Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA60 mGloriaRožmanićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.02.2012.
ATLETIKA60 m preponeAgataPoganjAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.02.2012.
ATLETIKAskok u daljFilipPravdicaAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.02.2012.
ATLETIKAtroskokMatijaJuranovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.02.2012.
ATLETIKAvisPaoloLazarićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb11.02.2012.
ATLETIKA60 m preponeGordanDuginaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb11.02.2012.
ATLETIKAskok u daljFilipPravdicaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb11.02.2012.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb11.02.2012.
ATLETIKA60 m preponeAgataPoganjAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb11.02.2012.
ATLETIKA60 m preponeJanaDessardoAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb11.02.2012.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb25.02.2012.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb25.02.2012.
ATLETIKA60 mPetraGojakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb25.02.2012.
ATLETIKAdaljPetraGojakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb25.02.2012.
ATLETIKA60 m preponeKlaraLinardićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb25.02.2012.
ATLETIKA60 mGoranPekićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.02.2012.
ATLETIKA60 mAndrejDoričićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.02.2012.
ATLETIKAtroskokAlenBogosavljevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.02.2012.
ATLETIKAvisPaoloLazarićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.02.2012.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.02.2012.
ATLETIKA60 mSandraParlovAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.02.2012.
ATLETIKA60 mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.02.2012.
ATLETIKAdaljMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.02.2012.
ATLETIKAtroskokMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.02.2012.
ATLETIKA400 mMarkoStrepinAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.01.2012.
ATLETIKA800 mRozarioUskokAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.01.2012.
ATLETIKA800 mDamirCerićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.01.2012.
ATLETIKA1500 mMatijaKauzlarićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.01.2012.
ATLETIKA1500 mBorisPribanićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.01.2012.
ATLETIKA3000 mDaliborGržetićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.01.2012.
ATLETIKA55 m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb28.01.2012.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb28.01.2012.
ATLETIKAkuglaVeronikaJeličićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb28.01.2012.
ATLETIKA55 m preponeAndrejŠkerjancAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb28.01.2012.
ATLETIKAvisAndrejŠkerjancAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb28.01.2012.
ATLETIKAvisRenatoHercAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb28.01.2012.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit03.03.2012.
ATLETIKA10000 mDaliborGržetićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.04.2012.
ATLETIKA100 mGlorijaRožmanićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.06.2012.
ATLETIKA100 m preponeAnamarijaGerčerAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec30.06.2012.
ATLETIKAdaljFilipPravdicaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec30.06.2012.
ATLETIKAvisPaoloLazarićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec30.06.2012.
ATLETIKA100 m preponeRomanoPolićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKAvisNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKA60 mGlorijaRožmanićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKA60 mPetraGojakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKAdaljIsabelaKovač BirkašAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKA300 m preponeRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKA100 mPetraGojakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKAvisLaraLabotićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKAvisAndrejOmeragićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKA60 mKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKAdaljAndrejOmeragićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKA80 m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKAdaljLuanaBobanovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka07.07.2012.
ATLETIKA100 mGoranPekićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.07.2012.
ATLETIKA100 mSandraParlovAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.07.2012.
ATLETIKA3000 m zaprekeZoranŽilićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.07.2012.
ATLETIKAdaljMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.07.2012.
ATLETIKA3000 mZoranŽilićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.07.2012.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.07.2012.
ATLETIKA200 mSandraParlovAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.07.2012.
ATLETIKAdiskVeraBegić BlečićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.07.2012.
ATLETIKA100 mAndrejDoričićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb08.09.2012.
ATLETIKAkopljeNikolaĆosićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb08.09.2012.
ATLETIKA400 m preponeGordanDuginaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb08.09.2012.
ATLETIKAšestobojIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin12.05.2012.
ATLETIKAšestobojPetraGojakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin12.05.2012.
ATLETIKApetobojKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin12.05.2012.
ATLETIKAosmobojDamirPoslekaAtletski klub JADRAN Crikvenica2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.05.2012.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER11EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoHelsinki27.06.2012.
ATLETIKAKrosAndreaOrlićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVrbovec24.11.2012.
ATLETIKAKuglaKarolinKeretićAtletski klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb28.01.2012.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER18OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon03.08.2012.
ATLETIKAvisPaoloLazarićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.06.2012.
ATLETIKAvisPaoloLazarićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.02.2012.
AutomobilizamTuristički automobili brdske utrkeTomislavMuhvićAuto i karting klub PETAR KLEPAC2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamGrupa N brdske utrkeTomislavMuhvićAuto i karting klub PETAR KLEPAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamGrupa N brdske utrkeKristijanMarinićAuto i karting klub PETAR KLEPAC2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamA/SP/S-160/S-2000/Kit Car brdske utrkeSašaČernekaAuto i karting klub PETAR KLEPAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamH/E1/GT/ST/WRC brdske utrkeMarioJurišićAutoklub RI Autosport2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamdivizija 1A do 1400 ccm autocrossDanijelBezjakAutoklub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRupa30.09.2012.
AutomobilizamDivizija 1B do 2000 cm autocrossMarinoČargonjaAuto klub SVIGO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRupa30.09.2012.
AutomobilizamDivizija 1B do 2000 cm autocrossZoranSrokAuto klub SVIGO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRupa30.09.2012.
Automobilizamdivizija 3 buggy autocrossRobertČulinaAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRupa30.09.2012.
Automobilizamdivizija 1A do 1400 ccm autocrossRobertoZdriniščakAuto sport klub KASTAVAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRupa30.09.2012.
Automobilizamdivizija 3 buggy autocrossIgorSvagušaAuto klub SVIGO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRupa30.09.2012.
Automobilizamdivizija 3 buggy autocrossVigorGrbacAuto sport klub KASTAVAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRupa30.09.2012.
