Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERBarnjak, Rožmanić, Kovač, GojakZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec29.06.2012.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERPilav, Rožmanić, Kovač, GojakZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka06.07.2012.
ATLETIKA4x300 mAtletski klub KVARNERPleša, Matacun, Polić, VujevićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka06.07.2012.
ATLETIKA4x300 mAtletski klub KVARNERPilav, Gojak, Kovač, RožmanićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka06.07.2012.
ATLETIKA4X100 MAtletski klub KVARNERSterpin, Rukavina, Doričić, PekićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.07.2012.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERVučaj, Gerčer,Tepuš, ParlovZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.07.2012.
ATLETIKAekipnoAtletski klub KVARNERnullZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula26.05.2012.
ATLETIKAekipnoAtletski klub KVARNERnullM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula26.05.2012.
Automobilizamekipni poredak autocrossAuto klub SVIGOnullM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRupa29.09.2012.
Automobilizamekipni poredak autocrossAuto sport klub KASTAVACnullM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRupa29.09.2012.
Automobilizambrdske utrekeAuto i karting klub PETAR KLEPACnullM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Tea Čančarević, Besarta CocajZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka22.09.2012.
Boćanjebrzinsko izbijanje štafetaBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Virginia Bajrić, Elona ĆoriZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka22.09.2012.
Boćanjeklasično paroviBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Tea Čančarević, Elona ĆoriZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka22.09.2012.
Boćanjeparovi klasičnoBoćarski klub MARINIĆIPetra Skočić, Dušanka SkočićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka22.09.2012.
BoćanjeŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKAnullZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka22.09.2012.
BoćanjeParovi - klasičnoBoćarski klub VARGONFranko Brdar, Kristijan ProdanM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik24.07.2012.
BoćanjeParoviBoćarski klub SVETI JAKOVZvonimir Maras, Lucijan SrdočM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo17.07.2012.
BoćanjeBrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub SVETI JAKOVZvonimir Maras, Lucijan SrdočM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo22.07.2012.
BoćanjeBrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub VARGONMatija Brdar, Dario JuričićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo22.07.2012.
BoćanjeParovi - klasičnoBoćarski klub VARGONMilenko Knežević, Roland MarčeljaM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit
BoćanjeParovi - klasičnoBoćarski klub MARINIĆIDinko Beaković, Joško ButerinM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub VARGONBruno Kraljić, Marko MatijašićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik24.07.2012.
BoćanjeBoćarski klub "ČAVLE ŠB"Matejčić, Čančarević, Ćori, Cocaj, Bajrić V., Bajrić C., Martinić I., Martinić L., Svetić, Rupčić, Đorđijevski, Martinić V., Marelja, BabićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka31.08.2012.
JEDRENJEklasa zvijezdaJedriličarski klub GALEBMarin i Dan LovrovićM12SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoHyeres01.05.2012.
JEDRENJEklasa šljukaJedriličarski klub PESJABojan Grego i Vlado GregoM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMošćenička Draga19.05.2012.
JEDRENJEZvijezdaJedriličarski klub GALEBMarin Lovrović, Dan LovrovićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit06.03.2012.
JEDRENJEOptimistJedriličarski klub OpatijaMarko Gačić, Pavle Živanović, Marko Vuksanović, Andro Golja, Tomas HamerlitzM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoCrikvenica15.06.2012.
JEDRENJEŠljukaJedriličarski klub PESJADamir Vranić, Ratko ŠparožićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMošćenička Draga17.05.2012.
JEDRENJEŠljukaJedriličarski klub ORIONNikola Dešković, Dijana DeškovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMošćenička Draga17.05.2012.
JEDRENJEKeelboatJedriličarski klub GALEBMarin Lovrović, Dan LovrovićM10SK Svjetski kupSEN SeniorskoHyeres23.04.2012.
JEDRENJEKeelboat, StarJedriličarski klub GALEBMarin Lovrović, Dan LovrovićM12SK Svjetski kupSEN SeniorskoPalma de Mallorca31.03.2012.
JUDOKatme no kataJudo klub RIJEKASandra Uršičić, Zoran GrbaM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVinkovci14.09.2012.
JUDOJu no kataJudo klub RIJEKASandra Uršičić, Zoran GrbaM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVinkovci14.09.2012.
JUDOKodokan goshin jutsuJudo klub RIJEKASlaviša Bradić, Rene KosirM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVinkovci14.09.2012.
