Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAkugla 5 kgToniGržićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.01.2018.
ATLETIKA60 mMatejVrbanAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.01.2018.
ATLETIKA60 m preponeIvaPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka26.01.2018.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka26.01.2018.
ATLETIKA60 mLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka02.02.2018.
ATLETIKA60 m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka02.02.2018.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka02.02.2018.
ATLETIKA60 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka02.02.2018.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka02.02.2018.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka02.02.2018.
ATLETIKAkugla 3 kgPaolaKlasanAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.02.2018.
ATLETIKA55 m preponeRoriKezeleAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka17.02.2018.
ATLETIKAvisCarlaRudinAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka17.02.2018.
ATLETIKAkuglaFilipVrkićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka17.02.2018.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.02.2018.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb23.02.2018.
ATLETIKA60 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.02.2018.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb23.02.2018.
ATLETIKA800 mDominikBabićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.02.2018.
ATLETIKAdesetobojFranBonifačićAtletski klub KRK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb11.05.2018.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb02.03.2018.
ATLETIKA800 mDominikBabićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb02.03.2018.
ATLETIKA1500 mMarkoGregurecAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb02.03.2018.
ATLETIKA1500 mLukaVukelićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb02.03.2018.
ATLETIKA800 mSaraSuperinaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb02.03.2018.
ATLETIKA1500 mAnaTibljašAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb02.03.2018.
ATLETIKAbacanje diskaToniGržićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.03.2018.
ATLETIKAbacanje kopljaToniGržićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.03.2018.
ATLETIKAbacanje diskaAnaMarčetaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.03.2018.
ATLETIKAbacanje kopljaKarolinaDujmešićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.03.2018.
ATLETIKAbacanje kugleNeaBagarićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.03.2018.
ATLETIKAbacanje diskaLauraDelačAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit02.03.2018.
ATLETIKAbacanje diskaIraČekadaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.03.2018.
ATLETIKAbacanje kopljaKarloManceAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit02.03.2018.
ATLETIKAbacanje kugleIvanKovačAtletski klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit02.03.2018.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
ATLETIKA400 mDominikBabićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
ATLETIKA2000 m sa zaprekamaLukaVukelićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
ATLETIKA200 mErikSlugaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
ATLETIKA800 mDominikBabićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
ATLETIKA2000 m sa zaprekamaAnaTibljašAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
ATLETIKA1500AnaTibljašAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar23.03.2018.
ATLETIKA400 mDominikBabićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar23.03.2018.
ATLETIKA800 mLukaVukelićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar23.03.2018.
ATLETIKAkopljeToniGržićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.06.2018.
ATLETIKA100 mLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.06.2018.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.06.2018.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.06.2018.
ATLETIKA200 mLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.06.2018.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.06.2018.
ATLETIKAdiskLauraDelačAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.06.2018.
ATLETIKAdiskIraČekadaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.06.2018.
ATLETIKAkopljeKarloManceAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.06.2018.
ATLETIKAkuglaIraČekadaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.06.2018.
ATLETIKA3000 mAntonioBanAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.06.2018.
ATLETIKA13,6 kmZoranŽilićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVeliko Rujno10.08.2018.
ATLETIKA100 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.07.2018.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.07.2018.
ATLETIKA200 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.07.2018.
ATLETIKA400 m preponeRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.07.2018.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKAvisIvanVujevićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKAtroskokIvanVujevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKA100 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKAdaljRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKA400 m preponeIvanVujevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKAkopljeToniGržićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKA5000 mSaraSuperinaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKA300 m zprAnaTibljašAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKA5 km cestaLukaVukelićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNovigad05.10.2018.
ATLETIKA3 km cestaAntonioBanAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovigad05.10.2018.
ATLETIKA10 kmIvanDračarAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠkabrnja05.10.2018.
ATLETIKA4 kmLukaVukelićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠkabrnja05.10.2018.
ATLETIKA3 kmAnaTibljašAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠkabrnja05.10.2018.
ATLETIKA2 kmAntionioBanAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠkabrnja05.10.2018.
ATLETIKA0,8 kmElenaBanAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoŠkabrnja05.10.2018.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER3PB Državno prvenstvoJUN JuniorskoIstanbul05.10.2018.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1PB Državno prvenstvoSEN SeniorskoIstambul16.02.2018.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER2PB Državno prvenstvoSEN SeniorskoIstambul16.02.2018.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER11EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoGyor, Mađarska04.07.2018.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER5OS Međunarodno takmičenjeMLS Mlađe seniorskoJesolo, Italija16.02.2018.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER3DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb18.05.2018.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER2DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb14.09.2018.
ATLETIKAvisIvanVujevićAtletski klub KVARNER3DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb14.09.2018.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb18.05.2018.
Automobilizamklasa 5MatijaJurišićAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
AutomobilizamkartingMatijaJurišićAutoklub RI Autosport2OS Međunarodno takmičenjeJUN Juniorsko
BICIKLIZAMCarloJuriševićBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka01.06.2018.
BICIKLIZAMDoroteaČargonjaBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka01.06.2018.
BICIKLIZAMFranMiholjevićBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka01.06.2018.
