Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAskok u daljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1PB JUN JuniorskoIstanbul11.02.2017.
ATLETIKAskok u visNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka28.01.2017.
ATLETIKAskok u daljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka28.01.2017.
ATLETIKAskok u visTinVlahinjaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.02.2017.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKA400 mDominikBabićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKAbacanje kopljaToniGržićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKAbacanje diskaNeaBagarićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKAskok u daljErikaŽikićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKA200 mErikSlugaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER7PB Državno prvenstvoJUN JuniorskoIstanbul03.06.2017.
ATLETIKAskok u visNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER5PB Državno prvenstvoJUN JuniorskoPitesti, Rumunjuska01.07.2017.
ATLETIKAbacanje kopljaSaraKolakAtletski klub KVARNER1SL Državno prvenstvoSEN SeniorskoLausanne, Švicarska06.07.2017.
ATLETIKAbacanje kopljaSaraKolakAtletski klub KVARNER2SL Državno prvenstvoSEN SeniorskoLondon09.07.2017.
ATLETIKA1500 mDanielIvančićAtletski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.07.2017.
ATLETIKA100 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.07.2017.
ATLETIKA200 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.07.2017.
ATLETIKAskok u daljIvanVujevićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.07.2017.
ATLETIKAbacanje kopljaSaraKolakAtletski klub KVARNER1EP Evropsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoBydgoszczu13.07.2017.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER4SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLondon08.08.2017.
ATLETIKAbacanje kopljaSaraKolakAtletski klub KVARNER3SL Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoZurich24.08.2017.
ATLETIKAskok u daljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb09.09.2017.
ATLETIKA400m preponeRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb09.09.2017.
ATLETIKA100 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb09.09.2017.
ATLETIKAskok u visNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb09.09.2017.
ATLETIKAskok u daljErikaŽikićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.01.2017.
ATLETIKAskok u daljErikaŽikićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKAskok u daljFrancescaPappalardoAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.01.2017.
ATLETIKAskok u daljTinAndrijanićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.01.2017.
ATLETIKA60 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka28.01.2017.
ATLETIKA60 m preponeRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka28.01.2017.
ATLETIKAskok u daljErikaŽikićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.02.2017.
ATLETIKAskok u daljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.02.2017.
ATLETIKAskok u daljVitoBocaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.02.2017.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.02.2017.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2017.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2017.
ATLETIKA60 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2017.
ATLETIKAvisAndjelaŠušnjarAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka25.02.2017.
ATLETIKAkuglaIraČekadaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka25.02.2017.
ATLETIKA60 mDinoŠkrobonjaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka25.02.2017.
ATLETIKAvisMatejMohorovičićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka25.02.2017.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit25.02.2017.
ATLETIKAdiskNeaBagarićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.02.2017.
ATLETIKAdiskAnaMarčetaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.02.2017.
ATLETIKA800 mRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula19.03.2017.
ATLETIKA42 kmZoranŽilićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.04.2017.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin17.06.2017.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin17.06.2017.
ATLETIKAvisTinVlahinjaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin17.06.2017.
ATLETIKA200 mIvanVujevićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin17.06.2017.
ATLETIKA400 m prRomanoPolićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin17.06.2017.
ATLETIKAtroskokNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin17.06.2017.
ATLETIKA60 mAleksandarPerakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
ATLETIKA80 m prDinoŠkrobonjaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
ATLETIKAvisMatejMohorovičićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
ATLETIKAkuglaIraČekadaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
ATLETIKA200 mDinoŠkrobonjaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
ATLETIKA200 mAleksandarPerakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
ATLETIKA200 m prDinoŠkrobonjaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
ATLETIKA100 mMarioDotlićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.07.2017.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.07.2017.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER1EK Evropski kupMLS Mlađe seniorskoGran Canaria11.03.2017.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoZagreb05.05.2017.
ATLETIKA5000AnaTibljašAtletski klub KVARNER3ODN Ostala državna natjecanjaJUN JuniorskoZagreb05.05.2017.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER3SL Ostala državna natjecanjaSEN SeniorskoEugene26.05.2017.
ATLETIKA200 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoSl.bistrica27.05.2017.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTel aviv25.06.2017.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoJena11.06.2017.
ATLETIKA4,8 kmSaraSuperinaAtletski klub KVARNER2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoIvanec24.06.2017.
ATLETIKA4,8 kmAnaTibljašAtletski klub KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoIvanec24.06.2017.
ATLETIKA8,5 kmLukaVukelićAtletski klub KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoIvanec24.06.2017.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoGyor26.07.2017.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER2OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoZagreb29.08.2017.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER6PB Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoIstanbul11.02.2017.
ATLETIKAdaljIvanVujevioćAtletski klub KVARNER9EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoGrosseto20.07.2017.
ATLETIKA100 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER6OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrst22.07.2017.
ATLETIKA100 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER13PB Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoNovi Pazar15.07.2017.
ATLETIKA4x100 mMarinoDotlićAtletski klub KVARNER4PB Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoNovi Pazar15.07.2017.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER4PB Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoNovi Pazar15.07.2017.
ATLETIKApolumaratonIvanDračarAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb18.11.2017.
ATLETIKAkuglaIvanKovačAtletski klub GROBNIK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka25.02.2017.
ATLETIKAkuglaMarioBlaškovićAtletski klub LIBURNIJA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2017.
ATLETIKA1500mDanielIvaničićAtletski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula19.03.2017.
ATLETIKAkuglaIvanKovačAtletski klub GROBNIK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
ATLETIKAvortexIvanKovačAtletski klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
ATLETIKA800mDanielIvaničićAtletski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.07.2017.
ATLETIKA1500 mDanielIvaničićAtletski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb09.09.2017.
ATLETIKA800 mDanielIvaničićAtletski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb09.09.2017.
