Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERŠkerjanc, Vrban, Omeragić, SlugaM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec04.06.2016.
ATLETIKA4X100 MAtletski klub KVARNERDotlić, Polić, Boca, VujevićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb18.06.2016.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERGržić, Vrban, Sluga, MendrilaM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin25.06.2016.
ATLETIKA100-200-300-400 mAtletski klub KVARNERM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb30.04.2016.
ATLETIKA4x200 mAtletski klub KVARNERZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.04.2016.
ATLETIKAAtletski klub KVARNERM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula18.05.2016.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERM1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb23.05.2016.
ATLETIKA4x 300 mAtletski klub KVARNERM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin25.06.2016.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"C. Bajrić, V. BajrićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.07.2016.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub MARINIĆINimčević, MarčeljaZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.07.2016.
BoćanjeparoviBoćarski klub PAŠACC. Bajrić, V. BajrićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.07.2016.
BoćanjeparoviBoćarski klub MARINIĆINimčević, MarčeljaZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.07.2016.
BoćanjeparoviBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Murgić, MatejčićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.07.2016.
BoćanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Carrolina Bajrić, Dorotea Maršanić, Ella Murgić, Ira Nimčević, Merita Cocaj, Virginia BajrićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKomiža24.09.2016.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Carrolina i Virginia BajrićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČavli13.11.2016.
Boćanjepar klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Carrolina i Virginia BajrićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČavli13.11.2016.
BoćanjeBoćarski klub VARGONGIANFRANCO SANTORO, DAVOR JELOVICA, LUKA KUKULJAN, MATEO NAČINOVIĆ, GORAN PERCAN, KRISTIJAN PRODAN, DEJAN TONEJC, BRUNO KRALJIĆ, ANTONIO PRLAGUZIĆ, ALEN DRETVIĆ, SINIŠA JURETIĆM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDugopolje19.03.2016.
BoćanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"MARINA SVETIĆ , LEA MARTINIĆ, TEA ČANČAREVIĆ, ELONA ĆORI, VIRGINIA BAJRIĆ, CARROLINA BAJRIĆ, MERITA COCAJ, DOROTEA MARŠANIĆ, ELLA MURGIĆ, VIVIANA MARTINIĆ, BESARTA COCAJ, INES MARTINIĆ-ŠTIMAC, IRA NIMČEVIĆ, NIKOL MARELJA-BOŠNJAKZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKomiža29.04.2016.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONMateo Načinović, Dario juričićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoJadranovo20.07.2016.
Boćanjepar-klasičnoBoćarski klub VARGONMateo Načinović, Dario JuričićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoJadranovo20.07.2016.
Boćanjeparovi-klasičnoBoćarski klub MARINIĆIIvan Barišić, Paulo FlegoM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPazin10.12.2016.
GIMNASTIKAA kategorijaGimnastički klub VITAMila Prpić, Ana Budimir i Mirna HontićZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće05.11.2016.
GIMNASTIKAB kategorijaGimnastički klub VITAVida Deković, Ema Budimir, Lea DamjanovićZ2DK Državni kupJUN JuniorskoNedelišće05.11.2016.
GIMNASTIKAB kategorijaGimnastički klub VITASofija Mešter, Hanna Mesaroš, Mia Žnidarić, Bruna Schubert, Ema CrancichZ1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće05.11.2016.
KarateKarate klub TAD RIJEKARoko Štiglić, Luka Raičević, Dominik BenčanM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKostrena17.12.2016.
KarateKarate klub DELTAM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena17.12.2016.
KarateKarate klub ZametDejan Aleksić, Renato Strišković, Filip Barac, Ricardo Sgardelli, Abdulah Suljić, Salko Žlibanović, Aron ŠahiniM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena17.12.2016.
KarateKarate klub ZametLucia Battaia, Petra Bilić, Lorena TolićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena17.12.2016.
KarateKarate klub OPATIJADanka i Maja Zorić , Petra i Lucija PeruškoZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena17.12.2016.
KarateKarate klub KastavOstojic T., Badjuk N., Ross A., Vukoja L.Z1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena17.12.2016.
Kick-boxingtimske borbeKick-boxing klub SUŠAKZ2EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac12.02.2016.
Kick-boxingtimske borbeKick-boxing klub SUŠAKZ2SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck, Austrija15.04.2016.
KOŠARKAŽenski košarkaški klub KvarnerPerić, Romih, Miletić, Marjanović, Blažević, Buretić, Zovko, Tomljenović, Lazarić, Šimunović, Šesnić, ŠerićZ2DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb06.03.2016.
KuglanjetandemKuglački klub RIJEKASanja Weitzer, Ružica JelinekZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč07.05.2016.
KuglanjetandemKuglački klub RIJEKAIvana Juričić, Andrea SprečkićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka06.11.2016.
KuglanjetandemKuglački klub RIJEKAMatea Juričić, Ana GrčićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOgulin13.11.2016.
KuglanjeKuglački klub MLAKAMirna Bošak, Iva Cindrić, Nika Grubišić, Ana Jambrović, Milana Pavlić, Tatjana Perišić, Ljiljana Peroš, Marija ZverZ3SK Svjetski kupSEN SeniorskoBolzano, Italija04.10.2016.
KuglanjeKuglački klub MLAKAMarina Bašić Palković, Ana Jambrović, Milana Pavlić, Ljiljana Peroš, Marija Zver, Iva Cindrić, Mirna BošakZ3LP Svjetski kupSEN SeniorskoBamberg, Njemačka02.04.2016.
KuglanjeKuglački klub RIJEKAMatea Juričić, Sanja Vlček, Ana Grčić, Ivana JuričićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice28.02.2016.
KuglanjeKuglački klub MLAKAInes Maričić, Ana Jambrović, Marija Zver, Iva Cindrić, Ljiljana Peroš, Milana Pavlić, Marina Bašić Palković, Nika Grubišić, Michelle Živković, Mirna BosakZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko19.09.2015.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAAna Jambrović, Ines MaričićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.04.2016.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAAna Jambrović, Milana PavlićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelovar14.02.2016.
KuglanjetandemKuglački klub CrikvenicaDejan Dragojević, Igor KalafatićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč07.05.2016.
KuglanjetandemKuglački klub MLAKAMirna Bosak, Iva CindrićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka06.11.2016.
KuglanjetandemKuglački klub GORANINIvan Janeš, Igor ŽauharM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZabok06.11.2016.
KuglanjetandemKuglački klub GORANINMatej Frlan, Martin LatinovićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek13.11.2016.
KuglanjeKuglački klub MLAKAInes Maričić, Ana Jambrović, Marija Zver, Iva Cindrić, Ljiljana Peroš, Milana Pavlić, Marina Bašić Palković, Nika Grubišić, Michelle Živković, Mirna BosakZ3DK Državni kupSEN SeniorskoVaraždin11.06.2016.
KuglanjeKuglački klub GORANINM3DK Državni kupSEN SeniorskoVaraždin11.06.2016.
KuglanjeKuglački klub MLAKAAna Jambrović, Iva CindrićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč07.05.2016.
KuglanjeKuglački klub GORANINKarlo Petranović, Matej MrleM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin20.11.2016.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAMajkić, Ivančević, Modrić, Mulac, Lebar, Čelinković, Črnko, Rilov, Dukadin, Šantek, iličić, Mioč, Dunić, Flego, Iv. LepinjicaM1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoRijeka23.05.2016.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAIvan Vargić, Mate Maleš, Marko Lešković, Mateo Bertoša, Matej Mitrović, Andrej Prskalo, Ivan Močinić, Fausto Budicin, Miral Samardžić, Bekim Balaj, Marin Tomasov, Filip Bradarić, Josip Radošević, Ikuepamitan Ayotunde Ezekiel, Musa Rebernik, Roman Nezjak, Ivan Nevistić, Odise Roshi, Stefan Ristovski, Frane Ikić, Anas Sharbini, Marko Vešović, Muhammed Kabiru, Leonard Zuta, Mate Bajić, Juri Cisotti, Diyoke Gerald ChibuezeM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.07.2015.
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKAVrban, Kamauli, Cvitković, Koraca, Sluga, Tomić, Vujnović, Kuhar, Viškanić, Volarić, Stanojević, BačićZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj21.02.2016.
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKACvitković, Tomić, Popić, Vranješ, Bašić, Miljak, Glavan, Skočić, Bačić, Stanojević, Medija, Kragulj.Z3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj06.06.2016.
Pikado501 MO timPikado klub ROMANORobert Grubiša, Albert FućakM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSesvete19.04.2016.
PikadoPikado klub DM MATULJIJelena Nožarić, Marina Cenov, Andrea Pahor, Nera Trosko, Ines BrežnjakZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč03.06.2016.
PLIVANJE4x200 slobodno ŽPlivački klub PRIMORJEMatković, Petrović, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit25.02.2016.
PLIVANJE4x100 slobodno ŽPlivački klub PRIMORJEKnežević, Petrović, Matović, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit25.02.2016.
PLIVANJE4x100 mješovito ŽPlivački klub PRIMORJEJovanović, Matković, Petrović, KneževićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit25.02.2016.
PLIVANJE4x100 slobodno ŽPlivački klub PRIMORJEMarija Maduna, Anja Juričić, Michela Koraca, Nika Oluić, Anja Mikić, Eva Stanković, Dina Aličković, Sara Knežević, Ema KrajinovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.02.2016.
PLIVANJE4x100 mješovito MPlivački klub PRIMORJENoa Kovačić, Antonio Rajković, Antonio Karlić, Jan Rutar, Tin Mirjanić, Adrian Medica, Antonio Đaković, David HaringM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.02.2016.
PLIVANJE4x100 slobodno MPlivački klub PRIMORJENoa Kovačić, Antonio Rajković, Tin Mirjanić, Jan Rutar, Antonio Karlić, Adrian Medica, Antonio Đaković, David HaringM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.02.2016.
PLIVANJE4x200 slobodno MPlivački klub PRIMORJENoa Kovačić, Antonio Rajković, Antonio Karlić, Tin Mirjanić, Adrian Medica, Antonio Đaković, David HaringM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.02.2016.
PLIVANJE4x200 slobodno ŽPlivački klub PRIMORJEMarija Maduna, Anja Juričić, Michela Koraca, Nika Oluić, Anja Mikić, Eva Stanković, Dina Aličković, Sara Knežević, Ema KrajinovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.02.2016.
PLIVANJE4x100 mješovito ŽPlivački klub PRIMORJEAnja Juričić, Eva Stanković, Anja Mikić, Marija MadunaZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.02.2016.
