Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAskok u daljMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.07.2011.
ATLETIKAtroskokMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.07.2011.
ATLETIKA100 mGoranPekićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.07.2011.
ATLETIKAtroskokAlenBogosaljevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.07.2011.
ATLETIKA200 mGoranPekićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.07.2011.
ATLETIKA100 mSandraParlovAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.07.2011.
ATLETIKA200 mSandraParlovAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.07.2011.
ATLETIKAvišebojFranBonifačićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVaraždin06.05.2011.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.02.2011.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit25.02.2011.
ATLETIKAvisPaoloLazaricAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula17.06.2011.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula17.06.2011.
ATLETIKA100 m preponeAnamarijaGerčerAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula17.06.2011.
ATLETIKAdiskIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula17.06.2011.
ATLETIKA200 mAndrejDoričićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.06.2011.
ATLETIKA100 mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.06.2011.
ATLETIKA200 mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.06.2011.
ATLETIKAtroskokAlenBogosaljevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.06.2011.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.06.2011.
ATLETIKAvisPaoloLazarićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.06.2011.
ATLETIKAdiskIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.06.2011.
ATLETIKAdaljFilipPravdicaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.06.2011.
ATLETIKA100 m preponeGordanDuginaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.06.2011.
ATLETIKA60 mIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA60 mPetraGojakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKAdaljPetraGojakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA200 mIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKAdaljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA80 m preponeKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA80 m preponeRomanoPolićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKAdaljRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA60 mRomanoPolićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA100 m preponeBornaĐekeAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKAkopljeFilipGržićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA300 m preponeBornaĐekeAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKAdaljMatijaJuranovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKAvisBornaĐekeAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA100 m preponeEva GracijelaMrakovčićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA300 m preponeMatijaJuranovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKAdaljMarinBožičevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.07.2011.
ATLETIKA60 m preponeGordanDuginaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.02.2011.
ATLETIKA60 mGoranPekićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2011.
ATLETIKA60 mAndrejDoričićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2011.
ATLETIKAtroskokToniManceAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2011.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2011.
ATLETIKA60 mSandraParlovAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2011.
ATLETIKA60 m preponeIvanaBelančićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2011.
ATLETIKAdaljMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2011.
ATLETIKAtroskokMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka18.02.2011.
ATLETIKA60 mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.02.2011.
ATLETIKA60 mAndrejDoričićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.02.2011.
ATLETIKAdaljFilipPravdicaAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.02.2011.
ATLETIKAtroskokAlenBogosaljevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.02.2011.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.02.2011.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.02.2011.
ATLETIKAvisPaoloLazarićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.02.2011.
ATLETIKAdaljFilipPravdicaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.02.2011.
ATLETIKA60 mIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.02.2011.
ATLETIKAskok u daljIvanVujevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.02.2011.
ATLETIKA55 m s preponamaRomanoPolićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.02.2011.
ATLETIKA55 m s preponamaDominikĐekeAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.02.2011.
ATLETIKAskok u visNoah LucaMatacunAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.02.2011.
ATLETIKA60 mPetraGojakAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.02.2011.
ATLETIKAskok u daljPetraGojakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.02.2011.
ATLETIKA55 m s preponamaKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.02.2011.
ATLETIKA60 m preponeMatijaJuranovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb28.01.2011.
ATLETIKA60 m preponeAgataPoganjAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb28.01.2011.
ATLETIKA100 mPaolaVučkovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.09.2011.
ATLETIKA100 mAndrejDoričićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.09.2011.
ATLETIKA100 mIvanSinožićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.09.2011.
ATLETIKAtroskokAlenBogosavljevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.09.2011.
ATLETIKA200mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.09.2011.
ATLETIKA200mAndrejDoričićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.09.2011.
ATLETIKA200mIvanSinožićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.09.2011.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER4EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoParis03.03.2011.
ATLETIKA60mSandraParlovAtletski klub KVARNER24EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoParis03.03.2011.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER5EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSofija18.03.2011.
ATLETIKA4x100mAndrejDoričićAtletski klub KVARNER7EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoTallin20.07.2011.
ATLETIKA4x100mAndrejDoričićAtletski klub KVARNER8EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoTallin20.07.2011.
