Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAštafeta 4x100Atletski klub KVARNERIvan Tonković,Erik Sluga,Adrijan Ružić i Matej VrbanM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKA4x100Atletski klub KVARNERIvan Tonković,Dominik Babić,Matej Vrban i Erik SlugaM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKA4x200Atletski klub KVARNERIvan Tonković,Dominik Babić,Matej Vrban i Erik SlugaM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKA4x300Atletski klub KVARNERIvan Tonković,Dominik Babić,Matej Vrban i Erik SlugaM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKA4x400Atletski klub KVARNERIvan Tonković,Dominik Babić,Matej Vrban i Erik SlugaM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.05.2017.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERMarino Dotlić, Romano Polić, Vito Boco, Ivan VujevićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.07.2017.
ATLETIKA4x400 mAtletski klub KVARNERRomano Polić, Erik Sluga, Dominik Babić, Ivan VujevićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.07.2017.
ATLETIKA4x100 štafetaAtletski klub KVARNERRomano Polić, Marino Dotlić, Vito Boca i Ivan VujevićM2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb09.09.2017.
ATLETIKA4x400 štafetaAtletski klub KVARNERRomano Polić, Ivan Vujević, Dominik Babić i Erik SlugaM2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb09.09.2017.
ATLETIKA4x200 štafetaAtletski klub KVARNERPolić, Sluga, Vujević, DotlićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERPOLIĆ,VRBAN,BOCA,VUJEVIĆM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin17.06.2017.
ATLETIKA4x400 mAtletski klub KVARNERPOLIĆ,TIBLJAŠ,BUHA,BOBANOVIĆM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin17.06.2017.
ATLETIKA4x400 mAtletski klub KVARNERPOLIĆ,SLUGA,BABIĆ,VUJEVIĆM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin17.06.2017.
ATLETIKA4x60 mAtletski klub KVARNERMIŠKULIN,ŠAŠINKA,ŠKROBONJA,PERAKM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOsijek24.06.2017.
AutomobilizamAuto klub OPATIJAAleks Veselinović, Aljoša Kinkela, Tino KadmenM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBanići02.11.2017.
BICIKLIZAMekipnoBiciklistički klub RIJEKACarlo Jurišević, Fran Miholjević, Eugen ŠnajderM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb08.07.2017.
BoćanjeBoćarski klub MARINIĆIBarišić, A.Šestan, Rumac, Buterin, FlegoM1DK Državni kupSEN SeniorskoVir08.07.2017.
Boćanjebrzinsko štafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONK.Vukelić, F.JakominićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka05.07.2017.
Boćanjebrzinsko štafetno izbijanjeBoćarski klub SVETI JAKOVL.Šipek, K.KneževićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka05.07.2017.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONMateo Načinović, Dario JuričićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRočko Polje19.07.2017.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Carrolina Bajrić, Ira NimčevićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRočko Polje19.07.2017.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub MARINIĆIP. Flego, I. BarišićM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"C. Bajrić, V. BajrićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"C. Bajrić, N. MareljaZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Z3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub VARGONM. Načinović, D. JuričićM3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub VARGONG. Ivančić, K. VukelićM2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Boćanjebrzinsko izbijanje-štafetaBoćarski klub VARGONG. Ivančić, J. IvoševićM3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
GIMNASTIKAvišeboj B programGimnastički klub RIJEKAEma Gašparović, Nika Ivančić, Zrinka MiškićZ1DK Državni kupJUN JuniorskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKAvišeboj B programGimnastički klub RIJEKAAni Pughel, Dora Franki, Mia Milin, Vendi SušanjZ2DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće03.11.2017.
GIMNASTIKAvišeboj B programGimnastički klub RIJEKARoko Marijanović, Lukas Kukuljan Mesec, Ivano Miljević, Dominik Pleše, Borna Tomljanović, Lovro JagićM2DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće03.11.2017.
JEDRENJEklasa šljukaJedriličarski klub GALEBBojan i Frane GregoM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKrk23.06.2017.
