Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERAndrej Škerjanc, Romano Polić, Vito Boca, Ivan VujevićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec06.06.2015.
ATLETIKA100 m + 200 m + 300 m + 400 mAtletski klub KVARNERErika Žikić, Petra Gojak, Luana Bobanović, Klara BarnjakZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec06.06.2015.
ATLETIKA100 m + 200 m + 300 m + 400 mAtletski klub KVARNERNoah Luca Matacun, Romano Polić, Vito Boca, Ivan VujevićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec06.06.2015.
ATLETIKA4 x 100 mAtletski klub KVARNERAndrej Škerajc, Romano Polić, Vito Boca, Ivan VujevićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin27.06.2015.
BoćanjeBoćarski klub VARGONM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMarinići
BoćanjeBoćarski klub MARINIĆIM2DK Državni kupSEN SeniorskoMarinići04.07.2015.
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub VARGONAlen Čajić, Marin VrljićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.07.2015.
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub SVETI JAKOVLovro Šipek, Karlo ŠabanM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.07.2015.
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub LOVRANAlen Drevtić, Alen BeganovićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.07.2015.
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGONMateo Načinović, Dario JuričićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPazin
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONMateo Načinović, Dario JuričićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPazin
BoćanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Z2EK Evropski kupSEN SeniorskoČavle12.06.2015.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub SVETI JAKOVZvonimir Maras, Lucijan SrdočM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPazin23.07.2015.
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub SVETI JAKOVLucijan Srdoč, Zvonimir MarasM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPazin23.07.2015.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Virgina Bajrić, Marina SvetićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka17.10.2015.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Tea Čančarević, Nikol MareljaZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka17.10.2015.
JEDRENJEšljukaJedriličarski klub GALEBMilko Volarić, Dean PavlekM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit31.07.2015.
JEDRENJEšljukaJedriličarski klub GALEBBojan Grego, Vlado GregoM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit31.07.2015.
JEDRENJEšljukaJedriličarski klub GALEBMilko Volarić, Dean PavlekM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit31.07.2015.
JUDOnage no kataJudo klub RIJEKAKarlo Lacković, Marijan KraljevićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka08.03.2015.
JUDOju no kataJudo klub RIJEKAZoran Grba, Sandra UršičićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka08.03.2015.
JUDOkime no kataJudo klub RIJEKAKrunoslav Milanović,Ivica KoštaM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka08.03.2015.
JUDOnage no kataJudo klub RIJEKAMarijan Kraljević, Karlo LackovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka08.03.2015.
JUDOju no kateJudo klub RIJEKAZoran Grba, Sandra UršičićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka08.03.2015.
KarateKarate klub TAD RIJEKAM1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
KarateKarate klub ZametM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KarateKarate klub ZametZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KarateKarate klub OPATIJAZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KaratekateKarate klub RAB-ENPIZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KOŠARKAŽenski košarkaški klub KvarnerZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KOŠARKAKošarkaški klub KVARNER 2010Stipčić, Veljačić, Čakarun, Jambrović, Cinacn, Kučan, Konjević, Miličević, Olivari, Jurković, Šamanić, ŠtembergerM3DK Državni kupSEN Seniorsko
KuglanjeKuglački klub MLAKAZ3LP Državni kupSEN SeniorskoStraubing, Njemačka
KuglanjeKuglački klub MLAKAMarina Bašić Palković, Ana Jambrović, Marija Zver, Iva Cindrić, Milana Pavlic, Ines Maričić, Ljiljana Peroš, Mirna Bosak, Ines Kolar i Michele ŽivkovićZ3SK Svjetski kupSEN SeniorskoBačka Topola
KuglanjetandemKuglački klub GORANINEma Tomašić, Tea LakićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica18.10.2015.
KuglanjetandemKuglački klub GORANINMatija Frlan, Karlo PetranovićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica18.10.2015.
KuglanjeKuglački klub GORANINIgor Žauhar, Ivan Janeš, Marko PetranovićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice17.04.2015.
KuglanjeKuglački klub MLAKANika Grubišić, Marina Bašić Palković, Ana Jambrović, Milana Pavlic, Ines KolarZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZaprešić22.03.2015.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKANika Grubišić, Milana PavlicZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOzalj15.03.2015.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAMilana Pavlic, Ana JambrovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica22.02.2015.
KuglanjeKuglački klub MLAKAZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KuglanjeKuglački klub MLAKAZ2DK Državni kupSEN SeniorskoOsijek07.06.2015.
KuglanjeKuglački klub MLAKAMarina Bašić Palković, Mirna Bošak, Iva Cindrić, Ana Jambrović, Ines Maričić, Milana Pavlić, Ljiljana Peroš, Marija ZverZ3SK Svjetski kupSEN SeniorskoBačka Topola, Srbija28.09.2015.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAVargić, Prskalo, Nevistić, Zuta, vešović, Bertoša, Ristovski, Samardžić, Lešković, Mitrović, Ikić, Močinić, Maleš, Moises, Radošević, Bradarić, Jugović, Sharbini, Tomasov, Rashi, Bezjak, Balaj, Cissoti, VizingerM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
PikadoparoviPikado klub NEVERAVlatka Lešić, Marina CenovZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Pikado501 MOPikado klub NEVERAVlatka Lešić, Marina CenovZ2DK Državni kupSEN Seniorsko
Pikadoparovi 501 MOPikado klub NEVERAVlatka LešićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSolin
PikadoPikado klub PLAY DARTSM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEIvona Marjanović, Lucija Kelentrić, Franka Dujmović, Michela KoracaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKovačić, Rajković, Karlić, MehićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKovačić, Rajković, Karlić, MehićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKolonić, Gerbec, Draginić, ErcegovićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4 x 100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJESanja Jovanović, Ana Matković, Ana Petrović i Željana KneževićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJETeo Kolonić, Saša Gerbec, Dinko Jukić i Lovro DraganićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEMatković, Petrović, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4 x 100 slobodnoPlivački klub PRIMORJEMatković, Petrović, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4 x 200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKovačić, Rajković, Mirjanić, ĐakovićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4 x 100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKovačić, Rajković, Mirjanić, ĐakovićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4 x 100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKovačić, Rajković, Karlić, ĐakovićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJESeamundsson, Kolonić, Draginić, JukićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKrajinović, Vuković, Maduna, KneževićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Đaković, Motušić, HaringM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Motušić, Haring, MedicaM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Motušić, Alaupović, MedicaM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka19.03.2015.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEIvanović, Draginić, Kolonić, SeamundssonM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPetrović, Matković, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPetrović, Matković, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEPetrović, Matković, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEHaring, Motušić, Medica, ErcegovićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKnežević, Vuković, Maduna, KrajinovićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEHerceg, Stanković, Aličković, KoracaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEHaring, Motušić, Medica, ErcegovićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKrajinović, Vuković, Maduna, KneževićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEMarjanović, Dujmović, Mikić, HercegZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKovačić, Mirjanić, Mehić, RajkovićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb18.07.2015.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPetrović, S. Knežević,Matković, Ž.KneževićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKrajinović, Vuković, Maduna, KneževićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb19.03.2015.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKrajinović, Vuković, Maduna, KneževićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb19.03.2015.
PLIVANJEekipnoPlivački klub PRIMORJEKnežević, Matković, Mulac, Petrović, Šunjić, Krajinović, KneževićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.12.2015.
Ronilaštvo4x50 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENANea Stipković, Gioia Gruber, Mara Golob, Rafaela JurmanZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica28.03.2015.
Ronilaštvo4x50 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAPaolo Jurman, Andro Medić, Mark Kos, Vili WillheimM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica28.03.2015.
Ronilaštvo4x50 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAMateo Kos, Ian Golob, Marko Vrban, Karlo LonginM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica28.03.2015.
Ronilaštvo4x100 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENARafaela Jurman, Mara Golob, Gioia Gruber, Nea StipkovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica28.03.2015.
Ronilaštvo4x100 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAPaolo JurmanFrano Gudelj, Leon Sitar, Vili WillheimM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica28.03.2015.
Ronilaštvo4x100 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAMateo Kos, Ian Golob, Marko Vrban, Karlo LonginM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica28.03.2015.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoUmag18.03.2015.