JUDOKateJudo klub RIJEKAZoran Grba, Sandra UršičićM10EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKopar25.05.2012.
KarateBorbeKarate klub ZametAron Šahini, Kristijan Brkić, Luka AhelM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSukošan05.10.2012.
KarateBorbeKarate klub ZametMarina Barac, Iva Marjanović, Ana VretenarZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSukošan05.10.2012.
KarateBorbeKarate klub RI-CROATIANika Deša, Maja Zorić, Ana Marija TomićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSukošan05.10.2012.
KarateBorbeKarate klub ZametFilip Barac, Riccardo Sqardelli, Boran BerakM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSukošan05.10.2012.
KarateBorbeKarate klub OPATIJAPetra Žic, Ana Maria Barak, Glorija MajićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSukošan05.10.2012.
KarateBorbeKarate klub RI-CROATIANika Deša, Maja Zorić, Ana Marija TomićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSukošan05.10.2012.
KarateBorbeKarate klub RI-CROATIAIvana Bebek, Danka Zorić, Marija SušacZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSukošan05.10.2012.
KarateKateKarate klub DELTADavid Bernetić, Alen Hovan, Adnan JusićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKriž13.04.2012.
KaratekateKarate klub DELTACarla Gašpar, Carla Čupić, Laura FućikZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKriž13.04.2012.
KarateKateKarate klub DELTADavid Bernetić, Adnan Jusić, Damir JurićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKriž13.04.2012.
KarateKateKarate klub DELTAPetra Luketić, Hana Živković, Carla ČupićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKriž13.04.2012.
KarateKateKarate klub RAB-ENPITomislav Šubić, Luka Pulić, Ivan BanićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoČakovec14.04.2012.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAlberta Naletina, Mia Dudić, Lucija MatušanZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj19.10.2012.
KaratekateKarate klub DELTAPetra Luketić, Hana Živković, Carla ČupićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj19.10.2012.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIDorian Brmbota , Teo Perkić, Neven TravaM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj19.10.2012.
KaratekateKarate klub DELTADamir Jurić, Adnan Jusić, David BernetićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj19.10.2012.
KuglanjeKuglački klub MLAKADolibašić, Kramar, Peroš, Zver, Nanić, Bašić Palković, Tomašić, Cvitković, Bartolović, Nanić Mar., Pijanović, Gašparović, Pavić, ŽikovićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KuglanjeKuglački klub MLAKAMatea Gašparović, Maja Nanić, Marina Bašić Palković, Snježana KramarZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOzalj05.05.2012.
KuglanjeKuglački klub MLAKAMarija Zver, Jelena Tomašić, Snježana Kramar, Maja Nanić, Josipa Dolibašić, Ljiljana Peroša, Marina Bašić, Matea Gašparović, Nevenka BartolovićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoVaraždin08.06.2012.
KuglanjeKuglački klub MLAKATatjana Oštrina, Jelena Tomašić, Ljiljana Peroš, Maja Nanić, Marina Bašić Palković, Snježana Kramar, Marija Zver i pričuva: Morena RebdulićZ5SK Svjetski kupSEN SeniorskoAugsburg03.10.2012.
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKABrčić, Došen, Pilepić, Zdrilić, Savić, Ćutuk, Magdić, Fabris, Popić, Milosavljević, Rutar i Sušić.Z1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka08.05.2012.
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKADošen, Pilepić, Zdrilić, Magdić, Pešut, Šćulac, Mioč, Brčić, Kalebić.Z1DK Državni kupSEN SeniorskoRovinj22.12.2012.
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub RIS DELNICEPatrik Malnar, Tomislav UgljarevićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStubičke Toplice17.09.2012.
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub RIS DELNICEToni Nikola, Tihomir Salopek, Andrej ŠubatM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoStubičke Toplice17.09.2012.
Pikado1. ligaPikado klub NEVERAJasmin Hodžić, Sandi Karavidić, Igor Šestan, Veljko Tibljaš, Vlasta Stankić, Josip Vidović, Vladimir Pilepić, Viljem NožarićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj27.04.2012.