BICIKLIZAMMarinJotanovićBiciklistički klub RIJEKA1DK Državni kupJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
BICIKLIZAMFranMiholjevićBiciklistički klub RIJEKA1DK Državni kupKAD KadetskoVaraždin25.05.2018.
BICIKLIZAMU-15AntonioBanBiciklistički klub RIJEKA2DK Državni kupJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
BICIKLIZAMDoroteaČargonjaBiciklistički klub RIJEKA2DK Državni kupJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
BICIKLIZAMMatejaPosavecBiciklistički klub RIJEKA3DK Državni kupJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
Boćanjebrzinsko izbijanjeMateoNačinovićBoćarski klub VARGON3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSt. Vulbas09.02.2018.
BoćanjepojedinačnoKarloŠabanBoćarski klub SVETI JAKOV1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJiaxing, Kina23.10.2018.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJiaxing, Kina23.10.2018.
Boćanjebrzinsko izbijanjeCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"5MI Mediteranske igreSEN SeniorskoTaraggona21.06.2018.
Boćanjeprecizno izbijanjeAntonijoPrlaguzićBoćarski klub VARGON5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJiaxing, Kina23.10.2018.
Boćanjeprecizno izbijanjeJoškoButerinBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKomiža24.11.2018.
Boćanjebrzinsko izbijanjeVirginiaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugNikolMarelja BošnjakBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjepojedinacno klasicnoNikolMarelja BošnjakBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjepojedinacno klasicnoCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKomiža24.11.2018.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugDoraFućakBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeDoraFućakBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjepojedinačno klasicnoDoroteaMaršanićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjeprecizno izbijanjeRobertaPetrovićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugDoroteaMaršanićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjepojedinacno klasicnoDoraFućakBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugDoroteaMaršanićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugLovroŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeKarloŠabanBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoLovran18.07.2018.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugLeonPetzBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugKarloŠabanBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugKarloVukelićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeLovroŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugLovroŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjeprecizno izbijanjeLovroŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeKarloVukelićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjepojedinacno klasicnoFranJakominićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJiaxing, Kina23.10.2018.
BOKS- 81 kgLeoCvetkovićBoksački klub Predator2EP Evropsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRumunjska30.03.2018.
BOKS- 43 kgSadikKrasnićBoksački klub KING1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb30.05.2018.
BOKS72 kgMateoPejićBoksački klub KING1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb30.05.2018.
BOKS43 kgAldinAlićBoksački klub KING2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb30.05.2018.
BOKS80 kgMateoAndrašićBoksački klub KING3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb30.05.2018.
BOKS72 kgMateoPejićBoksački klub KING5EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoAlbena20.05.2018.
BOKS- 54 kgFrankoTonskaBoksački klub Predator1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb01.06.2018.
BOKS- 46 kgFlorijanBanBoksački klub Predator3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb01.06.2018.
BOKS- 48 kgMauroKelencBoksački klub Predator3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb01.06.2018.
BOKS- 44,5 kgLinoRužićBoksački klub Ajkula1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb01.06.2018.
DALJINSKO PLIVANJESašaMilošSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica04.08.2018.
DALJINSKO PLIVANJE2 kmAnikaKauzlarićSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica04.08.2018.
DALJINSKO PLIVANJEPetraTomacSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica04.08.2018.
DALJINSKO PLIVANJE1500mAnikaKauzlarićSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.06.2018.
DALJINSKO PLIVANJE400 mDavorinTomacSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.06.2018.
DALJINSKO PLIVANJE100 mIrisDespotovićSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.06.2018.
DALJINSKO PLIVANJE100 mIrisDespotovićSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.06.2018.
DIZANJE UTEGA- 94 kgValentinoKukuljanKlub dizača utega RJEČINA 751DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDražice31.05.2018.
DIZANJE UTEGA- 58 kgPaulaŽagarKlub dizača utega RJEČINA 751DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDražice31.05.2018.
GIMNASTIKApreskokMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAtloMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAkarikeMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAručeIraBenčinićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAvišebojIraBenčinićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak
GIMNASTIKAkarikeRokoMarjanovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKApreskokRokoMarjanovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAprečaRokoMarjanovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAkonj s hvataljakamaIvanoMiljevićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAručeIvanoMiljevićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAprečaBornaTomljanovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKApreskokBornaTomljanovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAkarikeDominikPlešeGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAtloNikaKukuljan FrletaGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKApreskokNikaKukuljan FrletaGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAdvovisinske ručeNikaKukuljan FrletaGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAgredaNikaKukuljan FrletaGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAvišebojNikaKukuljan FrletaGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski brod09.11.2018.
GIMNASTIKAdvovisinske ručeAniPughelGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAgredaAniPughelGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAtloAniPughelGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKApreskokAniPughelGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak08.06.2018.
GIMNASTIKAvišebojAniPughelGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSlavonski brod09.11.2018.
JEDRENJEjedrenje na dasciEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoDanska12.09.2018.
JEDRENJElaser 4,7UrsulaBalasJedriličarsko društvo VAL3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoPatras06.04.2018.
JEDRENJElaser 4,7UrsulaBalasJedriličarsko društvo VAL10SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoGdynia08.07.2018.
JEDRENJElaser 4,7UrsulaBalasJedriličarsko društvo VAL2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOmiš25.10.2018.
