Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA55 m preponeMatejVrbanAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb18.01.2014.
ATLETIKAvisToniGržićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb18.01.2014.
ATLETIKA60 mAndreaOrlićAtletski klub KRK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb18.01.2014.
ATLETIKAdaljErikaŽikićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb18.01.2014.
ATLETIKAvisErikaŽikićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb18.01.2014.
ATLETIKA60 mAndrejŠkerjancAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka25.01.2014.
ATLETIKA60 m preponeAndrejŠkerjancAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka25.01.2014.
ATLETIKA60 m preponeAndrejOmeragićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka25.01.2014.
ATLETIKA60 mKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka25.01.2014.
ATLETIKA60 m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka25.01.2014.
ATLETIKAdaljLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka25.01.2014.
ATLETIKA60 mGloriaRožmarićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb01.02.2014.
ATLETIKA60 m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb01.02.2014.
ATLETIKAdaljPetraGojakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb01.02.2014.
ATLETIKAvisLaraLabotićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb01.02.2014.
ATLETIKA60 m preponeRomanoPolićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb01.02.2014.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb01.02.2014.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb01.02.2014.
ATLETIKATroskokMatijaPavačićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb08.02.2014.
ATLETIKA60 mKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb08.02.2014.
ATLETIKAdaljPetraGojakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb08.02.2014.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER2EK Evropski kupSEN SeniorskoLeiria15.03.2014.
ATLETIKAtroskokAlenBogosaljevićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit01.03.2014.
ATLETIKA400 mRozarioUskokAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2014.
ATLETIKApetobojAndreaOrlićAtletski klub KRK2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb17.05.2014.
ATLETIKAdesetobojMateoHudoletnjakAtletski klub JADRAN Crikvenica3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.05.2014.
ATLETIKAskok u daljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKA100 m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKAskok u daljPetraGojakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKAskok u visNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKA100 mPetraGojakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKA400 m preponeRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKAtroskokIvanVujevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKA200 mKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKA3000 mPetraLjutićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKAskok u daljVitoBocaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.06.2014.
ATLETIKA400 mErikSlugaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKA100 m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKA100 mKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKA300 mLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKA100 m preponeAndrejOmeragićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKAskok u daljMatejVrbanAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKAskok u visErikaŽikićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKAskok u daljErikaŽikićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKA60 mMatejVrbanAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKA60 mKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKA80 m preponeErikaŽikićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb21.06.2014.
ATLETIKA100 mPetraGojakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin28.06.2014.
ATLETIKA1500 mDanielIvaničićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin28.06.2014.
ATLETIKAskok u daljIvanVujevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin28.06.2014.
ATLETIKAskok u daljPetraGojakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin28.06.2014.
ATLETIKA400 m preponeRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin28.06.2014.
ATLETIKAtroskokIvanVujevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin28.06.2014.
ATLETIKAskok u visNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSliven, BUL15.05.2014.
ATLETIKA100 mGloriaRožmanićAtletski klub KVARNER4OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSliven, BUL15.05.2014.
ATLETIKAskok u daljPetraGojakAtletski klub KVARNER5OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSliven, BUL15.05.2014.
ATLETIKA100 m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER10OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSliven, BUL15.05.2014.
ATLETIKA100 mGlorijaRožmanićAtletski klub KVARNER20OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoBaku, AZE30.05.2014.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoRiga, LAT15.05.2014.
ATLETIKAbacanje kopljaSaraKolakAtletski klub KVARNER3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoSAD25.07.2014.
ATLETIKAskok u visNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSilven, BUL15.05.2014.
ATLETIKA100mGloriaRožmarićAtletski klub KVARNER4OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSilven, BUL15.05.2014.
ATLETIKAskok u daljPetraGojakAtletski klub KVARNER5OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSilven, BUL15.05.2014.
ATLETIKA100m pr.KlaraBarnjakAtletski klub KVARNER10OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSilven, BUL15.05.2014.
ATLETIKAkopljeSaraKolakAtletski klub KVARNER3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoEugene, USA22.07.2014.
ATLETIKAvisToniGržićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaJosipSimoneAtletski klub GROBNIK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60mMatejVrbanAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA55m preponeMatejVrbanAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA55m preponeAntonioMonjacAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60mJakovGalovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaBornaVučemilAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvisJosipSimoneAtletski klub GROBNIK2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAdaljAntonioMonjacAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaThomasMilićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA55m preponeMatinJuričićAtletski klub JADRAN Crikvenica3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAdaljJakovGalovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvisBornaVučemilAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAdaljErikaŽikićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvisErikaŽikićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaKarolinaDujmešićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60mAndreaOrlićAtletski klub KRK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA55m preponeAniTadejAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvisTeaJurićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaKristinaDunđerAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaLauraŠtiglićAtletski klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60mAniTadejAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvisTeaŽeželićAtletski klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA55m preponeViktorijaPeričićAtletski klub JADRAN Crikvenica3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvisAndrejOmeragićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60m preponeAndrejOmeragićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaKristijanMaračićAtletski klub KRK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaFranBonifačićAtletski klub KRK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60m preponeLeoStuoparAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvisMarijanErlićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAdaljKristijanŽužićAtletski klub KRK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60mEmanuelLjutićAtletski klub KRK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60mKristijanŽužićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAdaljEmanuelLjutićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaPetarAnićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvisVeronikaJelličićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaVeronikaJelličićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60mKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAdaljLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaNeaBagarićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAkuglaKarolinaKeretićAtletski klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKA60mLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAdaljEva marijaJurešićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvisGeaŠverkoAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.01.2014.
ATLETIKAvortexMatejVrbanAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA60mAndreaOrlićAtletski klub KRK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA200mMateaBuhaAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA80m preponeErikaŽikićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAdaljErikaŽikićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvisTeaJurićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAkuglaKarolinaDujmešićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA200mAnaTibljašAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA80m preponeAndreaOrlićAtletski klub KRK2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvisClarissaTopolčićAtletski klub KRK2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAkuglaKristinaDunđerAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvortexLauraŠtiglićAtletski klub GROBNIK2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA60mJakovGalovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA200mErikSlugaAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA80m preponeMatejVrbanAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAdaljJakovGalovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvisToniGržićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAkuglaThomasMilićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA60mAndrijaRužićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAdaljThomasMilićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvortexToniGržićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAdaljAdrianVučkovičAtletski klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA60mTeaJurićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA60mAnitadejAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA80m preponeEmaŽeželićAtletski klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvortexClarissaTopolčićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAkuglaLeaFerrariAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAdaljMateaBuhaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA100mLukaČepićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA1000mKristijanŽužićAtletski klub KRK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA100m preponeFranBonifačićAtletski klub KRK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAdaljFranbonifačićAtletski klub KRK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvisDinoKrištaforAtletski klub JADRAN Crikvenica1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAkuglaKristijanMaračićAtletski klub KRK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA100mEdiBačinićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA100m preponeDinoKrištaforAtletski klub JADRAN Crikvenica2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvisMarijanErlićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA100mNeaBagarićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA300mMagdalenaGržaljaAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA1000mLucijaKolovratAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA100m preponeIvaPolićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAdaljStefaniNadohAtletski klub GROBNIK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAkuglaKarolinaKeretićAtletski klub GROBNIK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvisPetraPlišićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA100mEva MarijaJurešićAtletski klub KRK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA100m preponeStefaniNadohAtletski klub GROBNIK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAdaljEva MarijaJurešićAtletski klub KRK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAvisGeaŠverkoAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAkuglaNeaBagarićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKA100mAnaMiškulinAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAdaljNellaVukušićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAkuglaAnaSenčićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAskok u daljZoranTalićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin12.07.2014.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb13.09.2014.
ATLETIKAtroskokAlenBogosavljevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.09.2014.
ATLETIKA3000 mPetraLjutićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb13.09.2014.
ATLETIKA5000 mPetraLjutićAtletski klub KRK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVrlika04.10.2014.
Automobilizambrdske trke kategorija 1 ukupnoSinišaKraincAutoklub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrdske trke 1. grupa E1/GTSinišaKraincAutoklub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrdske trke 1. klasa E1-23SinišaKraincAutoklub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrdske trke Grupa NTomislavMuhvićAuto i karting klub PETAR KLEPAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrdske trke Kategorija 1 ukupnoTomislavMuhvićAuto i karting klub PETAR KLEPAC2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrdske trke Grupa AŽeljkoPavičićAuto i karting klub PETAR KLEPAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross Divizija 1ARobertoZrinščakAuto sport klub KASTAVAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross Divizija 1BMarinoČargonjaAuto klub SVIGO1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross Divizija 3VigorGrbacAuto sport klub KASTAVAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautoslalom ukupnoNinoAndrejevićAuto klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautoslalom ukupnoSandiAndrejevićAuto klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Automobilizamkronometar ukupnoMarinoČoharAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamkronometar Kasa 5MarinoČoharAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautoslalom klasa 4SandiAndrejevićAuto klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa minikart 60MatijaJurišićAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
AutomobilizamKlasa minikart 60AdrienMesecAutoklub RI Autosport2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
AutomobilizamKlasa KZ2 MasterRenatoDujmovićAutoklub RI Autosport2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Boćanjeprecizno izbijanjeMarinVrljićBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjeprecizno izbijanjeKarloVukelićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugAlenČaićBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugMarinVrljićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjepojedinačno klasičnoKarloŠabanBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjepojedinačno klasičnoLeonPetzBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjebrzinsko izbijanjeKarloŠabanBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjebrzinsko izbijanjeMarinVrljićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugAlenDretvićBoćarski klub LOVRAN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
BoćanjeklasičnoKristijanProdanBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka26.07.2014.
BoćanjeklasičnoLucijanSrdočBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka26.07.2014.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoChieri27.09.2014.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugTeaČančarevićŽenski boćarski klub ŠKOLA BOĆANJA ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČavle25.10.2014.
Boćanjeprecizno izbijanjePetraSkočićBoćarski klub MARINIĆI1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČavle25.10.2014.
BoćanjePojedinačno klasičnoNivesMladenićBoćarski klub PAŠAC1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMacon, Francuska08.11.2014.
BoćanjePrecizno izbijanjeNivesMladenićBoćarski klub PAŠAC2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMacon, Francuska08.11.2014.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaLeoBrnićBoćarski klub VARGON3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKoper, SLO29.10.2014.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKoper, SLO29.10.2014.
Boćanjepojedinačno - klasičnoRonaldMarčeljaBoćarski klub VARGON3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKoper, SLO29.10.2014.
Boćanjepojedinačno klasičnoKristijanProdanBoćarski klub VARGON5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoChieri, ITA23.09.2014.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugRonaldMarčeljaBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjepojedinačno - klasičnoSinišaJuretićBoćarski klub MARČELJI2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeprecizno izbijanjeAntonioPrlaguzićBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeBesartaCocajBoćarski klub "ČAVLE ŠB"1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugElonaĆoriBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjepojedinačno klasičnoEmaSorićBoćarski klub PAŠAC2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjepojedinačno - klasičnoMimaSorićBoćarski klub MARINIĆI3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugDoloresVlašeBoćarski klub DRENOVA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeprecizno izbijanjeNikolMareljaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanjeCarrolinaBajrićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeprecizno izbijanjeZvonimirMarasBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
BOKS+ 91 kg superteškaKarloPolićBoksački klub KING3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSesvete06.03.2014.
BOKS- 50 kgNicoleStjelja KraljBoksački klub KING1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete06.03.2014.
BOKS- 62 kgMatejUremovićBoksački klub RIJEKA1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoKomarno, Slovačka12.05.2014.
DIZANJE UTEGA- 63 kgPetraMaričićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVukovar12.10.2014.
DIZANJE UTEGA- 69 kgBartolMiletićKlub dizanja utega KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVukovar12.10.2014.
DIZANJE UTEGA- 56 kgKorinoPrijićKlub dizanja utega KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVukovar12.10.2014.
DIZANJE UTEGA- 56 kgKorinoPrijićKlub dizanja utega KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar12.10.2014.
DIZANJE UTEGA- 48 kgPaulaŽagarKlub dizača utega RJEČINA 751DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar18.10.2014.
DIZANJE UTEGA-53 kgPaulaŽagarKlub dizača utega RJEČINA 753DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVukovar18.10.2014.
DIZANJE UTEGA- 50 kgVicencioŽagarKlub dizača utega RJEČINA 751DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar18.10.2014.
DIZANJE UTEGA+ 94 kgFilipKatićKlub dizača utega RJEČINA 752DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar18.10.2014.
DIZANJE UTEGA- 105 kgFilipKatićKlub dizača utega RJEČINA 752DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVukovar18.10.2014.
DIZANJE UTEGA- 62 kgRomanoColnarKlub dizača utega RJEČINA 753DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar18.10.2014.
GIMNASTIKAprečaEmaKajićGimnastički klub VITA2OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoSzombathely13.09.2014.
GIMNASTIKAprečaIraPopovićGimnastički klub RIJEKA3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoSzombathely13.09.2014.
GIMNASTIKApreskokJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAdvovisinske rečeJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAgredaJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAgredaAntoniaCapićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAparterJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAparterAntoniaCapićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAvišebojJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAvišebojAntoniaCapićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAdvovisinske ručeAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAgredaEmaKajićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAparterEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAvišebojEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAparterMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAkarikeMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKApreskokMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAručeMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAprečaMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAvišebojMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće06.09.2014.