PLIVANJE4x200 slobodno ŽPlivački klub PRIMORJEPetrović, Matković, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x200 slobodno MPlivački klub PRIMORJEAndrej Ivanović, Antonio Đaković, Sven Arnar Saemundsson, Mislav SeverM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x100 slobodno ŽPlivački klub PRIMORJEKnežević, Petrović, Matović, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x100 mješovito MPlivački klub PRIMORJEAnto Lončar, Saša Gerbec, Mislav Sever, Marin ErcegovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x100 mješovito ŽPlivački klub PRIMORJEJovanović, Matković, Knežević, PetrovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x100 slobodno ŽPlivački klub PRIMORJEMarija Maduna, Anja Juričić, Sara Knežević, Ema KrajinovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x100 slobodno ŽPlivački klub PRIMORJEMarija Maduna, Anja Juričić, Michela Koraca, Nika Oluić, Anja Mikić, Eva Stanković, Dina Aličković, Sara Knežević, Ema KrajinovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x100 mješovito ŽPlivački klub PRIMORJEMarija Maduna, Anja Juričić, Michela Koraca, Nika Oluić, Anja Mikić, Eva Stanković, Dina Aličković, Sara Knežević, Ema KrajinZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x100 mješovito MPlivački klub PRIMORJENoa Kovačić, Antonio Rajković, Adrian Medica, Antonio Đaković, Antonio Karlić, Jan Rutar, Tin Mirjanić, David HaringM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x200 slobodno MPlivački klub PRIMORJENoa Kovačić, Tin Mirjanić, Jan Rutar, David Haring, Antonio Rajković, Antonio Karlić, Adrian Medica, Antonio ĐakovićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x200 slobodno ŽPlivački klub PRIMORJEMarija Maduna, Michela Koraca, Dina Aličković, Anja JuričićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x 200 slobodnoPlivački klub PRIMORJETin Mirjanić, Antonio Glavica, Luka Kirinčić, Antonio ĐakovićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x 100 slobodno MPlivački klub PRIMORJESever, Đaković, Ercegović, SaemundssonM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJE4x200 slobodnoPlivački klub PRIMORJEMarija Maduna, Anja Juričić, Michela Koraca, Nika Oluić, Anja Mikić, Eva Stanković, Dina Aličković, Sara Knežević, Ema KrajinZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJEPlivački klub PRIMORJESanja Jovanović, Željana Knežević, Ana Matković, Ana Petrović, Petra Šunjić, Ema Krajinović, Kristina Vuković, Anja Juričić, Marija MadunaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar17.12.2016.
PLIVANJE4x100 slobodnoPlivački klub PRIMORJENoa Kovačić, Antonio Rajković, Antonio Karlić, Jan Rutar, Tin Mirjanić, Adrian Medica, Antonio Đaković, David HaringM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.07.2016.
PLIVANJEPlivački klub PRIMORJEAna Petrović, Ana Matković, Željana Knežević, Sanja JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar17.12.2016.
RonilaštvoŠtafeta 4x50mRonilački klub NEVERAEva Stanković, Mara Golob, Tina Marčelja, Nea StankovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica02.04.2016.
RonilaštvoŠtafeta 4x100mRonilački klub NEVERAStanković, Storić, Marčelja, StankovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica02.04.2016.
RonilaštvoŠtafeta 4x50mRonilački klub NEVERAJurman, Matejčić, M. Kos, M. KosM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica02.04.2016.
RonilaštvoŠtafeta 4x100mRonilački klub NEVERAJurman, Matejčić, M. Kos, M. KosM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica02.04.2016.
Ronilaštvoštafeta 4x100Ronilački klub NEVERAIan Golob, Marko Vrban, Paolo Jurman, Florijan SandaljM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvoštafeta 4x100Ronilački klub NEVERAIan Golob, Marko Vrban, Paolo Jurman, Florijan SandaljM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x100m Ž štafetaRonilački klub NEVERARafaela Jurman, Tina Marćelja, Eva Stankvić, Nea StipkovićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x100m Ž štafetaRonilački klub NEVERARafaela Jurman, Tina Marćelja, Eva Stankvić, Nea StipkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x100m Ž štafetaRonilački klub NEVERARafaela Jurman, Tina Marćelja, Eva Stankvić, Nea StipkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x50m M štafetaRonilački klub NEVERAIan Golob, Marko Vrban, Paolo Jurman, Florijan SandaljM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x50m M štafetaRonilački klub NEVERAIan Golob, Marko Vrban, Paolo Jurman, Florijan SandaljM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x50m Ž štafetaRonilački klub NEVERARafaela Jurman, Tina Marčelja, Eva Stankvić, Nea StipkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x50m Ž štafetaRonilački klub NEVERARafaela Jurman, Tina Marčelja, Eva Stankvić, Nea StipkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x200 M štafetaRonilački klub NEVERAIan Golob, Marko Vrban, Paolo Jurman, Florijan SandaljM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x200 M štafetaRonilački klub NEVERAIan Golob, Marko Vrban, Paolo Jurman, Florijan SandaljM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x200m Ž štafetaRonilački klub NEVERARafaela Jurman, Tina Marčelja, Eva Stankvić, Nea StipkovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
Ronilaštvo4x200m Ž štafetaRonilački klub NEVERARafaela Jurman, Tina Marčelja, Eva Stankvić, Nea StipkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.05.2016.