ATLETIKA100 mLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER11PB Državno prvenstvoJUN JuniorskoPitesti, Rumunjska01.07.2017.
ATLETIKA200 mLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER8PB Državno prvenstvoJUN JuniorskoPitesti, Rumunjska01.07.2017.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER9EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoGrosseto, Italija20.07.2017.
ATLETIKAdiskAnaMarčetaAtletski klub KVARNER3DK Državni kupKAD KadetskoRijeka17.09.2017.
BICIKLIZAM500 m na vrijemeCarloJuriševićBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb08.07.2017.
BICIKLIZAMdohvatna vožnja na 1 kmCarloJuriševićBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb08.07.2017.
BICIKLIZAM1 km na vrijemeMarinJotanovićBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb08.07.2017.
BICIKLIZAM500 m na vrijemeDoroteaČargonjaBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb08.07.2017.
BICIKLIZAMbodovna vožnjaLorenzoMarenziBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.07.2017.
BICIKLIZAMErikVorkapićBiciklistički klub Grobnik2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
BICIKLIZAMErikVorkapićBiciklistički klub Grobnik1DK Državni kupNMK Najmlađe kadetsko
BICIKLIZAMRokoKukuljanBiciklistički klub Grobnik2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
BICIKLIZAMRokoKukuljanBiciklistički klub Grobnik2DK Državni kupKAD Kadetsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeLovroŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka08.07.2017.
Boćanjebrzinsko izbijanjeKarloVukelićBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka08.07.2017.
Boćanjepojedinačno klasičnoLukaPeričićBoćarski klub GORNJI KRAJ - Ladvić1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka08.07.2017.
Boćanjepojedinačno klasičnoKarloVukelićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka08.07.2017.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugLovroŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka08.07.2017.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugKarloVukelićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka08.07.2017.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRočko Polje19.07.2017.
BoćanjeBližanje i izbijanje u krugCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSaluzzo, Italija01.09.2017.
Boćanjepojedinačno klasičnoMateoNačinovićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČavle
Boćanjebližanje i izbijanje u krugVirginiaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
Boćanjeprecizno izbijanjeCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČavle
Boćanjepojedinačno klasičnoTeaČančarevićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeprecizno izbijanjeMartinaSvetićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeMateoNačinovićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugLovroŠipekBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeKarloŠabanBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjeprecizno izbijanjeMateoNačinovićBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjepojedinačno klasičnoMateoNačinovićBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
BOKS+76 kgAndrijaBadžaBoksački klub KING1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar30.03.2017.
BOKS65 kgMateoPejićBoksački klub KING1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar30.03.2017.
BOKS76 kgAlanKudićBoksački klub KING2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar30.03.2017.
BOKS68 kgMateoAndrašićBoksački klub KING3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar30.03.2017.
BOKS-50 kgDorjanMarkoBoksački klub DELNICE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar30.03.2017.
BOKS-50 kgLukaSvetićBoksački klub DELNICE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar30.03.2017.
BOKS-48 kgDarioBokulićBoksački klub DELNICE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar30.03.2017.
BOKS56 kgFabijanBojanacBoksački klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
BOKS80 kgAndrijaBadžaBoksački klub KING2EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoValcea, Rumunjska16.07.2017.
BOKS46 kgLeonBuzikBoksački klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar30.03.2017.
BOKS81 kgLeoCvetkovićBoksački klub Predator2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSesvete20.04.2017.
BOKS38, 5 kgLinoRužićBoksački klub Ajkula2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
BOKS48 kgToniTorbaracBoksački klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
BOKS44 kgIvanPranjićBoksački klub Predator3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
BOKS54 kgFrankoTonsaBoksački klub Predator3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
BOKS75 kgMarkoTramošljikaBoksački klub Predator3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
BOKS66 kgAntonioČuturićBoksački klub Predator2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
BOKS+90 kgKlaudioVukovacBoksački klub Predator2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
BOKS80 kgMatijaTomljanovićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
BOKS81 kgMatejUremovićBoksački klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
BOKS60 kgRamonIgnjacBoksački klub Ajkula2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
BOKS81 kgLeoCvetkovićBoksački klub Predator2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
DIZANJE UTEGA-62 kilogramaKorinoPrijićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb
DIZANJE UTEGA-77 kilogramaZlatkoKišićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb
DIZANJE UTEGA- 63 kgPaulaŽagarKlub dizača utega RJEČINA 751DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.08.2017.
DIZANJE UTEGA- 56 kgIvanZaharijaKlub dizača utega RJEČINA 751DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.08.2017.
DIZANJE UTEGA- 77 kgValentinoKukuljanKlub dizača utega RJEČINA 751DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.08.2017.
DIZANJE UTEGA- 56 kgLovroMudnićKlub dizača utega RJEČINA 752DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.08.2017.
DIZANJE UTEGA- 94 kgFranLenacKlub dizača utega RJEČINA 752DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.08.2017.
DIZANJE UTEGA- 77 kgVicencoŽagarKlub dizača utega RJEČINA 753DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.08.2017.
DIZANJE UTEGA- 69 kgKorinoPrijićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDražice28.10.2017.
DIZANJE UTEGA- 69 kgKorinoPrijićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDražice28.10.2017.
DIZANJE UTEGA- 69 kgKorinoPrijićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDražice28.10.2017.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA7SK Svjetski kupSEN SeniorskoOsijek18.05.2017.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće10.06.2017.
GIMNASTIKApreskokAnaBudimirGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAručeAnaBudimirGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAgredaAnaBudimirGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAtloAnaBudimirGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAvišebojAnaBudimirGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA7SK Svjetski kupSEN SeniorskoPariz16.09.2017.
GIMNASTIKAvišeboj A programIraBenčinićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKAvišeboj A programNikiKukuljan FrletaGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKAvišeboj B programEmaGašparovićGimnastički klub RIJEKA3DK Državni kupJUN JuniorskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKAvišeboj B programAniPughelGimnastički klub RIJEKA3DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKAvišeboj C programAndrePoščićGimnastički klub RIJEKA2DK Državni kupJUN JuniorskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKAvišeboj C programKarloNinićGimnastički klub RIJEKA3DK Državni kupJUN JuniorskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKAvišeboj C programNinaNimacGimnastički klub RIJEKA3DK Državni kupJUN JuniorskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKApreskokMilaPrpićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAručeMilaPrpićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAgredaMilaPrpićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAtloMilaPrpićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAvišebojMilaPrpićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKApreskokMirnaHontićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAručeMirnaHontićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAgredaMirnaHontićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAtloMirnaHontićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak16.06.2017.
GIMNASTIKAvišebojMirnaHontićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKAgredaLivPetrovićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak16.06.2017.
JEDRENJEslalomEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoViganj20.06.2017.
JEDRENJEslalomVedranaBrnčićDruštvo sportova na moru VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoViganj20.06.2017.
JEDRENJEEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoBol22.08.2017.
JEDRENJElaser 4.7UrsulaBarasJedriličarsko društvo VAL1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMakarska25.11.2017.
JEDRENJElaser 4.7NikaManesterJedriličarsko društvo VAL2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMakarska25.11.2017.
JEDRENJElaser 4,7KrešimirBunetaJedriličarski klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMakarska25.10.2017.
JEDRENJEoptimisti flotnoTinFikeJedriličarski klub GALEB3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBrač28.08.2017.
JEDRENJEoptimisti flotnoLukaGregovićJedriličarsko društvo VAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBrač28.08.2017.
JUDO-63 kgNadjaNekićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.02.2017.
JUDO-81 kgLukaBabićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.02.2017.
JUDO-55 kgLukaViljušićJudo klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit14.10.2017.
JUDO-66 kgAdrianGrdinićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit14.10.2017.
JUDO-40 kgLaraŠušnićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit14.10.2017.
Karate-67 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena25.02.2017.
Karate-55 kgAlessandraHasaniKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena25.02.2017.
Karate-68 kgIvonaTubićKarate klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena25.02.2017.
Karate-59 kgLauraFučikKarate klub DELTA1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoBratislava25.03.2017.
Karate-54 kgAlessiaČekadaKarate klub OPATIJA2DK Državni kupJUN JuniorskoNedelišće25.03.2017.
Karate-54 kgAlessiaČekadaKarate klub OPATIJA2DK Državni kupKAD KadetskoNedelišće25.03.2017.
Karate-47 kgTonkaMijaljevićKarate klub KOSTRENA1DK Državni kupKAD KadetskoNedelišće25.03.2017.
Karate-70 kgAntonBaždarićKarate klub OPATIJA1DK Državni kupKAD KadetskoNedelišće25.03.2017.
Karate- 50 kgAdrianaRossKarate klub OPATIJA1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće25.03.2017.
Karate- 50 kgTonkaMijaljevićKarate klub KOSTRENA2DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće25.03.2017.
Karate-45 kgDoroteaMrakovčićKarate klub Kastav1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće25.03.2017.
Karate-45 kgKatjaKneževićKarate klub OPATIJA2DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće25.03.2017.
Karate-45 kgEnaGrozdićKarate klub OPATIJA3DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće25.03.2017.
Karate-45 kgAntonHostKarate klub Kastav3DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće25.03.2017.
Karate-36NoahMiletićKarate klub Kastav3DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće25.03.2017.
Karateborbe - 54 kgLeaVukojaKarate klub TAD RIJEKA1EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSofia17.02.2017.
Karateborbe - 67 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA3EP Evropsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSofia17.02.2017.
Karateborbe + 84kgFilipBaracKarate klub Zamet3EP Evropsko prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSofia17.02.2017.
Karate+ 68 kgAnaŠkuncaKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena25.02.2017.
Karate- 75 kgDominikBenčanKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoKostrena25.02.2017.
Karate- 68 KGRokoŠtiglićKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 76 kgLukaRaičevićKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 59 kgLeaVukojaKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 41 kgNinoDonadićKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 50 kgKatarinaŽivkovićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-59 kgLauraFučikKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 55 kgSaraSidiquiKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate- 63 kgAleksandarKalabićKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate+ 55 kgLauraLisacKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate+ 55 kgMarinaMatoševićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 57 kgRokoTomacKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 34 kgRaulVedrušKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
KaratekateManuelVedrušKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
KaratekateRaulVedrušKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 61 kgMarinaBaracKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate- 61 kgMarinaBaracKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate+ 59 kgLuciaBattaiaKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 76 kgRenatoRešetarKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 70 kgFilipRamićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 45 kgEmaSgardelliKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-68 kgAzraSalešKarate klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena25.02.2017.
Karate+ 68 kgDankaZorićKarate klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena25.02.2017.
