Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA100+200+300+400 mAtletski klub KVARNERSluga, Babić, Gržić, VrbanM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin25.05.2018.
ATLETIKA4x100 m mixAtletski klub KVARNERDotlić, Bobanović, Vujević, BarnjakZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.04.2018.
ATLETIKA4x200 mAtletski klub KVARNERBuha, Pappalardo, Barnjak, BobanovićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.04.2018.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERPolić, Barnjak, Buha, BobanovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.06.2018.
ATLETIKA4x400 mAtletski klub KVARNERBarnjak, Valerijev, Polić, BobanovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.06.2018.
ATLETIKA4x200 mAtletski klub KVARNERPrpić, Vrkić, Surina, MiškulinM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin22.06.2018.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERPolić, Dotlić, Novko, VujevićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.07.2018.
ATLETIKA4X400 mAtletski klub KVARNERDotlić, Polić, Lanza, BabićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.07.2018.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERVujević, Dotlić, Polić, NovkoM2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
ATLETIKA4x400 mAtletski klub KVARNERPolić, Lanza, Babić, SlugaM3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb07.09.2018.
BoćanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Svetić, Čančarević, Marelja – Bošnjak, Nimčević, V. Bajrić, Cocaj, C. Bajrić, Maršanić, Cocaj, Petrović, Fućak, Martinić, Murgić.Z1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČavle25.05.2018.
BoćanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"V. Bajrić, C. Bajrić, Marelja, Čančarević, Martinić, SvetićZ3EK Evropski kupSEN SeniorskoČavle08.06.2018.
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"C. Bajrić, V. BajrićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"M. Svetić, V. BajrićZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"N. Marelja Bošnjak, NimčevićZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeparovi klasicnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"V. Šimac, M. StipančićZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeparovi klasicnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Maršanić, CocajZ1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Maršanić, CocajZ1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjeparovi klasicnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Petrović, FućakZ2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Petrović, FućakZ2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub SVETI JAKOVŠipek, ŠabanM1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub SVETI JAKOVŠipek, ŠabanM2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjeparovi klasicnoBoćarski klub VARGONDretvić, PetzM3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjeparovi klasicnoBoćarski klub SVETI JAKOVŠipek, Peričić - BK RadinjeM1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub SVETI JAKOVŠipek, Peričić - BK RadinjeM2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjeparovi klasicnoBoćarski klub VARGONIvančić, PalekaM3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub VARGONVukelić, JakominićM3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
BoćanjeBoćarski klub VARGONnullM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
DALJINSKO PLIVANJESportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICAnullZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica03.08.2018.
DALJINSKO PLIVANJE4x2kmSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICATomac, Kauzlarić, Španjol, MilošZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica04.08.2018.
DALJINSKO PLIVANJE4x2kmSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICATomac, Kauzlarić, Uršić, VančinaZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica04.08.2018.
DALJINSKO PLIVANJE4x2kmSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICAŽagar, Orešković, Uršić, MilošM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica04.08.2018.
DALJINSKO PLIVANJE4x50 mSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICAKauzlarić, Uršić, Despotović, TomacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.06.2018.
DALJINSKO PLIVANJE4x20 mSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICAKauzlarić, Uršić, Žakić., TomacZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.06.2018.
GIMNASTIKAekipnoGimnastički klub RIJEKAnullM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlavonski brod09.11.2018.
JEDRENJEoptimistJedriličarsko društvo VALTin Fike, Carla de Carina, Edo Fike, Barbara Perušić, Nika UdovičićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMedulin19.09.2018.
KarateKarate klub ZametLorena Talić, Lucia Battaia, Alessia ČekadaZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag08.12.2018.
KarateKarate klub DELTALaura Fučik, Marina Matošević, Gabrijela GolićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag08.12.2018.
KarateKarate klub KastavTea Ostojić, Lea Vukoja, Katarina ŽivkovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag08.12.2018.
KarateKarate klub KastavAdriana Ross, Katarina Živković, Darija Šnajder, Dorotea MrakovčićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag08.12.2018.
KarateKarate klub DELTAAleksandar Kalabić, Luka Čičak, Viktor FagnjenM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag08.12.2018.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAntonio Matušan, Dorian Fafanđel, Tin ČolićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag08.12.2018.
Karateekipno kateKarate klub ZametnullZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karateekipno kateKarate klub DELTAnullM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
KuglanjeekipnoKuglački klub MLAKATamara Sinković, Iva Ivanac, Anamarija Grdić, Ivana NeralićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka23.05.2018.
