMirnaHontićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAdvovisinke ručeSofiaMešterGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAparterMirnaHontićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKApreskokMirnaHontićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAgredaNikaKukuljan FrletaGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak
GIMNASTIKAgredaEmiMatoščevićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak
GIMNASTIKAparterBrunaSchubertGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak
GIMNASTIKAgredaBrunaSchubertGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak
GIMNASTIKAgredaLanaJambrovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak
GIMNASTIKAgredaAniPughelGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak
GIMNASTIKAdvovisinske ručeLivPetrovoćGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak
GIMNASTIKAdvovisinske ručeKajaDekovićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak
GIMNASTIKAvišebojMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak07.06.2019.
GIMNASTIKAkarikeMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak07.06.2019.
GIMNASTIKAparterMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak07.06.2019.
GIMNASTIKAprečaMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak07.06.2019.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak07.06.2019.
JEDRENJElaser 4,7UrsulaBalasJedriličarsko društvo VAL2EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoHyeres24.05.2019.
JEDRENJElaser 4,7RokoStipanovićJaht klub Croatia2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoKanada23.08.2019.
JEDRENJElaser 4,7NikaManestarJedriličarsko društvo VAL6SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoKanada23.08.2019.
JEDRENJElaser 4,7UrsulaBalasJedriličarsko društvo VAL9SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoKanada23.08.2019.
JEDRENJEfoilEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVolosko
KaratekateManuelVedrišKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOsijek24.05.2019.
KaratekateRaulVedrišKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOsijek24.05.2019.
KaratekateSaraMemićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOsijek24.05.2019.
KaratekateManuelVedrišKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOsijek24.05.2019.
KaratekateManuelVedrišKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek
KaratekateRaulVedrišKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek
KaratekateSaraMemićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek
KuglanjesprintAnamarijaGrdićKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRokycany, Češka09.05.2019.
KuglanjepojedinačnoAnamarijaGrdićKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRokycany, Češka09.05.2019.
KuglanjepojedinačnoNikoMihelKuglački klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin
KuglanjepojedinačnoAnamarijaGrdićKuglački klub MLAKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka06.02.2019.
KuglanjepojedinačnoIvanaNeralićKuglački klub MLAKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka06.02.2019.
KuglanjepojedinacnoKarloPetrinovićKuglački klub GORANIN3SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoRokycany09.05.2019.
PLIVANJE200 m slobodnoAntonioĐakovićPlivački klub PRIMORJE CO3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoKazan06.07.2019.
PLIVANJE400 m slobodnoAntonioĐakovićPlivački klub PRIMORJE CO1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoKazan06.07.2019.
ŠahMarinBosiočićŠahovski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBjelovar30.03.2019.
ŠahLaraZagoracŠahovski klub RJEČINA Dražice1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir16.06.2019.
ŠahIvanTrošeljŠahovski klub JUNIOR2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir16.06.2019.
ŠahLaraDesnicaŠahovski klub DRAGA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir16.06.2019.
ŠahIvanŠarićŠahovski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBjelovar30.03.2019.
ŠahPatricijaVujnovićŠahovski klub LIBURNIJA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb06.05.2019.
SamostrelAndrejKrstinićŠportsko streljački klub Dub1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoRusija
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMateaButoracKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.03.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloPetraPremušKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.04.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMateaButoracKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.05.2019.
SKIJANJE3 km klasikaEmaSobolSkijaški klub GORANIN4OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE1,5 klasikaLanaSobolSkijaški klub GORANIN5OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE1,5 km klasikaLeaGašparacSkijaški klub GORANIN6OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE1,5 km klasikaTeoJurkovićSkijaški klub POLET7OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE3 km klasikaFrankaTomićSkijaški klub GORANIN9OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE4 km klasikaMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN10OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE1,5 km klasikaInesLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST11OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE4 km klasikaKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST12OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE1,5 km klasikaNicolŠtivičićSkijaški klub GORANIN14OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE1,5 km klasikaNikaKolencTrkačko skijaški klub Ravnogorac16OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJE3 km klasikaPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN19OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme
SKIJANJEslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2019.
SKIJANJEslalomMajaFućakSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2019.
SKIJANJEveleslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.03.2019.
SKIJANJEslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.03.2019.
SKIJANJEveleslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.03.2019.
SKIJANJEklasikaEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaDamirJurčevićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaSvetlanaŽagarSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaNatašaBrnelić-MarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaAntoniaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaNikaKlobučarTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaPatarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaLukaBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaKlaudijaŠporerSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaDominikMihelčićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaBornaKuprešakSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaDariaMatajaSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaAnaBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaFrankaTomićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaEmaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaNivesBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaTeoJurkovićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaIvanoPelkoSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaLeaGašparacSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaLanaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaInesLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaAntonioPetrinićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaFranDolušićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaEduardGorupićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaMartaGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaNikolinaŽivanovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEklasikaFrankaNaglićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana11.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoSvetlanaŽagarSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoAntoniaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoMislavGrgurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoDamjanŠporerTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoNikaKlobučarTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoSašaMrakovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoLukaBarićevacSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoNikaŠtimacSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoPatriciaSvetličićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoMiaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoDominikMihelčićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoBornaKuprešakSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoDarijaMatajaSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoValneaŠporerTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoBorisŠtefančićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoFrankaTomićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoEmaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoTeoJurkovićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoIvanoPelkoSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoMatijaMarkovićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoLanaSobolSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoInesLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoLeaGašparacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoAntonioPetrinićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoGabrijelGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoDinoMandićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoMartaGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoEmaMufićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEsprint slobodnoNikolinaŽivanovićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice25.01.2019.
SKIJANJEmaratonEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonDamirJurčevićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonSvetalanaŽagarSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonKlaudijaŠporerSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonLukaBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonFilipCrnićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonDariaMatajaSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonAnaMatajaSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEmaratonLanaKudlikSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana16.02.2019.
SKIJANJEslobodnoEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoDamirJurčevićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoSvetlanaŽagarSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoAntonijaPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoNatašaBrnelić-MrakovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoIvanZaharijaTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoSašaMrakovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoPatarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoLukaBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoFilipCrnićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoDominikMihelčićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoAnaMatajaSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoLanaKudlikSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoEmaSobolSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoFrankaTomićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoBorisŠtefančićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoTeoJurkovićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoRinoMohačSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoLeaGašparacSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoInesLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoGabrijelGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoFranDolušićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoAntonioPetrinićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoMartaGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEslobodnoNikolinaŽivanovićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana02.03.2019.
SKIJANJEbig airMauroŠoićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPiancavallo01.03.2019.
SKIJANJEbig airLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPiancavallo01.03.2019.
SKIJANJEbig airNicoleNastićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPiancavallo01.03.2019.
SKIJANJEbig airCvitaLukanovićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPiancavallo01.03.2019.
SKIJANJEbig airMauroŠoićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPiancavallo01.03.2019.
SKIJANJEbig airNicoleNastićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPiancavallo01.03.2019.
SKIJANJEbig airFraneKordić-LukanovićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPiancavallo01.03.2019.
SKIJANJEbig airMauroŠainSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPiancavallo01.03.2019.
SKIJANJEbig airCvitaLukanovićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPiancavallo01.03.2019.
SKOKOVI U VODU1 m daskaDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka06.07.2019.
SKOKOVI U VODU3 m daskaDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka06.07.2019.
SKOKOVI U VODUtoranjDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka06.07.2019.
SKOKOVI U VODU1 m daskaSvenValeKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka06.07.2019.
SKOKOVI U VODU3 m daskaSvenValeKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka06.07.2019.
Sport gluhihatletika bacanje kopljaLauraŠtefanacAtletski klub KVARNER1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoNjemačka
Sportski ribolov na morulov s obaleMarinaMavrinc MatuljaŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLangsebaan, Afrika07.02.2019.
Sportski ribolov na morulov iz brodiceMateoVukušićŠPORTSKO RIBOLOVNO DRUŠTVO "KOSTRENA"1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoLovran17.06.2019.
Sportski ribolov na morulov s obaleSanjaLotspaichŠportsko ribolovni klub Ičići12SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLangsebaan, Afrika07.02.2019.
Sportski ribolov na moruU 21 iz brodiceMateoVukušićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
STOLNI TENISpojedinačnoSenaSmailjiStolnoteniski športski klub SRDOČI1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDugo selo31.05.2019.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukLukaKaštelanStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELJAŠTVOmalokalibarska puška 50 m trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1SK Svjetski kupSEN SeniorskoPeking21.04.2019.
TAEKWONDO+ 87 kgNicholasNovakovićTaekwondo klub GROBNIK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSamobor21.04.2019.
TENISpojedinačnoDoraBiondićTenis klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb11.05.2019.
TENISpojedinačnoDoraBiondićTenis klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko