Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAKrosAtletski klub KRKEva Marija Jurešić, Andrea Orlić, Marjia Kirinčić, Ana Turčić, Clarissa TopolčićZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin08.03.2013.
ATLETIKAKrosAtletski klub KVARNERZoran Žilić, Dalibor Gržetić, Matjaž ŠtanfelM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin08.03.2013.
ATLETIKAštafeta 4x100 mAtletski klub KVARNERGloria Rožmarić, Klara Barnjak, Elizabeta Kostelac, Anamaria GerčerZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin28.06.2013.
ATLETIKAAtletski klub KVARNERnullM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula21.05.2013.
ATLETIKAAtletski klub KVARNERnullZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula21.05.2013.
ATLETIKA4x100mAtletski klub KVARNERRožmarić, Kostelac, Barnjak, BobanovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec14.06.2013.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERGojak, Barnjak, Bobanović, JeličićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.06.2013.
ATLETIKA4x300 mAtletski klub KVARNERGojak, Barnjak, Bobanović, JeličićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.06.2013.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERPolić, Vujević, Škerjanc, OmeragićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.06.2013.
AutomobilizamautoslalomAuto klub OPATIJAnullM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross poredak klubovaAuto sport klub KASTAVACnullM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross poredak klubovaAuto klub SVIGOnullM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamkronometar - poredak timovaAutoklub RI AutosportnullM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
BoćanjeBoćarski klub VARGONCuculić, Brnić, Klarić, Knežević, Kraljić, Marčelja, Matijašić, Percan, Prodan, Rumac, Šestan, Vukelić, MarasM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
BoćanjeBrzinsko izbijanje- ŠtafetaBoćarski klub VARGONDario Juričić- Marin VrljićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRočko Polje09.07.2013.
BoćanjeParovi- klasičnoBoćarski klub SVETI JAKOVLucijan Srdoč- Zvonimir MarasM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvankovo25.07.2013.
BoćanjeParovi- klasičnoBoćarski klub MARINIĆISandy Marčelja- Karlo KneževićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvankovo25.07.2013.
BoćanjeBrzinsko izbijanje- štafetaBoćarski klub MARINIĆISandy Marčelja- Karlo KneževićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvankovo23.07.2013.
BoćanjeBrzinsko izbijanje- ŠtafetaBoćarski klub SVETI JAKOVLucijan Srdoč- Zvonimir MarasM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvankovo23.07.2013.
BoćanjeBrzinsko izbijanje- ŠtafetaBoćarski klub VARGONMarko Matijašić- Kristijan ProdanM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvankovo23.07.2013.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Besarta Cocaj, Tea ČančarevićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.09.2013.
BoćanjeparoviBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Čančarević, ĆoriZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.09.2013.
BoćanjeparoviBoćarski klub PAŠACŽeželić, StipančićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.09.2013.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Ćori, BajrićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.09.2013.
BoćanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Viviana Martinić, Nikol Marelja, Ines Babić, Besarda Cocaj, Virđinija Bajrić, Ira Nimčević, Katja Matejčić, Ines Martinić, Dorotea Maršanić, Meryta Cocaj, Marina Svetić, Lea Martinić, Tea ČančarevićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka08.10.2013.
Boćanjeparovi - klasičnoBoćarski klub VARGONGoran Percan, Leo BrnićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula06.12.2013.
Boćanjeparovi - klasičnoBoćarski klub VARGONMilenko Knežević, Roland MarčeljaM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula06.12.2013.
JEDRENJEoptimistJedriličarsko društvo VALLeon Kljuš, Andro Ninić, Ursula Balas, Leonarda FugošićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPag31.08.2013.
JEDRENJEoptimistJedriličarski klub OpatijaMarko Gačić, Lucija Laković, Antonio Lukšić, Tomas Hamerlitz, Marko VuksanovićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPag31.08.2013.
JUDONAGE NO KATAJudo klub RIJEKADaniel Radić i Deni UršičićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.05.2013.