GIMNASTIKAvišebojLeonaBogdanGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBeli Manastir08.11.2014.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA14EP Evropsko prvenstvoSEN Seniorsko12.05.2014.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA5SK Svjetski kupSEN SeniorskoLjubljana18.04.2014.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA7SK Svjetski kupSEN SeniorskoMedellin07.11.2014.
JEDRENJELaser RadialAnjaHamerlitzJedriličarski klub OPATIJA10SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoOman03.01.2014.
JEDRENJElaser 4.7PaoloMavričićJedriličarski klub OPATIJA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoKaratso15.08.2014.
JEDRENJEslalomEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBol, Brač26.08.2014.
JEDRENJEslalomVedranaBrnčićDruštvo sportova na moru VOLOSKO2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBol, Brač26.08.2014.
JEDRENJElaser 4,7MarkoŽužićJedriličarski klub VIHOR2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar22.10.2014.
JEDRENJEbyte CIIPavleŽivanovićJedriličarski klub OPATIJA7OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoKina16.08.2014.
JEDRENJELaser 4.7IvaVlahinićJedriličarski klub VIHOR2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar22.10.2014.
JEDRENJELaser StandardPatrikCarJedriličarsko društvo VAL2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar22.10.2014.
JEDRENJEByte CIIPavleŽivanovićJedriličarski klub OPATIJA5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRiva del Garda. ITA22.04.2014.
JEDRENJELaser 4,7PaoloMavričićJedriličarski klub OPATIJA9EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoMoss, NOR25.07.2014.
JEDRENJELaser 4.7PaoloMavričićJedriličarski klub OPATIJA7EK Evropski kupJUN JuniorskoLugano, Svic11.04.2014.
JEDRENJELaser 4.7MateoPavinčićJedriličarski klub OPATIJA5EK Evropski kupJUN JuniorskoLugano, Svic11.04.2014.
JEDRENJELaser 4.7MaraŽužićJedriličarski klub PLAV KRK12EK Evropski kupJUN JuniorskoLugano, Svic11.04.2014.
JEDRENJELaser 4.7IvanVlahinićJedriličarski klub VIHOR13EK Evropski kupJUN JuniorskoLugano, Svic11.04.2014.
JEDRENJELaser 4.7IvaVlahinićJedriličarski klub VIHOR15EK Evropski kupJUN JuniorskoLugano, Svic11.04.2014.
JEDRENJELaser 4.7PaoloMavričićJedriličarski klub OPATIJA3EK Evropski kupJUN JuniorskoMalcesine, ITA24.04.2014.
JEDRENJELaser 4.7IvaVlahinićJedriličarski klub VIHOR19EK Evropski kupJUN JuniorskoMalcesine, ITA24.04.2014.
JEDRENJELaser RadialMateoPavinčićJedriličarski klub OPATIJA5EK Evropski kupJUN JuniorskoKoper, SLO04.04.2014.
JEDRENJELaser 4.7IvanVlahinićJedriličarski klub VIHOR11EK Evropski kupJUN JuniorskoKoper, SLO04.04.2014.
JEDRENJELaser 4.7PaoloMavričićJedriličarski klub OPATIJA14EK Evropski kupJUN JuniorskoKoper, SLO04.04.2014.
JEDRENJEoptimistLaraManestarJedriličarsko društvo VAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit12.09.2014.
JEDRENJEFormulaEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPloče16.07.2014.
JEDRENJESlalomEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoViganj02.09.2014.
JEDRENJEslalomVedranaBrnčićDruštvo sportova na moru VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoViganj02.09.2014.
JUDOborbeDeniUrišičićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.01.2014.
JUDOborbeFranoKlobučarJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.01.2014.
JUDOborbeDinoŠušnićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb22.03.2014.
JUDOborbeDamjanJelenovićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb22.03.2014.
JUDOborbeDeniUršičićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.10.2014.
Karate- 61 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA2EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoLisabon07.02.2014.
Karate+ 59 kgMajaZorićKarate klub OPATIJA3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoLisabon07.02.2014.
Karate+ 54 kgMarinaBaracKarate klub Zamet3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoLisabon07.02.2014.
Karate-68 kgIvonaTubićKarate klub OPATIJA3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTampere03.05.2014.
Karate-55 kgJelenaKovačevićKarate klub NO KACHI5EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTampere03.05.2014.
Karate- 59 kgMarinaBaracKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.12.2014.
Karate- 59 kgPetraPeruškoKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.12.2014.
Karate- 53 kgAnaVretenarKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.12.2014.
Karate- 53 kgNikaDešaKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.12.2014.
Karate+ 70 kgLukaRaičevićKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.12.2014.
Karate- 47 kgAjaVukojaKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.12.2014.
Karate- 47 kgEmaŽivčićKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.12.2014.
Karate- 47 kgGloriaOrlićKarate klub Krk Croatia3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.12.2014.
Karate- 70 kgKevinPranićKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.12.2014.
Karate+ 54 kgLauraFučikKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.12.2014.
Karate- 76 kgAronŠahiniKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.12.2014.
Karate+ 59 kgHanaŽivkovićKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.12.2014.
Karate- 52 kgKarloKneževićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.12.2014.
Karate- 52 kgDominikBenčanKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.12.2014.
Karate- 63 kgKarloTurkKarate klub KOSTRENA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.12.2014.
Karate- 70 kgKenanEthemiKarate klub Mejdan3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit06.12.2014.
Karate- 68 kgBartolMiletićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.12.2014.
Karate+ 59 kgMajaZorićKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit06.12.2014.
Karate-61 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA1SK Svjetski kupJUN JuniorskoUmag06.07.2014.
Karate+59 kgHanaŽivkovićKarate klub TAD RIJEKA3SK Svjetski kupJUN JuniorskoUmag06.07.2014.
Karate-41 kgAjaVukojaKarate klub TAD RIJEKA1SK Svjetski kupKAD KadetskoUmag06.07.2014.
Karate+54 kgMarinaBaracKarate klub Zamet1SK Svjetski kupKAD KadetskoUmag06.07.2014.
Karate-60 kgBojanBerakKarate klub TAD RIJEKA1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSofija13.12.2014.
Karate-67 kgRiccardoSgardelliKarate klub Zamet3OS Međunarodno takmičenjeMLS Mlađe seniorskoSofija13.12.2014.
Karate-55kgSaraSiddiquiKarate klub DELTA2OS Međunarodno takmičenjeMLS Mlađe seniorskoSofija13.12.2014.
Karate-59 kgMarinaBaracKarate klub Zamet1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSofija13.12.2014.
Karate+59 kgMajaZorićKarate klub OPATIJA1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSofija13.12.2014.
Karate+59 kgHanaŽivkovićKarate klub TAD RIJEKA2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSofija13.12.2014.
Karate-53 kgNikaDešaKarate klub RI-CROATIA3OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSofija13.12.2014.