JUDO- 44 kgLaraŠušnićJudo klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.04.2018.
JUDO- 60 kgLukaViljušićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.04.2018.
JUDO- 44 kgKatarinaMiklićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb20.04.2018.
JUDO- 52 kgLucijaGrozdanićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb20.04.2018.
JUDO- 63 kgTeaCarJudo klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.04.2018.
JUDO- 32 kgNikaMohorovićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb20.04.2018.
JUDO- 40 kgLauraŠušićJudo klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit05.10.2018.
JUDO- 40 kgLauraŠušićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSplit05.10.2018.
JUDO- 60 kgLukaViljušićJudo klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit05.10.2018.
JUDO- 73 kgBornaRošićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit05.10.2018.
JUDO- 70 kgIraBradićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit05.10.2018.
Karate- 55 kgAlessandraHasaniKarate klub TAD RIJEKA3SL Državno prvenstvoSEN SeniorskoRabat, Maroko07.04.2018.
Karate- 45 kgMarioVrankovićKarate klub NO KACHI1PB Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBeograd29.04.2018.
Karate- 45 kgIvanOžboltKarate klub Kastav1PB Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBeograd29.04.2018.
Karate- 44 kgDarijaŠnajderKarate klub Kastav2PB Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBeograd29.04.2018.
Karate- 55 kgAntonHostKarate klub Kastav3PB Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBeograd29.04.2018.
Karate- 55 kgAlessandraHasaniKarate klub TAD RIJEKA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoNovi Sad14.05.2018.
Karate- 68 kgMarinaBaracKarate klub Zamet1SK Svjetski kupMLS Mlađe seniorskoUmag
Karate- 68 kgMarinaBaracKarate klub Zamet1PB Svjetski kupSEN SeniorskoIstambul
Karate- 61 kgMarinaBaracKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate- 47 kgEmaSgardelliKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 54 kgTonkaMijaljevićKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 52 kgTarikŽižakKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 59 kgLorenaTolićKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate+ 59 kgLucijaBattaiaKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 68 kgFilipRamićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 61 kgMarinaBaracKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate- 84 kgRenatoRešetarKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate- 36 kgTeaSgardelli LjatifiKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 40 kgTeaSgardelli LjatifiKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 61 kgLauraFućikKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate- 70 kgLeonPendićKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate+ 70 kgViktorFagnjenKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 54 kgLauraLisacKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate+ 55 kgLauraLisacKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 34 kgRaulVedrišKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
KaratekateRaulVedrišKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 55 kgAlessandraHasaniKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate- 52 kgNinoDonadićKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 54 kgTiaMameledžijaKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 70 kgLeoLazarKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 76 kgRokoŠtiglićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 84 kgLukaRaičevićKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLS Juniorsko
Karate- 84 kgDominikBenčanKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate- 59 kgTeaOstojićKarate klub Kastav1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 52 kgAntonioHostKarate klub Kastav1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 45 kgDarijaŠnajderKarate klub Kastav1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 38 kgFranHostKarate klub Kastav1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate+ 46 kgLukaOžboltKarate klub Kastav3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 30 kgVitoMiletićKarate klub Kastav3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 68 kgAzraSalešKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate- 59 kgAlessiaČekadaKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 45 kgDavidMilinovićKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 55 kgLjiljanaPendićKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate+ 57 kgLeonPendićKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate+ 44 kgEmaZejnićKarate klub NO KACHI3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 46 kgMarioVrankovićKarate klub NO KACHI2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 52 kgMatkoHorvatKarate klub NO KACHI3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 57 kgLukaŠipićKarate klub NO KACHI3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 52 kgLukaŠipićKarate klub NO KACHI3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 55 kgNikaDešaKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate- 36 kgMatteoMrakovčić WernothKarate klub Krk Croatia1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 48 kgStellaPolonijoKarate klub Krk Croatia2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 38 kgMatteoMrakovčić WernothKarate klub Krk Croatia3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Kick-boxinglight contact -65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo, Italija14.09.2018.
Kick-boxingpoint fight-65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo, Italija14.09.2018.
Kick-boxinglight contact - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo, Italija14.09.2018.
Kick-boxingpoint contact - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo, Italija14.09.2018.
Kick-boxinglight contact - 60 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo, Italija14.09.2018.
Kick-boxingpoint fight - 42 kgTiaPulina SrićaKick-boxing klub SUŠAK9SP Svjetsko prvenstvoMLK Mlađe kadetskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxinglight ight - 69 kgAdrianBarićKick-boxing klub SUŠAK5SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxingKL - 69 kgRokoBenićKick boxing klub Sveti Matej5SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxingKL - 63 kgPetarMorićKick boxing klub Sveti Matej5SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxingKL - 60 kgChiaraKalanjKarate klub VIKTORIJA5SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxingpoint fight - 55 kgNikaCeranićKick-boxing klub SUŠAK5SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxingpoint fight - 50 kgDianaHalepovićKickboxing klub Mega centar5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxingpoint fight - 60 kgEmmaLinićKick-boxing klub SUŠAK5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxinglight contact - 69 kgMarko DorenMantillaKick-boxing klub SUŠAK5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxinglight contact - 50 kgDianaHalepovićKickboxing klub Mega centar5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxingFC + 60 kgAngelaGolubovićKick boxing klub Viktorija5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxingpoint fight - 74 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK9SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxinglight contact - 74 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK9SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxinglight contact - 79 kgKevinPranjićKickboxing klub Mega centar9SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoJesolo14.09.2018.
