Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
BoćanještafetaLeoBrnićBoćarski klub VARGON3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPazin08.09.2012.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaLeoBrnićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoEybens, Francuska22.09.2012.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBrunoKraljićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoEybens, Francuska22.09.2012.
BoćanjeBrzinsko izbijanje - štafetaRolandMarčeljaBoćarski klub VARGON3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPazin08.09.2012.
BoćanjeParovi - klasičnoRolandMarčeljaBoćarski klub VARGON3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPazin08.09.2012.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBesartaCocajBoćarski klub "ČAVLE ŠB"6SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoManisa15.10.2012.
BoćanjeParovi - klasičnoTeaČančarevićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoManisa19.10.2012.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaTeaČančarevićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"6SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoManisa15.09.2012.
JEDRENJEKeelboat, StarDanLovrovićJedriličarski klub GALEB16OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon27.07.2012.
JEDRENJEteam racingMarkoGačićJedriličarski klub OPATIJA13EP Evropsko prvenstvoKAD Kadetsko25.08.2012.
JEDRENJEKeelboat, StarMarinLovrovićJedriličarski klub GALEB16OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon27.07.2012.
Karateekipno borbeAzraSalešKarate klub OPATIJA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTenerife12.05.2012.
Karateekipno borbeIvonaTubićKarate klub VOLOSKO2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTenerife12.05.2012.
KarateekipnoAzraSalešKarate klub OPATIJA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoPariz25.11.2012.
KarateekipnoIvonaTubićKarate klub VOLOSKO2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoPariz25.11.2012.
KuglanjetandemTatjanaOštrinaKuglački klub RIJEKA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBautzen27.05.2012.
KuglanjemixTatjanaOštrinaKuglački klub RIJEKA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBautzen27.05.2012.
KuglanjeekipnoMarinaBašić PalkovićKuglački klub MLAKA4SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBautzen21.05.2012.
KuglanjeekipnoSnježanaKramarKuglački klub MLAKA4SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBautzen21.05.2012.
KuglanjeekipnoMajaNanićKuglački klub MLAKA4SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBautzen21.05.2012.
KuglanjeekipnoTatjanaOštrinaKuglački klub RIJEKA4SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBautzen21.05.2012.
Pikado501 DOVlastaStankićPikado klub NEVERA5EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoAntalya, Turska19.05.2012.
PLIVANJE4 x 100 slobodnoMislavSeverPlivački klub PRIMORJE6EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoAntwerpen04.07.2012.
PLIVANJE4x100 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE9SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoIstanbul12.12.2012.
RUKOMETMilaTotoRukometni klub ZAMET RIJEKA10SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoČeška01.07.2012.
RUKOMETAnaDebelićRukometni klub ZAMET RIJEKA10SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoČeška01.07.2012.
RUKOMETAnaDebelićRukometni klub ZAMET RIJEKA14SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoCrna Gora17.08.2012.
RUKOMETČamilaMičijevićRukometni klub ZAMET RIJEKA14SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoCrna Gora17.08.2012.
RUKOMETDeanaMilosavljevićRukometni klub ORIJENT-PRESEOFLEX14SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoCrna Gora17.08.2012.
SamostrelekipnoDonikBegajŠportski streljački klub DUB MALINSKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBratina16.08.2012.
SamostrelekipnoAntonijoCvrtilaŠportski streljački klub DUB MALINSKA2SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoBratina16.08.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS19SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoVolos
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS19SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoVolos
Sport osoba s invaliditetomkuglanje ekipnoVedranDumenčićŠRK slijepih RIJEKA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoCelje29.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje ekipnoZlatkAoVučenovićŠRK slijepih RIJEKA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoCelje29.05.2012.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolov - ekipnoDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoVigo, Španjolska10.07.2012.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolov - ekipnoRadoslavJakupovićSportsko ribolovno društvo UDICA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoVigo, Španjolska10.07.2012.
Sportski ribolov na morulov iz brodiceArsenRadinovićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLa Rochelle, Francuska09.09.2012.
Sportski ribolov na moruobala U 21MauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBudva21.04.2012.
Sportski ribolov na moruobala U 21LukaPejakovićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBudva21.04.2012.
Sportski ribolov na moruobala U 21IgorSušanjŠportsko ribolovni klub JADRAN2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBudva21.04.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleSavaDeškovićŠportsko ribolovni klub Ičići7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWestudin13.10.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWestudin13.10.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWestudin13.10.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleSandraPužŠportsko ribolovno društvo LUBEN7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWestudin13.10.2012.
Sportski ribolov na moruU21 brodicaLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat4SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoTivat22.09.2012.
Sportski ribolov na moruObalaMarkoPribanićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA6SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWestduin13.10.2012.
STRELJAŠTVOekipnoAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBratina16.08.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaArisaŠerifovićStreljački klub LOKOMOTIVA12EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoFinska17.02.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaSanjaČustoStreljački klub LOKOMOTIVA7EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoFinska16.02.2012.
VATERPOLOSamirBaraćVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon12.08.2012.
VATERPOLOPauloObradovićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon12.08.2012.
VATERPOLOPetarMuslimVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon12.08.2012.
VATERPOLOFranoVićanVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon12.08.2012.
VATERPOLOIvanBuljubašićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon12.08.2012.
VATERPOLOAnđeloŠetkaVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoAlma Ati, Kazahstan
VATERPOLOPetarMuslimVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoAlma Ati, Kazahstan
VATERPOLOSamirBaraćVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoAlma Ati, Kazahstan
VATERPOLOIvanBuljubašićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoAlma Ati, Kazahstan
VATERPOLOFranoVićanVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoAlma Ati, Kazahstan
VATERPOLOIvanKrapićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoAma Ati, Kazahstan
VESLANJEdvojac bez kormilaraPaolaGirottoVeslački klub GLAGOLJAŠ6EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBled, Slovenija08.06.2012.
VESLANJE8+JMADamirSuljkićVeslački klub JADRAN8EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBled08.06.2012.
VESLANJE8+JMADanijelPlišićVeslački klub JADRAN8EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBled08.06.2012.