Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAštafetaAtletski klub KVARNERZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
ATLETIKAštafetaAtletski klub KRKZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.06.2014.
Automobilizambrdske auto utrkeAuto i karting klub PETAR KLEPACM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamautocrossAuto klub SVIGOM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamkartingAutoklub RI AutosportM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
BoćanjeBoćarski klub VARGONZoran Cuculić, Leo Brnić, Milenko Knežević, Bruno Kraljić, Roland Marčelja, Mateo Načinović, Goran Percan, Krijstijan Prodan, mark Rumac, Gianfranco Santoro i Dejan TonejcM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka30.03.2014.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub VARGONAlen Čaić, Marin VrljićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub SVETI JAKOVKarlo Šaban, Lovro ŠipekM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjeprecizno izbijanje- štafetaBoćarski klub SVETI JAKOVKarlo Šaban, Lovro ŠipekM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjeprecizno izbijanje- štafetaBoćarski klub VARGONAlen Čaić, Marin VrljićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.07.2014.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub VARGONKristijan Prodan, Mateo NačinovićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka24.07.2014.
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub VARGONKristijan Prodan, Mateo NačinovićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka23.07.2014.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"V.Bajrić, I.VlahekZ5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMacon07.11.2014.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"B.Cocaj, C.BajrićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeparovi - klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"M.Marčelja, C.BajrićZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"E.Ćori, V.BajrićZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjeparovi - klasičnoBoćarski klub "ČAVLE ŠB"L.Martinić, C.BajrićZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub MARINIĆIM.Sorić, M. MarčeljaZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
JEDRENJEoptimistJedriličarski klub OPATIJAHamerlitz, Vuksanović, Lukšić, Masovičić, FajmanM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar31.08.2014.
JEDRENJEoptimistJedriličarsko društvo VALKljus, Fugošić, Manestar, Manestar N.,Manestar L., BalasM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar31.08.2014.
JUDOKatame No kataJudo klub RIJEKASandra Uršičić i Zoran GrbaM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija15.02.2014.
JUDOKime No kataJudo klub RIJEKASandra Uršičić i Zoran GrbaM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija15.02.2014.
JUDOJu No kataJudo klub RIJEKASandra Uršičić i Zoran GrbaM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija15.02.2014.
JUDOJu No kataJudo klub RIJEKALovro Dragoslavić i Marijan KraljevićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija15.02.2014.
KarateKarate klub DELTAM2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KarateKarate klub TAD RIJEKAZ2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KarateKarate klub OPATIJAZ1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KarateKarate klub OPATIJAZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KarateKarate klub KOSTRENAM2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
KarateKarate klub RI-CROATIAM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KarateKarate klub RI-CROATIAZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KarateKarate klub RI-CROATIAZ3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
KuglanjeKuglački klub MLAKAPavlić, Grubišić, Oštrina, Bašić Palković, Zver, PerošZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KuglanjeKuglački klub MLAKAAna Jambrović, Marija Zver, Nika Grubišić, Milana Pavlic, Ines Maričić, Ljiljana Peroš, Marina Bašić Palković i pričuve Ines Kolar, Dina Tomašić, Jelena Tomašić, Michelle ŽikovićZ3EK Evropski kupSEN SeniorskoVaraždin30.09.2014.
KuglanjeKuglački klub MLAKAZ4OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoStraubing28.03.2014.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKANika Grubišić, Marina Bašić PalkovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVelika Gorica27.10.2014.
KuglanjeKuglački klub RIJEKAZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOgulin02.03.2014.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAVargić,Tomečak, Lešković, Mitrović, Leovac, Močinić, Brezovec, Kvržić, Moises, Jugović, KramarićM1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka13.05.2014.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAPrskalo, Raspor, Vargić, Pušić, Maleš, Alispahić, Pokrivač, Kvržić, Knežević, Boras, Tomečak, Marić, Leovac, Bertoša, Mitrović, Lešković, Mujanović, Jugović, Ajayi, Močinić, Moises, Zlomislić, Sharbini, Kramarić, Brezovec, KrstanovićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka17.05.2014.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKABilandžić, Bukvić, Sošić, Šipura, Gerald, Kurilić, Batinić, Marciuš, Jovanović, Peričić, Filipović, Hodak, Fumić, Gatara, Vidas, BlaškovićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.05.2014.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAM1DSK Državno prvenstvoSEN Seniorsko
NOGOMETŽenski nogometni klub RIJEKAbez sastavaZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Pikado501 MOPikado klub NEVERAVlatka Lešić, Marina Cenov, Andrea Pahor, Vlasta Stankić, Milena Hodžić, Branka BistreZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj17.05.2014.
PikadoPikado klub NEVERAVlasta Lešić, Vladimir LešićZ1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPoreč14.06.2014.