JUDOKATAME NO KATAJudo klub RIJEKAZoran Grba i Sandra UršičićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.05.2013.
JUDOJU NO KATAJudo klub RIJEKAZoran Grba i Sandra UršičićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.05.2013.
KaratekateKarate klub ZametEma Sgardelli, Ema Marinac, Ema MiljanovićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit19.04.2013.
KaratekateKarate klub DELTAAleksandar Kalabaić, Robert Samsa, Marko ZbašnikM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit19.04.2013.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAna Katarina Travaš, Gjozefina Noshi, Lara AntešićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit19.04.2013.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIMaja Ribarić, Alberta Naletina, Katarina PaparićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.03.2013.
KarateKarate klub ZametAron Šahini, Mateo Nikolić, Alen HovanM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb13.12.2013.
KarateKarate klub OPATIJALucija Peruško, Petra Peruško, Ena ZrinščakZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb13.12.2013.
KarateKarate klub OPATIJAMaja Zorić, Ljiljana Pendić, Lucija Peruško, Petra PeruškoZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2013.
KarateKarate klub ZametAna Škunca, Marina Barac, Natalija Modrić, Iva MarjanovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2013.
KarateKarate klub RI-CROATIANika Deša, Lucija Šipura, Ema Vukušić, Klaudija VukušićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2013.
KarateKarate klub OPATIJAAzra Saleš, Ivona tubić, Danka Zorić, Petra ŽicZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.12.2013.
KarateKarate klub RI-CROATIAnullZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.12.2013.
KaratekateKarate klub DELTAAlen Hovan, Damir Jurić, Adnan JusićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2013.
KaratekateKarate klub RAB-ENPINeven Travaš, Dorian Brambota, Teo PerkićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2013.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAlberta Naletina, Lucija Mutošan, Ema BišićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2013.
KaratekateKarate klub DELTAPetra Luketić, Carla Čupić, Nikolina MarićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.12.2013.
KOŠARKAKošarkaški klub KVARNER 2010Anronio Jordan, Andro Vranković, Matko Alić, Baldo Kordić Gružić, Lovro Šibenik, Luka Vučić, Nikola Zatezalo, Dominik Brajdić, Zvonimir Klasan, Jakša Depolo, Mario Smoković Jakov KalacM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar07.06.2013.
KuglanjeKuglački klub MLAKAOštrina, Grubišić, Zver, Kramar, Peroš, Bašić Palković, Tomašić, Nanić, Gašparović, pričuve:Pavić, RendulićZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKANika Grubišić i Maja NanićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka31.05.2013.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAMarina Bašić-Palković i Matea GašparovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka31.05.2013.
KuglanjeKuglački klub MLAKATatjana Oštrina, Nika Grubišić, Marija Zver, Marina Bašić Palković, Maja Nanić, Ljiljana Peroš, Pričuve: Jelena Tomašić, Snježana KramarZ1DK Državni kupSEN SeniorskoSplit07.06.2013.
KuglanjeKuglački klub MLAKATatjana Oštrina, Nika Grubišić, Marija Zver, Milana Pavlic, Marina Bašić Palković, Ljiljana Peroš, Jelena Tomašić, Ivana PavićZ2EK Evropski kupSEN SeniorskoAugsburg, Njemačka30.09.2013.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAMarina Bašić Palković i Nika GrubišićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVelika Gorica26.10.2013.
KuglanjeparoviKuglački klub RIJEKAAna Grčić, Đeljan BajramiZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRavna Gora02.03.2013.
KuglanjetandemMuški kuglački klub MLAKADino Kos, Nebojša ŠušnjarM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOzalj02.02.2013.
KuglanjetandemKuglački klub RIJEKAAna Grčić, Andrea SprečkićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOzalj02.02.2013.
KuglanjeKuglački klub MLAKABašić Palković, Grubišić, Kramar, Nanić, pričuva: GašparovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZabok26.01.2013.