PikadoŽenePikado klub NEVERAVlasta Stankić, Maja Pirija, Margita Soldo, Ivona Baković, Milena Hodžić, Andrea Pahor, Danijela GrganovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj27.04.2012.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COCalderara, P. Tonković, Kitak, N. PerčićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE CODeranja, Škorić, Petrović, K. TonkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODeranja, Grlaš, I. Baraba, A. BarabaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMatacin, Sever, Gerbec, StragaM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODeranja, I. Baraba, M. Baraba, GrlašZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODraginić, Šikić, Salamon, GalićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMatacin, Sever, Draginić, IvanovićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COĆaćan, Galić, Draginić, SeverM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE CON. Perčić, Škorić, Petrović, E. PerčićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMatković, Knežević, Mulac, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COKnežević, Marinović, Matković, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COJovanović, Marinović, Knežević, MatkovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COKolonić, Maras, Straga, SeverM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit14.03.2012.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODraginić, Šikić, Salamon, GalićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.07.2012.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COTonković, Bukša, Bajok, PetrovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.07.2012.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COGrlaš, Deranja, I. Baraba, A. BarabaZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.07.2012.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COJovanović, Marinović, Knežević, MatkovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COKolonić, Maras, Straga, SeverM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODraginić,Šikić, Salamon, GalićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COMatacin, Galić, Draginić, SeverM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COKrizmanić, Škorić, Petrović, K. TonkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka12.07.2012.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COKnežević, Marinović, Matković, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.07.2012.
PLIVANJE4x200 slobodnoPlivački klub PRIMORJE COMatković, Mulac, Knežević, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka11.07.2012.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COSever, Draginić, Ivanović, MatacinM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.07.2012.
PLIVANJEekipnoPlivački klub PRIMORJE COnullZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar21.12.2012.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODraginić, Matacin, Ivanović, SeverM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.07.2012.
RonilaštvoŠtafeta 4x50m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAToni Klopan, Hrvoje Sedlar, Vid Stipković, Marko AbramovićM1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
RonilaštvoŠtafeta 4x100m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAToni Klopan, Hrvoje Sedlar, Vid Stipković, Mario AbramovićM1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
RonilaštvoDaljinsko plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAnullZ2DK Državni kupKAD Kadetsko
RonilaštvoDaljinsko plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAnullM2DK Državni kupKAD Kadetsko
RUKOMETRukometni klub ORIJENT-PRESEOFLEXGršković, Bijelić, Zugan, Komadina, Samardžić, Konta, Debelić, Bilobrk, Skorić, Babić, Milosavljević, Petrinović.Z1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag22.02.2012.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAĐurica, Vučko, Hrvatin, Mrakovčić, Uzelac, Lončarić, Čosić, Kačanić, Kružić, Stevanović, Kovačević, Čuturić, Slavić, Vujić, Golik, Sakić.M2DK Državni kupSEN SeniorskoPoreč05.05.2012.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETĐerić, Brkljača, Martinović, Blečić, Krapić, Baričević, Dragojlović, grubić, Lipić, Čanić, Antunović, Troskot, Tibljaš, Pešutić, Kalčić, BogdanićZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoĐurđevac20.04.2012.
RUKOMETmali rukometRukometni klub VINODOLnullZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac20.04.2012.
RUKOMETmali rukometRukometni klub MATULJI 2001nullM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac20.04.2012.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAAndričević, Vundać, Blečić, Žuljević, Marić, Tadić, Ribarić, Marinelli, Knežević, Majić, Vukić, Bočina, Juretić, Jovanović, Islamović, SamardžićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka19.05.2012.
RUKOMETekipnoRukometni klub ZAMET RIJEKAŠkorić, Mlinar, Dončević, Tomljanović, Bakota, Pernjak, Lučin, Medvedec, Kranjac, Memić, Islamović, Grbac, Kolčeg, Žepina.M3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBiograd na Moru, Benkovac26.05.2012.
RUKOMET2000. godišteRukometni klub ZAMET RIJEKAJ. Mozetić, M. Mozetić, Maček, Lučin, Plantarić, Gallovich, Halačević, Malbašić, Grgurević, Šegon, Mohorić, MedićM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSlavonski Brod
RUKOMET2000. godišteRukometni klub MATULJI 2001Daskijević, Martinović, Ljevar, Maljevac, Milinović, Restović, Šebelja, Božić, Spinčić, Vukičević, Zubović, Oliva.M3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSlavonski Brod
RUKOMETRukometni klub VINODOLnullZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac20.04.2012.
RUKOMETRukometni klub MATULJI 2001nullM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac20.04.2012.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJABorka Frančišković, Ana Berke, Zrinaka Deur-Šarić, Patricija VujnovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik21.09.2012.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAArkadij Naidič, Ivan Šarić, Luka Lenič, Marin Bosiočić, Davorin Kuljašević, Ognjen Jovanić, Šarić AnteM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik21.09.2012.