Karate+ 70 kgAntonBaždarićKarate klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate- 42 kgDavidMilinovichKarate klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 34 kgLeonBuršićKarate klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 26 kgDomagojŠpremKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 68 kgIvanaBebekKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena
Karate- 75 kgNevenMartićKarate klub NO KACHI3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena
Karate- 40 kgEnnaZlojićKarate klub NO KACHI1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate+ 38 kgMarioVrankovićKarate klub NO KACHI3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 53 kgTeaOstojićKarate klub Kastav3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate- 50 kgAdrianaRossKarate klub Kastav3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 40 kgDarijaŠnajderKarate klub Kastav1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate- 44 kgDoroteaMrakovčićKarate klub Kastav1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 44 kgDarjaZorićKarate klub Kastav2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 46 kgAntonHostKarate klub Kastav3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 30 kgFranHostKarate klub Kastav3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 32 kgNoeliKarlovićKarate klub Kastav2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 50 kgTonkaMijaljevićKarate klub KOSTRENA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate+ 36 kgSaraTadejKarate klub KOSTRENA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 32 kgAnaKaradžaKarate klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-28 kgAnaKaradžaKarate klub GROBNIČAN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 34 kgIvanOžboltKarate klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 55 kgGloriaOlićKarate klub Krk Croatia3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate- 40 kgPatriciaOlićKarate klub Krk Croatia2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate+ 46 kgLovroŽivkovićKarate klub Krk Croatia3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 38 kgNadalVigoKarate klub Krk Croatia1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 30 kgMateoMrakovčićKarate klub Krk Croatia3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 32 kgIraŠekuljicaKarate klub Krk Croatia3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 38 kgLukaRafajKarate klub Krk Croatia2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 34 kgNikoDepikolozvaneKarate klub Krk Croatia1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate- 63 kgLeoLazarKarate klub 9. ZMAJ3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
KaratekateNinaDudukovićKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Kick-boxing-60 kgEmmaLinićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-79 kgRokoVuletaKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-65 kgAndreaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-50 kgDianaHalapovićKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-50kgNikaCeranićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing- 63kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing- 63 kgAdrianBarićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing- 63 kgDoren MarkoMantillaKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing- 47 kgDiegoAldinKickboxing klub BURA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing- 47 kgMatejSarvašKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing- 42 kgReneKalimanKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-79 kgRokoVuletaKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-74kgKarloŠpanjolKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-69 kgPatrikValenčićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-63 kgIvanKasprekKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing+91 kgPatrikRapaićKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-54 kgKristianKolajOpatija Fight Club1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBenkovac31.05.2017.
Kick-boxing-63 kgDoren MarkoMantillaKick-boxing klub SUŠAK1EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje, Makedonija02.09.2017.
Kick-boxing-89 kgKristianBenedettiKick-boxing klub SUŠAK1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje, Makedonija02.09.2017.
Kick-boxing-65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK2EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje, Makedonija02.09.2017.
Kick-boxing-55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje, Makedonija02.09.2017.
Kick-boxing-65 kgAndreaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje, Makedonija02.09.2017.
Kick-boxing-65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje, Makedonija02.09.2017.
Kick-boxing- 54 kgKristijanKolajKickboxing klub OFC Opatija3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje, Makedonija02.09.2017.
Kick-boxingpoint fight - 94 kgZvonimirGriblKick boxing klub Omišalj1SP Svjetsko prvenstvoVET VeteranskoBudimpešta03.11.2017.
Kick-boxinglight contact - 84 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBudimpešta03.11.2017.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBudimpešta03.11.2017.
Kick-boxingpoint fighting -37 kgAnaiRažnjevićKick-boxing klub SUŠAK9EP Evropsko prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxingpoint fighting -55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK5EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxinglight contact - 69 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK5EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxingpoint fighting -50gDianaHalepovićKickboxing klub Mega centar5EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxingpoint fighting -50 kgNikaCeranićKick-boxing klub SUŠAK9EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxinglight contact - 65 kgAndreaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK9EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxinglight contact - 50 kgDianaHalepovićKickboxing klub Mega centar9EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxinglow kick - 91 kgPatrikRapaićKick boxing klub Sveti Matej3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxinglight contact - 69 kgEmmaLinićKick-boxing klub SUŠAK5EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxingkick light - 79 kgRokoVuletaKickboxing klub Mega centar5EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxingpoint fighting -55kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK9EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxinglight contact - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK9EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 60 kgEmmaLinićKick-boxing klub SUŠAK9EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxingpoint fighting -70 kgRokoVuletaKickboxing klub Mega centar9EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxinglight contact - 69 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxinglight contact - 89 kgKristianBenedettiKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxinglight contact -70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxinglight contact - 55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxinglight contact - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxinglight contact - 65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 57 kgMarko DorenMantillaKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 69 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck20.04.2017.
Kick-boxinglight contact - 65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxinglight contact - 50 kgMaraViceljaKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxinglight contact - 55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 69 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 65 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxinglight contact - 69 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxinglight contact - 55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK9SK Svjetski kupKAD KadetskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 50 kgMaraViceljaKick-boxing klub SUŠAK9SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 60 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK9SK Svjetski kupJUN JuniorskoBudimpešta18.05.2017.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoRimini16.06.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 37 kgKarloKatinićKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxingpoint fighting - 37 kgAnaiRažnjevićKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupMLK Mlađe kadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-65 kgPatrikRapaićKick boxing klub Sveti Matej3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSkopje02.09.2017.
Kick-boxing-70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck, Austrija20.04.2017.
Kick-boxing-55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck, Austrija20.04.2017.
Kick-boxing-55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck, Austrija20.04.2017.
Kick-boxing-55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupKAD KadetskoRimini, Italija16.06.2017.
Kick-boxing-70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoRimini, Italija16.06.2017.
Kick-boxing-60 kgKuqiVilsonKickboxing klub Mega centar2EK Evropski kupSEN SeniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-69 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing+65 kgNinaJelićKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-57 kgMarko DorenMantillaKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-60 kgChiaraKalanjKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-63 kgAdrianBarićKick-boxing klub SUŠAK2EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-60 kgEmmaLinićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-65 kgBrigitaBediKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing+65 kgAndreaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-65 kgBrigitaBediKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-46 kgNikaCeranićKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-60 kgNikaVlahKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-46 kgNikaCeranićKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-60 kgEmmaLinićKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-50 kgDianaHalepovićKickboxing klub Mega centar5EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-63 kgArmenHotiKickboxing klub Mega centar9EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-47 kgReneKalimanKickboxing klub DRAGA9EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-50 kgMaraViceljaKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-65kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-50 kgMaraViceljaKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-65kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-74 kgPatrikValenčićKickboxing klub Mega centar1EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-91 kgPatrikRapajićKickboxing klub Mega centar1EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-74 kgRokoVuletaKickboxing klub Mega centar3EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-69 kgTeoČendakKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-55 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK5EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-74 kgDarioŠkibolaKickboxing klub Mega centar5EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-79 kgKevinPranjićKickboxing klub Mega centar9EK Evropski kupJUN JuniorskoKarlovac10.02.2017.