RUKOMETŽenski rukometni klub MURVICAZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoUmag18.03.2015.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAFran Lučin, Lukijan Oliva, Lovbro Spinčić, Teo Medić,Jakov Mozetić, Karlo Malbašić, Matija Starčević, Luka Grgurević, Patrik Martinović,m Martin Mozetić, Juraj Klamparić, Karlo Šegon, Veron Načinović, Matija Rašetina, Marin GolubićM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoUmag
ŠahŠahovski klub RJEČINA DražiceZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNašice27.12.2015.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAIvan Šarić, Robert Markuš, Zoran Jovanović, Ognjen JovanićM1DK Državni kupSEN SeniorskoŠibenik19.05.2015.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAZ1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb21.11.2018.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol03.10.2015.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol03.10.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIra Barbarić, Petra Juranović, Nina Rubeša, Matea Butorac,Magdalena Radovčić, Katja Turković, Iskra Šanko, Mia Soldatić; rezerve: Klara Crnčić, Mia AndreisZ2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSzékesfehérvár, Mađarska21.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISNina Rubeša, Matea Butorac, Magdalena RadovčićZ7OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSzékesfehérvár, Mađarska21.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIra Barbarić, Petra JuranovićZ9OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSzékesfehérvár, Mađarska21.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIvona Stojšić, Ivana Radetić, Maria Glavačević, Enea Šebelja, Lana Kovačević, Andrea Kosanović, Ana Kus, Monika MršićZ3OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoSzékesfehérvár, Mađarska21.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIvona Stojšić, Ivana RadetićZ5OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoSzékesfehérvár, Mađarska21.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šestan, Enia Šimac, Iva Matanović, Tea Mustać, Petra MladenićZ1DK Državni kupJUN JuniorskoSplit28.02.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPetra Juranović, Ira Barbarić, Nina Rubeša, Matea Butorac, Magdalena Radovčić, Katja Turković, Iskra Šanko, Mia Soldatić, Klara Crnčić, Mia AndreisZ1DK Državni kupJUN JuniorskoSplit28.02.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIra Barbarić, Petra JuranovićZ1DK Državni kupJUN JuniorskoSplit28.02.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISNina Rubeša, Matea Butorac, Matea RadovčićZ3DK Državni kupJUN JuniorskoSplit28.02.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIvona Stojšić, Ivana Radetić, Maria Glavačević, Korina Baraba, Enea Šebelja, Andrea Kosanović, Lana Kovačić, Ana Kus, Hana Žiganto, Angelina KrmpotićZ1DK Državni kupKAD KadetskoSplit28.02.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIvana Radetić, Ivona StojčićZ1DK Državni kupKAD KadetskoSplit28.02.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMaria Glavačević, Korina BarabaZ3DK Državni kupKAD KadetskoSplit28.02.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šestan, Tea MustaćZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit28.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šestan, Tea Mustać, Enia Štimac, Iva Matanović, Petra MladenićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit28.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šestan, Tea Mustać, Iva Matanović, Petra MladenićZ1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSzékesfehérvár, Mađarska21.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šestan, Tea MustaćZ2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSzékesfehérvár, Mađarska21.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIra Barbarić, Petra juranović, Nina Rubeša, Matea Butorac, Magdalena Radovčić, Klara Crnčić, Katja Turković, Iskra Šanko, Mia Soldatić, Mia AndreisZ1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSzékesfehérvár, Mađarska21.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISAni Jurković, Paola Poklepović, Lejla Ahmetović, Ena Zagorac, Elena Galović, Emili ValenčićZ4OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSzékesfehérvár, Mađarska21.03.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIra Barbarić, Petra JuranovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.04.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIra Barbarić, Petra Juranović, Nina Rubeša, Matea Butorac, Katja Turković, Magdalena Radovčić, Iskra Šanko, Mia Soldatić, rezerve: Klara Crničić, Mia AndreisZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.04.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIra Barbarić, Petra Juranović, Nina Rubeša, Matea Butorac, Katja Turković, Magdalena Radovčić, Iskra Šanko, Mia Soldatić, Klara Crničić, Mia AndreisZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.04.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIvona Stojšić, Ivana RadetićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka13.06.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMaria Glavačević, Korina BarabaZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka13.06.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIvona Stojšić,Ivana Radetić, Maria Glavačević, Lana Kovačević, Korina Baraba, Enea Šebelja, Andrea Kosanović, Ana Kus, R: Hana Žiganto, Angelina KrmpotićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka13.06.