ŠahŠahovski klub RJEČINA DražiceLana Dašić, Jelena Dašić, Agata Vujić, Viktorija VujićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNova Gradiška25.12.2012.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAnullM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTopusko31.03.2012.
ŠahŠahovski klub JUNIORnullM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNova Gradiška25.12.2012.
ŠahŠahovski klub GORANnullZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNova Gradiška25.12.2012.
Šahbrzopotezni šahŠahovski klub LIBURNIJAArkadij Naidič, Ivan Šarić, Luka Lenič, Marin Bosiočić, Davorin Kuljašević, Ognjen Jovanić, Šarić AnteM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik17.05.2012.
ŠahŠahovski klub RIJEKAGrachev Boris, Anton Filippov, Ognjen Cvitan, Nenad Ferčec, Boris Golubović, Jole Petrov, Julijan Plenča, Josip Rukavina.M3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik21.09.2012.
ŠahŠahovski klub DRAGAIulia-Ionela, Snježana Bažaj-Bočkai, Lora Kukić i Karmen MrakovčićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik21.09.2012.
SamostrelfieldŠportski streljački klub DUB MALINSKAAndrej Krstinić, Donik Begaj, Antonijo CvrtilaM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska28.07.2012.
Samostrel18mŠportski streljački klub DUB MALINSKAAndrej Krstinić, Antonio Cvrtila, Donik BegajM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPožega24.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Pađen, Šestan, Pavić, Host, CrnčićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Pađen, Šestan, Pavić, Host, CrnčićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMaja Pađen i Rebecca DomikaZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šestan i Tesa PavicZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.03.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Lucija Bujan, r. Maja PađenZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka11.05.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPađen, Crnčić, Host, Pavić, Lenac, Mušković, Domika, Bujan, ŠestanZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka11.05.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPađen, Crnčić, Host, Pavić, Lenac, Mušković, Domika, Bujan, ŠestanZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka11.05.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Šestan, Enia Štimac, Iva Matanović, Ana Buretić, Katja Poljak, Tea MustačZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb28.04.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISEnia Štimac, Tea Mustač, r. Katja PoljakZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb28.04.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISEnia Štimac, Iva Matanović, Ana Buretić, Katja Poljak, Tea Mustač, Petra Mladenić, Tia Maričević, Veronika StojšićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb28.04.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Koprivanjak, Nina RubešaZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.06.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Predovan, Emili Valenenčić, Nina Rubeša, Petra Juranović, Lucija Koprivnjak, Ira Barbarić, Hanna Host, Klara Crnčić, rez. Matea Butorac i Eva LukežićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.06.2012.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMia Predovan, Emili Valenenčić, Nina Rubeša, Petra Juranović, Lucija Koprivnjak, Ira Barbarić, Hanna Host, Matea Butorac, Eva Lukežić, Katja Turković , rez. Klara Crnčić,Z1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.06.2012.
Sportski ribolov na moruudičarenje štapom s obalePomorsko športsko ribolovno društvo ARBUNTea Radil, Dijana LukšićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten01.10.2012.
Sportski ribolov na moruU21 brodicaŠportsko ribolovno društvo ARBUN, PunatnullM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTribunj01.11.2012.
Sportski ribolov na moruU21 obalaŠportsko ribolovno društvo ARBUN, PunatnullM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSupetar04.10.2012.
Sportski ribolov na moruPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUNnullZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPrimošten29.09.2012.
Sportski ribolov na moruBrodicaSportsko ribolovno društvo KANTRIDAnullM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoTribunj01.11.2012.
Sportski ribolov na moruPodvodni ribolovKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAnullM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab21.09.2012.
STOLNI TENISekipnoStolnoteniski športski klub SRDOČILuka Šarčević, Andrej Graovac, Filip ŠtimacM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek21.04.2012.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski športski klub SRDOČILuka Šarčević, Andrej GraovacM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek21.04.2012.
STOLNI TENISStolnoteniski klub OPATIJAKarla Franović, Ivana Lesničar, Mateja ArlovićZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb19.05.2012.
STOLNI TENISParoviStolnoteniski klub OPATIJAKarla Franović, Ivana LesničarZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STOLNI TENISParoviStolnoteniski klub SVETI JAKOVNastupila u paru sa Vlatkom Vrdoljak (nije iz pgž)Z3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAMitrović, Močinić, ŠandorkaM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin02.03.2012.
