Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
BoćanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Marelja Bošnjak, Baran, C. Bajrić, V. Bajrić, Nimčević, Petrović, Fućak, Maršanić, CocajZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLabin24.05.2019.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Cocaj, PetrovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Fućak, MaršanićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Fućak, MaršanićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Burić, PetrovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONVukelić, JakominićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub VARGONVukelić, JakominićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
BoćanjeBoćarski klub VARGONnullM2DK Državni kupJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
BoćanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"nullZ5EK Evropski kupSEN SeniorskoČavle09.06.2019.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub DRIVENIKKlarić, JerčinovićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub DRIVENIKKlarić, JerčinovićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSinj09.07.2019.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"C. Bajrić, Marelja-BošnjakZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVis13.09.2019.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"C. Bajrić, V. BajrićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVis13.09.2019.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Marelja-Bošnjak, NimčevićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVis13.09.2019.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub SVETI JAKOVŠipek, Jerčinović (BK Drivenik)M1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
BoćanjeparoviBoćarski klub SVETI JAKOVKlarić, TusM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko polje
JUDOju no kataJudo klub RIJEKAUršić, GrbaZ2EK Evropski kupSEN SeniorskoBruxselles23.02.2019.
Karatekate ekipnoKarate klub RAB-ENPIGabrijel Anđelić, Maro Renić, Ivano TomičićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOsijek24.05.2019.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAnđelić, Renić, TomičićM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek
KuglanjeKuglački klub MLAKAnullZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KuglanjeekipnoKuglački klub MLAKANeralić, Cindrić, Sinković, Grdić, BosakZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAnullM1DK Državni kupSEN SeniorskoPula21.05.2019.
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKAMarija Vrban, Eni Karbić, Izabela Kokorović, Ivana Kesten, Andrea Koraca, Lara Sluga, Vanna Viškanić, Marta Cvitković, Natalia Tomić, Tamara Popić, Valentina Devčić, Mia Volarić, Tina Stanojević, Nora Aničić. Treneri: Leo Barić, Gordana JurcanZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj04.05.2019.
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKAnullZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek22.04.2019.
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKACvitković , A. Popić , Volarić (L), Barać , Tomić , Vrban, Boban , T. Popić, Francetić, Šćulac , Mioč , Koraca, Žarković (L), CvijićZ2DK Državni kupSEN SeniorskoRovinj23.04.2019.
ODBOJKApijesakKlub odbojke na pijesku OpatijaAndrea Koraca, Mia Volarić, Sara Bušljeta, Andrea Šahinović, Ema Barać i Franka LukežićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČakovec23.08.2019.
RUKOMETRukometni klub TRSATTonsa, Varljen, Franković, Dundović, Kušić, Willheim, Vuković, Peranić, Bašić, Perković, Vujnović, N. Gligora, M. Gligora, Tomović, Imeraj, Klić, Gundić, FavrettoM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag01.06.2019.
ŠahekipnoŠahovski klub JUNIORTomulić, Šafar, Špiranec, Zelić, Trošelj, MufićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSveti Filip i Jakov22.04.2019.
ŠahŠahovski klub RIJEKAnullM2DK Državni kupSEN SeniorskoMali Lošinj13.05.2019.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAnullM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Filip i Jakov22.04.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMustać, Butorac, Radovčić, Turković, Galović, Juranović, Jurković, Poklepović, Glavačević, Šebalja, r. Radetić, r. StojšićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPremuš, Fućak, Bandera Ulrich, Kus, Čop, Turković, Stupar, Spoja Milat, r. Kertelj, r. VuletićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, Radetić,Z2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.03.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISJuranović, Jurković, Glavačević, Stojšić, Radetić, Šebalja, Poklepović, Kosanović, r. ButoracZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.03.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISJuranović, Jurković, Glavačević, Stojšić, Radetić, Šebalja, Poklepović, Kosanović, ButoracZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.03.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPremuš, Fućak, r. Bandera UlrichZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.04.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPremuš, Fućak, r. Bandera UlrichZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.04.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISKus, Premuš, Fućak, Bandera Ulrich, Čop, Turković, Stupar, Spoja Milat, r. Kertelj, r. VuletićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.04.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISKus, Premuš, Fućak, Bandera Ulrich, Čop, Turković, Stupar, Spoja Milat, Kertelj, Vuletić, r. ŠargačZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.04.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTea Mustać, Matea ButoracZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.05.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTea Mustać, Matea Butorac, Magdalena Radovčić, Katja Turković, Ani Jurković, Enea Šebalja, Ielena Galović, Paola Poklepović, Maria Glavačević, Andrea KosanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.05.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMagdalena Radovčić, Tea Mustać, Katja Turković, Ani Jurković, Enea Šebalja, Ivana Radetić, Ivona Stojšić, Maria Glavačević, Matea Butorac, Paola PoklepovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.05.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISKlaričić, Segarić, Stanković, Bedić, Peričić, Rančev, Zec, Biagiani, Pavletić, GrbacZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.06.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISKlaričić, Segarić, Stanković, Bedić, Peričić, Rančev, Zec, Biagiani, Pavletić, GrbacZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.06.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISKlaričić, Segarić, r. StankovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.06.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISKlaričić, Segarić, r. StankovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBedić, PeričićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRadetić, Stojšić, r. ButoracZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMustać, ButoracZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISKlaričić, Segarić, Stanković, Bedić, Peričić, Zec, Biagini, Rančev, r. Pavletić, r. GrbacZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPremuš, Bandera Urlich, r. FućakZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, Radetić, Stojšić, Juranović, Jurković, Poklepović, Glavačević, Šebalja, r. KosanovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, Radetić, Stojšić, Juranović, Jurković, Poklepović, Glavačević, ŠebaljaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb22.02.2019.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPremuš, Fućak, Bandera Ulrich, Kus, Čop, Turković, Stupar, Spoja Milat, Kertelj, Vuletić, r. ŠargačZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.02.2019.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski športski klub SRDOČISmailji, Rebić TISZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDugo selo31.05.2019.
STOLNI TENISmješoviti paroviStolnoteniski športski klub SRDOČISmailji, Benko TISZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDugo selo31.05.2019.
STRELIČARSTVOekipnoStreličarski klub RIJEKAMočinić, Haramija, VukićZ1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
TENISparoviTenis klub OPATIJAnullZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb11.05.2019.
TENISparoviTenis klub OPATIJAnullZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVuković, Babić, Kažoki, Trošelj, Grbac, Čubranić, Jurić, Sotošek, Sorić, Švaić, Lulić, SinožićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKorčula
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKABroznić, Šurbek, Štimec, Burburan, Bosner, Franulović, Jušić, Krota, Jurasić, Tončinić, Polonio, Dipić, UhačM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb22.03.2019.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAAntonio Broznić, Ivan Šurbek, Duje Tomić, Adriano Štimec, Gabrijel Burburan, Robert Bosner, Luka Franulović, Adriano Jušić, Borna Krota, Jan Jurasić, Viktor Tončinić, Matija Polonijo, Mauro Dipić, Ivan Uhač, Borna Margitić.M1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoZagreb20.07.2019.