Kick-boxing-32 kgAnaiRažnjevićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPoreč25.02.2017.
Kick-boxing-32 kgTia PaulinaSrićaKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPoreč25.02.2017.
Kick-boxing-37 kgKarloKatinićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPoreč25.02.2017.
Kick-boxing-28 kgEvaBediKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPoreč25.02.2017.
Kick-boxing+47 kgEminaHotiKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPoreč25.02.2017.
Kick-boxing-69 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena18.03.2017.
Kick-boxing-50 kgNikaCeranićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena18.03.2017.
Kick-boxing-55 kgElaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena18.03.2017.
Kick-boxing-60 kgBrigitaBediKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena18.03.2017.
Kick-boxingpoint fight - 69 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK2EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSkopje02.09.2017.
KuglanjeKarloPetranovićKuglački klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb08.04.2017.
KuglanjeMatejMrleKuglački klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb08.04.2017.
KuglanjeNikoMihelKuglački klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb08.04.2017.
KuglanjeMateaJuričićKuglački klub RIJEKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDettenheim, Njemačka14.05.2017.
KuglanjekombinacijaMateaJuričićKuglački klub RIJEKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDettenheim, Njemačka14.05.2017.
KuglanjepojedinačnoKarloPetranovićKuglački klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZagreb01.04.2017.
KuglanjepojedinačnoMatejMrleKuglački klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZagreb01.04.2017.
KuglanjepojedinačnoNikoMihelKuglački klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb01.04.2017.
KuglanjesprintIvanaNeralićKuglački klub MLAKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.10.2017.
KuglanjesprintEmaTomašićŽenski kuglački klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.10.2017.
KuglanjesprintTeaLakićŽenski kuglački klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.10.2017.
KuglanjesprintNebojšaŠušnjarMuški kuglački klub MLAKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec29.10.2017.
KuglanjesprintMartinLatinovićKuglački klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec29.10.2017.
KuglanjepojedinačnoMilanaPavlićKuglački klub MLAKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.12.2017.
KuglanjepojedinačnoMateaJuričićKuglački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.12.2017.
KuglanjepojedinačnoMilanaPavlicKuglački klub MLAKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.12.2017.
KuglanjeMateaJuričićKuglački klub RIJEKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDettenhiem14.05.2017.
KuglanjeAnaJambrovićKuglački klub MLAKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.12.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoAnaMatkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m prsnoAnaMatkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE400 m mjesovitoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m mjesovitoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m leđnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE400 m slobodnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje6EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoIzrael28.06.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje12SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoIndianapolis23.08.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE400 m slobodnoTinMirjanićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoTinMirjanićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE100 m prsnoTinMirjanićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE200 m prsnoTinMirjanićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoTinMirjanićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE100 m prsnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE100 m prsnoReaKozeljacPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE200 m prsnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE200 m prsnoReaKozeljacPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE100 m leđnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE100 m prsnoTinaČudinaPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE100 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoBanja Luka25.03.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoBanja Luka25.03.2017.
PLIVANJE100 leptirMislavSeverPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 slobodnoMislavSeverPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE50 slobodnoMislavSeverPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 mješovitoAnaMatkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE50 leđnoSanjaJovanovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 mješovitoEmaKrajinovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE50 slobodnoAnaPetrovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE50 leđnoMeriMatajaPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m prsnoTinMijranićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoTinMijranićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
PLIVANJE200 m prsnoTinMijranićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoTinMijranićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoTinMijranićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
PLIVANJE100 m prsnoŠimun PetarTuftanPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
PLIVANJE50 m leđnoAntonLončarPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 m leđnoAntonLončarPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m leđnoAntonLončarPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 m prsnoSašaGerbecPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE400 m slobodnoAndrejIvanovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoAndrejIvanovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m prsnoSašaGerbecPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE50 m prsnoSašaGerbecPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE50 m leptirMislavSeverPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoLovroDraginićPlivački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 m leđnoEddaŠkorićPlivački klub NEVERA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m prsnoAnaMatkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m prsnoAnaMatkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 m leptirEmaKrajinovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE400 m mještovitoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 m leđnoKristinaVukovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE100 m leđnoEddaŠkorićPlivački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.06.2017.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE50 slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE50 slobodnoNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE400 m slobodnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m leđnoEddaŠkorićPlivački klub NEVERA1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m leptirSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m leđnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE50 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub NEVERA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE800 m slobodnoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE50 m prsnoMatkoMrakovčićPlivački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m leđnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE400 m slobodnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m leptirSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaHercegPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE800 m slobodnoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m prsnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 mleđnoNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoDujeFranićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoDujeFranićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m leđnoDujeFranićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m leptirNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m leđnoDujeFranićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE4 x 100 m mješovitoPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m leptirSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m prsnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE800 m slobodnoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE800 m slobodnoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE100 m prsnoReaKozeljacPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE200 m prsnoReaKozeljacPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.07.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoMislavSeverPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoMislavSeverPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoAntonioHrvatinPlivački klub NEVERA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m prsnoSašaGerbecPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoSašaGerbecPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m leptirAntonHrvatinPlivački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m leptirAntonHrvatinPlivački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoAnaMatkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m leptirSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m mješovitoAnaMatkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoAnaMatkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoSaraKneževićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoSaraKneževićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m leptirMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m leptirDavidČustićPlivački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoMatkoMrakovčićPlivački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m leptirDavidČustićPlivački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m leptirSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoSaraKneževićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoSuzanaČorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m mješovitoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m leptirAnaPetrovićPlivački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoSaraKneževićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoMatkoMrakovčićPlivački klub NEVERA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m leptirMarinErcegovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m prsnoLeonMatijevićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m prsnoMatijaBarićPlivački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m leptirSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m mješovitoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m slobodnoSaraKneževićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoSaraKneževićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoDujeFranićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m mješovitoDujeFranićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m slobodnoNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoNoaKovačićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoTinMirjanićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m slobodnoDominikRojePlivački klub NEVERA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m leptirAntonioKarlićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoDujeFranićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE400 m mješovitoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m leptirSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m mješovitoMeriMatajaPlivački klub KANTRIDA RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE400 m slobodnoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE800 m slobodnoEvaStankovićPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE50 m prsnoTinaČudinaPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE200 m leptirSuzanaĆorićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.12.2017.