Karate-30 kgTarikŽižakKarate klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-46 kgViktorFagnjenKarate klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-30 kgLeonPendićKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-36 kgLauraLisacKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-50 kgLjiljanaPendićKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate-34 kgLeonBuzukKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-44 kgMarinaMatoševićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate+46 kgAleksandarKalabićKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate+46 kgLukaČičakKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate+57 kgKevinPranjićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-55 kgLauraFućikKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-70 kgKevinPranjićKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate+54 kgLauraFućikKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate-55 kgSaraSiddiquiKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
KaratekateLeonBuzukKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
KaratekateAdnanJusićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KaratekateNikolinaMarićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate-38 kgMaksimMadžarKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-40 kgKatarinaŽivkovićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-36 kgMaksimMadžarKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-40 kgLeaVukojaKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-52 kgKarloKneževićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate-52 kgDominikBenčanKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate+70 kgLukaRaičevićKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate+47 kgAjaVukojaKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate-68 kgBartolMiletićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate-53 kgAnaVretenarKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate+59 kgHanaŽivkovićKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate-60 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate-84 kgZvonimirŽivkovićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate+68 kgAnaŠkuncaKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate-84 kgEsmirMušićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate+68 kgAnaŠkuncaKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate-38 kgLeoLazarkarate klub 9. ZMAJ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-32 kgEmaSgardelliKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-41 kgEdonBytyqiKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate+57 kgRenatoRešetarKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-50 kgLorenaTolićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-55 kgLuciaBatiaiaKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-76 kgAronŠahiniKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate-67 kgRiccardoSgardelluiKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate-68NataliaModrićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate-68 kgRenatoStriškovićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate+46 kgAntonBaždarićKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-55 kgNinaJanešKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-61 kgPetraŽicKarate klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate-68 kgDankaZorićKarate klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorsko
Karate-59 kgPetraPeruškoKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate-68 kgIvonaTubićKarate klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate-68 kgAzraSalešKarate klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate-38 kgLovroMundićKarate klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate+44 kgIvaMiculinićKarate klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
Karate-57 kgIvanTonkovićKarate klub KOSTRENA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-63 kgKarloTurkKarate klub KOSTRENA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate-45 kgTeaOstojićKarate klub Kastav3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Karate-47 kgEmaŽivčićKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate-53 kgNikaDešaKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Karate-61 kgIvanaBebekKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate-47 kgGloriaOlićKarate klub Krk Croatia3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate-70 kgKenanEthamiKarate klub Mejdan3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Karate-75 kgNevenMartićKarate klub NO KACHI1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Karate-84 kgZvonimirŽivkovićKarate klub VOLOSKO2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KaratekateTeoPerkićKarate klub RAB-ENPI3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Kick-boxingpoint fight - 42 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 42 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 50 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 50 kgIvanaVidrihKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 50 kgMaraViceljaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 65 kgSaraVukušićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 65 kgNinaOrlovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 65 kgGoranaDjurićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 42 kgMarkoBiškićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 47 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 50 kgMateMilišaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 52 kgMatejTurakKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingpoint fight - 57 kgGabrijelBurazerKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -50 kgMaraViceljaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -55 kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -65 kgDoraGolacKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -65 kgNinaOrlovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -70 kgIvavukušićKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact +70 kgKlaraOrlovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -52 kgKristijanKardumKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -57 kgKristijanKatušićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -63 kgTeoČendakKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -69 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -69 kgMarkoJelićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -74 kgLukaSirićKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -74 kgDavorĐerekKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -79 kgDinoHalepovićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -79 kgDujeSirićKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxinglight contact -84 kgMarioČurićKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac18.03.2014.
Kick-boxingLight contact -42 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -50 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -50 kgMaraViceljaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -55 kgSaraBarićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -65 kgNinaOrlovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -65 kgNataliBrozovićKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -42 kgTomislavTipurićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -42 kgMarko DorenMantillaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -47 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -52 kgAdamHercogKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -55 kgMateMilišaKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -57 kgMarkoGajićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -57 kgRokoVuletaKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -63 kgDorianPetrovićKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingLight contact -69 kgBrunoŠtiglićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingPoint fight -50 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingPoint fight +70 kgMaraIkićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingPoint fight -57 kgKristijanKardumKickboxing klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingPoint fight -50 kgKristijanKatušićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingKick-light -63 kgBesmirHelshaniKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingKick-light -79 kgBrankoMilinkovićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingKick-light -84 kgMarinSmolčićKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingKick-light +94 kgAntonioGrubišićKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingPoint fighting, - 28 kgKarloKatnićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, - 37 kgDoren MarkoMantillaKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, - 37 kgDianaHalepovićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, - 47 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, + 47 kgAndreaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, - 32 kgMatejSarvašKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, - 32 kgLukaBajčićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, - 37 kgAntonioPelčićKickboxing klub BURA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, + 47 kgJanŠoštarićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, - 28 kgNikolinaDevčićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fighting, - 32 kgJulijaJurićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxingPoint fightingEminaHotiKickboxing klub BURA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMaribor21.11.2014.
Kick-boxinglight contact - 50 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3EK Evropski kupKAD KadetskoKarlovac08.02.2014.
Kick-boxing low kick + 60 kgMagdalenaStaničićKickboxing klub SportLife Rab1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRimini06.09.2014.
Kick-boxinglow kick + 70 kgNatalijaŠimacKickboxing klub Mega centar2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBilbao18.10.2014.
Kick-boxingpoint fightu - 47kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoRimini26.09.2014.
Kick-boxinglight contact - 50 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoRimini26.09.2014.
Kick-boxingpoint fight - 42 kgSaraPešutKick-boxing klub SUŠAK2SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoRimini26.09.2014.
Kick-boxingpoint fight - 47 kgAndreaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK3SP Svjetsko prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRimini26.09.2014.
Kick-boxingpoint fighting -42 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoLignano Sabbiadoro, ITA06.08.2014.
Kick-boxingpoint fighting +47 kgBrigitaBeriKickboxing klub DRAGA1SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoLignano Sabbiadoro, ITA06.08.2014.
Kick-boxinglight contact -32 kgJulijaJurićKickboxing športska udruga Malinska3SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoLignano Sabbiadoro, ITA06.08.2014.