NOGOMETHrvatski nogometni klub RIJEKAnullM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKAEma Kraljević, Astrid Popić, Lora Batista, Katia Juroš, Ivana Mataija, Nada Hrvatin, Natalia Tomić, Korina Miljanić, Tara Gačanin, Laura Janković, Andrea Seifert, Tamara PopićZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj21.03.2013.
ODBOJKAMuški odbojkaški klub RIJEKAL. Lasić, Krmpotić, Jurišić, Hrabrov, Komosar, Lavić, Blagaić, J. Lasić, D. Lasić, Sušanj, Smiljanić, JurčevićM2DK Državni kupSEN SeniorskoRovinj19.12.2013.
ODBOJKAHrvatski akademski odbojkaški klub RIJEKADošen (L), Pilepić, Zdrilić, Pešut, Šćulac, Mioč, Brčić, Kalebić, Sušić, Popić, Kraljević, Radovani.Z1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
PikadoekipnoPikado klub NEVERAnullM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj02.05.2013.
Pikadoparovi 501 MO TEAMPikado klub NEVERAVlasta Stankić, Vlatka LešićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSesvete16.03.2013.
PLIVANJE4 X 200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COAna Matković, Ana Petrović, Željana Knežević i Sanja JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COAna Matković, Smiljana Marinović, Željana Knežević i Sanja JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COLucija Deranja, Petra Šunjić, Alba Bukša i Lina Škorić.Z1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COTeo Kolonić, Saša Gerbec, Dominik Straga i Luka Matacin.M2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COTeo Kolonić, Lovro Draginić, Dominik Straga i Andrej Ivanović.M2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COAndrej Ivanović, Lovro Draginić, David Salamon i Petar Galić.M2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COAntonia Čubelić, Petra Šunjić, Ana Petrović i Alba Bukša.Z2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COLuka Matacin, Lovro Draginić, Andrej Ivanović i Dominik Straga.M3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COAna Petrović, Edda Škorić, Antonia Čubelić i Alba Bukša.Z3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMarin Ercegović, Antonio Cerović, Jakov Jukić i Paulo Motušić.M3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMarin Ercegović, Antonio Cerović, Dominik Kinkela i Paulo Motušić.M3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJE4 X 100 slobodnoPlivački klub PRIMORJE COAna Matković, Smiljana Marinović, Željana Knežević i Sanja JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.03.2013.
PLIVANJEekipnoPlivački klub PRIMORJE COSanja Jovanović, Smiljana Marinović, Ana Matković, Ana Petrović, Patricia Vrbos, Roberta Mulac, Alba BukšaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2013.
PLIVANJEPlivački klub PRIMORJE CODominik Straga, Saša Gerbec, Teo Kolonić, Matej Maras, Luka Matacin, Andrej Ivanović, Lovro Draginić, David ČustićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.12.2013.
PLIVANJE4x100 mješovitoPlivački klub PRIMORJE COKolonić, Gerbec, Straga, MatacinM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COJovanović, Marinović, Knežević, MatkovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COVuković, Krajinović, Kiš, MadunaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE CODeranja, Šunjić, Bukša, PetrovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE CODeranja, Šunjić, Baraba, ŠkorićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMatković, Petrović, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMatković, Petrović, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COIvanović, Kolonić, Matacin, StragaM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODraginić, Galić, Salamon, IvanovićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODraginić, Galić, Salamon, IvanovićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb19.07.2013.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COCerović, Kinkela, Ercegović, MotušićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.07.2013.
Ronilaštvo4x50 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENANea Stipković, Rafaela Jurman, Laura Čudina, Chiara GrubarZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica12.04.2013.
Ronilaštvo4x50 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAIan Golob, Paolo Jurman, Mark Kos, Vili WillheimM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica12.04.2013.
Ronilaštvo4x50 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAVid Stipković, Florijan Sandalj, Marin Pavletić, Mateo KosM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica12.04.2013.
Ronilaštvo4x100 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENANea Stipković, Rafaela Jurman, Laura Čudina, Chiara GruberZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica12.04.2013.