AutomobilizamKategorija I brdske utrkeTomislavMuhvićAuto i karting klub PETAR KLEPAC2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamGrupa N brdske utrkeTomislavMuhvićAuto i karting klub PETAR KLEPAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamA/S-1600/S-2000/Kit Car/SP brdske utrkeSašaČernekaAuto i karting klub PETAR KLEPAC3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamH/E1/GT/ST/WRC brske utrkeMarioJurišićAutoklub RI Autosport3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamsuvozači rallyZdravkoDraženovićAuto klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa II vozači rallyTomislavŠepićAutoklub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa II suvozači rallyHrvojeŠepićAutoklub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa III vozači rallyZdravkoDraženovićAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa III vozači rallyMateoButoracAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa IV vozači rallyPaoloPetretićAuto moto društvo MATULJI RACING1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa IV vozači rallyMarselKatićAuto moto društvo MATULJI RACING3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa IV suvozači rallyElvisPužAuto klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa IV suvozači rallyDenisRubinićAuto moto društvo MATULJI RACING3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa V vozači rallySebastijanIvšićAuto klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa V suvozači rallyAlenBarišićAuto klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamSuvozači rallyZdravkoDraženovićAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa II vozači rallyTomislavŠepićAutoklub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa II suvozači rallyHrvojeŠepićAutoklub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa III vozači rallyDavorMihelićAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa III suvozači rallyZdravkoDraženovićAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa III vozači rallyMateoButoracAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa IV vozači rallyMarselKatićAuto moto društvo MATULJI RACING2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa IV vozači rallyPaoloPetretićAuto moto društvo MATULJI RACING1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa IV suvozači rallyDenisRubinićAuto moto društvo MATULJI RACING1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa IV suvozači rallyElvisPužAuto klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa V vozači rallySebastijanIvšićAuto klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamKlasa V suvozači rallyAlenBarišićAuto klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamGrupa II autoslalomMarkoGebauerAuto klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamGrupa III autoslalomNinoAndrejevićAuto klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamGrupa III autoslalomDeanKopajtićAutoklub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamautoslalomNinoAndrejevićAuto klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
AutomobilizamautoslalomMarkoGebauerAuto klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
AutomobilizamH15 brdske utrkeZoranVidmarAuto i karting klub PETAR KLEPAC2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjepojedinačno klasičnoNivesMladenićBoćarski klub KASTAV1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoManisa,Turska15.10.2012.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPazin08.09.2012.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON1SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoEybens, Francuska22.09.2012.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugBrunoKraljićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoEybens, Francuska22.09.2012.
Boćanjebrzinsko izbijanjeBesartaCocajBoćarski klub "ČAVLE ŠB"1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.09.2012.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugTeaČančarevićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.09.2012.
Boćanjeprecizno izbijanjeBesartaCocajBoćarski klub "ČAVLE ŠB"3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.09.2012.
Boćanjepojedinačno klasičnoTeaČančarevićBoćarski klub "ČAVLE ŠB"2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.09.2012.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugNivesMladenićBoćarski klub KASTAV1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka01.09.2012.
Boćanjeprecizno izbijanjeNivesMladenićBoćarski klub KASTAV1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka01.09.2012.
Boćanjepojedinačno klasičnoNivesMladenićBoćarski klub KASTAV1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.09.2012.
BoćanjeBližanje i izbijanje u krugGoranPercanBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit01.12.2012.
BoćanjePrecizno izbijanjeBrunoKraljićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka
BoćanjeBrzinsko izbijanjeIvanSušanjBoćarski klub MARINIĆI2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka
BoćanjeBrzinsko izbijanjeBrunoKraljićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik25.07.2012.
BoćanjeBližanje i izbijanje u krugBrunoKraljićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik25.07.2012.
BoćanjePojedinačno klasičnoKarloŠabanBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo23.07.2012.
BoćanjeBližanje i izbijanje u krugLucijanSrdočBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo18.07.2012.
BoćanjeBrzinsko izbijanjeLucijanSrdočBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo18.07.2012.
BoćanjePojedinačno - klasičnoLucijanSrdočBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo18.07.2012.
BoćanjePojedinačno klasičnoZvonimirMarasBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo23.07.2012.
BoćanjePrecizno izbijanjeKarloŠabanBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo23.07.2012.
BoćanjeBrzinsko izbijanjeZvonimirMarasBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo23.07.2012.
BoćanjePojedinačno - klasičnoGoranPercanBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit
Boćanjeprecizno izbijanjeBrunoKraljićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik25.07.2012.
BOKS- 46 kgMatejUremovićBoksački klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar25.04.2012.
BOKS- 48 kgLucijanBačićBoksački klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar25.04.2012.
BOKS- 50 kgNedoŠegrtBoksački klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar25.04.2012.
BOKS- 52 kgDominikČičićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar25.04.2012.
BOKS- 66 kgDomagojKurteš SalakovićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar25.04.2012.
BOKS- 70 kgVedranŠnajderBoksački klub DELNICE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar25.04.2012.
BOKSpoluteška 81 kgDavid SemionDaboBoksački klub KING3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica10.06.2012.
BOKS- 69 kgTomislavBabićBoksački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica07.06.2012.
Daljinsko plivanjeLukaRadulićKlub daljinskog plivanja PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit
Daljinsko plivanjeNikaPerčićKlub daljinskog plivanja PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit
GIMNASTIKAJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA3OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoInsbruck18.03.2012.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA9SK Svjetski kupSEN SeniorskoOsijek27.04.2012.
GIMNASTIKAvišebojAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAvišebojElenaVičevićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAvišebojMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAvišebojAntonioMatakovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAtloAntoniaCapićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAvišebojAntoniaCapićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAvišebojEmaKajićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA10SK Svjetski kupSEN SeniorskoOstrva23.11.2012.
GIMNASTIKAtloAntonioMatakovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAkonjAntonioMatakovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAkarikeAntonioMatakovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKApreskokAntonioMatakovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAprečaAntonioMatakovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAkarikeMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAprečaMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAgredaAntoniaCapićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAdvovisinske ručeAntoniaCapićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAdvovisinske ručeAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAdvovisinske ručeElenaVičevićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAgredaAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAtloAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAdvovisinske ručeEmaKajićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAgredaEmaKajićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće17.11.2012.
GIMNASTIKAtloEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće17.11.2012.
JEDRENJElaser radialNikolinaPrtenjačaJedriličarski klub TRAMONTANA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit07.03.2012.
JEDRENJElaser radialNikolinaPrtenjačaJedriličarski klub TRAMONTANA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit07.03.2012.
JEDRENJELaser 4.7AnjaHamerlitzJedriličarski klub OPATIJA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBuenos Aires, Argentina31.03.2012.
JEDRENJELaser 4.7FraneGregoJedriličarski klub GALEB1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKrk13.10.2012.
JEDRENJElaser 4.7AnjaHamerlitzJedriličarski klub OPATIJA3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBreiternburn11.08.2012.
JEDRENJElaser radialAnjaHamerlitzJedriličarski klub OPATIJA2EK Evropski kupJUN Juniorsko
JEDRENJEoptimistMarkoGačićJedriličarski klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoHvar28.12.2012.
JEDRENJENeolimpijske formulaEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoViganj16.07.2012.
JEDRENJESamac, LAS 4.7AnjaHamerlitzJedriličarski klub OPATIJA12EK Evropski kupSEN SeniorskoTorbole23.03.2012.
JUDO- 90 KGAdamMesarošJudo klub BALANCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik25.02.2012.
JUDO- 81 kgDuškoRatkovićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.03.2012.
JUDO- 55 kgLinoBrkićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka06.05.2012.
JUDO+ 73 kgPatrikRapaićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka06.05.2012.
JUDO-90kgAdamMesarošJudo klub BALANCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb01.09.2012.
Karatedo 40kgAjaVukojaKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 40kgEmaŽivčićKarate klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 45kgCarmenIvoševićKarate klub KOSTRENA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 50kgLucijaPeruškoKarate klub RI-CROATIA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 50kgPetraPeruškoKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 50kgAnaVretenarKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karate+ 60 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBakuu12.02.2012.
Karate- 61 kgIvanaBebekKarate klub RI-CROATIA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.03.2012.
Karate- 68 kgEmaAničićKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.03.2012.
Karate- 68 kgAzraSalešKarate klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.03.2012.
Karate- 67 kgRenatoStriškovićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.03.2012.
Karate- 75 kgDejanAleksićKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.03.2012.
Karatedo 50kgLauraFučikKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 55kgMarinaBaracKarate klub VIKTORIJA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 36kgDominikBenčanKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 36kgAlenHovanKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 52kgDavidBernetićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 57kgAronŠahiniKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 36kgLeaVukojaKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 40kgLorenaTolićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 44kgLuciaBattaiaKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatepreko 44kgLauraFučikKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 30kgMaksimMađarKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 30kgEdonBytyqiKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 46kgAndrejAntićKarate klub KOSTRENA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatedo 46kgRokoŠtiglićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatepreko 46kgKevinPranjićKarate klub Kastav1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karatepreko 46kgRenatoRešetarKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSukošan25.03.2012.
Karate- 61 kgIvanaBebekKarate klub RI-CROATIA3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTenerife12.05.2012.
Karate- 68 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO5EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTenerife12.05.2012.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub NO KACHI1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTenerife12.05.2012.
KaratekatePetraLuketićKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj20.10.2012.
KaratekateTerezaSorićŠportski karate klub LOŠINj2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj20.10.2012.
KaratekateTeoPerkićKarate klub RAB-ENPI3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj20.10.2012.
KaratekateDamirJurićKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj20.10.2012.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub NO KACHI2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoPariz24.11.2012.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub NO KACHI1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka10.03.2012.
KarateKateMarkoZbašnikKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKriž14.04.2012.
KarateKateKarlaČupićKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKriž14.04.2012.
Karate- 52 kgAlenHovanKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPoreč13.01.2013.
Karate- 52 kgDinoVikićKarate klub DELNICE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPoreč13.01.2013.
Karate- 57 kgKristijanBrkićKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPoreč13.01.2013.
Karate+ 70 kgDomagojGrgurićKarate klub DELNICE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPoreč13.01.2013.
Karate- 54 kgNikaDešaKarate klub RI-CROATIA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPoreč13.01.2013.
Karate- 54 kgPetraPeruškoKarate klub Kastav3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPoreč13.01.2013.
Karate+ 54 kgMajaZorićKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPoreč13.01.2013.
Karate- 55 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč13.01.2013.
Karate- 61 kgRiccardoSqardelliKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč13.01.2013.
Karate- 48 kgLjiljanaPendićKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč13.01.2013.
Karate- 53 kgIvaSimčićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč13.01.2013.
Karate+ 59 kgAnaŠkuncaKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč13.01.2013.
Karate+ 59 kgNataliaModrićKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč13.01.2013.
Karate- 68 kgRenatoStriškovićKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč13.01.2013.
Karate- 78 kgLukaPrelecKarate klub VOLOSKO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč13.01.2013.
Karate- 78 kgZvonimirŽivkovićKarate klub VOLOSKO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč13.01.2013.
Karate+ 78 kgFilipDmitrašinovićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč13.01.2013.
Karate- 60 kgHelenaStanićKarate klub Metal2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč13.01.2013.
Karate+ 60 kgDankaZorićKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč13.01.2013.
Kick-boxingsemi contact - 32 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 84 kgElvisJapićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 37 kgLorenaJurišićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 28 kgDianaHalepovićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact +47 kgSaraVukušićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 47 kgMateaJurišićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 47 kgLeonardoRadanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 74 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 84 kgErolSokoliKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contactAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 50 kgLauraPašićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 63 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgKlaraOrlovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoAnkara03.11.2012.
Kick-boxinglight contact - 74 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoAnkara03.11.2012.
Kick-boxing- 56 kg full contactAnaVignjevićKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKutina21.04.2012.
Kick-boxing+ 91 kg full contactLorisZupičićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKutina21.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 55kgAstridPibernikKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Kick-boxingsemi contact +94kgMarinŠušnjarKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Kick-boxingsemi contact - 28 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoRiminij, Italija02.10.2011.
Kick-boxingsemi contact - 37 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska2SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoRiminij, Italija02.10.2011.
Kick-boxingGrand champion - semi contactAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupSEN SeniorskoRiminij, Italija02.10.2011.
Kick-boxingsemi contactu preko 65kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupSEN SeniorskoRiminij, Italija02.10.2011.
Kick-boxinglight contact preko 65kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupSEN SeniorskoRiminij, Italija02.10.2011.
Kick-boxinglight contact do 80kgElvisJapićKickboxing športska udruga Malinska3SK Svjetski kupSEN SeniorskoRiminij, Italija02.10.2011.
Kick-boxingsemi contact - 28 kgDianaHalepovićKickboxing klub DRAGA3SP Svjetsko prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBratislava09.09.2012.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgKristijanKardumKickboxing klub KVARNER3SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoBratislava09.09.2012.
Kick-boxingsemi contact - 79 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBratislava09.09.2012.
Kick-boxinglight contact - 79 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBratislava09.09.2012.
Kick-boxingsemi contact - 32 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska2SP Svjetsko prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBratislava09.09.2012.
Kick-boxinglight contact - 63 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBratislava09.09.2012.
Kick-boxinglight contact - 69 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBratislava09.09.2012.