STRELIČARSTVOolimpijski lukStreličarski klub RIJEKARobert Šandorka, Dorjan Močinić, Srđan SuperinaM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSisak01.09.2012.
STRELJAŠTVOzračna puška 10mStreljački klub LOKOMOTIVAMaša Berić, Gloria Butorac, Sanja ČustoZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSolin13.04.2012.
STRELJAŠTVOzračna pištolj 10mStreljački klub LOKOMOTIVAArisa Šerifović, Petra Anzulović, Ines CivićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSolin13.04.2012.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Maša Berić, Maja ArbanasZ1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb11.05.2012.
STRELJAŠTVOserijsko zračno oružjeStreljačka sekcija DVD OpatijaZlatka Hlebec, Raisa Gojak, Suzana LunerZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBjelovar11.05.2012.
STRELJAŠTVO50 m puška trostavStreljački klub LOKOMOTIVAnullZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek22.06.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Maša Berić, Sanja Čusto, Maja ArbanasZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.03.2012.
STRELJAŠTVO10.m zr.pištolj 40 hitacaStreljački klub LOKOMOTIVAArisa Šerifović, Daria Marušić, Snježana Matanović, Ines CivićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.03.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaStreljački klub PAPIRNIČARSanja Drakulić, Franceska Bulian, Sanela BrkićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec10.03.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaStreljačka sekcija DVD OpatijaRaisa Gojak, Zlatka Hlebec, Suzana LundarZ2DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec10.03.2012.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaStreljačka sekcija DVD OpatijaLinda Paragvaj, Lucija Novak, Matea KršanacZ1DK Državni kupJUN JuniorskoČakovec10.03.2013.
STRELJAŠTVO10m zr.puška 40 hitacaStreljački klub MALI LOŠINJMarko Cindrić, Patrik Botić, Pino GracianoM2DK Državni kupJUN JuniorskoČakovec10.03.2012.
STRELJAŠTVO100m VP 7,9mm 20 ležećiStreljački klub POLICAJACIvica Morić, Nenad Pintarić, Denis GrenkoM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka28.09.2012.
TAEKWONDOBorbe ekipno powerTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaLuka Rakun, Andrej Gudac, Marin Šušnjar, Antonio Ivas, Denis Vojniković, Niko Nobilo, Antonio DaboM3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSofija13.05.2012.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKABožić, Španjol, Bibić, Vucelić, Milde, Blažić, Grubješić, M. Saftić, Petrić, L. Saftić, Augusti, Paparić, Jereb, RadulovićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoŠibenik18.02.2012.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKABarać, Car, Glavan, Paškvalin, Krapić, De. Varga , Franković, Muslim, Jelača, Da. Varga, Šetka, Garcia, Radić, BuljubašićM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKABarać, Car, Buljubašić, Paškvalin, Krapić, De. Varga, Franković, Muslim, Jelača, Da. Varga , Šetka , Garcia, Tiškivski, Glavan, RadićM2OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoOradea11.05.2012.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKABarać, Car, Buljubašić, Paškvalin, Krapić, De. Varga, Franković, Muslim, Jelača, Da. Varga , Šetka , Garcia , Radić, GlavanM2OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Obradović, Paškvalin, Krapić, De. Varga, Peroš, Muslim, Jelača, Da. Varga, Barać, Šetka, Garcia, Križanec, BuljubašićM3OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAŠpanjol, Petretić, Bibić, Petrić, Božić, Augusti, Blažić, Paparić, Jereb, M. Saftić, Vucelić, Radulović, Milde, Brubješić, Hitrec, Škorić, Banjanin, Butorac, Skolaris, L. Saftić, KrapićM2DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoZadar
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAnullM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAnullM2DK Državni kupNMK Najmlađe kadetsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAVićan, Obradović, Paškavlin, Krapić, De. Varga, Skuno, Muslim, Jelača, Da. Varga, Barać, Šetka, Garcia, Križanec, BuljubašićM1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb23.11.2012.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub GLAGOLJAŠPaola Girotto i Tia KraljićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.09.2012.
VESLANJEdvojac bez kormilara laki senioriVeslački klub GLAGOLJAŠDamian Bilicki i Luka BrusićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.09.2012.
VESLANJE2+SMVeslački klub JADRANNickol Udovičić, Damir Suljkić i kor. Hajdinjak DominikM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.09.2012.
VESLANJEVeslački klub JADRANnullM2DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb, Pula, Bakar, Vukovar, Ogulin