KuglanjeekipnoKuglački klub GORANINMatej Mrle, Mateo Štimac, Karlo PetranovićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice16.02.2018.
KuglanjeparoviKuglački klub GORANINKarlo Petranović, Matej MrleM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb02.02.2018.
KuglanjeKuglački klub MLAKAnullZ1DK Državni kupSEN SeniorskoZabok08.06.2018.
KuglanjeU-23Kuglački klub MLAKAPavlic, Jambrović, Bosak, CindrićZ1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVaraždin02.03.2018.
KuglanjeU-23Kuglački klub MLAKASinković, Bogdanović, Grdić, NeralićZ3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVaraždin02.03.2018.
KuglanjeKuglački klub MLAKAJambrović, Zver, Čavlović, Bosak, Bašić Palković, Pavlić, Bogdanović, SinkovićZ2SK Svjetski kupSEN SeniorskoZaprešić01.10.2018.
KuglanjeKuglački klub MLAKAnullZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
NOGOMETŽenski nogometni klub RIJEKARadošić, Vidović, Jović, Jurić, Stančić, Mišković, Geogallaj, Puklin, Popeškić, Mikulica, Kovač, Gajić, Knežević, Kovačević, Vego, VerbanecZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOtočac09.06.2018.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAnullM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKAStanojević, Tomić , Volarić, Kuhar, Cvitković, Koraca, Viškanić, Vrban, Sluga, Kesten, Izabela, Vranješ.Z2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko25.05.2018.
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKAnullZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
ODBOJKAMuški odbojkaški klub RIJEKAPavlović, Ličina, Jurišić, Osojnak, Čule, Lasić L, Đorđević, Cibić, Janjanin, Smiljanić, Jurčević, Sušanj, Banko, Lasić D, KrmpoticM2DK Državni kupSEN Seniorsko
PikadoPikado klub ROMANOnullM5EK Evropski kupSEN SeniorskoCarole, Italija
PLIVANJE4x100 mješovitoPlivački klub Primorje-Croatia osiguranjeLucija Ivanović, Tina Čudina, Irina Travica, Marta MorićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar09.02.2018.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub Primorje-Croatia osiguranjeLucija Ivanović, Tina Čudina, Vjera Mikić, Marta MorićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar09.02.2018.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COČudina, Morić, Ivanović, MikićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.07.2018.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COIvanović, Čudina, Mikić, MorićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.07.2018.
PLIVANJE4x100 m mješovito mixPlivački klub PRIMORJE COVuković, Rajković, Ercegović, MatakovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COD. Ivanović, Kovačić, Haring, MatijevićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x100 m slobodno mixPlivački klub PRIMORJE COMarić, Ercegović, Knežević, MatkovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COMarić, Rajković, Ercegović, D. IvanovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMarić, Kovačić, D. Ivanović, ErcegovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COKnežević, Juričić, Vuković, MadunaZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COVuković, Čudina, Krajinović, MadunaZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMaduna, Juričić, Oluić, VukovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMatković, Knežević, Juričić, MadunaZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x100 m mješovito mixPlivački klub PRIMORJE COJuričić, Rajković, Haring, KneževićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COHaring, Kovačić, Mirjanić, MarićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x100m mješovito mixPlivački klub PRIMORJE COGlavica, Mirjanić, Mikić, ČudinaZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2018.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COnullZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka20.12.2018.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COnullZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka20.12.2018.
RonilaštvoRonilački klub NEVERAnullM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica20.04.2018.
RonilaštvoRonilački klub NEVERAnullM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.11.2018.
RonilaštvoRonilački klub NEVERAnullZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.11.2018.
RonilaštvoRonilački klub NEVERAnullM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.11.2018.
RonilaštvoRonilački klub NEVERAnullZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.11.2018.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETnullZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoUmag06.04.2018.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAF. Lučin, T. Viskić, I. Trivunović, M. Bogosavljev, L. Grgurević, P. Martinović, J. Mozetič, M. Mozetič, V. Načinović, J. Plantarić, M. Starčević, K. Šegon, K. Tadić, T. Tomljanović, I. Jurčević, A. LozićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag11.05.2018.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAPlenča, Muha, Cvitan, DudaM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Filip i Jakov02.04.2018.
ŠahŠahovski klub JUNIORTomulić, Šafar, Batory, Trošelj, ZekićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Filip i Jakov02.04.2018.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAnullZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBiograd07.09.2018.