Ronilaštvo4x100 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAIan Golob, Paolo Jurman, Mark Kos, Vili WillheimM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKoprivnica12.04.2013.
Ronilaštvo4x50 M PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAČudina, Čudina, Stipković, GruberZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.11.2013.
Ronilaštvo4x50 M PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAKlopan, Stipković, Sandalj, LonginM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.11.2013.
Ronilaštvo4x 200 M PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAGruber, Čudina, Čudina, PavletićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.11.2013.
Ronilaštvo4x 200 M PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAKlopan, Stipković, Sandalj, LonginM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.11.2013.
Ronilaštvo4x 200 M PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAKlopan, Stipković, Sandalj, LonginM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.11.2013.
Ronilaštvo4x 100 M PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAGruber, Čudina, Čudina, PavletićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.11.2013.
Ronilaštvo4x 100 M PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAKlopan, Stipković, Sandalj, LonginM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.11.2013.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETLopac Škirnjar, Brkljača, Čanić, Troskot, Stanić, Tibljaš, Lipić, Dragojlović, Antunović, Kalčić, Đerić, Blečić, Krapić, Bogdanić, MartinovićZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec03.04.2013.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETLopac-Škrinjar, Delač, Mihočka, Stanić, Kusanić, Karlić, Jelenović, Stefanović, Bradanović, Troskot, Židek, Toskić, Bradarić, Matičić, Glavičić, PetrinovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag05.05.2013.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKALučin, M.Mozetić, Mohorić, J. Mozetić, Golubić, Grgurević, Mataija, Medić, Vukajlović, Plantarić, Maček, Načinović, Malbašić, Šegon, Prašetina, SergoM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPrelog i Donji Kraljevec23.05.2013.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAŠkorić, Kavran, Dončević, Fajdetić, Štefanec, Prizmić, Lučin, Medvedac, Kranjac, Memić, Islamović, Grbac, Vozila, Kolčeg, Žepina, PešićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka01.06.2013.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAOstović Matija, Plenča Jadranko, Muškardin Mario, Pejić Igor, Vujnović Patricija, Rajter EmilM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐurđevac24.03.2013.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAŠarić Ivan, Kuljašević Davorin, Jovanić Ognjen, Šarić AnteM2DK Državni kupSEN SeniorskoBol na Braču21.05.2013.
ŠahBrzopoteznoŠahovski klub LIBURNIJAŠarić Ivan, Kuljašević Davorin, Jovanić Ognjen, Šarić AnteM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol na Braču21.05.2013.
ŠahBrzopoteznoŠahovski klub RIJEKAFerčec Nenad, Plenča Julijan, Golubović Boris, Zelenika SrđanM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol na Braču23.05.2013.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAIva Videnova, Borka Frančišković, Ana BerkeZ1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb22.11.2013.
ŠahŠahovski klub DRAGAGolubenko Valentina, Ionica Iulia-Ionela, Bažaj Boćkai Snježana, Kukić LoraZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol, Brač19.09.2013.
ŠahŠahovski klub GORANMadl Ildiko, Medić Mirjana, Turk Zajana, Iveković Ana, Pošmuga SuzanaZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol, Brač19.09.2013.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJANaiditsch Arkadij, Šarić Ivan, Lenič Luka, Kuljašević Davorin, Bosiočić Marin, Šarić Ante i Jovanić OgnjenM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol, Brač21.09.2013.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAFrančišković Borka, Šarić Kristina, Berke Ana, Vujnović Patricija, Deur Šarić ZrinkaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBol, Brač19.09.2013.
ŠahŠahovski klub RJEČINA DražiceAgata Vujić, Lana Dašić, Viktorija Vujić, Jelena DašićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.01.2014.
ŠahŠahovski klub GORANJasna Obajdin, Ena Cvitan, Nikolina Klarić, Petra Jugović, Dorotea ŽutegZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.01.2014.
