Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA300 mErikSlugaAtletski klub KVARNER6OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoTrnava, Slovačka24.09.2016.
ATLETIKA100 mMatejVrbanAtletski klub KVARNER8OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoTrnava, Slovačka24.09.2016.
ATLETIKAkopljeToniGržićAtletski klub KVARNER7OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoTrnava, Slovačka24.09.2016.
ATLETIKAskok u daljErikaŽikićAtletski klub KVARNER8OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoTrnava, Slovačka24.09.2016.
Boćanještafetno brzinsko izbijanjeBrunoKraljićBoćarski klub VARGON1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMonte Carlo29.11.2016.
Boćanjepar-klasičnoMateoNačinovićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoMonte Carlo29.11.2016.
Boćanjepar-klasičnoDarioJuričićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoMonte Carlo29.11.2016.
Boćanjebrzinsko izbijanjeBrunoKraljićBoćarski klub VARGON1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMonte Carlo29.11.2016.
JUDOJu no kataSandraUršičićJudo klub RIJEKA5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMalta30.09.2016.
JUDOJu no kataZoranGrbaJudo klub RIJEKA5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMalta30.09.2016.
JUDOkateZoranGrbaJudo klub RIJEKA4EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoOlbia20.05.2016.
JUDOkateSandraUršičićJudo klub RIJEKA4EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoOlbia20.05.2016.
Karateborbe ekipnoAzraSalešKarate klub OPATIJA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMontpeller08.05.2016.
Karateborbe ekipnoIvonaTubićKarate klub OPATIJA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMontpeller08.05.2016.
Kick-boxing- 47 kgPjeterCuriKickboxing klub Excalibur3SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoDublin27.08.2016.
KuglanjeMilanaPavlićKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNovigrad15.05.2016.
KuglanjeIvaCindrićKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNovigrad15.05.2016.
KuglanjeMirnaBosakKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNovigrad15.05.2016.
KuglanjeAnaJambrovićKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNovigrad15.05.2016.
RonilaštvoMONKSašaMilošSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSpreeau, Njemačka03.09.2016.
RUKOMETHalilJaganjacRukometni klub Kozala2EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica-Zagreb11.08.2016.
RUKOMETTinLučinRukometni klub Kozala2EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica-Zagreb11.08.2016.
RUKOMETFilipGlavašRukometni klub ZAMET RIJEKA4EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoDanska28.07.2016.
Sportski ribolov na moruSavaDeškovićŠportsko ribolovni klub Ičići2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWexford, Irska12.11.2016.
Sportski ribolov na moruMarinaMavrinacŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWexford, Irska12.11.2016.
Sportski ribolov na moruSanjaLotspaichŠportsko ribolovni klub Ičići2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWexford, Irska12.11.2016.
Sportski ribolov na moruobalaTonkoPavičevićŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK4SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoCastellon08.10.2016.
Sportski ribolov na moruobalaLukaHajdarajŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK4SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoCastellon08.10.2016.
Sportski ribolov na moruobalaFilipBurazerŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK4SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoCastellon08.10.2016.
Sportski ribolov na moruobalaMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN6SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoCastellon08.10.2016.
Sportski ribolov na moruobalaTomislavMilićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN6SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoCastellon08.10.2016.
Sportski ribolov na morubrodicaIvanBorovacKlub športskog ribolova 3.MAJ1SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoTivat, Crna Gora24.09.2016.
Sportski ribolov na morubrodicaMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN1SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoTivat, Crna Gora24.09.2016.
Sportski ribolov na morubrodicaSinišaBudisavljevićŠportsko ribolovno društvo Tunera2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoTivat, Crna Gora24.09.2016.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA4SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoSyros, Grčka17.09.2016.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 m u paruSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoGyor,Mađarska22.02.2016.
STRELJAŠTVOsamostrelAndrejKrstinićŠportsko streljački klub Dub5EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZurich09.07.2016.
VATERPOLOLovroPaparićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPodgorica26.08.2016.
VATERPOLOIvanKrapićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA2OI Olimpijske igreSEN SeniorskoRio de Janeiro05.08.2016.
VATERPOLOAnđeloŠetkaVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA2OI Olimpijske igreSEN SeniorskoRio de Janeiro05.08.2016.
VATERPOLODamirBurićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA2OI Olimpijske igreSEN SeniorskoRio de Janeiro05.08.2016.
VESLANJEdvojac bez kormilaraPaolaGirottoVeslački klub GLAGOLJAŠ5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoRotterdam25.08.2016.
VESLANJEčetverac na parićeLaraNenadićVeslački klub GLAGOLJAŠ6OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoLimski kanal22.10.2016.