Kick-boxingsemi contact + 94 kgDavorFibingerKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 60 kgIvaMarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 63 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 79 kgAnteMedićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact - 84 kgLukaŽuljKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxingsemi contact + 94 kgIvanStojanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxinglight contact - 74 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxingsemi contact - 63 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 69 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 79 kgLukaRakunKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxing+ 94 kg light contactMarinŠušnjarKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 55 kgAstridPibernikKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 60 kgIvaMarkovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 65 kgMartinaĐekićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact- 79 kgIvanBarićKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 84 kgNikšaKrzićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 89 kgLukaŽuljKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 55 kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 60 kgDariaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 60 kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxingfull contact - 81 kgNikšaKrzićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKutina01.04.2012.
Kick-boxinglow kick - 67 kgAntonKristajKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.05.2012.
Kick-boxinglow kick - 60 kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.05.2012.
Kick-boxingK-1 style - 67 kgAntonKristajKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč14.04.2012.
Kick-boxingK-1 style - 60 kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč14.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgAstridPribernikKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKostrena11.03.2012.
Kick-boxinglight contact - 63 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 79 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 84 kgStjepanJelušićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 57 kgMarkoJelićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 60 kgIvaMarkovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 65 kgDariaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 84 kgErolSokoliKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 55 kgAsridPibernikKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 55 kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglow kick - 56 kgAnaVignjevićKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin05.05.2012.
Kick-boxingK-1 style - 75 kgDraženCarminatiKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč14.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgKristijanKardumKickboxing klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact + 65 kgMajaGmazKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 63 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutin01.04.2012.
Kick-boxing- 69 kg semi contactElvisStojićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgMateaMilišaKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 57 kgMarkoJelićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgNikolinaZemanKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgIvanaVidrihKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgSaraBarićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 60 kgDoraGolacKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact - 65 kgMaraIkićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact + 65 kgIvaVukušićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxingsemi contact + 65 kgKlaraOrlovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKutina01.04.2012.
Kick-boxinglight contact - 57 kgMarkoJelićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 55 kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 42 kgMaraVicljaKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 55 kgValentinaNakićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 52 kgTeoČendakKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 57 kgBesmirHelshaniKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 63 kgMarko MarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact + 69 kgRenatoMujkanovićKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 42 kgMateaMilinKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 46 kgSaraBarićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact - 50 kgLauraPašićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxinglight contact + 65 kgKlaraOrlovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2012.
Kick-boxingsemi contact - 47 kgMateaMilišaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKostrena11.03.2012.
KuglanjepojedinačnoSnježanaKramarKuglački klub MLAKA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoPoljska21.10.2012.
KuglanjePojedinačnoTatjanaOštrinaKuglački klub RIJEKA15SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBautzen21.05.2012.
KuglanjeKombinacijaTatjanaOštrinaKuglački klub RIJEKA17SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBautzen21.05.2012.
KuglanjeJosipaDolibašićKuglački klub MLAKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KuglanjeSnježanaKramarKuglački klub MLAKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KuglanjeMajaNanićKuglački klub MLAKA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KuglanjeU55 i U50VeraTrošeljKuglački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoVET Veteransko
KuglanjeU65 i U70RužicaJelinekKuglački klub GORANIN1DP Državno prvenstvoVET Veteransko
KuglanjeTomislavKovačKuglački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KuglanjeCvitanVučakKuglački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KuglanjeU23MateaGašparovićKuglački klub MLAKA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KuglanjeU23NikaCvitkovićKuglački klub MLAKA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KuglanjeU23BojanStarčevićKuglački klub TELEKOM RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KuglanjeU23AndrejVukovićKuglački klub TELEKOM RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KuglanjeU23SrećkoPavlovićKuglački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
KuglanjeJosipDolibašićKuglački klub MLAKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOzalj06.01.2012.
KuglanjepojedinačnoSnježanaKramarKuglački klub MLAKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod17.12.2012.
KuglanjeMajaNanićKuglački klub MLAKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod17.12.2012.
Orijentacijski športsprint M21EMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZaprešić22.04.2012.
Orijentacijski športsrednje staze M21MatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin06.06.2012.
Orijentacijski športsrednje stazePatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin06.06.2012.
Orijentacijski športsrednje staze M21BarbaraPetranovićOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin06.06.2012.
Orijentacijski športduge staze M21MatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVukomeričke gorice13.10.2012.
Orijentacijski športduge stazePatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukomeričke gorice13.10.2012.
Orijentacijski športsprintPatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZaprešić22.04.2012.
Orijentacijski športsprintTomislavUgljarevićOrijentacijski klub RIS DELNICE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZaprešić22.04.2012.
Orijentacijski športsprintMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupSEN Seniorsko
Orijentacijski športsprintPatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupKAD Kadetsko
Orijentacijski športsprintTomislavUgljarevićOrijentacijski klub RIS DELNICE3DK Državni kupJUN Juniorsko
Orijentacijski športkup M21MatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupSEN Seniorsko
Orijentacijski športkupTomislavUgljarevićOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupJUN Juniorsko
Orijentacijski športkupPatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE2DK Državni kupKAD Kadetsko
Orijentacijski športnoćno prvenstvoMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSv. Juraj na Brijegu27.10.2012.
Orijentacijski športnoćno prvenstvoPatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSv. Juraj na Brijegu27.10.2012.
Orijentacijski športnoćno prvenstvoToniNikolaOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Juraj na Brijegu27.10.2012.
Orijentacijski športnoćno prvenstvoLindaŠtimacOrijentacijski klub RIS DELNICE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSv. Juraj na Brijegu27.10.2012.
Orijentacijski športspintNikolinaStepanOrijentacijski klub TORPEDO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZaprešić22.04.2012.
Orijentacijski športspintNikolinaStepanOrijentacijski klub TORPEDO3DK Državni kupSEN SeniorskoZaprešić22.04.2012.
Pikado501 DOVlastaStankićPikado klub NEVERA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb, Sesvete17.03.2012.
Pikado501 DODeaŠimičićPikado klub DOMINO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb, Sesvete17.03.2012.
PikadoCricketVlastaStankićPikado klub DOMINO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb, Sesvete17.03.2012.
Pikado501 SOJosipŠojatPikado klub ROMANO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb, Sesvete17.03.2012.
Pikadodo 15 godinaMateoVujićPikado klub ROMANO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb, Sesvete17.03.2012.
PlaninarstvotežinskoVitoMuževićRiječki alpinistički klub2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit15.12.2012.
PlaninarstvoboulderVitoMuževićRiječki alpinistički klub1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit15.12.2012.