Kick-boxingKL - 57 kgKristijanKolajKickboxing klub OFC Opatija5EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBratislava12.10.2018.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMaribor16.11.2018.
Kick-boxingpoint fight - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMaribor16.11.2018.
Kick-boxingPF -74kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingPF + 65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingLC - 60 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingLC + 65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingLC - 94 kgKristijanBenedetiKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingLC - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingLC - 55kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxinglc - 70 KGLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingPF + 65 kgNinaJelićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingPF - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingPF - 28 kgLukaUgrinaKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingPF - 60kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingLC - 63 kgAdrianBarićKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingLC - 74 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck19.04.2018.
Kick-boxingLC - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingLC - 94 kgKristijanBenedettiKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupSEN SeniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingLC - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupSEN SeniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingPF - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingLC - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingLC - 63 kgLeonBenedettiKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupKAD KadetskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingLC - 74 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingPF - 74 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK9SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingPF - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK9SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingLC - 60 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupJUN JuniorskoRimini13.06.2018.
Kick-boxingLC - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupSEN SeniorskoRimini13.06.2018.
Kick-boxingPF - 22 kgDavidJugovićKick-boxing klub SUŠAK2EK Evropski kupNMK Najmlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF + 32 kgMarinaMaglićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupNMK Najmlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 22 kgEmiliVukušićKickboxing klub DRAGA3EK Evropski kupNMK Najmlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 32 kgEvaBediKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupNMK Najmlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 25 kgIvorVlastelićKickboxing klub DRAGA9EK Evropski kupNMK Najmlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 37 kgEmanuelSuropKickboxing klub DRAGA2EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 37 kgAnaJovićKickboxing klub BURA3EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 47 kgMirnaTkalčićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 37 kgTia PaulinaSrićaKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 37 kgZoaVivodaKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 28 kgIvorVlastelićKickboxing klub DRAGA5EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 42 kgZoaVivodaKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 42 kgAnaiRažnjevićKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 25 kgKarloKatinićKickboxing klub DRAGA9EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 32 kgVitaJugovićKick-boxing klub SUŠAK9EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 40 kgAnaiRažnjevićKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 60 kgAnaiRažnjevićKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 63 kgAdrianBarićKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 60 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 63 kgJakovKolićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 63 kgMarinoBošnjakKickboxing klub DRAGA3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 69 kgAdrianBarićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 55 kgPaolaRončevićKickboxing klub DRAGA1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKl - 47 kgReneKalimanKickboxing klub DRAGA3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 55 kgDianaHalepovićKickboxing klub Mega centar5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKl - 47 kgStefanVekićKickboxing klub Excalibur3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 55 kgNikaCeranićKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 37 kgEmanuelSuropKickboxing klub DRAGA5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 47 kgReneKalimanKickboxing klub DRAGA1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 55 kgNikaCeranićKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL - 63 kgMarinoBošnjakKickboxing klub DRAGA5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 47 kgDiegoAldinKickboxing klub BURA9EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 89 kgLeonardoRadanovićKick-boxing klub SUŠAK2EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 74 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 79 kgPatrikMlinacKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 74 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 63 kgMarko DorenMantillaKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 79 kgPatrikMlinacKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 63 kgMarko DorenMantillaKick-boxing klub SUŠAK9EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingLC - 63 kgMauro AntonioSrićaKick-boxing klub SUŠAK9EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL - 60 kgElenaJurekovićKickboxing klub Excalibur1EK Evropski kupSEN SeniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK2EK Evropski kupSEN SeniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupSEN SeniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL + 60 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupSEN SeniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingpoint fight - 28 kgLukaUgrinaKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek09.03.2018.
Kick-boxingpoint fight - 37 kgTia PaulinaSrićaKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek09.03.2018.
Kick-boxingpoint fight - 42 kgKarloKatanićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek09.03.2018.
Kick-boxingpoint fight - 28 kgFabijanFugošićKick boxing klub Omišalj3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek09.03.2018.
Kick-boxingpoint fight - 37 kgEmanuelSuropKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek09.03.2018.
Kick-boxingpoint fight - 28 kgPaulaJakovacKickboxing klub Frankopan3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek09.03.2018.
Kick-boxingpoint fight - 32 kgVitaJugovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek09.03.2018.
Kick-boxingpoint fight - 55 kgNikaCeranićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 47 kgDiegoAldinKickboxing klub BURA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 42 kgTia PaulinaSrićaKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 42 kgLukaMihokovićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 42 kgKarloKatinićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 63 kgLeonBenedettiKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 42 kgAnaiRažnjevićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 55 kgPaolaRončevićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 60 kgNejlaIsmailiKickboxing klub Frankopan3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 60 kgEminaHotiKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 65 kgPetraGlavićKickboxing klub Frankopan3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 65 kgIvanaŠestanKickboxing klub Frankopan3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingpoint fight - 69 kgIgorŠušnjarKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 50 kgDianaHalepovićKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 60 kgEmmaLinićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 65 kgBrigitaBediKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight + 70 kgNinaJelićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 74 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 84 kgPatrikMlinacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 70kgAndreaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 63 kgDoren MarkoMantillaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 55 kgDoraPavlićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 60 kgNejlaIsmailiKickboxing klub Frankopan3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 60 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 65 kgElinRošićKickboxing klub Frankopan3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingpoint fight - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek09.03.2018.