PLIVANJE100 m prsnoTinaČudinaPlivački klub Primorje-Croatia osiguranje3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE200 m mješovitoKlaraKosanovićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE100 m prsnoRea KozeljacKosanovićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
PLIVANJE200 m prsnoRea KozeljacKosanovićPlivački klub KANTRIDA RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
Ronilaštvo400 m PPVidStipkovićRonilački klub NEVERA7SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo200 m PPVidStipkovićRonilački klub NEVERA10SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo200 m BFVidStipkovićRonilački klub NEVERA9SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo50 m PPFlorijanSandaljRonilački klub NEVERA14SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo200 m BFIanGolobRonilački klub NEVERA17SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo200 m PPNeaStipkovićRonilački klub NEVERA18SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo400 m PPNeaStipkovićRonilački klub NEVERA18SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo50 m BFNeaStipkovićRonilački klub NEVERA20SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo200 m PPNeaStipkovićRonilački klub NEVERA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo50 mPetraTomacSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica08.04.2017.
Ronilaštvo100 m bifin apsolutnoLeonSitarKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica08.04.2017.
Ronilaštvo50 m bifin apsolutnoLeonSitarKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica08.04.2017.
Ronilaštvo200 m PPTesaBačićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo400 m PPHrvojeSedlarKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo50 m bifinToniMajnarićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo100 m bifinTesaBačićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo100 m bifinToniMajnarićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo200 m bifinDavidČustićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo200 m bifinToniMajnarićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo400 m bifinDavidČustićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo100 m brzinsko ronjenjeDorianPalinićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo400 m brzinsko ronjenjeTesaBačićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo400 m brzinsko ronjenjeDorianPalinićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo400 m BFVidStipkovićRonilački klub NEVERA12EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoWroclaw, Poljska02.07.2017.
Ronilaštvo400 m PPVidStipkovićRonilački klub NEVERA16EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoWroclaw, Poljska02.07.2017.
Ronilaštvo200 m PPVidStipkovićRonilački klub NEVERA16EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoWroclaw, Poljska02.07.2017.
Ronilaštvo800 m PPVidStipkovićRonilački klub NEVERA13EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoWroclaw, Poljska02.07.2017.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub LIBURNIJA3OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoMađarska16.09.2017.
ŠahMarinBosiočićŠahovski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoValpovo05.05.2017.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub LIBURNIJA2EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBudva19.06.2017.
ŠahDanielDudaŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir16.06.2017.
ŠahKatarinaBogdanićŠahovski klub KRK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir16.06.2017.
ŠahEmaHajdinićŠahovski klub Kraljevica1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir16.06.2017.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub LIBURNIJA2EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoMamaia, Rumunjska04.09.2017.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub LIBURNIJA8EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBudva19.06.2017.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub LIBURNIJA8EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBudva20.06.2017.
ŠahIvan ŠarićŠahovski klub LIBURNIJA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoValpovo05.05.2017.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci23.07.2017.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci23.07.2017.
ŠahNikolinaGolubŠahovski klub DRAGA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci23.07.2017.
ŠahJelenaDašićŠahovski klub RJEČINA Dražice3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVinkovci23.07.2017.
ŠahLaraDesnicaŠahovski klub KRK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir16.06.2017.
ŠahEmaHajdinićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDugo Selo24.11.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloTeaMustaćKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.03.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMateaButoracKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.03.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMateaButoracKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.04.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.05.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloLucijaBandera UlrichKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb03.06.2017.
SKIJANJEslalomLeonaPopovićSki-klub RIJEKA8SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoAre, Švedska10.03.2017.
SKIJANJEslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA12OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoFolgaria
SKIJANJE1,5 km klasikaEmaSobolSkijaški klub GORANIN2OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCasstelo di Fiemee
SKIJANJE1,5 km klasikaMatijaŠtimacSkijaški klub GORANIN2OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCasstelo di Fiemee
SKIJANJE1,5 km klasikaFrankaTomićSkijaški klub GORANIN4OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCasstelo di Fiemee
SKIJANJE1,5 km klasikaMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN5OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCasstelo di Fieme
SKIJANJE1,5 km klasikaLinoŽagarSkijaški klub POLET11OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCasstelo di Fiemee
SKIJANJE1,5 km klasikaIvonaPetrinićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST14OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCasstelo di Fiemee
SKIJANJE1,5 km klasikaMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST15OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCasstelo di Fiemee
SKIJANJE16 km slobodnoKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST8SK Svjetski kupSEN SeniorskoOroslavlje
SKIJANJE7 km klasičnoKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST9SK Svjetski kupSEN SeniorskoOroslavlje
SKIJANJEsprint 200 mKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST18SK Svjetski kupSEN SeniorskoOroslavlje
SKIJANJE12 km slobodnoNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN12SK Svjetski kupSEN SeniorskoOroslavlje
SKIJANJE7 km klasicnoNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN13SK Svjetski kupSEN SeniorskoOroslavlje
SKIJANJEsprint 200 mNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN12SK Svjetski kupSEN SeniorskoOroslavlje
SKIJANJEsuperveleslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada03.02.2017.