RUKOMETMuški rukometni klub KOZALALoparac, Grbac, Dunato, I. Vlah, Jaganjac, Renko, Lučin, Bukal, Tomaš, Jašarević, Vozila, Anić, Barišić, Malbašić, TadićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag12.05.2016.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKALučin, M.Mozetič, J.Možetič, Škarica, Golubić, Grguerević, Martinović, Jurčević, Spinčić, Rubeša, Načinović, Starčević, Maček, Bogosavljev, Borović, Šegon, PlantarićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoUmag19.05.2016.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag30.04.2016.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAPlenča, Bošnjak, Monjac, CvitanM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Filip i Jakov20.03.2016.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAMargarita Voiska, Borka Frančišković, Zrinka Deur-Šarić, Patricija Vujnović, Ena Cvitan, Barbara RačkiZ1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb26.11.2016.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAŠarić Ivan, Predojević Borki, Markuš Robert, Jovanović Zoran, Jovanić Ognjen, Plenča Jadranko, Kovačević BlažimirM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik08.10.2016.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAŠarić Ivan, Predojević Borki, Markuš Robert, Jovanović Zoran, Jovanić Ognjen, Plenča Jadranko, Kovačević BlažimirM2DK Državni kupSEN SeniorskoMali Lošinj04.05.2016.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAVoiska Margarita, Frančišković Borka, Deur Šarić Zrinka, Vujnović Patricija, Cvitan Ena, Rački BarbaraZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik08.10.2016.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJATomulić Teo, Cvitan Ena, Duda Daniel, Mažuran GabrijelM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoĐurđevac27.12.2016.
ŠahŠahovski klub GORANDašić Jelena, Vujić Agata, Žuteg Dorotea, Obajdin Jasna, Jugović PetraZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoĐurđevac27.12.2016.
ŠahŠahovski klub JUNIORZ3DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb26.11.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIva Matanović,Tea Mustać, Petra Mladenić, Katja Turković, Magdalena RadovčićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatea Butorac, Nina RubešaZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.04.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, Rubeša, Juranović, Šanko, Soldatić, Jurković, Stojšić, Glavačević, r: Poklepović, Radetić, Ahmetović.Z1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.04.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac, Rubeša, Juranović, Šanko, Soldatić, Jurković, Stojšić, Glavačević, r: Poklepović, Radetić, Ahmetović.Z1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.04.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPetra Juranović, Iskra ŠankoZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.04.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISŠebelja, Baraba, Kus, Fućak, Premuš, Ećimović, Čop, Predovan, Urlich, StuparZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.06.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISŠebelja, Baraba, Kus, Fućak, Premuš, Ećimović, A. Čop, Predovan, Urlich, Stupar, Turković, N. ČopZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.06.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISŠebelja, BarabaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.06.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIva Matanović, Tea MustaćZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPetra Mladenić, Magdalena RadovčićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Mia ŠestanZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Mia Šestan, Tea Mustać, Iva Matanović, Katja Turković, Magdalena RadovčićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Mia Šestan, Tea Mustać, Iva Matanović, Katja Turković, Magdalena Radovčić, Petra MladenićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPetra Juranović, Iskra Šanko, Nina Rubeša, Matea Butorac, Mia Soldatić, Ani Jurković, Ivona Stojšić, Maria Glavačević, Paola Poklepović, Ivana Radetić, R:Lejla AhmetovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.04.