PikadoPikado klub NEVERAZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj03.05.2014.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJESanja Jovanović, Željana Knežević, Ana Matković, Ana Petrović, Smiljana Marinović, Roberta MulacZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJESanja Jovanović, Željana Knežević, Ana Matković, Ana Petrović, Smiljana Marinović, Roberta MulacZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJESanja Jovanović, Željana Knežević, Ana Matković, Ana Petrović, Smiljana Marinović, Roberta MulacZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJETeo Kolonić, Saša Gerbec, Lovro Draginić, Luka MatacinM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEMatacin, Draginić, Straga i IvanovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub NEVERAPerčić, Kitak, Kostelić, KrizmanićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit28.03.2014.
PLIVANJEukupni poredakPlivački klub PRIMORJEZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit20.12.2014.
PLIVANJEukupni poredakPlivački klub PRIMORJEM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit20.12.2014.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEIvanović, Draginić, Salamon, GalićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEDraginić, Salamon, Galić, ČustićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2014.
PLIVANJE4x200m slobodnoPlivački klub PRIMORJEMacatin, Kolonić, Ivanović, ČustićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x100m mješanoPlivački klub PRIMORJEMacatin,Čustić, Maras, GerbecM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x200m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPetrović, Matković, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x100m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPetrović, Matković, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x100m mještovitoPlivački klub PRIMORJEPetrović, Mulac, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x100m mješovitoPlivački klub PRIMORJEŠkorić, Šunjić,Petrović, KresićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x200m slobodnoPlivački klub PRIMORJEŠkorić, Bukša ,Petrović, KresićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEĐaković, Haring, Crnković, FestićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEĐaković, Haring, Crnković, FestićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEĐaković, Haring, Rajković, MedicaM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.07.2014.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEOluič, Valić, Stanković, Biruš, MadunaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.07.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 4x200 mKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 4x50 mKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 4x100 mKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb10.05.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 4x50 mKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAStipković, C. Gruber, Smojver, JurmanZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 4x100 mKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAC. Gruber, Jurman, G. Gruber, StipkovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 4X100 mKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAJurman, Mat. Kos, Willheim, Mar. KosM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
Ronilaštvoplivanje perajama 4X50 mKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAJurman, Mat. Kos, Willheim, Mar. KosM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica26.04.2014.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETLopac Škrinjar, Brkljača, Troskot, Stanić, Martinović, Butković, Arifi, Kalčić, Jurčić, Tibljaš, Dobrić, Visković, OreškovićZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPoreč13.03.2014.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETPaurević, Plahinek, Jerčinović, Bukvić, Gvoić, Tabar, Milošević, Toto, Strukar, Bunić, Tus, Šegota, Mičijević, Stakorić, Masnić, GugićZ2DK Državni kupSEN SeniorskoUmag17.05.2014.
RUKOMETMuški rukometni klub KOZALAKostelić, Dunato, Anić, Jaganjac, Renko, Miljak, Lučin, Vlah, Barišić, Bukal, Vuković, Loparac, Bakota, TubićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPoreč22.05.2014.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETVedrana Rajković, Anđela Tipula, Adela Hodžić, Arijana Babić, Ana Pršo, Antonela Sabalić, Dorotea Sperenza, Irina Blažević, Laura Jurišević, Natalia Pošmuga, Sara Krizmanić, Marijana Kovačević, Nika Pleše, Laura MiloševićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoUmag24.05.2014.
RUKOMETMuški rukometni klub KOZALA Radojčić, Majer, Mavrinac, Glavaš, Jaganjac, Todeskini, Da.Sertić, Žiganto, Zidarić, Negulić, Žiković, Novine, Dr. Sertić, Buneta, Brnic.M3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPoreč16.05.2014.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKALučin, Maček, Medić, Spinčić, Golubić, J. Mozetič, Sergo, Starčević, Grugurević, M. Mozetič, Martinović, Plantarić, Šegon, Načinović, Malbašić.M2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoUmag31.05.2014.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAJadranko Plenča, Matija Ostović, Mario Muškardin, Igor PejićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Filip i Jakov14.04.2014.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJANaidič, Šarić, Lenič, Jovanović, Kuljašević, Jovanić, KovačevićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol12.10.2014.
ŠahŠahovski klub RIJEKAGračev, Filippov, Bosiočić, Cvitan, Krstić, Golubović, Rukavina, PetrovM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol12.10.2014.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAVidenova, Frančišković, Deur-Šarić, Berke, VujnovićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol12.10.2014.
ŠahŠahovski klub DRAGAGolubenko, Bažaj-Bočkaj, Kukić, NikolovaZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol12.10.2014.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJARobert Markuš, Davori Kuljašević, Zoran Jovanović, Ognjen JovanićM2DK Državni kupSEN SeniorskoBol25.05.2014.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJABorka Frančišković, Iva Videnova, Zrinka Deur ŠarićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb24.11.2014.