ŠahŠahovski klub DRAGAnullZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBiograd07.09.2018.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAnullM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBiograd07.09.2018.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAnullM2DK Državni kupSEN SeniorskoMali Lošinj15.05.2018.
ŠahŠahovski klub RIJEKAnullM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb10.11.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIvona Stojšić, Ivana RadetićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb30.04.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMarija Glavačević, Tia Elena FućakZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb30.04.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISStojšić, Radetić, Glavačević, Kosanović, Fućak, Kus, Premuš, Šebelja, Bandera Urlich, ČopZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb30.04.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISStojšić, Radetić, Glavačević, Kosanović, Fućak, Kus, Premuš, Šebelja, Bandera Urlich, Čop, Gudelj, EćimovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb30.04.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISM. Butorac, M. RadovčićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.03.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISK. Turković, A. JurkovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.03.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, Radovčić, Juranović, Turković, Jurković, Galović, Poklepović, PetrovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.03.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirane rutineKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, Radovčić, Juranović, Turković, Jurković, Galović, Poklepović, Petrović, Stojšić, RadetićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.03.2018.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Butorac, r. MustačZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRadovčić, Butorac, Turković, Jurković, Juranović, Galović, Poklepović, Petrović, r. MusatčZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Mustač, Radovčić, Butorac, Turković, Jurković, Juranović, Galović, Poklepović, Petrović r. Stojšić, RadetićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINŠtefančić, ŠtimacM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub POLETNaglić, JurkovićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINMohač, PelkoM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINGašparac, ŽivanovićZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaTrkačko skijaški klub RavnogoracStepić, LikerZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub BJELOLASICABarićevac, TrohaZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaTrkačko skijaški klub RavnogoracTadej, MufićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub BJELOLASICACrnić, GrgurićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINSobol, TomićZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINPelko, BelobrajdićZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINPetrović, FumićZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEPerušić, RibarićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub BJELOLASICABarićevac, GrgurićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINKuprešak, MihelčićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaTrkačko skijaški klub RavnogoracSvetličić, ŠporerZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANIND. Mataja, A. MatajaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj09.03.2018.
SKIJANJEštafeta klasikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEM. Zaharija, N. ZaharijaZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj09.03.2018.
Sportski ribolov na morubrodicaSportsko ribolovno društvo KANTRIDAP. Toma, A. RadanovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNovigrad02.11.2018.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski športski klub SRDOČISmailji - Popec (Vrsar)Z2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.05.2018.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub OPATIJA-08Velić, Meter (Mladost ZG)M3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub OPATIJA-08Velić, Meter (Mladost ZG)M3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub OPATIJA-08Šebalja, Majcen (GSZ)M3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAnullZ1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk WA 720Streličarski klub RIJEKAnullZ1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk WA 720Streličarski klub RIJEKAnullM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Vanessa Jezidžić, Lucija Smojver, Melani Glad, Tea BudićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko17.03.2018.
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVAnullZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Juraj na Brijegu24.03.2018.
STRELJAŠTVOzračna puška - ISSF programStreljački klub LOKOMOTIVAIvana Cvitanušić, Tea Budić, Lucija SmojverZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek04.05.2018.
STRELJAŠTVOzračna puška - ISSF programStreljački klub LOKOMOTIVAPetar Janošević, Tin Mikić, Dominik RukavinaM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek04.05.2018.
TENISparoviTenis klub RUKAVACHržić, ŠarunićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci01.06.2018.
TENISparoviTenis klub OPATIJAHržić, ŠarunićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci01.06.2018.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKABroznić, Šubrek, Tomić, Jereb, Burburan, Bosner, Franulović, Jušić, Krota, Margitić, Tončinić. Jurašić, Štimec, Uhač.M1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRijeka30.04.2018.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAnullM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoŠibenik23.03.2018.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKARatković, Jureša, Virag, Jereb, Kinkela, Vucelić, Brkić, Hanzijer, Ružić.Z2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka24.11.2018.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub JADRANStojšić, AmižićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.07.2018.
VESLANJEosmerac bez kormilaraVeslački klub JADRANStojšić, Amižić, Gligora, Mirić, Omerović, Marinović, Sušanj, Jelovac, Kristić - kor.M3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.07.2018.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub JADRANStojšić, AmižićM2DK Državni kupJUN JuniorskoPag21.09.2018.