Kick-boxingpoint fighting -37 kgDoren MarkoMantilaKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting-47 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska2SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting-42 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska3SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting -47 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxinglight contact -50 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting -42 kgSaraPeršutKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxinglight contact -42 kgSaraPeršutKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxinglight contactMateaMilišaKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxinglight contact -65 kgNinaOrlovićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting +65 kgGoranaĐurićKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxinglight contact -50 kgMaraViceljaKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting -50 kgLorenaJurišićKick-boxing klub SUŠAK9SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting -47 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK17SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxing point fighting -57 kgGabrijelBurazerKickboxing športska udruga Malinska17SK Svjetski kupKAD KadetskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxing light contact -69 kgMarkoJelićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxinglight contact-70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting-70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxinglight contact -79 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK5SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting+70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK9SK Svjetski kupSEN SeniorskoInnsbruck,AUS11.04.2014.
Kick-boxingpoint fighting -79 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoProložac15.03.2014.
Kick-boxingpoint fighting -70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoProložac15.03.2014.
Kick-boxingkick light +70 kgNatalijaSimacKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingkick light -79 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxingkick light -74 kgMatejŠamanićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxinglow kick -51 kgMatejŠamanićKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč12.04.2014.
Kick-boxinglow kick +70 kgNatalijaŠimacKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč12.04.2014.
Kick-boxinglow kick -55 kgAnaVignjevićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč12.04.2014.
Kick-boxingK-1 rules -91 kgDanielGveroKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -57 kgDinoHalepovićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -79 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -84 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -55 kgAstridPribernikKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact-84 kgFilipZorićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -69 kgIgorKrupićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact-89 kgLorisZupičićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglow kick -63,5 kgBesmirHelshaniKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč12.04.2014.
Kick-boxinglight contact -28 kgKarloKatalinićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contactDoren MarkoMantillaKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -47 kgLukaTomljanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -37 kgDianaHalepovićKlub borilačkih vještina DRAGA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxing light contact -47 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact +47 kgAndreaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -32 kgMatejSarvašKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -47 kgBrigitaBediKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -32 kgLukaBajčićKickboxing športska udruga Malinska1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -37 kgAntonioPelčićKickboxing klub BURA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact + 47 kgJanŠoštarićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -28 kgNikolinaDevčićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -32 kgJulijaJurićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact +47 kgEminaHotiKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOpatija10.05.2014.
Kick-boxinglight contact -47 kgTomislavKatušićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
Kick-boxinglight contact -57 kgTomislavSliskovicKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.03.2014.
KuglanjeSprintMilanaPavlićKuglački klub MLAKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb16.03.2014.
KuglanjeSprintNikaGrubišićKuglački klub MLAKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb16.03.2014.
KuglanjesprintDinoKosKuglački klub MLAKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin15.11.2014.
KuglanjesprintNikaGrubišićKuglački klub MLAKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin15.11.2014.
KuglanjeNikaGrubišićKuglački klub MLAKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka i Ravna Gora25.03.2014.
PikadoVlatkaLešićPikado klub NEVERA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPoreč14.06.2014.
Pikado501 DOIgorŠestanPikado klub NEVERA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSesvete05.04.2014.
Pikado501 DOVlatkaLešićPikado klub NEVERA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSesvete05.04.2014.
PikadocricetIgorŠestanPikado klub NEVERA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSesvete05.04.2014.
PikadoIgorŠestanPikado klub NEVERA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m slobodnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m mješovitoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m leptirAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m leđnoLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE800 m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m slobodnoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m leđnoLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE400 m mješovitoPauloMotušićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m prsnoEmaKrajinovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m mješovioAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE400 m mješovioAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m mješovitoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m leđnoLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m leđnoLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m leptirAlbaBukšaPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m leptirAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m leptirPauloMotušićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m prsnoEmaKrajinovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE400 m slobodnoDavidHaringPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE800 m slobodnoDavidHaringPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE200 m leptirDavidHaringPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE18SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoDoha03.12.2014.
PLIVANJE50m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE18SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoDoha03.12.2014.
PLIVANJE50m slobodnoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE13EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoDordrecht08.07.2014.
PLIVANJE50m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE10EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBerlin18.08.2014.
PLIVANJE200m slodobnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE100m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE50m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE50m leđnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE50m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE400m slobodnoAndrejIvanovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE50m slobodnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100 m leptirŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200 m leptirŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100m slobodnoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE400m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE400m mješovitoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE1500m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE400m slobodnoAndrejIvanovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100m delfinAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200m leđnoPatriciaVrbosPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200 m prsnoEmaKrajinovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200 m delfinAlbaBukšaPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200m leptirDavidČusićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE50 m delfinAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100 m delfinAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200 m delfinAlbaBukšaPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE50m slobodnoAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200m prsnoEmaKrajinovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE100 m delfinMarinErcegovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200m prsnoEmaKrajinovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE200m prsnoAntonioRajkovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.07.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 200 mHrvojeSedlarKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 400 mHrvojeSedlarKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 800 mHrvojeSedlarKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 100 mChiaraGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 200 mChiaraGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 200 mNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 400 mTesaBačićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvo50 m apneaVidStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 200 mFlorijanSandaljKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 50 mVidStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 200 mVidStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 100 mVidStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje100 mChiaraGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 200 mChiaraGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 200 mNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 400 mTesaBačićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 100 mNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 200 mTesaBačićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 100 mNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvo25 m apneaNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 400 mNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 400 mGioiaGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 100 mNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 200 mNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 50 mNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 800 mGioiaGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 100 mGioiaGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 50 mGioiaGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 400 mChiaraGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 800 mChiaraGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 200 mChiaraGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 100 mChiaraGruberKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 400 mMateoKosKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 100 mMateoKosKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 200 mMateoKosKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 800 mMateoKosKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvobrzinsko ronjenje 100mMateoKosKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 400 mFlorijanSandaljKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 200 mFlorijanSandaljKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
RonilaštvoParalel kursSašaMilošSportsko rekreacijsko društvo VIŠEVICA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoGyekenyes, Mađarska16.08.2014.
ŠahValentinaGolubenkoŠahovski klub DRAGA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSljeme04.02.2014.
ŠahBorkaFrančiškovićŠahovski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSljeme04.02.2014.
ŠahMirjanaMedićŠahovski klub GORAN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSljeme04.02.2014.
ŠahIvanŠarićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč03.02.2014.
ŠahMarinBosiočićŠahovski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč03.02.2014.
ŠahIvanŠarićŠahovski klub LIBURNIJA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoErevan14.03.2014.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub GORAN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaštel Štafilić21.06.2014.
ŠahDoroteaŽutegŠahovski klub GORAN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaštel Štafilić21.06.2014.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub GORAN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Martin25.07.2014.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub LIBURNIJA20OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoGyor13.12.2014.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaštel Štafilić21.06.2014.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub LIBURNIJA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Martin25.07.2014.
ŠahPatriciaVujnovićRukometni klub LIBURNIJA - Opatija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Martin25.07.2014.
ŠahTeoTomulićŠahovski klub JUNIOR3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaštel Štafilić21.06.2014.
ŠahDanijelDudaŠahovska škola GORANKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaštel Štafilić21.06.2014.