Samostrel18 mŠportski streljački klub DUB MALINSKACvrtila, Begaj, KrstinićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPožega13.07.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šetan, Tesa PavićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Pavić, Šestan, Host, Crnčić, ŠimacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Pavić, Šestan, Host, Crnčić, ŠimacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEDuoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika Rebecca, Bujan LucijaZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika Rebecca, Bujan Lucija, Crnčić Marta, Mušković Martina, Pavić Tesa, Šestan Mia, Host Ivana, Leda Lenac, R: Šimac Enia, Bujan ZoraZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEDuoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić Tesa, Šestan MiaZ2DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEKombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISCrnčić Marta, Pavić Tesa, Šestan Mia, Host Ivana,Šimac Enia, Domika RebeccaZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEDuoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatanović Iva, Buretić Ana, R: Maričević TiaZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEDuoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPoljak Katja, Mustać Tea, R: Barbarić IraZ3DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatanović Iva, Buretić Ana, Poljak Katja, Mustač Tea, Barbarić Ira, Crnčić Klara, Mladenić Petra, Stojšić Veronika, R: Marićević Tia, Turković KatjaZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEKombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatanović Iva, Buretić Ana, Poljak Katja, Mustač Tea, Barbarić Ira, Crnčić Klara, Mladenić Petra, Stojšić Veronika, Turković Katja, Radovčić Magdalena, R: Marićević TiaZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEDuoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac Matea, Valenčić EmiliZ1DK Državni kupKAD KadetskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEDuoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHost Hanna, Rubeša NinaZ2DK Državni kupKAD KadetskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac Matea, Valenčić Emili, Host Hanna, Rubeša Nina, Andreis Mia, Juranović Petra, Stojšić Ivona, Zagorac Ena, R: Radetić Ivana, Predovan MiaZ1DK Državni kupKAD KadetskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEKombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac Matea, Valenčić Emili, Host Hanna, Rubeša Nina, Andreis Mia, Juranović Petra, Stojšić Ivona, Zagorac Ena, Radetić Ivana, Hreljac Lea, R: Predovan Mia, Šabulić TihanaZ1DK Državni kupKAD KadetskoRijeka15.02.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETIMKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Lucija Bujan, Mia Šestan, Lada Lenac, Tesa Pavić, Marta Crnčić i Ivana HostZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit12.04.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtehničke rutine- duoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika i Lucija BujanZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit12.04.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEKombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Lucija Bujan, Mia Šestan, Lada Lenac, Tesa Pavić, Martina Mušković, Marta Crnčić, Ivana Host, Enia ŠimacZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit12.04.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISIva Matanović- Ana Buretić, r.Petra MladenićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.05.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBarbarić, Crnčić, Turković, Matanović, Buretić, Poljak, Mustač, Mladenić, Maričević, Stojčić, r. RadovčićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.05.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBarbarić, Turković, Matanović, Buretić, Poljak, Mustač, Mladenić, MaričevićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.05.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEKombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHost Hanna, Rubeša Nina, Petra Juranović, Matea Butorac, Emili Valenčić, Mia Andreis, Ena Zagorac, Lea Hreljac, Ivona Stojšić, Ivana Radetić, Tihana Šabulić, Ema NikolskiZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEDuoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHost Hanna i Rubeša NinaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEDuoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISButorac Matea i Valenčić EmiliZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2013.
SINKRONIZIRANO PLIVANJETimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHost Hanna,Rubeša Nina, Juranović Petra, Predovan Mia, Butorac Matea, Valenčić Emili, Zagorac Ena, Stojšić Ivona, Radetić Ivana, Andreis MiaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.06.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINDominik Mihelčić, Borna KuprešakM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINMatej Tomac, Dino MalnarM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub POLETLino Žagar, Borna OblakM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINSara Brozović, Barbara DujmovićM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEFilip Ribarić, Petar PerušićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub BJELOLASICADoris Baričevac, Klaudija ŠporerZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub BJELOLASICAEma Grgurić, Roberta StarčevićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINSven Kuprešak, Matija KezeleM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINMateo Colnar, Stefano ŽupanM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub POLETMarijana Božić, Petra RupeZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
SKIJANJEštafeta klasikaSkijaški klub GORANINNika Ružić, Klara MihelčićZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj16.02.2013.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračna serijskaStreljački klub invalida PARAOLIMPIJACGojko Čabrijan, Mladen Jurada, Rudolf PetrovićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNovi Vinodolski03.05.2013.