JUDOJu no kataJudo klub RIJEKAZoran Grba i Sandra UršičićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka05.03.2017.
JUDOJu no kataJudo klub RIJEKAKatja Žunić, Lucija ŽunićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka05.03.2017.
JUDOKodokan goshin jutsuJudo klub RIJEKAGrgur Jaković i Nadja NekićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka05.03.2017.
KuglanjeKuglački klub GORANINDominik Jakovac, Martin LatinovićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod22.01.2017.
KuglanjeKuglački klub MLAKAMarina Bašić Palković, Mirna Bosak, Iva Cindrić, Nika Grubišić, Ana Jambrović, Milana Pavlic, Ivana Neralić Tatjana Perišić, Ljiljana Peroš i Marija Zver.Z1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka10.06.2017.
KuglanjeKuglački klub GORANINFran Polić, Mateo ŠtimacM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBakar19.11.2017.
KuglanjetandemKuglački klub RIJEKA KWSOAna Grčić, Andrea SprečkićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica05.11.2017.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAAna Jambrović, Milana PavlićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.02.2017.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAMirna Bosak, Iva CindrićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.02.2017.
KuglanjeKuglački klub GORANINDominik Jakovac, Igor Žauhar, Matej Frlan, Zvonimir Mrle, Martin LatinovićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek26.02.2017.
KuglanjeKuglački klub MLAKAAna Jambrović, Milana Pavlić, Iva Cindrić, Mirna BosakZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik05.03.2017.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAAna Jambrović, Marija ZverZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2017.
KuglanjeKuglački klub MLAKABašić Palković, Bosak, Cindrić, Grubišić, Jambrović, Neralić, Pavlić, Perišić, Peroš, ZverZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko25.03.2017.
KuglanjeKuglački klub MLAKABašić Palković, Bosak, Cindrić, Grubišić, Jambrović, Neralić, Pavlić, Perišić, Peroš, ZverZ4LP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPodbrezova, Slovačka02.04.2017.
KuglanjetandemKuglački klub CrikvenicaIgor Kalafatić, Dejan DragojevićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČakovec14.05.2017.
KuglanjetandemKuglački klub CrikvenicaKristijan Jelovac i Predrag KatnićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČakovec14.05.2017.
KuglanjetandemKuglački klub MLAKAAna Jambrović, Marija ZverZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin14.05.2017.
KuglanjeKuglački klub MLAKABašić Palković, Bogdanović, Bosak, Cindrić, Grdić, Grubišić, Jambrović, Neralić, Pavlić, Perišić, Sinković, ZverZ6EK Evropski kupSEN SeniorskoHirschau08.10.2017.
KuglanjetandemKuglački klub MLAKAAna Jambrović, Milana PavićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica05.11.2017.
KuglanjetandemKuglački klub GORANINDominik Jakovac, Ivan JanešM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOtočac12.11.2017.
KuglanjetandemKuglački klub MLAKAAnamarija Grdić, Ivana NeralićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBakar12.11.2017.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAPrskalo, Ristovski, Župarić, Elez, Žuta, J. Mišić, Bradarić, Gorgon, Andrijašević, Bezjak i GavranovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2017.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAPrskalo, Ristovski, Župarić, Elez, Vešović, Bradarić, Mišić,Gorgon, Čanađija, Andrijašević, Bezjak i GavranovićM1DK Državni kupSEN Seniorsko31.05.2017.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAM2EL Državni kupJUN Juniorsko
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAM3EL Državni kupKAD Kadetsko
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKATamara Popić, Marta Cvitković, Lea Boban, Astrid Popić, Marija Vrban, Natalia Tomić, Mia Volarić, Tara Gačanin, Tea Vranješ, Lara Sluga, Andrea Koraca, Tina StanojevićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj22.01.2017.
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKANatalia Tomić, Mia Volarić, Marija Vrban, Tina Stanojević, Lara Sluga, Andrea Koraca, Dorja Sulić, Vanna Viškanić, Karla Kuhar, Leonarda Scutari, Tea Šuvak i Lucija RukavinaZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj14.05.2017.