ŠahLucijaBatoryŠahovski klub JUNIOR3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaštel Štafilić21.06.2014.
ŠahAnamarijaRadikovićŠahovski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaštel Štafilić21.06.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETehničke vještineRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DK Državni kupSEN SeniorskoSisak18.01.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETehničke vještineMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DK Državni kupSEN SeniorskoSisak18.01.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETehničke vještineTesaPavićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DK Državni kupSEN SeniorskoSisak18.01.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETehničke vještineMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DK Državni kupJUN JuniorskoSisak18.01.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETehničke vještineTesaPavićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DK Državni kupJUN JuniorskoSisak18.01.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETehničke vještineTeaMustačKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DK Državni kupJUN JuniorskoSisak18.01.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETehničke vještineNinaRubešaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DK Državni kupKAD KadetskoSisak18.01.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb15.03.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloAnaBuretićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit12.04.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb10.05.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloNinaRubešaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.06.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka23.02.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka23.02.2014.
SKIJANJESlalomIdaŠtimacSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada07.03.2014.
SKIJANJEVeleslalomIdaŠtimacSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada07.03.2014.
SKIJANJESlalomMateoRačkiSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada07.03.2014.
SKIJANJESlalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSappada07.03.2014.
SKIJANJEVeleslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSappada07.03.2014.
SKIJANJESlalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20011DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSappada07.03.2014.
SKIJANJEVeleslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20011DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSappada07.03.2014.
SKIJANJEVeleslalomNikoZbašnikSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSappada07.03.2014.
SKIJANJESlalomIdaŠtimacSki-klub RIJEKA1OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoFolgaria14.03.2014.
SKIJANJESlalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20014OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoFolgaria14.03.2014.
SKIJANJEVelelalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20012OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoFolgaria14.03.2014.
SKIJANJESlalomIdaŠtimacSki-klub RIJEKA1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNassfeld21.03.2014.
SKIJANJEVeleslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20011DK Državni kupKAD KadetskoNassfeld21.03.2014.
SKIJANJEVeleslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1DK Državni kupKAD KadetskoNassfeld21.03.2014.
SKIJANJEVeleslalomIdaŠtimacSki-klub RIJEKA1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNassfeld21.03.2014.
SKIJANJEski roleri brdoNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3SK Svjetski kupSEN SeniorskoOroslavlje19.06.2014.
SKIJANJEski roleri sprintNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3SK Svjetski kupSEN SeniorskoOroslavlje19.06.2014.
SKIJANJEukupni poredakLeonaPopovićSki-klub RIJEKA3OS Međunarodno takmičenjeJUN Juniorsko
SKIJANJEslalomLuka T.AbramovićSki-klub RIJEKA8OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoFolgaria14.03.2014.
SKIJANJEveleslalomLanaZabašnikSki-klub RIJEKA13OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoFolgaria14.03.2014.
SKIJANJEslalomLanaZabašnikSki-klub RIJEKA16OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoFolgaria14.03.2014.
SKIJANJEveleslalomLukaTriel AbramovićSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada, AUS07.03.2014.
SKIJANJEslalomLukaTriel AbramovićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada, AUS08.03.2014.
SKIJANJE10 km slobodnoEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeTomislavCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeMihaelMaršanićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeAnamarijaPapićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeElenaCindrićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeJosipKarlovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeKarlaStarčevićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeMislavPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeMislavGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeMarioInjićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeDoloresErjavacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJE10 km klasikaEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeTomislavCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeMihaelMaršanićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeAnamarijaPapićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeNikaBlažinićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeMislavPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeMislavGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško trčanjeDoloresErjavacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLEDanteBrčićSnowboard klub NINE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLEKristijanPahljinaSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLEMauroAmuraSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLEMarkoGačićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLERinoDudićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLEMikaMaglicaSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLELukaMladenićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLENikolNastićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLEDanteBrčićSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLENeoČejvanovićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJESNOWBOARDSTYLEVidLegacSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeDanteBačićSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeJovicaMitrovićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeKristijanPahljinaSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeMauroAmuraSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeMarkoGačićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeRinoDudićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeLukaMladenićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeMikaMaglicaSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeNikolNastićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeDanteBrčićSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeNeoČejvanovićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEhife pipeVidLegacSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS04.03.2014.
SKIJANJEbig airKristijanPahljinaSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEbig airMauroAmuraSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEbig airMarkoGačićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEbig airRinoDudićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEbig airMikaMaglicaSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEbig airLukaMladenićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEbig airNikolNastićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEbig airDanteBrčićSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEbig airVidLegacSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEbig airLeonBubićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKaprun,AUS05.03.2014.
SKIJANJEski roleri-sprintEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintFilipRužićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintGabrijelaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintSanjaJuričićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintAntonijaPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintMihaelMaršanićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintStjepanIvančićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintReaRaušelSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintMarioInjićSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintMislavGrgurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJErolkanje-sprintGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEski roleri-brdoEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoJuricaVeverecSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoKristijanRadošTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoSanjaJuričićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoAntonijaPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoMihaelMaršanićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoNikaBlaženićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoMislavGrgurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoAldoMihelčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJErolkanje-brdoGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJEslalomDaliborŠamšalSki-klub RIJEKA18ZOI Zimske olimpijske igreSEN SeniorskoSochi,RUS07.02.2014.
SKIJANJEroleriNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2SK Svjetski kupSEN SeniorskoOrosavlje20.06.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeAnjaRadoševićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeSvenKuprešakSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjePetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjePetraBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeLinoŽagarSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeKarloJurkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeEmaSobolSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanjeEmaBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj, Vrbovska poljana08.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoLeoŽagarSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoInesSalopekTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoPetraBolkovacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoLinoŽagarSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijasko trčanje - slobodnoNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRateče, SLO09.03.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintInesSalopekTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintTinaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintDominikMihelčićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintBornaKuprešakSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintMatijaNaglićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - sprintLinoŽagarSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice14.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoSašaMarovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoPetarPerušićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoInesSalopekTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoMatijaLegovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoNikaZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme27.09.2014.
SKIJANJEskijaško rolkanje - brdoTinaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme27.09.2014.
Skijanje na vodi i wakeboardcable wakeboardingMarkoGačićWakeboard klub Krk1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.09.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje čunjaMiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSwansea - Wales18.08.2014.
Sport osoba s invaliditetom400 mDenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - 400 mToniDružetaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - 1500 mToniDružetaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - 800 mMuhamedBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - skok u daljMuhamedBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - 800 mMeđidOsmaniAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje kopljaMeđinOsmaniAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje kopljaGoranKovačevićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje diskaMiodragĐakovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje kugleDujeJukićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje diskaMiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje čunjaMiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje kugleMilkaMilinkovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje kopljaMilkaMilinkovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin17.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje kugleMilkaMilinkovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.07.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - BACANJE KOPLJAMilkaMilinkovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.07.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje čunjaMiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.07.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - 400 mToniDružetaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.07.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - 1500 mToniGržetaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.07.2014.