Sport osoba s invaliditetompikado kategorijaŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKALilić, Smokrović, Marković, TopićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura05.06.2013.
Sportski ribolov na moruU 21 obalaŠportsko ribolovno društvo ARBUN, PunatLuka Pejaković i Andrija OrlićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMakarska18.10.2013.
Sportski ribolov na moruU 21Športsko ribolovno društvo ARBUN, PunatMarko Žic, Denis ŽupanecM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLovran16.11.2013.
Sportski ribolov na moruU 21Športsko ribolovno društvo ARBUN, PunatLuka Pejaković, Andrija OrlićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLovran16.11.2013.
STRELIČARSTVOstandardni lukStreličarski klub RIJEKAKrbavac, Perica, PetrušićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka16.03.2013.
STRELIČARSTVOsloženi lukStreličarski klub RIJEKAAntešić, Šuvak, ŽicM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin09.03.2013.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKADamiš, A. Močinić, MatijevićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin09.03.2013.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAMitrović, D. Šandroka, MočinićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin09.03.2013.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAKenda, Oparov, ŠkrlecM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka16.03.2013.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAAntonić, Cicvarić, Mitrović I.Z1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka16.03.2013.
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAAntonić, Mitrović, VujičićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSunja12.07.2013.
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAMitrović, Superina, MočinićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak13.09.2013.
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKAAntonić, Mitrović, CicvarićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak13.09.2013.
STRELJAŠTVOzračna puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKACvrtila Vedrana, Lulić Lorena, Milčetić MartinaZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski04.05.2013.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAMaša Berić, Snježana Pejčić, Maja Arbanas, Sanja Čusto, Gloria ButoracZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.03.2013.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAMaša Berić, Gloria Butorac, Tina JanjićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMalinska15.03.2013.
STRELJAŠTVOZračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Maja Arbanas, Sanja ČustoZ1DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec13.04.2013.
STRELJAŠTVOzračna puška- 20 hitacaStreljački klub LOKOMOTIVASubotić, Vorić, CivićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStobreč19.04.2013.
STRELJAŠTVOzračna puška- 20 hitacaŠportski streljački klub DUB MALINSKACvrtila, Lulić, MilčetićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStobreč19.04.2013.
STRELJAŠTVOzračna puška- 20 hitacaStreljačka sekcija DVD OpatijaKršanac, Borojević, HrvatinZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStobreč19.04.2013.
STRELJAŠTVOzračna puška- 20 hitacaStreljačka sekcija DVD OpatijaKošta, Bećar, HrvatinM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStobreč19.04.2013.
STRELJAŠTVO50 m MK- puška 20 ležećiStreljački klub LOKOMOTIVASabina Civić, Nina Bogunović, Vanesa JezidžićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin21.06.2013.
STRELJAŠTVO50 m MK- puška trostav 3x10Streljački klub LOKOMOTIVASabina Civić, Nina Bogunović, Vanesa JezidžićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin22.06.2013.
STRELJAŠTVOMK- puška trostav 3x20Streljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Sanja Čusto, Maša BerićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek29.06.2013.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška serijskaStreljačka sekcija DVD OpatijaRaisa Gojak, Pamela Samarđić Gubo, Suzana LunderZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBjelovar27.04.2013.
STRELJAŠTVO100 m VK puška serijska ležećiStreljački klub POLICAJACIvica Morić, Nenad Pintarić, Denis GrenkoM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek28.09.2013.
STRELJAŠTVO50 m MK puška srijska ležećiStreljački klub VIKTOR LENACLidija Perkov, Ines Košpo, Erna ŠunjićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka06.07.2013.