SKIJANJEsuperveleslalomMajaFućakSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSappada03.02.2017.
SKIJANJEveleslalomRiccardoEletti MattiSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme11.02.2017.
SKIJANJEveleslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme11.02.2017.
SKIJANJEveleslalomMajaFućakSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme11.02.2017.
SKIJANJEslalomTiliGrgurićSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme03.03.2017.
SKIJANJEslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme03.03.2017.
SKIJANJEklasikaEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaFilipRužićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaSvetlanaŽagarSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaNatašaBrnelić - MarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaKarlaStarčevićSkijaški klub DELNICE1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaAldoMihelčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaDamjanŠporerSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaMislavGrgurićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello Di Fiemme21.01.2017.
SKIJANJEKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoCastello di Fiemme21.01.2017.
SKIJANJEkombinacijaLeonaPopovićSki-klub RIJEKA17SK Svjetski kupSEN SeniorskoCrans-Montana26.02.2017.
SKIJANJEkombinacijaLeonaPopovićSki-klub RIJEKA5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoAre, Švedska10.03.2017.
SKIJANJEklasikaAnaRadoševićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaInesVučemilovićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaDoraBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEklasikaSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana04.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaErnestBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaSvetlanaŽagarSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaGabrijelaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaKarlaStarčevićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaAldoMihelčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaDamjanŠporerTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaInesVučemilovićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaSvenKuperšakSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaDoraBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaKrešimirGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaDorisBarićevacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaNikaŠtimacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaDominikMihelčićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaDariaMatajaSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaAnaMatajaSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEslobodno-duga stazaValneaŠporerTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana11.02.2017.
SKIJANJEmaratonKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonErnestBolkovacTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonSvetlanaŽagarSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonNatašaBrnelić MarkovčićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonKarlaStarčevićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonInesVučemilovićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonDamjanŠporerTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonDorisBaričevacSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonMarijaPoljančićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEmaratonPetraBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana19.02.2017.
SKIJANJEklasikaPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEklasikaFilipRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEklasikaLukaBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEklasikaDorisBarićevacSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEklasikaMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEklasikaDominikMihelčićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEklasikaFilipMufićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEklasikaDariaMatajaSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEklasikaNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEklasikaAnaBolkovacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVrbovska poljana04.03.2017.
SKIJANJEbig airLukaIvicaSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVogel26.02.2017.
SKIJANJEbig airFranLegacSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVogel26.02.2017.
SKIJANJEbig airVidLegacSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVogel26.02.2017.
SKIJANJEbig airNicolNastićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVogel26.02.2017.
SKIJANJEbig airCvitaLukanovićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVogel26.02.2017.
SKIJANJEslopestyleRinoDudićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVogel19.03.2017.
SKIJANJEslopestyleFilipPejčinovićSnowboard klub NINE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVogel19.03.2017.
SKIJANJEslopestyleFranLegovićSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVogel19.03.2017.
SKIJANJEslopestyleFranLegacSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVogel19.03.2017.
SKIJANJEslopestyleIvanMaločaSnowboard klub NINE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVogel19.03.2017.
SKIJANJEslopestyleNicolNastićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVogel19.03.2017.
SKIJANJEslopestyleCvitaLukanovićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVogel19.03.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaŽeljkaNikola BelobrajdićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaKarlaStarčevićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaMislavPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaDamjanŠporerTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaAnaŠnajdarSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaVitoBlaženićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaInesSalopekTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaDominikMihelčićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaDariaMatajaSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaNikaŠtimacTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaFilipMufićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaFilipCrnićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaEmaSobolSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaKatjaBelobrajdićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-kruzna utrkaLeonPelkoSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice09.09.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaDinoLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaNikaBlažanićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaŽeljkaNikola BelobrajdićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaNatašaBrnelić MarkovčićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaAnaŠnajderSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaVitoBlaženićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaInesSalopekTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaMatijaLeovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaMiaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaFilipMufićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaEmaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-brdska utrkaKatjaBelobrajdićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak01.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintFilipRužićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintInesSalopekTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintValneaŠporerTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintKatjaBelobrajdićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEskijasko rolkanje-sprintEmaSobolSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb07.10.2017.
SKIJANJEveleslalomLeonaPopovićSki-klub RIJEKA9SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoAre, Švedska10.03.2017.
SKOKOVI U VODUsinkro 3 mDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.06.2016.
SKOKOVI U VODUdaska 1 mDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.06.2016.
SKOKOVI U VODUdaska 3 mDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.06.2016.
SKOKOVI U VODUtoranj 5 mDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.06.2016.
SKOKOVI U VODUdaska 1 mDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.02.2017.
SKOKOVI U VODUdaska 3 mDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.02.2017.
SKOKOVI U VODUtoranj 5 mDoloresŠušaKLUB SKOKOVA U VODU "PRIMORJE 2010"3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.02.2017.
Sport osoba s invaliditetomPTS4AntonioFrankoAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3SK Svjetski kupSEN SeniorskoAltafulla, Španjolska02.07.2017.
Sport osoba s invaliditetombc2LukaWagnerSportski klub slijepih Rijeka1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoApatin, Srbija08.04.2017.
Sport osoba s invaliditetomStolni tenisVjekoslavGregorovićStolnoteniski klub OPATIJA-082DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit07.04.2017.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanijelGospićSportsko društvo ŠKARPINA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoMali Lošinj13.09.2017.
Sportski ribolov na moruobalaPatrikTomaSportsko ribolovno društvo KANTRIDA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBrač06.01.2017.
Sportski ribolov na moruobalaLukaPejakovićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBrač06.01.2017.
Sportski ribolov na moruobalaAdamPenavinSportsko ribolovno društvo KANTRIDA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLovran13.10.2017.