Sport osoba s invaliditetomAtletika - bacanje kugleDujeJukićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.07.2014.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - zračna puška - stojećiRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.06.2014.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - zračna puška - ležećiRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.06.2014.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - MK - puškaRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.06.2014.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - zračna puška - stojećiRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek21.12.2014.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - zračna puška - ležećiRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek21.12.2014.
Sport osoba s invaliditetomPikadoMarinaKasunićDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom Rijeka2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč17.10.2014.
Sport osoba s invaliditetomPikado CPDianaŽicDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom Rijeka3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč17.10.2014.
Sport osoba s invaliditetomKuglanje 4,0ŽarkoIkicaDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom Rijeka2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč17.10.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100m SLSanjaPolićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 50m SLSanjaPolićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100m LSanjaPolićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 50m SLDariaPodobnikPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100 m SLDariaPodobnikPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 50m SLSandroGrčkiPlivački klub FORCA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100m LSandroGrčkiPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100m SLSandroGrčkiPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100 m LSandroGrčkiPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100m SLSandroGrčkiPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 50m SLSandroGrčkiPlivački klub FORCA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 50m SLDennisJakusPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 50m LDennisJakusPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 50m SLAlbertSirotichPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100m LAlbertSirotichPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100m SLAlbertSirotichPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 50m SLMiroslavMiškovićPlivački klub FORCA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje, 50m LMiroslavMiškovićPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 50m SLMateoMiletićPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100 m SLMateoMiletićPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100m PRMateoMiletićPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomPlivanje - 100m LMateoMiletićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.02.2014.
Sport osoba s invaliditetomStolni tenis - kategorija Ž-6TeaIvančić JokićStolnoteniski klub osoba s invaliditetom2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - 10 m zračna puška - stojećaVesnaKorlatRiječki sportski savez gluhih "Galeb"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac20.09.2014.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - 10 m zračna puška - stojećaMajdaBačićRiječki sportski savez gluhih "Galeb"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac20.09.2014.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - 10 m zračna puška - stojećaKristinaBrozović ŠokčevićRiječki sportski savez gluhih "Galeb"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac20.09.2014.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - serijska puška zračnaKristinaBrozović - ŠokčevićRiječki sportski savez gluhih "Galeb"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac20.09.2014.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - 10m zračni pištoljIvicaŠokčevićRiječki sportski savez gluhih "Galeb"3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb23.03.2014.
Sport osoba s invaliditetomKonjački sportAntonioŽunićklub za dresurno jahanje osoba s invaliditetom PEGAZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.06.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC1MiloradKružićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC2KristijanTrampužBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC3DanijelaMataijaBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC1MiloradKružićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC1DoraBrnićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC2FilipFranićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC2LukaWagnerBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC2LukaWagnerBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.10.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC2DennisJakusBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.10.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC1DoraBrnićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.10.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanjeMiloradKružićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DK Državni kupSEN SeniorskoĐakovo22.11.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC1MiloradKružićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVelika Gorica06.01.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC2KristijanTrampužBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVelika Gorica06.01.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC3DanijelaMatajaBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVelika Gorica06.01.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC2LukaWagnerBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC2DennisJakusBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanje - BC1DoraBrnićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2014.
Sport osoba s invaliditetomPikadoMarijanSmokrovićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura29.05.2004.
Sport osoba s invaliditetomPikadoMilutinTopićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura29.05.2004.
Sport osoba s invaliditetomKuglanjeWilliamJelušićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica26.04.2014.
Sport osoba s invaliditetomKuglanjeMarioMuškardinŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica26.04.2014.
Sport osoba s invaliditetomKuglanjeVedranDumenčićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica26.04.2014.
Sport osoba s invaliditetomKuglanjeMarijaVidmarŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica26.04.2014.
Sportski ribolov na moruPodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoMallorca18.01.2014.
Sportski ribolov na moruobalaTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN4SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoFrancuska09.10.2014.
Sportski ribolov na morubrodicaMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoEngleska09.10.2014.
Sportski ribolov na moruPodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik13.09.2014.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten17.10.2014.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleDijanaLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten17.10.2014.
Sportski ribolov na moruobalaLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat15SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoTremblade, FRA03.05.2014.
Sportski ribolov na moruobalaMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN17SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoTremblade, FRA03.05.2014.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanijelGospićSportsko društvo ŠKARPINA7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLima, Peru22.10.2014.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovRadoslavJakupovićSportsko ribolovno društvo UDICA10SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLima, Peru22.10.2014.
Sportski ribolov na moruobalaLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKukljica (Ugljan)10.10.2014.
Sportski ribolov na moruobalaMarkoPribanićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten17.10.2014.
Sportski ribolov na morubrodicaLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSali, Dugi otok24.10.2014.
Sportski ribolov na moruobalaAlanGojanovićŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK1DK Državni kupJUN JuniorskoLopar07.11.2014.
Sportski ribolov na moruobalaLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat2DK Državni kupSEN SeniorskoLopar07.11.2014.
Sportski ribolov na moruobalaTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN1DK Državni kupSEN SeniorskoLopar07.11.2014.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovZoranKremenićŠportsko ribolovno društvo PARANGAL3DK Državni kupSEN SeniorskoLopar07.11.2014.
STOLNI TENISparoviKarlaFranovićStolnoteniski klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb12.04.2014.
STRELIČARSTVOSloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA17SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNimes25.02.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukMarieAntonićStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin16.03.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukMarinMatijevićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin16.03.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukEdiŠikićStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin16.03.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukLeaBrčićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin16.03.2014.
STRELIČARSTVOsloženi lukBrunoŽicStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin16.03.2014.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin16.03.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukIvorHrastStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukMarkoKovačStreličarski klub 3D CROATIA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukNikolPetelinStreličarski klub 3D CROATIA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukKristinaLukarićStreličarski klub MAURA KAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOsloženi lukNikAndlarStreličarski klub 3D CROATIA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukLuciaCicvarićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukAnaŠegotaStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOstandradni lukEmaArhStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOstandradni lukMarielaŠišaStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukLuciaCicvarićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukMateaVukosavljevićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukEmaArhStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukIvorHrastStreličarski klub MAURA KAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukDominikBajčićStreličarski klub MAURA KAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukKristinaLukarićStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukMajaKinkelaStreličarski klub MAURA KAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukBarbaraŽivkovićStreličarski klub MAURA KAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukLeaBrčićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak13.09.2014.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak13.09.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukLuciaCicvarićStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak13.09.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukDorjanMočinićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak13.09.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukPaulaMočinićStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukPetraZrnićStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđelkoŠuvakStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBjelovar03.08.2014.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđelkoŠuvakStreličarski klub RIJEKA12SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.09.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukLovroDanilovićStreličarski klub MAURA KAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka23.02.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukViktorŽužićStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka23.02.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukBenjaminMarićStreličarski klub MAURA KAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka23.02.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukBrusićDavidStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka23.02.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukKristinaLukarićStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka23.02.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukMajaKinkelaStreličarski klub MAURA KAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka23.02.2014.