Kick-boxingpoint fight - 79 kgPatrikMalincKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek09.03.2018.
Kick-boxinglight contact - 69 kgAdrianBarićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxinglight contact - 55 kgPaolaRončevićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxinglight contact - 52 kgRokoBenićKick boxing klub Sveti Matej1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxinglight contact - 63 kgLeonBenedettiKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxinglight contact - 42 kgLukaMihokovićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxinglight contact - 47 kgDiegoAldinKickboxing klub BURA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxinglight contact - 47 kgFranČandrlićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxinglight contact - 63 kgDoren MarkoMantillaKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 74 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 79 kgKevinPranjićKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 50 kgDianaHalepovićKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 60 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 70 kgBrigitaBediKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 79 kgLukaMihokovićKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 60 kgEmmaLinićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 63 kgAdrianBarićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 69 kgIgorŠušnjarKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 69 kgMauro AntonioSrićaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 79 kgPatrikMlinacKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglight contact - 70 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxinglight contact - 74 kgTeoČandekKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxinglight contact - 84 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxinglight contact - 94 kgKristijanBenedettiKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxingkick light - 63 kgPetarMorićKick boxing klub Sveti Matej1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxingkick light - 52 kgRokoBenićKick boxing klub Sveti Matej2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxingkick light - 69 kgFranČandrlićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxingkick light - 60 kgEminaHotiKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxingkick light - 50 kgDianaHalepovićKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 60 kgAna MarijaMarinovićKickboxing klub OFC Opatija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 57 kgMarioDjakovićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 74 kgPatrikValenčićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 79 kgKevinPranjićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 79 kgRokoVuletaKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 57 kgKristijanKolajKickboxing klub OFC Opatija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingkick light - 63 kgVilsonKuqiKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingkick light - 94 kgPatrikRapaićKickboxing klub OFC Opatija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingkick light - 55 kgMiaVurdeljaKickboxing klub OFC Opatija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingkick light + 94 kgTomislavTomljenovićKickboxing klub OFC Opatija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingkick light - 65 kgIsidoraĐelnerKickboxing klub OFC Opatija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxingfull contact - 60 kgMarijaKosiKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxinglow kick - 71 kgPatrikValenčićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglow kick - 60 kgKristijanKolajKickboxing klub OFC Opatija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxinglow kick - 60 kgIsidoraĐelnerKickboxing klub OFC Opatija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingKL - 70 KGAngelaGolubovićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ2SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingKL - 94 kgEugenLaljakKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ2SK Svjetski kupSEN SeniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingKL - 69 kgMarinCurroKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ3SK Svjetski kupKAD KadetskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingKL - 65 kgAngelaGolubovićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ5SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta16.05.2018.
Kick-boxingPF - 47 kgElenStarčevićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ2EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 37 kgJakovPekasKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ9EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF - 37 kgLovroGolubovićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ9EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingPF + 47 kgNathanMulahmetovićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ9EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL - 60 kgChiaraKalanjKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL - 65 KGChiaraKalanjKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL + 63 kgMarinCurroKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL - 69 kgMarinCurroKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ9EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL - 74 kgEmrahMuhićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ1EK Evropski kupSEN SeniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL - 69 kgEmrahMuhićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ3EK Evropski kupSEN SeniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingKL + 70 kgNikolinaStupičićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ3EK Evropski kupSEN SeniorskoKarlovac07.02.2018.
Kick-boxingkick light - 60 kgChiaraKalanjKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxingkick light - 60 kgChiaraKalanjKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 70 kgAngelaGolubovićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light + 70 kgNikolinaStupičićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 55 kgPetraIvaniševićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 60 kgMajaIvanićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingkick light - 65 kgLeonaMišljenovićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac04.05.2018.
Kick-boxingfull contact - 65 kgAngelaGolubovićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxingfull contact - 91 kgEugenLaljakKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlunj01.06.2018.
Kick-boxinglow kick - 60 kgChiaraKalanjKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglow kick - 65 kgAngelaGolubovićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglow kick + 70 kgNikolinaStupičićKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija10.04.2018.
Kick-boxinglow kick - 91 kgEugenLaljakKICKBOXING KLUB VIKTORIA MALI LOŠINJ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBenkovac04.05.2018.
KuglanjeMartinLatinovićKuglački klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelovar26.01.2018.
KuglanjeIvanaNeralićKuglački klub MLAKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOzalj26.01.2018.
KuglanjepojedinacnoAnaJambrovićKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRumunjska14.05.2018.
KuglanjeU-9VanjaŠprajcarKuglački klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb04.05.2018.
KuglanjeU-12MatejMrleKuglački klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb04.05.2018.
KuglanjeU-11NikoMihelKuglački klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb04.05.2018.
KuglanjeU-9DominikTomacKuglački klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb04.05.2018.