ŠahŠahovski klub RIJEKAM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol13.05.2014.
ŠahŠahovski klub GORANZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKrapinske toplice27.12.2014.
ŠahŠahovski klub DRAGAZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKrapinske toplice27.12.2014.
ŠahŠahovski klub RJEČINA DražiceZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKrapinske toplice27.12.2014.
ŠahŠahovski klub GORANZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPoreč28.04.2014.
SamostrelsamostrelŠportski streljački klub DUB MALINSKACvrtila,Begaj,KrstinićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPisarovina06.04.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šestan i Tesa PavićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb15.03.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šestan, Tesa Pavić, Iva Matanović, Enia ŠimacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb15.03.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISAna Buretić, Tea MustaćZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit12.04.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBuretić, Barbarić, mustać, Crnčić, Mladenić, Juranović, Stojšić, Host, rezerva RadovčićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit12.04.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBuretić, Barbarić, mustać, Crnčić, Mladenić, Juranović, Stojšić, Host, rezerva RadovčićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit12.04.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Tesa Pavić, Mia Šestan, Leda Lenac, Lucija Bujan, Martina Mušković, Enia Šimac, Iva MatanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb10.05.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Tesa Pavić, Mia Šestan, Leda Lenac, Lucija Bujan, Martina Mušković, Enia Šimac, Iva MatanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb10.05.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduetKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Tesa Pavić, Mia ŠestanZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb10.05.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISNina Rubeša i Matea ButoracZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.06.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISValenčić, Stojšić, Rubeša, Butorac, Zembo, Radetić, Zagorac, Glavačević, R: AndreisZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.06.2014.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkobinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRubeša, Butorac, Valenčić, Stojšić, Glavačević, Radetić, Zagorac, Zembo, Andreis, Hreljac, R:PetrovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.06.2014.
Sport osoba s invaliditetomPikadoDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom RijekaZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč17.10.2014.
Sport osoba s invaliditetomKuglanje - kat. 4Riječki sportski savez gluhih "Galeb"Milan Perković, Ljubo Pejašinović, Ivica Mamić, Miroslav Botinčan, Tihomir Bratić,Srećko ZdrilićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.05.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanjeBoćarski klub osoba s invaliditetom PULACMilorad Kružić, Kristijan Trampuž, Ademir FazlliM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.06.2014.
Sport osoba s invaliditetomBoćanjeBoćarski klub osoba s invaliditetom PULACDanijela Mataija, Mihajlo KovačevićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.06.2014.
Sport osoba s invaliditetomKuglanjeŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKAWilliam Jelušić, Zlatko VučenovićM1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTomaszow Mazowjecki, Poljska09.06.2014.
Sport osoba s invaliditetomŠahŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKAMarko Bakula, Boris Đunđek, Dušan Miočić, Marijan SmokrovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura19.09.2014.
Sport osoba s invaliditetomKuglanjeŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKAIvan Kombol, William Jelušić, Vedran DumenčićM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sport osoba s invaliditetomPikadoŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKATomislav Lilić, Marijan Smokrović, Nenad Marković, William JelušićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura03.10.2014.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovŠportsko ribolovno društvo PARANGALZoran Kremenić, Zoran Jurašin, Sebastian FleissM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNovalja07.07.2014.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obalePomorsko športsko ribolovno društvo ARBUNTea Radil, Dijana LukšićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten17.10.2014.
Sportski ribolov na moruobalaŠportsko ribolovno društvo ARBUN, PunatPejaković, OrlićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKukljica (Ugljan)10.10.2014.
Sportski ribolov na moruobalaSportsko ribolovno društvo KANTRIDAPribanić, RadinovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten17.10.2014.
Sportski ribolov na moruobalaPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUNRadil, LukšićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten17.10.2014.
Sportski ribolov na morubrodicaSportsko ribolovno društvo KANTRIDANadarević, PenavinM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSali, Dugi otok24.10.2014.
Sportski ribolov na morubrodicaŠportsko ribolovno društvo ARBUN, PunatPejaković, OrlićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSali, Dugi otok24.10.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAMitrović, Močinić, CvitanM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin16.03.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub MAURA KALŽužić, Magdić, DanilovićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAArh, Vukosavljević, ŠišaZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukStreličarski klub MAURA KALHrast, Bajčić, BrusićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOgoli lukStreličarski klub MAURA KALLukarić, Kinkela, ŽivkovićZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete21.06.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAMočinić, Mitrović, CvitanM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak13.09.2014.
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKALucia Cicvarić, Ana Šegota, Ema ArhZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
STRELJAŠTVOSerijska zračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASabina Civić, Vanessa Jezidžić, Nina BogunovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.03.2014.