PlaninarstvoboulderLukaMarinićRiječki alpinistički klub1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit15.12.2012.
PlaninarstvoboulderLucijaBrkićRiječki alpinistički klub1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit15.12.2012.
PLIVANJE100 m slobodnoMislavSeverPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m leptirSofijaKresićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m leptirAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m leđnoLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE400 m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE400 m mješovitoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m mješovitoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m mješovitoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoMislavSeverPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoKatjaTonkovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE800 m slobodnoLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m leđnoLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m delfinŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m slobodnoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE400 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m mješovitoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m slobodnoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m leptirAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE800 m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m leptirDominikStragaPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m mješovitoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE50 m leđnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE200 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit15.03.2012.
PLIVANJE100 m leptirDominikStragaPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE200 m mješovitoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE200 m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE200 m mješovitoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE1500 m slobodnoAndrejIvanovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE1500 m slobodnoAndrejIvanovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE100 m leptirŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE400 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE100 m slobodoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE100 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE200 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE200 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE100 m slobodnoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE100 m leđnoLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE100 m slobodnoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE200 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE200 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE100 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE100m m leđnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE400 m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE200 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE100 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE400 m slobodnoAndrejIvanovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE100 m slobodnoMislavSeverPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE200 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE200 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE200 m prsnoLindaGrlašPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka15.07.2012.
PLIVANJE200 m leptirAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE100 m leptirAnaPetrovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE100 m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE200 m leđnpLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE400 m mješovitoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE50 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoValeryŠvigirPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoMislavSeverPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE200 m leđnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE50 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE50 m slobodnoMislavSeverPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE100 m leptirLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE100 m leptirAlbaBukšaPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE200 m leđnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE400 m mješovitoPauloMotušićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE100 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE1500 m slobodnoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE50 m leđnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE50 m leđnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE200 m leptirAlbaBukšaPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE100 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE50 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE100 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE50 m leđnoValeryŠvigirPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE100 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka14.07.2012.
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoDebrecen28.05.2012.
PLIVANJE50 m leptirValeryŠvigirPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE50 m leptirValeryŠvigirPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE200 m slobodnoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE200 m slobodnoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE200 m mješovitoAnaMatkovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE50 m leptirMislavSeverPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE50 m leptirMislavSeverPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE1500 m slobodnoAndrejIvanovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoChartres24.11.2012.
PLIVANJE100 LSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE13EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoDebrecen21.05.2012.
PLIVANJE100 MJSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE13EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoChartres22.11.2012.
PLIVANJE100 PRSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE14EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoChartres22.11.2012.
PLIVANJE50 PRSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE14EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoChartres22.11.2012.
PLIVANJE200 MJDominikStragaPlivački klub PRIMORJE10EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoChartres22.11.2012.
PLIVANJE100 MJDominikStragaPlivački klub PRIMORJE11EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoChartres22.11.2012.
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE12SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoIstanbul12.12.2012.
PLIVANJE50 prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE16SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoIstanbul12.12.2012.
PLIVANJE200 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka15.07.2012.
Ronilaštvo100 PPVidStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Ronilaštvo100 PPNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Ronilaštvo50 BFAnaPavletićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
RonilaštvoAquathlon +85kgMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPerm23.04.2012.
Ronilaštvo50 AP - ApsolutnoMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit02.06.2012.
Ronilaštvo50 APMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit02.06.2012.
Ronilaštvo50 APToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.06.2012.
Ronilaštvo200 PPMateBrižićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.06.2012.
Ronilaštvo200 PPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.06.2012.
Ronilaštvo50 BFMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit02.06.2012.
Ronilaštvo50 BFToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit02.06.2012.
Ronilaštvo50 PP - ApsolutnoMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit02.06.2012.
Ronilaštvo50 PPMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit02.06.2012.
ŠahPatricijaVujnovićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTopusko23.07.2012.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub LIBURNIJA12EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoMureck31.07.2012.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek19.06.2012.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub GORAN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek18.06.2012.
Šahbrzopotezni šahSvenTicaŠahovski klub RIJEKA3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoBanja Vručica15.07.2012.
ŠahSvenTicaŠahovski klub RIJEKA3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoBanja Vručica16.07.2012.
ŠahIvanŠarićŠahovski klub LIBURNIJA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija16.01.2012.
ŠahMirjanaMedićŽenski šahovski klub LUCIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoTopusko04.02.2012.
ŠahRajnaŠargačŽenski šahovski klub LUCIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoTopusko04.02.2012.
ŠahBorkaFrančiškovićŠahovski klub LIBURNIJA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoTopusko04.02.2012.
ŠahMatijaOstovićŠahovski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTopusko23.07.2012.
ŠahBarbaraRačkiŠahovska škola GORANKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTopusko23.07.2012.
ŠahIvan VihorKrsnik ČoharŠahovski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek18.06.2012.
ŠahSvenTicaŠahovski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek18.06.2012.
ŠahPaulaKraljićŠahovska škola GORANKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek18.06.2012.
SamostrelAntonijoCvrtilaŠportski streljački klub DUB MALINSKA1SK Svjetski kupJUN JuniorskoOtrokovice07.07.2012.
Samostrel18mAntonioCvrtilaŠportski streljački klub DUB MALINSKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPožega25.03.2012.
Samostrel18mDonikBegajŠportski streljački klub DUB MALINSKA7EK Evropski kupJUN JuniorskoSlavonski Brod06.10.2012.
Samostrel18mAntonioCvrtilaŠportski streljački klub DUB MALINSKA6EK Evropski kupJUN JuniorskoSlavonski Brod06.10.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureMajaPađenKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMajaPađenKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.05.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb29.04.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtehničke vještineRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb25.11.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtehničke vještineMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb25.11.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtehničke vještineLucijaBujanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb25.11.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtehničke vještineRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb25.11.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtehničke vještineMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb25.11.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtehničke vještineIvaMatanovićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb25.11.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtehničke vještineHanaHostKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DK Državni kupKAD KadetskoZagreb25.11.2012.
SKIJANJEukupni poredakMajaFućakSki-klub RIJEKA3ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEukupni poredakErikSlugaSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEukupni poredakLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEukupni poredakIdaŠtimacSki-klub RIJEKA3ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEukupni poredakLeonaPopovićSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEukupni poredakLauraGrgićSki-klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEukupni poredakWilliamVukelićSki klub KVARNER 20012ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEveleslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA2OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA4OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20017OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEveleslalomErikSlugaSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZagreb12.02.2012.
SKIJANJEveleslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb12.02.2012.
SKIJANJEslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb12.02.2012.
SKIJANJEveleslalomLeonaPopovićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb12.02.2012.
SKIJANJEslalomLeonaPopovićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb12.02.2012.
SKIJANJEslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20011DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb12.02.2012.
SKIJANJEskijaško trčanjeIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoCastelo di Fiemme22.01.2012.
SKIJANJEskijaško trčanjeLeoŽagarSkijaški klub POLET11OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoCastelo di Fiemme22.01.2012.
SKIJANJEskiatlon 20 kmEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac17SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoTurska28.02.2012.
SKIJANJEsprintIanPetrovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintSanjaJuričićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintElenaCindrićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintKristijanRadošTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintPetraPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEslalomSebastianBrigovićSki-klub RIJEKA19SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRoccasaro
SKIJANJEslalomDaliborŠamšalSki-klub RIJEKA5EK Evropski kupSEN SeniorskoTrysil
SKIJANJEslalomDaliborŠamšalSki-klub RIJEKA14EK Evropski kupSEN SeniorskoCourmayeur
SKIJANJESlalomDaliborŠamšalSki-klub RIJEKA20EK Evropski kupSEN SeniorskoObereggen
SKIJANJESnowboard; half pipeTizianaKovačSnowboard klub RI-FUN9EK Evropski kupSEN SeniorskoSarajevo
SKIJANJEsnowboard, slope styleTizianaKovačSnowboard klub RI-FUN9EK Evropski kupSEN SeniorskoSarajevo
SKIJANJESki-roleri, sprintNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE4SK Svjetski kupSEN SeniorskoOroslavje
SKIJANJEski-roleri, 10kmAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST8SK Svjetski kupJUN JuniorskoOroslavje
SKIJANJEski-roleri, sprintAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST13SK Svjetski kupJUN JuniorskoOroslavje
SKIJANJEski-roleri, sprintReaRaušelSkijaški klub GORANIN14SK Svjetski kupJUN JuniorskoOroslavje
SKIJANJEski-roleri, sprintNikaBlažinićSkijaški klub GORANIN17SK Svjetski kupJUN JuniorskoOroslavje
SKIJANJEveleslalomSilvijaRiglerSkijaški klub RUDNIK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme09.02.2012.
SKIJANJEveleslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20012DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSljeme09.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonDomagojPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonErnestBolkovacTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonSvetlanaŽagarSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonGabrijelaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonNinaGecanTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonVedranMihelčićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonIanPetrovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonIvanBurićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonAnamarijaPapićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonMislavGrgurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonFranVukonićSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonEdiBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESkijaško trčanje, maratonDoloresErjavacTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMrkopalj19.02.2012.
SKIJANJESnowboard crossLukaIvicaSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz06.04.2012.
SKIJANJESnowboard crossGregorManzinSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz06.04.2012.
SKIJANJESnowboard crossTizzinaKovačSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz06.04.2012.
SKIJANJESnowboard crossEmanuelBastajaSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz06.04.2012.
SKIJANJESnowboard crossMauroAmuraSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz06.04.2012.
SKIJANJESnowboard crossAlidaMirkovićSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz06.04.2012.
SKIJANJESnowboard crossMegiMaglicaSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz06.04.2012.
SKIJANJESnowboard crossMihaelŠandroSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz06.04.2012.
SKIJANJESnowboard crossRafaelBastajaSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMallnitz06.04.2012.
SKIJANJESnowboard, big airLukaIvicaSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz07.04.2012.
SKIJANJESnowboard, big airGregorManzinSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz07.04.2012.
SKIJANJESnowboard, big airJovicaMitrovićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz07.04.2012.
SKIJANJESnowboard, big airMauroAmuraSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz07.04.2012.
SKIJANJESnowboard, big airMihaelŠandroSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz07.04.2012.
SKIJANJESnowboard, big airEmanuelBastajaSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz07.04.2012.
SKIJANJESnowboard, big airMegiMaglicaSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz07.04.2012.
SKIJANJESnowboard, big airTeaDivanovićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz07.04.2012.
SKIJANJESnowboard, big airRafaelBastajaSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMallnitz07.04.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoNikaZaharijaSkijaški klub GROBNIČAN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoTinaMarkovičićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoFilipRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoInesSalopekTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoMarkoSenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoMislavGrgurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoJakovHladikaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoAldoMihelčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoVedranaErjavecTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoIvanBurićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoAntonijaHaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoNikaBlažinićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoMihaelMaršanićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoAnamarijaPapićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJESki roleri, brdoSanjaJurčićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPLATAK25.08.2012.
SKIJANJEbrdoKristijanRadošTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJEbrdoDomagojPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJEBrdoGabrijelaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJEbrdoSabinaČotraTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak25.08.2012.
SKIJANJEsprintNikaZaharijaSkijaški klub GROBNIČAN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintTinaMrakovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintIvanaInjićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintInesSalopekTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintMarkoSenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintSašaMarkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintMislavGrgurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintMarioInjićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOroslavje03.01.2013.
SKIJANJEsprintAntonijaHaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavje01.09.2012.
SKIJANJEsprintLukaRačkiSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOroslavje01.09.2012.
Skijanje na vodiopen menRobertPokovecWakeboard klub Krk1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKrk23.09.2012.
Skijanje na vodiopen ladiesMaraParentićWakeboard klub Krk1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKrk23.09.2012.
Skijanje na vodiboys-menRudolf VinkoDekovićWakeboard klub Krk1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKrk23.09.2012.
Skijanje na vodiopen menRobertPokovecWakeboard klub Krk1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKrk23.09.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje diska F51MiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoNizozemska24.06.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje čunja F 51MiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoNizozemska24.06.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje čunja F51MiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE7OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon29.08.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje koplja F55MilkaMilinkovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE10OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon29.08.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje kugle F55MilkaMilinkovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE15OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon29.08.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje diska F51MiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje koplja F55MilkaMilinkovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje kugle F55MilkaMilinkovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 1500 m T20AleksandarStojčićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 800 m T20AleksandarStojčićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 100 m T20DenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 200 m T20DenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 400 m T20DenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje kugle F20MuhamedBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, skok u dalj F20MuhamedBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 100 m T20KristijanŠtefšaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 200 m T20KristijanŠtefšaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje kugle F20KristijanŠtefšaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 200 m T20EmranBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomatletika, bacanje kugle F20MiodragĐakovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo, zračna puška ležeći SH2aRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo, zračna puška serijska SH2aRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo, MK puška SH2aRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo, zračna puška stojeći SH1aMladenJuradaStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo, zračna puška serijska SH1aMladenJuradaStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo, zračna puška stojeći SH2aRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo, zračna puška ležeći SH1aMladenJuradaStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomdresurno jahanje I.bDomagojMarušićklub za dresurno jahanje osoba s invaliditetom PEGAZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelovar18.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje, kategorija B2ViliamJelušićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOgulin16.04.2012.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje, kategorija B3ZlatkoVučenovićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOgulin16.04.2012.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje, kategorija B3VedranDumenčićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOgulin16.04.2012.