KuglanjeVanjaŠprajcerKuglački klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZagreb
KuglanjeMatejMrleKuglački klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZagreb
KuglanjeNikoMihelKuglački klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZagreb
KuglanjeDominikTomacKuglački klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZagreb
KuglanjesprintAdrianoŠebaljKuglački klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice13.10.2018.
KuglanjeNebojšaŠušnjarKuglački klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec08.12.2018.
KuglanjesprintMirnaBosakKuglački klub MLAKA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoCluj14.05.2018.
PLIVANJE100 m prsnoTinaČudinaPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar09.02.2018.
PLIVANJE200 m prsnoTinaČudinaPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar09.02.2018.
PLIVANJE50 m prsnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoBeograd16.03.2018.
PLIVANJE400 m mješovitoEvaStankovićPlivački klub PRIMORJE CO1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoBeograd16.03.2018.
PLIVANJE50 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO3OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoBeograd16.03.2018.
PLIVANJE50 i 100 slobodnoMislavSeverPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.06.2018.
PLIVANJE50 slobodnoMislavSeverPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.06.2018.
PLIVANJE100 m prsnoTinaČudinaPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.07.2018.
PLIVANJE200 m prsnoTinaČudinaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.07.2018.
PLIVANJE200 m leđnoLucijaIvanovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.07.2018.
PLIVANJE200 m slobodnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 mješovitoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 leptirAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE50 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m slobodnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE50 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m slobodnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m leđnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m slobodnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE50 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE50 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m leptirMarinErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m leđnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE400 m mješovitoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m slobodnoMarijaMadunaPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE50 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m leptirMarinErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m slobodnoMarijaMadunaPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m slobodnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m leđnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE400 m mješovitoEvaStankovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m slobodnoMarijaMadunaPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m leđnoKristinaVukovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE50 m leđnoKristinaVukovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m prsnoTinaČudinaPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE400 m slobodnoEvaStankovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE400 m mješovitoEvaStankovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m leđnoKristinaVukovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m prsnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m slobodnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE100 m leđnoKristinaVukovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE50 m leđnoKristinaVukovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m leđnoKristinaVukovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE50 m slobodnoNoaKovačićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE800 m slobodnoEvaStankovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE400 m slobodnoEvaStankovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m prsnoTinaČudinaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE200 m slobodnoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO14EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoHelsinki04.07.2018.
PLIVANJE200 m mješovitoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO11EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoHelsinki04.07.2018.
PLIVANJE100 m mješovitoOgnjenMarićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE400 m slobodnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE400 mmješovitoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE200 m mješovitoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE200 m leđnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE100 m prsnoReaKozeljacPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar25.02.2018.
PLIVANJE200 m prsnoReaKozeljacPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar25.02.2018.
PLIVANJE400 m mješovitoReaKozeljacPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar25.02.2018.
PLIVANJE200 m prsnoReaKozeljacPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE200 m mješovitoReaKozeljacPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE200 mješovitoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE100 mješovitoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE400 mješovitoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2018.
Ronilaštvo1500 m plivanje perajamaVidStipkovićRonilački klub NEVERA18SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoSrbija16.07.2018.
Ronilaštvo800m plivanje perajamaVidStipkovićRonilački klub NEVERA15SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoSrbija16.07.2018.
Ronilaštvo400m BFVidStipkovićRonilački klub NEVERA18SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoSrbija16.07.2018.
RonilaštvoLanaKruljacRonilački klub NEVERA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoLanaKruljacRonilački klub NEVERA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoLanaKruljacRonilački klub NEVERA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoLanaKruljacRonilački klub NEVERA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoLanaKruljacRonilački klub NEVERA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoLanaKruljacRonilački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoPaoloJurmanRonilački klub NEVERA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoPaoloJurmanRonilački klub NEVERA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoPaoloJurmanRonilački klub NEVERA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoPaoloJurmanRonilački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoPaoloJurmanRonilački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica20.04.2018.
Ronilaštvo dinamika s BFIN perajamaDavidČustićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLigano17.06.2018.
Ronilaštvo dinamika bez perajaDavidČustićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLigano17.06.2018.
ŠahIvanŠarićŠahovski klub LIBURNIJA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoGruzija16.03.2018.
ŠahIvanŠarićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPožega16.04.2018.
ŠahAnaBerkeŠahovski klub DRAGA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb22.05.2018.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub LIBURNIJA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb22.05.2018.
ŠahSvenTicaŠahovski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci22.07.2018.
ŠahMiljenkoMuhaŠahovski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci22.07.2018.
ŠahNikolinaGolubŠahovski klub DRAGA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci22.07.2018.
ŠahIvanTrošeljŠahovski klub JUNIOR1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir15.06.2018.
ŠahAnamarijaRadikovićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir15.06.2018.
ŠahEmaHajdinićŠahovski klub Kraljevica2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir15.06.2018.
ŠahLaraZagoracŠahovski klub RJEČINA Dražice3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir15.06.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloIvonaStojšićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.04.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMateaButoracKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.03.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebecaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMateaButoracKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureKatjaBedićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka08.12.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureEneaŠebaljaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.12.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureMateaButoracKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.12.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureMateaButoracKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka08.12.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureTeaMustaćKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka08.12.2018.
SKIJANJEveleslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA13OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoItalija23.03.2018.
SKIJANJEslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA10OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoItalija23.03.2018.
SKIJANJEveleslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA16OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoItalija23.03.2018.
SKIJANJEsuper GNikoZbašnikSki-klub RIJEKA1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoRijeka16.03.2018.
SKIJANJEslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoRijeka16.03.2018.
SKIJANJEveleslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoRijeka16.03.2018.
SKIJANJEslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoRijeka16.03.2018.
SKIJANJEveleslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoRijeka16.03.2018.
SKIJANJERiccardo MattiaElettiSki-klub RIJEKA3DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoRijeka16.03.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN1OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoCastello di Fiemme02.02.2018.
SKIJANJEslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA6OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoFrancuska06.04.2018.
SKIJANJEslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak02.03.2018.
SKIJANJEslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak02.03.2018.
SKIJANJEveleslalomLeonaPopovićSki-klub RIJEKA7SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDavos, Švicarska29.01.2018.
SKIJANJEsuperveleslalomLeonNikićSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSella Neva, Italija16.01.2018.
SKIJANJEsuperveleslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSapada, Italija31.01.2018.
SKIJANJEslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak02.03.2018.
SKIJANJEslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak02.03.2018.
SKIJANJEveleslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak16.03.2018.
SKIJANJEveleslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak16.03.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeErnestBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeSvetlanaŽagarSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeGabrijelaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeFranVukonićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeDamjanŠporerTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeAnaŠnajdarSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeDoraBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeKlaudijaŠporerTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjePetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeFilipRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeLukaBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeDariaMatajaSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeNikaŠtimacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeLinoŽagarSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeFilipMufićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeFrankaTomićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeAnjaFumićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeEmaSobolSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeBorisŠtefanićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeTeoJurkovićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeNivesBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjePaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeChiaraGašparacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana13.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoAntoniaZahariaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoMislavPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoAnaŠnajdarSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoKlaudijaŠporerSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoInesSalopekTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoFilipRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoPetaraBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoPatriciaSvetličićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoFilipCrnićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoFilipMufićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoEmaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoFrankaTomićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoBorisŠtefanićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoTeoJurkovićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoNivesBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanje slobodnoInesLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovska poljana27.01.2018.
SKIJANJEsprint klasikaJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaAnaŠnajdarSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaInesSalopekTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaNikaKlobučarTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaFilipRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaLukaBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaNikaŠtimacSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaDariaMatajaSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaPetraBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaLinoŽagarSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaFrankaTomićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEsprint klasikaLeonaPelkoSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice10.02.2018.
SKIJANJEmaratonFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonPavleKruljacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonErnestBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonAntoniaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonKlaudijaŠporerSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonFranVukonićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonMislavPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonVitioBlaženićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonLukaBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonKrešimirGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonPetraBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonNikaŠtimacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEmaratonAnaMatajaSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj17.02.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaAntoniaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaAnaŠnajdarSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaDorisBarićevacTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaDominikMihelčićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaBornaKuprešakSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaDariaMatajaSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaBorisŠtefančićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaFrankaTomićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaEmaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaRinoMohačSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaTeoJurkovićSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaIvanPelkoSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaLanaSobolSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - kružna utrkaVinkaPetrovićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice08.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoNatašaBrnelić MrakovčićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoFilipCrnićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoDariaMatajaSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoEmaSobolSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoBornaPetrovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoTeoJurkovićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoRinoMohačSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoNicolŠtivičićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoLanaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavlje21.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintBornaKuprešakSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintEmaSobolSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintPaolaŽivanovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintIvonaPertinićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintTeoJurkovićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintRinoMohačSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintLanaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintNicolŠtivičićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavlje22.09.2018.
SKIJANJEkombinacijaLeonNikićSki-klub RIJEKA20SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDavos, Švicarska03.02.2018.
SKIJANJEkombinacijaLeonaPopovićSki-klub RIJEKA7EK Evropski kupSEN SeniorskoInnerkrems, Austrija10.01.2018.
SKIJANJEsuperveleslalomLeonaPopovićSki-klub RIJEKA11EK Evropski kupSEN SeniorskoInnerkrems, Austrija10.01.2018.
SKIJANJEskijaško trčanjeNivesBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA1OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoCastello di Fiemme19.01.2018.
SKOKOVI U VODUsinkroDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar16.02.2018.
SKOKOVI U VODUdaska 1 mDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar16.02.2018.
SKOKOVI U VODUdaska 3 mDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar16.02.2018.
SKOKOVI U VODUtoranjDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar16.02.2018.
SKOKOVI U VODUdaska 3 mSvenValeKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar16.02.2018.
SKOKOVI U VODUsinkroSvenValeKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar16.02.2018.
SKOKOVI U VODUdaska 1 mSvenValeKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar16.02.2018.
SKOKOVI U VODUdaska 1 mEdiDizdarevićKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar16.02.2018.
Sport osoba s invaliditetompojedinačno B3VedranDumenčićŠRK slijepih RIJEKA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoRumunjska15.06.2018.
Sportski ribolov na moruobalaTonkoPavičevićŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK9SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoPortugal05.01.2018.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovRadoslavJakupovićSportsko ribolovno društvo UDICA18SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoPortugal14.09.2018.