Sportski ribolov na moruobalaLukaMiličevićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLovran13.10.2017.
Sportski ribolov na moruobalaŠportsko ribolovno društvo INA - KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLovran13.10.2017.
Sportski ribolov na moruobalaLukaHajdarajSportsko ribolovno društvo KANTRIDA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoLovran13.10.2017.
Sportski ribolov na moruobalaTeoHajdarajSportsko ribolovno društvo KANTRIDA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoLovran13.10.2017.
Sportski ribolov na moruMarinaMatuljaŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBrač06.10.2017.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNerezine22.06.2017.
Sportski ribolov na morubrodicaSinišaBudisaljevićŠportsko ribolovno društvo Tunera10SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoSali06.05.2017.
Sportski ribolov na moruSanjaLotspaichŠportsko ribolovni klub Ičići8SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLangebaan, South Africa04.11.2017.
Sportski ribolov na morubrodicaIvanBorovacSportsko ribolovno društvo 3. maj1SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSali, Dugi otok06.05.2017.
Sportski ribolov na morubrodicaMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN4SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSali, Dugi otok06.05.2017.
Sportski ribolov na moruobalaAdamPenavinSportsko ribolovno društvo KANTRIDA18SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoCote d Opale, Francuska15.07.2017.
Sportski ribolov na moruobalaVeronikaKirinčićSportsko ribolovno društvo Vela Stan Čižići 200015SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoCote d Opale, Francuska15.07.2017.
Sportski ribolov na moruobalaTonkoPavičevićŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK19SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoCote d Opale, Francuska15.07.2017.
Sportski ribolov na moruRadoslavJakupovićSportsko ribolovno društvo UDICA5OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoMali Lošinj15.09.2017.
STOLNI TENISLeoVekićStolnoteniski klub OPATIJA-082DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin19.05.2017.
STRELIČARSTVOolimpijski lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk U14ErikaRaimundStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk U14LauraHaramijaStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOgoli luk U12IrisDanilovićStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOstandardni lukNinoKrabaićStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOsloženi lukNikšićDianaStreličarski klub 3D CROATIA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELIČARSTVOolimpijski lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski lukLauraHaramijaStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk U14LauraHaramijaStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk U12NikolBugarinStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOgoli luk U12NinaWagnerStreličarski klub MAURA KAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk U14ErikaRaimundStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski luk U12Vega ValentinaVukićStreličarski klub MAURA KAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOfieldErikaRaimundStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOsloženi lukBrankoStarčevićStreličarski klub 3D CROATIA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELIČARSTVOlovački lukTomislavDraženovićStreličarski klub 3D CROATIA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELJAŠTVOparni trapIvanPetrovićStreljački klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvanić Grad18.06.2017.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMaribor06.03.2017.
STRELJAŠTVOzračni pištoljMarijaSiladjevStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija25.03.2017.
STRELJAŠTVOtrostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1SK Svjetski kupSEN SeniorskoMunchen17.05.2017.
STRELJAŠTVOtrostavSnježanAPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.07.2017.
STRELJAŠTVOzračni pištoljMarijaSiladjevStreljački klub LOKOMOTIVA3DK Državni kupSEN SeniorskoOsijek23.04.2017.
STRELJAŠTVOMK-puška 20 ležećiIvaĐerekStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka01.07.2017.
STRELJAŠTVOMK-puška 20 ležećiIvaĐerekStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka01.07.2017.
STRELJAŠTVOMK-puška trostav 3x10MelanieGladStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2017.
STRELJAŠTVOtrostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA2SK Svjetski kupSEN SeniorskoNew Delhi29.10.2017.
STRELJAŠTVOzračni pištoljMarijaSiladjevStreljački klub LOKOMOTIVA1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSolin04.11.2017.
STRELJAŠTVOzračni pištoljMarijaSiladjevStreljački klub LOKOMOTIVA2OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoSolin05.11.2017.
STRELJAŠTVOzračna puška 10mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoČakovec11.02.2017.
STRELJAŠTVOMK-puška 40 ležećiIvaKukuruzovićStreljačka sekcija DVD Opatija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.07.2017.
STRELJAŠTVOparni trapIvanPetrovićStreljački klub KVARNER1DK Državni kupJUN JuniorskoIvanić Grad18.06.2017.
STRELJAŠTVOparni trapNevioCuculićStreljački klub KVARNER2DK Državni kupJUN JuniorskoIvanić Grad18.06.2017.
STRELJAŠTVOparni trapDenisCuculićStreljački klub KVARNER3DK Državni kupJUN JuniorskoIvanić Grad18.06.2017.
STRELJAŠTVOstreljaštvoRajkoSamueli-KačićStreljački klub PROTECT1DP Državno prvenstvoVET VeteranskoOsijek26.08.2017.
STRELJAŠTVOpištolj/revolver 25 mIvicaBlaževićStreljački klub PROTECT3DP Državno prvenstvoVET VeteranskoOsijek26.08.2017.
STRELJAŠTVOserijska MK puška 3x20SanjaDrakulićStreljački klub PAPIRNIČAR2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek24.06.2017.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaIvaKukuruzovićStreljačka sekcija DVD Opatija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb30.04.2017.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 mIvaKukuruzovićStreljačka sekcija DVD Opatija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin06.05.2017.
STRELJAŠTVOzračni pištolj 10 mZlatkaHlebecStreljačka sekcija DVD Opatija1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoČakovec11.02.2017.
TAEKWONDO+78 kgNicholasNovakovićTaekwondo klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar23.06.2017.
TAEKWONDO-78 kgMatijaRužićTaekwondo klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar23.06.2017.
VESLANJEsamacLaraNenadićveslački klub GLAGOLJAŠ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb
VESLANJEsamacLaraNenadićveslački klub GLAGOLJAŠ1DK Državni kupKAD KadetskoPag