ODBOJKAKlub odbojke na pijesku OpatijaIvana Kesten, Sara Bušljeta, Anamarija Petrović i Daniela Vlaisavljević.Z2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb08.07.2017.
ODBOJKAKlub odbojke na pijesku OpatijaRok Međimurec, Carlo Jurković, Matija Donevski, Mauro TadićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb17.06.2017.
ODBOJKAMuški odbojkaški klub RIJEKAPavlović, Ličina, Jurišić, Osojnak, Krmpotić, Čule, Đoređević, Lasić L., Banko, Lasić D., Janjanin, Sušanj, Smiljanić, JurčevićM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
PLIVANJE4x100 slobodnoPlivački klub Primorje-Croatia osiguranjeTuftan, Kirinčić, Toić, MirjanićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE4x100 mješovitoPlivački klub Primorje-Croatia osiguranjeTuftan, Kirinčić, Toić, MirjanićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE4x100 mješovito mixPlivački klub KANTRIDA RIJEKAMataja, Kozeljac, Zamarin, CerovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE4x100 mješovitoPlivački klub KANTRIDA RIJEKAMataja, Kozeljac, Kosanović, ValinčićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik11.02.2017.
PLIVANJE4x200 slobodnoPlivački klub Primorje-Croatia osiguranjePetrović, Ž. Knežević, S. Knežević, MatkovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2017.
PLIVANJE4x100 slobodnoPlivački klub Primorje-Croatia osiguranjeTin Mirjanić, Šimun Petar Tuftan, Luka Kirinčić i Fran KrapićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
PLIVANJE4x100 mješovitoPlivački klub Primorje-Croatia osiguranjeTin Mirjanić, Leo Simonaj, Šimun Petar Tuftan, Luka KirinčićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak21.07.2017.
Ronilaštvo4x100 mRonilački klub NEVERAStipković N, Stanković E., Kitak D.,Jurman R.Z7SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo4x100 mRonilački klub NEVERASandalj F., Vrban M., Golob I., Stipković VM6SK Svjetski kupJUN JuniorskoLignano, Itaija24.03.2017.
Ronilaštvo4x 50m PPRonilački klub NEVERAN. Sušanj, R. Brlek, M. Kos, P. JurmanM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica08.04.2017.
Ronilaštvo4x 50m PPRonilački klub NEVERAZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica08.04.2017.
Ronilaštvo4x 100m PPRonilački klub NEVERAN. Sušanj, R. Brlek, M. Kos. P. JurmanM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica08.04.2017.
Ronilaštvo4x100 mSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICAMarko Gašparović, Leo Orešković, Filip Trajkovski, Matija UršićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKoprivnica08.04.2017.
Ronilaštvo5x50 mSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICAMarko Gašparović, Leo Orešković, Filip Trajkovski, Fran ŽagarM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKoprivnica08.04.2017.
Ronilaštvo4x50 m bifinKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENADavid Čustić,Paulo Motušić,Lovro Draginić,Mislav SeverM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo4x100 m bifinKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENADavid Čustić,Paulo Motušić,Lovro Draginić,Mislav SeverM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
Ronilaštvo4x200 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENADavid Čustić,Dorian Palinić,Toni Majnarić,Hrvoje SedlarM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
RUKOMETRukometni klub Liburnija MatuljiEma pajić, Mara Božić, Lucija Hontić, Ivona Omeragić, Lucija Grozdanić, Jana budić, Vita VukelićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKarlovac16.04.2017.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAFran Lučin, Martin i Jakov Mozetić, Leo Jurešić, Luka Grgurević, Luka Borović, Ivan Jurčević, Matija Starčević, Patrik Martinović, Karlo Šegon, Veron Načinović, Karlo Tadić, Igor Trivunović, Leon Lamza, Veron Medić, Mateo Bogosavljev, Juraj Plantarić i Tin TomljanovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag13.05.2017.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAMargarita Vojska, Borka Frančišković, Ena Cvitan, Zrinka Deur Šarić, Patricija Vujnović i Tihana IvekovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj28.09.2017.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj28.09.2017.