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISEnea Šebelja, Korina Baraba, Ana Kus, Tia Elena Fućak, Petra Premuš, Ema Ećimović, Ana Čop, Patricia Predovan, Lucija Bandera Ulrich, Lana Stupar, Lana Turković, Nika ČopZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb04.06.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEslobodno duoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika i Mia ŠestanZ11EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoLondon09.05.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtehnički duoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika i Mia ŠestanZ13EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoLondon09.05.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPetra Juranović, Iskra Šanko, Nina Rubeša, Matea Butorac, Mia Soldatić, Ani Jurković, Ivona Stojšić, Maria Glavačević, Paola Poklepović, Ivana Radetić, Lejla AhmetovićZ1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoRijeka21.04.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPetra Juranović, Iskra Šanko, Nina Rubeša, Matea Butorac, Mia Soldatić, Ani Jurković, Ivona Stojšić, Maria Glavačević, Paola Poklepović, Ivana Radetić, Lejla AhmetovićZ1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoRijeka21.04.2016.
SKIJANJEštafeta 2x1 kmSkijaški klub GORANINBoris Štefančić, Matija ŠtimacM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x1 kmSkijaški klub POLETTeo Jurković, Borna NaglićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x1 kmSkijaški klub GORANINDominik Tomac, Ivan PelkoM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x1 kmTrkačko skijaški klub RavnogoracLana Liker, Lara StepićZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x1 kmSkijaški klub GORANINPaola Živanović, Nicol ŠtrivičićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x2 kmTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTKarlo Jurković, Bartol MlinacM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x2 kmSkijaški klub GORANINAdriano Majnarić, Matija NaglićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x2 kmTrkačko skijaški klub RavnogoracFilip Mufić, Mateo TadejM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x2 kmSkijaški klub GORANINLana Štimac, Leona PelkoZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x2 kmSkijaški klub GORANINLorena Južnić, Ema SobolZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x2,5 kmSkijaški klub GORANINBorna Kuprešak, Dominik MihelčićM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x2,5 kmTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEMia Zaharija, Nika ZaharijaZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta 2x2,5 kmTrkačko skijaški klub RavnogoracPatricia Svetličić, Petra BolkovacZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBegovo razdolje14.02.2016.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub BJELOLASICAM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBegovo Razdolje14.02.2016.
Sport osoba s invaliditetom4x50m SLPlivački klub FORCAA. Sirotich, A. Žunić, A. Dedić, A. FrankoM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit23.10.2016.
Sport osoba s invaliditetom4x50m MJPlivački klub FORCAA. Dedić, A. Sirotich, A. Franko, A. ŽunićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit23.10.2016.
Sport osoba s invaliditetomkuglanjeSportski klub slijepih RijekaIvan Kombol, Villiam Jelušić, Vedran DumenčićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica01.01.2016.
Sport osoba s invaliditetompikadoSportski klub slijepih RijekaTomislav Iilić, Marijan Smokrović, Nenad Marković, Villiam JelušićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod01.01.2016.
Sport osoba s invaliditetomšahSportski klub slijepih RijekaM.Muškardin, B.Đundek, D.Miočić, M.SmokrovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura23.09.2016.