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIvona Stojšć, Ivana Radetić, Maria Glavačević, Lana Kovačević, Korina Baraba, Enea šebelja, Andrea Kosanović, Ana Kus, Hana Žiganto, Angelina KrmpotićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka13.06.2015.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domik,Mia Šestan i rezerva Tea MustačZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirane rutineKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Mia Šestan, Tea Mustač, Enia Šimac, Zora Bujan, Petra Mladenić, Marta Crnčić, Ivana Host, Iva Matanović i Tesa PavićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, ŠestanZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Šestan, Mustać, Matanović, Radovčić, TurkovićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2016.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Šestan, Mustać, Matanović, Radovčić, Turković, MladenićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2016.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub GORANINMatija Štimac, Matija NaglićM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub GORANINSven Pleše, Boris ŠtefančićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTBartol Mlinac, Karlo JurkovićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub GORANINEma Sobol, Iva ŠtivičićZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTIvona Petrinić, Ines LegovićZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub GORANINLorena Južnić, Ana Petrušanec-TomacZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub GORANINMatej Tomac, Dominik MihelčićM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub GORANINBorna Kuprešak, Adriano ŠebaljM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub GORANINAdriano Majnarić, Luka ŽagarM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLENika Zaharija, Tina MarkovčićZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaTrkačko skijaški klub RavnogoracValnea Šporer, Ana BolkovacZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub GORANINTara Mihel, Anja FumićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEPetar Perušić, Filip RibarićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub BJELOLASICAKrešimir Grgurić, Luka BaričevacM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaTrkačko skijaški klub RavnogoracInes Salopek, Petra BolkovacZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
SKIJANJEštafete-klasikaSkijaški klub BJELOLASICADoris Baričevac, Klaudia ŠporerZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.02.2015.
Sport osoba s invaliditetom4x50 m slobodnoPlivački klub FORCAAlan Smajli, Andrej Dedić, Antonio Žunić, Antonio FrankoM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka17.10.2015.
Sport osoba s invaliditetomstolni tenisStolnoteniski klub osoba s invaliditetomZ1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoVaraždin
Sport osoba s invaliditetomfutsalRiječki sportski savez gluhih "Galeb"MNK GalebM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.11.2015.
Sport osoba s invaliditetomfutsalRiječki sportski savez gluhih "Galeb"MNK GalebM3DP Državno prvenstvoVET VeteranskoZadar14.11.2015.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo - zračna puška serijskaRiječki sportski savez gluhih "Galeb"SK GalebZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČakovec03.10.2015.
Sport osoba s invaliditetomkuglanjeŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKAIvan Kombol,Villiam Jelušić,Vedran DumenčićM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sport osoba s invaliditetomPikadoŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKATomislav Lilić, Marijan Smokrović, Nenad Marković, Villiam JelušićM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sportski ribolov na moruobalaSportsko ribolovno društvo KANTRIDAMarko Pribanić, Patrik TomaM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena27.09.2015.
Sportski ribolov na moruobalaŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEKMarina M. Matulja, Sonja ŠpanjolZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPag27.09.2015.
Sportski ribolov na moruobalaŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEKTonko Pavičević, Luka HajdarajM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar20.09.2015.
Sportski ribolov na moruobalaŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEKLuka Hajdaraj, Tonko PavičevićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag06.09.2015.
Sportski ribolov na morubrodicaPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUNKristijan Selak, Mauro LukšićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrsi30.08.2015.
Sportski ribolov na moruobalaPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUNT. Radil, D.LukšićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.10.2015.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub SVETI JAKOVLea Brnić, Marta JurčevićZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub CRIKVENICAMarta Vukelić, Petra BulićZ3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
STOLNI TENISekipnoStolnoteniski klub SVETI JAKOVZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAMočinić Dorjan, Mitrović Velibor, Cvitan SrđanM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin15.02.2015.
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAMočinić Dorjan, Mitrović Velibor, Cvitan SrđanM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak15.02.2015.