STRELIČARSTVOsloženi lukDominikBajčićStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMala Subotica23.11.2014.
STRELIČARSTVOsloženi lukDominikBajčićStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak07.12.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukLovroDanilovićStreličarski klub MAURA KAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak07.12.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukKristinaLukarićStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSisak07.12.2014.
STRELJAŠTVOSerijska zračna puškaSabinaCivićStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.03.2014.
STRELJAŠTVOZračna puškaMašaBerićStreljački klub LOKOMOTIVA20EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMoskva05.03.2014.
STRELJAŠTVOZračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA16EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMoskva05.03.2014.
STRELJAŠTVOZračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVukovar15.03.2014.
STRELJAŠTVOSerijska zračna puškaMateaKršanacStreljačka sekcija DVD Opatija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.03.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoMunchen23.01.2014.
STRELJAŠTVOmk puška 40 hitaca ležećiMiroslavaJovanovićStreljački klub PAPIRNIČAR1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSolin29.06.2014.
STRELJAŠTVOmk puška 3x20 trostavMiroslavaJovanovićStreljački klub PAPIRNIČAR1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSolin29.06.2014.
STRELJAŠTVO50 m serijska mk puška 40 ležećiMiroslavaJovanovićStreljački klub PAPIRNIČAR3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKalovac05.07.2014.
STRELJAŠTVO50 m serijska mk puška 40 3x20MiroslavaJovanovićStreljački klub PAPIRNIČAR2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKalovac05.07.2014.
STRELJAŠTVOzračna puškaMašaBerićStreljački klub LOKOMOTIVA15SK Svjetski kupSEN SeniorskoMaribor15.06.2014.
STRELJAŠTVOtrostav 3x20 MK puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA4SK Svjetski kupSEN SeniorskoMunchen11.06.2014.
STRELJAŠTVOtrostav 3x20 MK puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3SK Svjetski kupSEN SeniorskoMaribor19.06.2014.
STRELJAŠTVOMK puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA5OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoPlzen10.05.2014.
STRELJAŠTVOAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoFrankfurt07.08.2014.
STRELJAŠTVOmalokalibarska puška trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoGranada12.09.2014.
STRELJAŠTVOMK puška trostav 3x20SnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.07.2014.
STRELJAŠTVOMK puška 60 ležećiSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.07.2014.
STRELJAŠTVOTrostav malokalibarska puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1SK Svjetski kupSEN SeniorskoGabala25.10.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 60 hitacaDarioManceStreljački klub RJEČINA20SK Svjetski kupJUN JuniorskoMunchen23.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVukovar15.03.2014.
STRELJAŠTVOtrostav, 3x20, MK puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA19SK Svjetski kupSEN SeniorskoFort Benning31.03.2014.
STRELJAŠTVOsamostrel fieldAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPisarovina06.04.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.puška serijskaRaisaGojakStreljačka sekcija DVD Opatija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČakovec13.04.2014.
STRELJAŠTVOsamostrel fieldAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoInnsbruck19.06.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaZlatkaHlebecStreljačka sekcija DVD Opatija3DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb26.04.2014.
STRELJAŠTVOsamostrel indoorAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPožega19.07.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.puška serijskaRaisaGojakStreljačka sekcija DVD Opatija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČakovec13.04.2014.
STRELJAŠTVO100m Vkpuška 7,9 mmmNenadPintarićStreljački klub POLICAJAC2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka28.09.2014.
STRELJAŠTVO100m Vkpuška 7,9 mmmDenisGrenkoStreljački klub POLICAJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka28.09.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaZlatkaHlebecStreljačka sekcija DVD Opatija3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrzin05.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrzin05.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaMašaBerićStreljački klub LOKOMOTIVA5OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrzin05.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaMajaArbanasStreljački klub LOKOMOTIVA8OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrzin05.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaNatalijaKraljićŠportski streljački klub DUB MALINSKA9OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrzin05.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaSanjaĆustoStreljački klub LOKOMOTIVA10OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrzin05.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA15OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrzin05.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaGloriaButoracStreljački klub LOKOMOTIVA19OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrzin05.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaVedranaCvrtilaŠportski streljački klub DUB MALINSKA20OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoTrzin05.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoRuše11.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaZlatkaHlebecStreljačka sekcija DVD Opatija2OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoRuše11.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaMašaBerićStreljački klub LOKOMOTIVA5OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoRuše11.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaGloriaButoracStreljački klub LOKOMOTIVA9OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoRuše11.01.2014.
STRELJAŠTVO10m zr.pištolj 40 hitacaDarioManceStreljački klub RJEČINA15OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoRuše11.01.2014.
TENISDanielaHunčakTenis klub KASTAV1ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetskoOsijek20.09.2014.
TRIATLONKarlaŠešeljaTriatlon klub RIVAL5OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoBurgas21.09.2014.
TRIATLONDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL8OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoBurgas21.09.2014.
TRIATLONLeaŠešeljaTriatlon klub RIVAL14OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoBurgas21.09.2014.
TRIATLONLeonPandžaTriatlon klub RIVAL6OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoBurgas21.09.2014.
TRIATLONduatlon supersprintLeaŠešeljaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon supersprintIvanVuletićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon supersprintLeonPandžaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon supersprintDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon supersprintLeonPandžaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon supersprintLeonPandžaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon supersprintDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon supersprintLucijaPetrovićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon supersprintMarinJotanovićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon kros supersprintLeonPandžaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme12.04.2014.
TRIATLONduatlon kros supersprintTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme12.04.2014.
TRIATLONduatlon kros supersprintChiaraGruberTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme12.04.2014.
TRIATLONduatlon kros supersprintLucijaPetrovićTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme12.04.2014.
TRIATLONduatlon kros supersprint M50DamirŠegotaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoVET VeteranskoSljeme12.04.2014.
TRIATLONduatlon kros supersprintLeaŠešeljaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSljeme12.04.2014.
TRIATLONduatlon kros supersprintDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme12.04.2014.
TRIATLONduatlon kros supersprintMarinJotanovićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme12.04.2014.
VESLANJEsamacCarloParisVeslački klub JADRAN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb12.10.2014.
VESLANJEskifAnaAnićVeslački klub JADRAN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.04.2014.