Sport studenatarukometSveučilište u RijeciZ1ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenatavaterpoloSveučilište u RijeciZ2ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenatavaterpoloSveučilište u RijeciM1ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenatajudo, nage no kataSveučilište u RijeciGrgur Jaković, Deni UršičićM1ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenatajudo, nage no kataSveučilište u RijeciNadja Nekić, Luka BabićM3ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenatajudo, katame no kataSveučilište u RijeciMarino Štiglic, Joško MarkovićM2ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenatajudo, katame no kataSveučilište u RijeciNadja Nekić, Grgur JakovićM3ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 200 m slobodno S5Sveučilište u RijeciZ1ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 50 m slobodno S5Sveučilište u RijeciZ2ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 100 m slobodno S5Sveučilište u RijeciZ2ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 50 m prsno SB4Sveučilište u RijeciZ2ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 100 m prsno SB4Sveučilište u RijeciZ2ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 400 m slobodno S7Sveučilište u RijeciM1ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 100 m slobodno S7Sveučilište u RijeciM3ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 50 m slobodno S7Sveučilište u RijeciM3ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 100 m slobodno S10Sveučilište u RijeciM2ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 500 m slobodno S10Sveučilište u RijeciM3ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sport studenataplivanje osoba s inval., 400 m slobodno S10Sveučilište u RijeciM3ESI Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2016.
Sportski ribolov na moruŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEKTonko Pavičević, Luka HajdarajM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula17.09.2016.
Sportski ribolov na morubrodicaPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUNMauro LukšićM1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSali29.10.2016.
Sportski ribolov na morubrodicaSportsko ribolovno društvo KANTRIDAAdam Penavin, Karlo NadarevićM2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSali29.10.2016.
Sportski ribolov na moruobalaSportsko ribolovno društvo KANTRIDAAdam Penavin, Karlo NadarevićM1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoPula17.09.2016.
Sportski ribolov na moruobalaSportsko ribolovno društvo KANTRIDAArsen Radinović, Patrik TomaM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka22.10.2016.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub MALINSKA-DUBAŠNICALeonardo Šplehar, Leo VekićM1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoMalinska, Krk01.10.2016.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub SVETI JAKOVBrnić Lea, Jurčević Marta(STK Donji Miholjac)Z3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska22.04.2016.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKACicvarić, Močinić, ŠisaZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKrapina21.02.2016.
STRELIČARSTVOStreličarski klub RIJEKAMocinic Dorjan, Mitrovic Velibor, Šiša AntonM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKrapina21.02.2016.
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVASiladjev, Subotić, CivićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSolin13.03.2016.
STRELJAŠTVO10 m zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaKršanac, Kukuruzović, VoskionZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek03.04.2016.
STRELJAŠTVO10 m zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaSamardžić Gubo, Kršanac, NovakZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek03.04.2016.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAGlad, Budić, JezidžićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOpatija07.05.2016.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAPejčić, Glad, JezidžićZ3DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec01.05.2016.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASiladjev, Civic, SubotićZ2DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec01.05.2016.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAJezidžić, Glad, ĐerekZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb17.04.2016.
STRELJAŠTVOserjijska malokalibarska puška 20 ležećiStreljački klub LOKOMOTIVAMelanie Glad, Vanessa Jezidžić, Iva ĐerekZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin02.07.2016.
STRELJAŠTVOtrostav 3x10 malokalibarska puškaStreljački klub LOKOMOTIVAMelanie Glad, Vanessa Jezidžić, Iva ĐerekZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin03.07.2016.
STRELJAŠTVO25 metara VK pištoljStreljački klub PROTECTMiroslav Radoš, Rajko-Samueli Kačić, Roman StamatovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.09.2016.
STRELJAŠTVO25 metara VK revolverStreljački klub PROTECTMiroslav Radoš, Rajko-Samueli Kačić, Roman StamatovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.09.2016.
TENISTenis klub KASTAVHunčak Danijela, Hunčak RenataZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.01.2016.
TENISTeniski klub Lošinj-JadrankaTomislav Hadžić, Leopold Mužić, Vilim Višak, Dario Mužić, Damir JovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj11.06.2016.
VaterpoloVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKABrubnjak, Radulović, Severinski, Poropat, Kaj, Dobrecović, Babić, Solomun, Delač, Augusti, Kovačević, Jeličić, Vekić, MiloševićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit11.12.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDubrovnik15.01.2016.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAČubranić, Džemal, kažoki, Jereb, Trošelj, Spevan, Sotošek, Biruš, Kordiš, Babić, Sorić (Lošinj), Vekić, Polonijo, sinožić, Krnjeta, Kordiš (Crikvenica).M2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKorčula21.03.2016.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAČubranić, Džemal, kažoki, Jereb, Trošelj, Spevan, Sotošek, Biruš, Kordiš, Babić, Sorić (Lošinj), Vekić, Polonijo, sinožić, Krnjeta, Kordiš (Crikvenica).M1DK Državni kupNMK Najmlađe kadetskoRijeka28.07.2016.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAIvan Buljubašić, Antonio Petrović, Frano Vičan, Nikola Dedović, Gonzalo Oscar Echenique, Miho Bošković, Anđelo Šetka, Damir Burić, Petar Muslim, Ivan Krapić, Ante Vukičević, Mislav Vrlić, Cosmin Alexandru Radu, Fran ČubranićM2DK Državni kupSEN SeniorskoZadar05.12.2016.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAIvan Buljubašić, Antonio Petrović, Frano Vičan, Nikola Dedović, Gonzalo Oscar Echenique, Miho Bošković, Anđelo Šetka, Damir Burić, Petar Muslim, Ivan Krapić, Ante Vukičević, Mislav Vrlić, Cosmin Alexandru Radu, Fran ČubranićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKorčula21.03.2016.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKANoa Burburan, Iv Marić, Karlo Babić, Filippo Filip Kren, Luka Šunjić, Toni Smokvina, Roko Vuković, Mauro Ognjenović, Ivan Vuković, Mauro Jušić, Mauro Jušić, Marko Kaluđerović, Lorenzo Maršanić, Franc Oberčkal, Andea BrajnovićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka04.02.2016.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAIvan Buljubašić, Antonio Petrović, Frano Vičan, Nikola Dedović, Gonzalo Oscar Echenique, Miho Bošković, Anđelo Šetka, Damir Burić, Petar Muslim, Ivan Krapić, Ante Vukičević, Mislav Vrlić, Cosmin Alexandru Radu, Fran ČubranićM2RL Državno prvenstvoSEN Seniorsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAIva Biščević, Nina Vuković, Alexandra Ratković, Katia Štokić, Lara Kinkela, Veronika Pejić, Veronika Pejić, Nika Belošević, Korina Jureša, Korina Jureša, Andrea Veža, Ana Vrcelj, Nina Hibšer, Tea Vrcelj, Lea Saftić, Sara VucelićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKantrida06.02.2016.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAIva Biščević, Nina Vuković, Alexandra Ratković, Katia Štokić, Lara Kinkela, Lara Kinkela, Veronika Pejić, Nika Belošević, Korina Jureša, Mojca Jereb, Mia Stražičić, Mia Stražičić, Sara VucelićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik18.11.2016.
VESLANJEdvojacVeslački klub GLAGOLJAŠLana Saletović, Laura ZecZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb09.10.2016.
VESLANJEČetverac bez kormilaraVeslački klub JADRANMateo Stojšić, Gianni Amižić, Vito Papić, Janko TomacM1DK Državni kupJUN JuniorskoBakar25.06.2016.
VESLANJEČetverac s kormilaromVeslački klub JADRANMateo Stojšić, Gianni Amižić, Vito Papić, Janko Tomac, Matteo GojkovićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoJarun07.10.2016.
VESLANJEosmerac s kormilaromVeslački klub JADRANMateo Stojšić, Gianni Amižić, Vito Papić, Janko Tomac, Matteo Gojković, Mineo Jelovac, Dario Kodrnja, Dominik Omerović, Matija MomčilovićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoJarun07.10.2016.
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub GLAGOLJAŠLara Nenadić, Paola Jurešić, Lana Saletović, Laura ZecZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb07.10.2016.