ŠahŠahovski klub DRAGAZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj28.09.2017.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM1DK Državni kupSEN SeniorskoMali Lošinj10.05.2017.
ŠahŠahovski klub RIJEKAM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.11.2017.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Filip i Jakov18.04.2017.
ŠahŠahovski klub JUNIORM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Filip i Jakov18.04.2017.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJABorka Frančišković, Zrinka Deur Šarić, Patricija VujnovićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb18.11.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduetKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBaković, SarićZ2DK Državni kupKAD KadetskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduetKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISČop, TurkovićZ3DK Državni kupKAD KadetskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduetKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, StojšićZ2DK Državni kupJUN JuniorskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduetKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISJuranović, TurkovićZ2DK Državni kupJUN JuniorskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduetKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRadovčić, JurkovićZ3DK Državni kupJUN JuniorskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduetKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, MustaćZ1DK Državni kupSEN SeniorskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduetKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBubanko, MilkovićZ3DK Državni kupSEN SeniorskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, Rubeša, Stojšić, Radetić, Glavačević, Šebelja, Kus, PremušZ1DK Državni kupJUN JuniorskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMustać, Radovčić, Jurković, Soldatić, Juranović, Turković, Galović, PoklepovićZ1DK Državni kupJUN JuniorskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISFućak, Spoja Milat, Čop, Predovan, Bandera Urlich, Vuletić, Stupar, Turković, Mihajić, GlavačevićZ1DK Državni kupKAD KadetskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, Rubeša, Stojšić, Radetić, Glavačević, Šebelja, Kus, Premuš, Kosanović, PetrovićZ2DK Državni kupJUN JuniorskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Mustać, Matanović, Radovčić, Jurković, Soldatić, Juranović, Turković, Galović, PoklepovićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoSplit25.02.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTea Mustać, Matea ButoracZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.03.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISAni Jurković, Magdalena RadovčićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.03.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS Petra Juranović, Katja TurkovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.03.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTea Mustać, Magdalena Radovčić, Katja Turković, Ani Jurković, Mia Soldatić, Petra Juranović, Elena Galović, Paola PoklepovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.03.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTea Mustać, Magdalena Radovčić, Katja Turković, Ani Jurković, Mia Soldatić, Petra Juranović, Elena Galović, Paola PoklepovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.03.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatea Butorac, Ivona StojšićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.04.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatea Butorac, Nina Rubeša, Ivona Stojšić, Ivana Radetić, Maria Glavačević, Enea Šebelja, Ana Kus, Petra Premuš, r. Andrea Kosanović, r. Lea PetrovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.04.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirane rutineKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatea Butorac, Nina Rubeša, Ivona Stojšić, Ivana Radetić, Maria Glavačević, Enea Šebelja, Ana Kus, Petra Premuš, Andrea Kosanović, Lea PetrovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.04.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTea Mustać, Rebecca DomikaZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.05.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Iva Matanović, Tea Mustać, Magdalena Radovčić, Katja Turković, Ani Jurković, Mia Soldatić, Petra Juranović, rez. Elena GalovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.05.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Iva Matanović, Tea Mustać, Magdalena Radovčić, Katja Turković, Ani Jurković, Mia Soldatić, Petra Juranović, Elena Galović, Matea ButoracZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.05.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTia Elena Fućak., Lucija Bandera UlrichZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb03.06.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTia Elena Fućak, Sara Spoja Milat, Ana Čop, Patricia Predovan, Lucija Bandera Ulrich, Morena Vuletić, Lana Stupar, Lana TurkovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb03.06.2017.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTia Elena Fućak, Sara Spoja Milat, Ana Čop, Patricia Predovan, Lucija Bandera Ulrich, Morena Vuletić, Lana Stupar, Lana Turković, Liza Krzyk, Magdalena MihajićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb03.06.2017.
Sport osoba s invaliditetombc3Boćarski klub osoba s invaliditetom PULACu paru sa Danijelom MataijomM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.06.2017.