Sportski ribolov na moruobalaLukaHajdarajSportsko ribolovno društvo KANTRIDA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula26.10.2018.
Sportski ribolov na moruobalaPatrikTomaSportsko ribolovno društvo KANTRIDA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKorčula09.11.2018.
Sportski ribolov na morubrodicaPatrikTomaSportsko ribolovno društvo KANTRIDA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNovigrad02.11.2018.
Sportski ribolov na morubrodicaFraneTomljenovićŠportsko ribolovno društvo LOVRATA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNovigrad02.11.2018.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovBorisReinićŠportsko ribolovno društvo LUBEN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNovigrad10.10.2018.
STOLNI TENISpojedinačnoSenaSmailjiStolnoteniski športski klub SRDOČI1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.05.2018.
STOLNI TENISpojedinačnoAlenŠebaljaStolnoteniski klub OPATIJA-083DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
STRELIČARSTVOOL 14ErikaRaimundStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMala Subotica16.03.2018.
STRELIČARSTVOOL 14LauraHaramijaStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMala Subotica16.03.2018.
STRELIČARSTVOOL 12Vega ValentinaVukićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMala Subotica16.03.2018.
STRELIČARSTVOOL 12BartolReljacStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMala Subotica16.03.2018.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA17EK Evropski kupKAD KadetskoItalija18.05.2018.
STRELIČARSTVOolimpijski lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA2EK Evropski kupKAD KadetskoSlovenija04.05.2018.
STRELIČARSTVOOL 12NikoŽicStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMala Subotica16.03.2018.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA17EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoRoverta19.05.2018.
STRELIČARSTVOOL fieldPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOOL 2x18 mPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOOL 14 WA 720LauraHaramijaStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOOL 12 WA 720Vega Valentina VukićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOOL 12 WA 720BartolReljacStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski lukErikaRaimundStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski lukLauraHaramijaStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk WA 720PaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk WA 720LauraHaramijaStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOOL 14 WA 720ErikaRaimundStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOOL fieldVeliborMitrovićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELIČARSTVOCU - složeni lukBrankoStarčevićStreličarski klub 3D CROATIA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELIČARSTVOHU - složeni lukTomislavDraženovićStreličarski klub 3D CROATIA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELIČARSTVOCU - složeni lukBrankoStarčevićStreličarski klub 3D CROATIA10SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoFrancuska
STRELJAŠTVOzračni pištoljMarijaSiladjevStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska17.03.2018.
STRELJAŠTVOzračni pištoljMarijaSiladjevStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Juraj na Brijegu24.03.2018.
STRELJAŠTVOzračna puškaTeaBudićStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Juraj na Brijegu24.03.2018.
STRELJAŠTVOzračna puškaMelanieGladStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Juraj na Brijegu24.03.2018.
STRELJAŠTVOtrostav malokalibarska puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1SK Svjetski kupSEN SeniorskoFort Benning14.05.2018.
STRELJAŠTVOtrostav malokalibarska puška 50 mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoChangwon07.09.2018.
STRELJAŠTVO50 m ležećiSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoChangwon07.09.2018.
STRELJAŠTVO10 m zračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA4MI Mediteranske igreSEN SeniorskoTaraggona21.06.2018.
TAEKWONDO- 70 kgLorenaJurišićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoEstonija04.05.2018.
TAEKWONDO+ 78 kgNicholasNovakovićTaekwondo klub GROBNIK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOmiš15.06.2018.
TAEKWONDO+ 78 kgNicholasNovakovićTaekwondo klub GROBNIK2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoČavle08.06.2018.
TAEKWONDO- 80 kgMatijaRužićTaekwondo klub GROBNIK2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoČavle
TAEKWONDO- 44 kgIvanoKurtovićTaekwondo klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČavle
TENISsinglAdrijanHržićTenis klub RUKAVAC1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci01.06.2018.
TRIATLONGabrielBaracTriatlon klub RIVAL2PB Državno prvenstvoKAD KadetskoMakedonija
TRIATLONGabrielBaracTriatlon klub RIVAL1EK Evropski kupKAD KadetskoZagreb
TRIATLONsupersprint duatlonGabrielBaracTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb12.05.2018.
TRIATLONsupersprint triatlonGabrielBaracTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb08.06.2018.
TRIATLONsupersprint triatlonAuroraValinčićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
TRIATLONsupersprint duatlonAuroraValinčićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
TRIATLONakvatlonAuroraValinčićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
TRIATLONakvatlonLovroDobravacTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
TRIATLONakvatlonEinarMiletićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
TRIATLONpočetnik BDoraDebelićTriatlon klub RAB1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb22.09.2018.
TRIATLONsupersprint duatlonLucijaPetrovićTriatlon klub TRITON2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
TRIATLONLucijaPetrovićTriatlon klub TRITON3DK Državni kupSEN Seniorsko
TRIATLONNikaBegićTriatlon klub TRITON1DK Državni kupSEN Seniorsko
TRIATLONsprint triatlonNikaBegićTriatlon klub TRITON1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
TRIATLONsprintMarijaGašparovićTriatlon klub TRITON1DK Državni kupSEN Seniorsko