Sport osoba s invaliditetompikado, kategorija BViliamJelušićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura07.10.2012.
Sport osoba s invaliditetompikado, kategorija ATomislavLilićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura07.10.2012.
Sport osoba s invaliditetomstolni tenis, teams event 6VjekoslavGregorovićStolnoteniski klub osoba s invaliditetom12OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon29.08.2012.
Sport osoba s invaliditetomplivanje, 100 m slobodno openRyanHafezPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.07.2012.
Sport osoba s invaliditetomplivanje, 100 m slobodno openAntonioŽunićPlivački klub FORCA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.07.2012.
Sport osoba s invaliditetomboćanje CP-1DoraBrnićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb12.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomboćanje CP-2DennisJakusBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb12.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomboćanje CP-2FilipFranićBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb12.05.2012.
Sport osoba s invaliditetomboćanje CP-2LukaWagnerBoćarski klub osoba s invaliditetom PULAC3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb12.05.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)bacački petobojBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoČabar05.07.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenbergBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoČabar05.07.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)uteg u daljBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoČabar05.07.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)bacački petobojMarkoŠafranecŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA19SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoČabar05.07.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)bacački petobojRebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA8SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoČabar05.07.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)bacački petobojJosipaKovačŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA16SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoČabar05.07.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)bacački petobojGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA10SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoTallin29.08.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenbergBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoTallin29.08.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)uteg skishGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA10SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoTallin29.08.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)uteg skishBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoTallin29.08.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)bacački petobojRebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA17SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoTallin29.08.2012.
Sportski ribolov (slatke vode)petobojBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojSandiZbašnikŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojMarkoŠafranecŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojRebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojJosipaKovačŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojMarkoPopovićŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojMarinoTurkŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)trobojAlenŠtimacŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoVigo, Španjolska10.07.2012.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovRadoslavJakupovićSportsko ribolovno društvo UDICA11SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoVigo, Španjolska10.07.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleSavaDeškovićŠportsko ribolovni klub Ičići16SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWestudin13.10.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ14SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWestudin13.10.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN15SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoWestudin13.10.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleArsenRadinovićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA20SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLa Rochelle01.09.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje štapom s obaleTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten02.10.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje štapom s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten02.10.2012.
Sportski ribolov na moruU16AdamPenavinSportsko ribolovno društvo KANTRIDA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSupetar05.10.2012.
Sportski ribolov na moruU21 brodicaLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTribunj02.11.2012.
Sportski ribolov na moruU21 obalaLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSupetar05.10.2012.
Sportski ribolov na moruTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten30.09.2012.
Sportski ribolov na moruObalaMarkoPribanićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten30.09.2012.
Sportski ribolov na moruPodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoStari Grad27.07.2012.
Sportski ribolov na moruPodvodni ribolovRadoslavJakupovićSportsko ribolovno društvo UDICA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoStari Grad27.07.2012.
Sportski ribolov na moruU21 obalaMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN6SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBudva21.04.2012.
Sportski ribolov na moruU16AdamPenavinSportsko ribolovno društvo KANTRIDA3DK Državni kupJUN JuniorskoBiograd na moru10.11.2012.
Sportski ribolov na moruU21 obalaKarloNadarevićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA2DK Državni kupJUN JuniorskoBiograd na moru10.11.2012.
Sportski ribolov na moruU21 brodicaLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat3DK Državni kupJUN JuniorskoBiograd na moru10.11.2012.
Sportski ribolov na moruMarinaMavrinac MatuljaŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEK1DK Državni kupSEN SeniorskoBiograd na moru10.11.2012.
Sportski ribolov na morubrodicaMarkoPribanićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA1DK Državni kupSEN SeniorskoBiograd na moru10.11.2012.
STOLNI TENISLukaŠarčevićStolnoteniski športski klub SRDOČI3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek22.04.2012.
STOLNI TENISKarlaFranovićStolnoteniski klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb20.05.2012.
STOLNI TENISAndreaPavlovićStolnoteniski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STOLNI TENISKarlaFranovićStolnoteniski klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOgoli lukMilviaKokić-BaćacStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin03.03.2012.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukRobertŠandorkaStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin03.03.2012.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukDorjanMočinićStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin03.03.2012.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAntonioDamišStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin03.03.2012.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin03.03.2012.
STRELIČARSTVOsloženi lukMatijaAntešićStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin03.03.2012.
STRELIČARSTVOsloženi lukBrunoŽicStreličarski klub MAURA KAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin03.03.2012.
STRELIČARSTVOolimpijski lukRobertŠandorkaStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak02.09.2012.
STRELIČARSTVOolimpijski lukDorjanMočinićStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak02.09.2012.
STRELIČARSTVOolimpijski lukAntonioDamišStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSisak02.09.2012.
STRELJAŠTVOzračna pištolj 10mArisaŠerifovićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSolin14.04.2012.
STRELJAŠTVOzračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb12.05.2012.
STRELJAŠTVOzračni pištoljDariaMarušićStreljački klub LOKOMOTIVA3DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb12.05.2012.
STRELJAŠTVOfieldAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska29.07.2012.
STRELJAŠTVOmalokalibarska puška 50 m trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA5OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon04.08.2012.
STRELJAŠTVOAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBratina19.08.2012.
STRELJAŠTVOgađanje zračnom puškomIvanKoštaStreljačka sekcija DVD Opatija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek
STRELJAŠTVO25 m pištoljArisaŠerifovićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek23.06.2012.
STRELJAŠTVO50 m puška trostavSanjaČustoStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek23.06.2012.
STRELJAŠTVOvelikokalibarski revolverVanjaVasiljev-MarchesiStreljački klub PROTECT1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek22.09.2012.
STRELJAŠTVOpištolj veliki kalibarRajkoSamueli-KačićStreljački klub PROTECT2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek22.09.2012.
STRELJAŠTVO50m puška ležećiNivesKosanovićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka07.07.2012.