Sport osoba s invaliditetombc3Boćarski klub osoba s invaliditetom PULACu paru sa Alenom JuretićemZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.06.2017.
Sportski ribolov na moruobalaSportsko ribolovno društvo KANTRIDAPenavin, NadarevićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLovran13.10.2017.
Sportski ribolov na moruobalaSportsko ribolovno društvo KANTRIDALuka Hajdaraj, Teo HajdarajM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoLovran13.10.2017.
Sportski ribolov na moruŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEKMarina Matulja, Sonja ŠpanjolZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBrač06.10.2017.
STOLNI TENISStolnoteniski klub OPATIJA-08Leo Vekić, Lukas Simčić, Alen ŠabaljaM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin19.05.2017.
STOLNI TENISStolnoteniski klub OPATIJA-08Leo Vekić i Patrik Tomić (STK Tis - Zagreb)M1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin19.05.2017.
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAZ1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAZ1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVAMarija Siladjev, Sabina Civić, Stella JezidžićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOpatija25.03.2017.
STRELJAŠTVOMK-puška 20 ležećiStreljački klub LOKOMOTIVAMelanie Glad, Iva Đerek, Tea BudićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka01.07.2017.
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVASiladjev Marija, Sabina Civić, Stella JezidžićZ3DK Državni kupSEN SeniorskoOsijek23.04.2017.
STRELJAŠTVOMK-puška trostav 3x10Streljački klub LOKOMOTIVAMelanie Glad, Iva Đerek, Tea BudićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2017.
STRELJAŠTVOpištolj/revolver 25 mStreljački klub PROTECTRadoš, Samueli-Kačić, BlaževićM2DP Državno prvenstvoVET VeteranskoOsijek26.08.2017.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaKukuruzović, Kršanac, VoskionZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec02.04.2017.
STRELJAŠTVOzračna puška 10mŠportsko streljački klub DubŠplehar, Latinović, KosićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin06.05.2017.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAMilošević, Marić, Jeličić, Jušić, Kaluđerović, Brajnović, Radulović, Babić, Burburan, Brubnjak, Jeličić, Vekić, Olić, StojanovićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik26.02.2017.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAIvan Mauro Čubranić, Bruno Smokvina, Karlo Tadejević, Mojca jereb, Gabrijel Burburan, Robert Bosner, Luka Franulović, Karlo Maglica, Adriano Jušić, Luka Babić, Viktor Tončinić, Kristijan Vekić, Antonio Broznić, Dominik Abramović, Ivan Šurbek, Matija Polonijo, Dominik Krota i Borna Krota.Z1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko07.05.2017.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAPetar Božić, Antonio Čunko, Marko Augusti, Karlo Kovačević, Tin Brubnjak, Marko Blažić, Marko Radulović, Sven Augusti, Mateo Saftić, Ian Petrić, Iv Marić, Lovro Paparić, Nikola Milošević, Sillvio Alberto PoropatM3DK Državni kupJUN JuniorskoSplit29.06.2017.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKANikola Milošević, Noa Olić, Marko Radulović, Tin Brubnjak, Andrea Brajnović, Rene Vekić, Mauro Jušić, Karlo Babić, Jakov Jeličić, Ivan Jeličić, Iv Marić, Marko Kaluđerović, Noa Burburan, Lorenzo Maršanić i Patrik ŠimacM1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb20.07.2017.
VESLANJEdvojac s kormilaromVeslački klub JADRANNickol Udovičić, Danijel Plišić, kormilar Matteo GojkovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.04.2017.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub JADRANJanko Tomac, Mateo StojčićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb, Jarun07.07.2017.
VESLANJEosmerac s kormilaromVeslački klub JADRANMateo Stojčić, Janko Tomac, Ivan Marinović, Mineo Jelovac, Rino Crnković, Andrej Anđelić, Dominik Slankamenac, Matteo Sušanj i kormilar Matteo GojkovićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb, Jarun07.07.2017.
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub JADRANVito Labinjan, Goran MirićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb, Jarun07.07.2017.