STRELJAŠTVO50 m MK puška serijska ležećiStreljački klub POLICAJACIvica Morić, Nenad Pintarić, Denis GrenkoM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka06.07.2013.
STRELJAŠTVO50 m MK puška ISSF trostavStreljački klub POLICAJACIvica Morić, Nenad Pintarić, Denis GrenkoM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek29.06.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAKvesić, Maslić, Vrcelj, Vucelić, Bišević, Jukica, Stražičić, Rabar, Vuković, SaftićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka18.02.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKABruno Ajanović, Nikola Štefanić, Jakov Jeličić, Ivan Jeličić, Noa Buruburan, Lorenzo Maršanić, Andrej Grubješić, Franc Oberčkal, Lovro Pavelić, Marko Radulović, Dorijan Maškardin, Rene Vekić, Ivan Marinović, Ivan Solomun, Alexandra Ratković, Karlo Salamon, Ivan Marić, Josip Vrdoljak, Ivan MarinovićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDubrovnik17.04.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAŠpanjol, Midle, Petrić, Jereb, Paparić, Saftić, Bibić, Blažić,Radulović, Severinski, M. Saftić, Božić, Poropat, Vucelić, Augustin.M1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar16.03.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAKaj Jereb, Dominik Popović, Jakov Jeličić, Ivan Jeličić, Krešimir Delač, Marko Augusti, Andrej Grubješić, Maro Severinski, Lea Saftić, Marko Radulović, Dorian Maškarin, Rene Vekić, Marko Marohnić, Silvio Alberto PoropatM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit08.03.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Obradović, Paškvalin, Krapić, Denes Varga, Sukno, Muslim, Jelača, Daniel Varga, Barać, Šetka, Garcia, Križanec, BuljubašićM1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoZagreb13.04.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Radu, Peroš, Krapić, De. Varga, Sukno, Muslim, Petrović, Da. Varga, Obradović, Šetka, Garcia, Jelovina, BuljubašićM1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb21.12.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAAnton Španjol, Jan Midle, Jan Petrić, Kaj Jereb, Lovro Paparić, Luka Saftić, Manuel Bibić, Marko Blažić, Marko Radulović, Maro Severinski, Mateo Saftić, Petar Božić, Stefan Vucelić, Sven AugustinM1DK Državni kupKAD KadetskoSplit18.07.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKARatković, Marić, Jeličić, Maškarin, Radulović, Solomun, Grubješić, Štefanić, Maršanić, Saftić, Jeličić, Vekić, Olić, Burburan, Salamon, OberčkalM1DK Državni kupNMK Najmlađe kadetskoRijeka24.07.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAJareb, Popović, Jeličić, Maškarin, Delač, Augusti, Grubješić, Severinski, Kovačević, Radulović, Jeličić, Vekić, Marohnić, PoropatM1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoSplit31.07.2013.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Obradović, Paškvalin, Krapić, Denes Varga, Sukno, Muslim, Jelača, Daniel Varga, Barać, Šetka, Garcia, Križanec, BuljubašićM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAAnton Španjol, Jan Midle, Jan Petrić, Kaj Jereb, Lovro Paparić, Luka Saftić, Manuel Bibić, Marko Blažić, Marko Radulović, Maro Severinski, Mateo Saftić, Petar Božić, Stefan Vucelić, Sven AugustinM1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoHerceg Novi
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub JADRANNickol Udovičić i Danijel PlišićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.09.2013.
VESLANJEdvojac s kormilaromVeslački klub JADRANNickol Udovičić, Danijel Plišić, k. Karlo PolićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.09.2013.
VESLANJEosmeracVeslački klub JADRANProtega, Turato, Tomac, Slatina, Tomažić, Glavan, Fučić, Kasumović, kormilar PolićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb14.09.2013.
VESLANJEdvojacVeslački klub JADRANAntonio Protega i Sven TuratoM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb14.09.2013.
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub JADRANAndrej Smilović i Tomislav SenčićM1DP Državno prvenstvoVET VeteranskoZagreb14.09.2013.