STRELJAŠTVO10 zračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA17SK Svjetski kupSEN SeniorskoLondon18.04.2012.
STRELJAŠTVO36m, 50m, 35m samostrelAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1SK Svjetski kupSEN SeniorskoOtrokovice07.07.2012.
STRELJAŠTVO10m zračna puška 40 hitacaLucijaNovakStreljačka sekcija DVD Opatija2DK Državni kupJUN JuniorskoČakovec11.03.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaMateaKršanacStreljačka sekcija DVD Opatija3DK Državni kupJUN JuniorskoČakovec11.03.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaSanjaDrakulićStreljački klub PAPIRNIČAR1DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec11.03.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaRaisaGojakStreljačka sekcija DVD Opatija3DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec11.03.2012.
STRELJAŠTVO50m puška trostavFranceskaBulianStreljački klub PAPIRNIČAR3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka07.07.2012.
STRELJAŠTVO50m puška trostavMiroslavaJovanovićStreljački klub PAPIRNIČAR2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka07.07.2012.
STRELJAŠTVOSanjaČustoStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.07.2012.
STRELJAŠTVO50m MK puška ležećiSanjaČustoStreljački klub LOKOMOTIVA18EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBologna15.07.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA7SK Svjetski kupSEN SeniorskoMilano13.05.2012.
STRELJAŠTVO500m MK puška trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA14SK Svjetski kupSEN SeniorskoMilano13.05.2012.
STRELJAŠTVO50m MK puška trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA7SK Svjetski kupSEN SeniorskoLondon18.04.2012.
STRELJAŠTVO50m MK puška trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA8SK Svjetski kupSEN SeniorskoMuinchen21.05.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA18OI Olimpijske igreSEN SeniorskoLondon26.07.2012.
STRELJAŠTVO18mAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPožega25.03.2012.
STRELJAŠTVO36m, 50m, 35mAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1EK Evropski kupSEN SeniorskoSlavonski Brod06.10.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA10EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoFinska18.02.2012.
TAEKWONDO- 55 kgTeoČendakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO- 55 kgMatejTurakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO- 60 kgMarkoJelićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO- 45 kgMaraViceljaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO- 50 kgMateaMilišaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO- 50 kgSaraBarićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO+ 55 kgNinaOrlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO+ 55 kgMajaGmazTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO- 35 kgDorenMantilaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO- 32 kgLeonBenedetiTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDO- 40 kgGoranaDjurićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoRijeka10.11.2012.
TAEKWONDOBorbe -65 ITFTeoČendakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoSofija14.05.2012.
TAEKWONDOBorbe -58 ITFLeaBarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSofija14.05.2012.
TAEKWONDOBorbe -63 ITFMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSofija14.05.2012.
TAEKWONDOBorbe -69 ITFTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSofija14.05.2012.
TAEKWONDOBorbe -51 ITFTeoČendakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -63 ITFMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -63 ITFDinoBožičevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -69 ITFDavorĐerekTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -75 ITFTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -52 ITFAstridPibernikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -58 ITFValentinaNakićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -58 ITFLeaBarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -64 ITFIvaMarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -64 ITFMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -71 ITFTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -71 ITFAndrijaBarićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -78 ITFAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -78 ITFLukaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe +85MarinŠušnjarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe +95 ITFDavorFibingerTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -52 ITFAstridPibernikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -63 ITFMartinaĐekićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOBorbe -63 ITFIvaMarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlavonski Brod24.03.2012.
TAEKWONDOForme 1.kup ITFNinaOrlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 1.kup ITFAndreaDamjanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 6.kup ITFNinaOrlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 6.kup ITFMaraViceljaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 1.kupMateaMilišaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 4.kup ITFMatejTurakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 1.dan ITFMarkoJelićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 1.danTeoČendakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 6.kupKlaraOrlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 2.danAstridPibernikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 1.kupIvaMarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula20.10.2012.
TAEKWONDOForme 2.danAstridPibernikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula20.10.2012.
TRIATLONtriatlonLucijaPetrovićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj26.05.2012.
TRIATLONtriatlonKarlaŠešeljaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj26.05.2012.
TRIATLONtriatlonNikaBegićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj26.05.2012.
TRIATLONtriatlonDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj26.05.2012.
TRIATLONtriatlonLeonardaStrenjaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj26.05.2012.
TRIATLONtriatlonChiaraGruberTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj26.05.2012.
TRIATLONtriatlonPjeterNuaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj26.05.2012.
TRIATLONtriatlonAntoniaZaharijaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj26.05.2012.
TRIATLONaquatlonPjeterNuaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar08.07.2012.
TRIATLONaquatlonDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar08.07.2012.
TRIATLONaquatlonIraVukovićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar08.07.2012.
TRIATLONaquatlonLucijaPetrovićTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar08.07.2012.
TRIATLONaquatlonKarlaŠešeljaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar08.07.2012.
TRIATLONduatlonKarlaŠešeljaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPreluk15.09.2012.
TRIATLONduatlonLucijaPetrovićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPreluk15.09.2012.
TRIATLONduatlonDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPreluk15.09.2012.
TRIATLONduatlonLeonardaStrenjaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPreluk15.09.2012.
TRIATLONduatlonPjeterNuaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPreluk15.09.2012.
TRIATLONduatlonReneZbašnikTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPreluk15.09.2012.
VESLANJEsamacMichaelGirottoVeslački klub GLAGOLJAŠ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.09.2012.
VESLANJEsamacIvaDomišljenovićVeslački klub GLAGOLJAŠ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.09.2012.
VESLANJEsamacPaolaGirottoVeslački klub GLAGOLJAŠ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.09.2012.
VESLANJEsamacMichaelGirottoVeslački klub GLAGOLJAŠ1DK Državni kupKAD KadetskoZagreb16.09.2012.
VESLANJEsamacIvaDomišljenovićVeslački klub GLAGOLJAŠ1DK Državni kupKAD KadetskoZagreb16.09.2012.
VESLANJEsamacPaolaGirottoVeslački klub GLAGOLJAŠ1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb16.09.2012.
VESLANJE1xVMAndrejSmilovićVeslački klub JADRAN1DP Državno prvenstvoVET VeteranskoZagreb21.09.2012.
VESLANJE1xJMBSvenTuratoVeslački klub JADRAN6OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSan Giorgio di Nogaro15.09.2012.
VESLANJE4xJMBOrijanMarkićVeslački klub JADRAN6OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoSan Giorgio di Nogaro15.09.2012.