STRELJAŠTVOSerijska zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaMatea Kršanac, Natali Voskion, Mia BorojevićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.03.2014.
STRELJAŠTVOZračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Maša Berić, Sanja Čusto, Maja ArbanasZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVukovar15.03.2014.
STRELJAŠTVOZračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASabina Civić, Nina Bogunović i Vanessa JezidićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBjelovar24.05.2014.
STRELJAŠTVOZračna puškaStreljački klub PAPIRNIČARAlan Karašin Štifter, Noel Uran, Marko JuraićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBjelovar24.05.2014.
STRELJAŠTVOZračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaNatali Voskion, Matea Kršanac i Mia BorojevićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBjelovar24.05.2014.
STRELJAŠTVOmk puška 3x10 trostavStreljački klub LOKOMOTIVACivić, Bogunović, JezidžićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin28.06.2014.
STRELJAŠTVOmk puška 20 hitaca ležećiStreljački klub LOKOMOTIVACivić, Bogunović, ĐerekZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin28.06.2014.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAPejčić, Berić, ArbanasZ2DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb26.04.2014.
STRELJAŠTVO10m zracne puška serijskaStreljačka sekcija DVD OpatijaKršanac, Borojević,VoskionZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec13.04.2014.
STRELJAŠTVO10m zracne puška serijskaStreljačka sekcija DVD OpatijaGojak, Lunder, Samarđić-GuboZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČakovec13.04.2014.
STRELJAŠTVO100m VK puškaStreljački klub POLICAJACMorić, Pintarić; GrenkoM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka28.09.2014.
STRELJAŠTVO10m ISSF puškaStreljački klub LOKOMOTIVAPejčić,Berić,ĆustoZ1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoSolin01.11.2014.
STRELJAŠTVO10m ISSF puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKACvrtila, Kraljić, MilčetićZ2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoHoče07.11.2014.
STRELJAŠTVO10m ISSF puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKACvrtila, Kraljić, MilčetićZ3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoHoče07.11.2014.
TRIATLONduatlon supersprintTriatlon klub RIVALŠešelja, Čargonja, Petrović, JuričićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon supersprintTriatlon klub RIVALŠešelja, Puvača, Gruber, VuletićZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDonja Stubica14.06.2014.
TRIATLONduatlon kros supersprintTriatlon klub RIVALPandža, Jotanović, Vuletić, Zbašnik, ValinčićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme12.04.2014.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAJakov Kren, Antonio Čunko, Silvio Poropat, Anton Španjol, Mauro Mušković, Marko Blažić, Ian Petrić, Sven Augustin, Mateo Saftić, Toni Arih, Marko Radulović, Lovro Paparić, Kaj Jereb, Domagoj HlačaM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.02.2014.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAMilošević, Solomun, J. Jeličić, Obrčkal, Radulović, Maškarin, Grubješić, Burburan, Maršanić, Pavelić, I. Jeličić, Vekić, Olić, BaškaradM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka30.03.2014.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Radu, Peroš, Krapić, De. Varga, Vrlić, Muslim, Petrović, Da. Varga, Obradović, Šetka, Garcia, Jelovina, Buljubašić.M1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoZadar12.04.2014.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Radu, Peroš, Krapić, De. Varga, Sukno, Muslim, Petrović, Da. Varga, Obradović, Šetka, Garcia, Jelovina, BuljubašićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.05.2014.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Radu, Buljubašić, Krapić, De. Varga, Sukno, Muslim, Petrović, Da. Varga, Obradović, Šetka, Garcia, JelovinaM3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoBarcelona29.05.2014.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAČubranić, Popović, Španjol, Augusti, Vrlić, Blažić, Rakovac, Paparić, Arih, Radetić, Čunko, Kren, HlačaM2DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb29.06.2014.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik13.07.2014.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAIv Marić, Filip Kren, Franc Oberčkal, Noa Burburan, Vito Grbac, Marko Kaluđerović, Karlo Babić, Lorenzo Maršanić, Mauro Jušić, Sara Vucelić, Luka Šunjić, Josip Smojver, Niko Čubranić, Luka Tomić i Lovro Krapić, Alexandra Ratković, Mauro Jušić.M1DK Državni kupNMK Najmlađe kadetskoRijeka03.08.2014.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAM3DK Državni kupMLK Mlađe kadetsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAM2OS Međunarodno takmičenjeKAD Kadetsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAZ3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Radu, Peroš, Krapić, De. Varga, Sukno, Muslim, Petrović, Da. Varga, Obradović, Šetka, Garcia, Jelovina, BuljubašićM1DK Državni kupSEN Seniorsko
VESLANJEdvojac s kormilaromVeslački klub JADRANPlišić, Udovičić, kormilar PolićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.04.2014.