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVASiladijev, Subotić, CivićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSolin12.03.2016.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Maša Berić, Maja ArbanasZ1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTerzin, SLO12.01.2015.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Maša Berić, Maja ArbanasZ1DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec25.04.2015.
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVAMarija Siladjev, Sabina Civić, Roberta SubotićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek21.03.2015.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Maša Berić, Maja Arbanas, Sanja Čusto, Gloria Butorac, Nives KosanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSolin21.02.2015.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVAMarija Siladjev, Roberta Subotić i Sabina CivićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek
STRELJAŠTVO25 m VK revolver 10+10Streljački klub PROTECTBlažević Ivica, Samuel-Kačić Rajko, Radoš MiroslavM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek19.09.2015.
STRELJAŠTVOPuška 7,9 mm 20 ležećiStreljački klub PROTECTNenad Pintarić, Ivica Morić, Igor JezdiđićM2ODN Ostala državna natjecanjaSEN SeniorskoZagreb08.10.2015.
STRELJAŠTVOpuška serijska 3x10Streljački klub LOKOMOTIVAVanessa Jezidžić, Nina Bogunović, Iva ĐerekZ2DP Državno prvenstvoKAD Kadetskokarlovac05.07.2015.
TRIATLONTriatlon klub RIVALKarla Šešelja, Lucija Petrović, Andrea JuričićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb19.07.2015.
TRIATLONTriatlon klub RIVALMarin Jotanović, Ivan Vuletić, Rene ZbašnikM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.07.2015.
TRIATLONTriatlon klub RIVALIrina Puvača, Gioia Gruber, Josipa VuletićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.07.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAi. Čubranić, Vuković, Vucelić, Matas, Trošelj, Grbac, N. Čubranić, Korta, Burburan, Radić, Šunjić, Tomac, ČorakM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKorčula26.03.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKARatković, Marić, Kren, Oberčkal, Burburan, Brrajnović, Kaluđerović, Babić, Maršanić, Jušić, Vucelić, Šunjić, Smokvina, Čubranić, JurićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDubrovnik19.02.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKASaftić, Blažić, Radulović, Poropat, Paparić, Božić, M. Augusti, Jeličić, Vekić, Severinski, S. Augusti, Petrić, Jereb, KovačevićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik26.02.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKANikola Milošević, Noa Olić, Ivan Solomun, Jakov Jeličić, Dorijan Maškarin, Mauro Jušić, Eric Nemet, Karlo Babić, Franc Oberčkal, Lovro Pavletić, Ivan Jeličić, Rene Vekić, Frane Baškard, Iv Marić, Marko RadulovićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit02.07.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKARatković, Marić, Grbac, Oberčkal, Burburan, Brajnović, Kaluđerović, Babić, Maršanić, Jušić, Vucelić, Šunjić, I. M. Čubranić i N. Čubranić.M1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoZadar30.07.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Burić, Radu 2, Krapić, Vrlić, Vukičević 1, Muslim 1, Petrović, Dedović , Echenique , Šetka 2, Bošković, Čubranić, BuljubašićM2DK Državni kupSEN SeniorskoZadar06.12.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Burić, Radu 2, Krapić, Vrlić, Vukičević 1, Muslim 1, Petrović, Dedović , Echenique , Šetka 2, Bošković, Čubranić, BuljubašićM1RL Državni kupSEN Seniorsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Burić, Radu 2, Krapić, Vrlić, Vukičević 1, Muslim 1, Petrović, Dedović , Echenique , Šetka 2, Bošković, Čubranić, BuljubašićM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Burić, Radu 2, Krapić, Vrlić, Vukičević 1, Muslim 1, Petrović, Dedović , Echenique , Šetka 2, Bošković, Čubranić, BuljubašićM2EL Državno prvenstvoSEN SeniorskoBarcelona28.05.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKASaftić, Blažić, Radulović, Poropat, Paparić, Božić, M. Augusti, Jeličić, Vekić, Severinski, S. Augusti, Petrić, Jereb, KovačevićM1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb23.07.2015.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAi. Čubranić, Vuković, Vucelić, Matas, Trošelj, Grbac, N. Čubranić, Korta, Burburan, Radić, Šunjić, Tomac, ČorakM2DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoRijeka16.07.2015.