Automobilizamdivizija 1BMarinoČargonjaAuto klub SVIGO1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamdivizija 1BZoranSrokAuto klub SVIGO2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamdivizija 3VigorGrbacAuto sport klub KASTAVAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamRobertZrinšćakAuto klub SVIGO3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
AutomobilizamAuto klub SVIGO2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamVladoBožičevićAutoklub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamLuisaBožičevićAutoklub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamGoranCrnkovićAutoklub RI Autosport2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamIngridKasapAutoklub RI Autosport3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamLuisaBožičevićAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamHelenaBožičevićAutoklub RI Autosport3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamIngridKasapAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamIvaBukvićAutoklub RI Autosport3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamocjenskiMarkoBožićAuto moto društvo ZRINSKI1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Automobilizamklasa 1-vozačiVladoBožičevićAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamklasa 1-suvozačiIngridKasapAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa N suvozačiSašaBittermanAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupe ADavorMihelićAuto-Klub Grobnik2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupe AIgorČrnakAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamNikoPulićAuto klub MRC SPORT2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamSašaBittermanAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamAuto klub MRC SPORT1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa NNikoPulićAuto klub MRC SPORT2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa N suvozačiSašaBittermanAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa A vozačiDavorMihelićAuto-Klub Grobnik1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa A suvozačiIgorČrnacAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamdivizija 1ASinišaFiličićAuto-Klub Grobnik1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamklasa 2-vozačiVladoBožičevićAutoklub RI Autosport2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamklasa 2-suvozačiGoranCrnkovićAutoklub RI Autosport2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamklasa 3-vozačiMarkoBožićAuto moto društvo ZRINSKI2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamklasa 3-suvozačiEnverProdanAuto moto društvo ZRINSKI3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa IIIDejanKopajtićAutoklub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamkronometar vožnjeDejanKopajtićAutoklub RIJEKA1DK Državni kupSEN Seniorsko
Automobilizamklasa 1-serijskiLeoIlinićAuto moto društvo MATULJI RACING1DK Državni kupSEN Seniorsko
Automobilizamklasa 3-serijski+1600MarinPetrićAutoklub RI Autosport1DK Državni kupSEN Seniorsko
Automobilizamklasa 5-sportski +1400DejanKopajtićAutoklub RI Autosport1DK Državni kupSEN Seniorsko
Automobilizamklasa 6-dieselGoranCrnkovićAutoklub RI Autosport1DK Državni kupSEN Seniorsko
Automobilizamkategorija 1TomislavMuhvićAuto klub MRC SPORT3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa NTomislavMuhvićAuto klub MRC SPORT2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa H/E1/GT/ST/WRCMarioJurišićAutoklub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamkategorija II -formuleDinoButoracAuto moto društvo MATULJI RACING2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa NIgorVičevićAutoklub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa A/2-16007S-20007Kit Car/SPSebastianČeparAuto klub MRC SPORT2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamSašaBittermanAutomobilistički klub OPATIJA MOTOSPORT3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2011.
Boćanjeprecizno izbijanjeNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2011.
Boćanjeprecizno izbijanjeGabrijelaŽeželićŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2011.
Boćanjepojedinačno klasičnoNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoRogaška Slatina17.09.2011.
Boćanjebrzinsko izbijanjeNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoRogaška Slatina17.09.2011.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoFeltre03.09.2011.
Boćanjepojedinačno klasičnoLeoBrnićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjepojedinačno klasičnoDinkoBeakovićBoćarski klub MARINIĆI3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjepojedinačno klasičnoNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.09.2011.
Boćanjepojedinačno klasičnoRadojkaKljakićBoćarski klub DRENOVA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.09.2011.
Boćanjepojedinačno klasičnoZlataIvićŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.09.2011.
Boćanjebrzinsko izbijanjeNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.09.2011.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugIvanSušanjBoćarski klub MARINIĆI2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjepojedinačno klasičnoBrunoKraljićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Boćanjebližanje i izbijanje u krugZvonimirMarasBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
Boćanjepojedinačno klasičnoZvonimirMarasBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
Boćanjebrzinsko izbijanjeZvonimirMarasBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
Boćanjeprecizno izbijanjeLucijanSrdočBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
Boćanjepojedinačno klasičnoLucijanSrdočBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugLucijanSrdočBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
Boćanjeprecizno izbijanjeZvonimirMarasBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLucijanSrdočBoćarski klub SVETI JAKOV2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
Boćanjepojedinačno klasičnoKarloŠabanBoćarski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugEdiČargonjaBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka22.07.2011.
BOKS- 60 kgTinoKaramarkoBoksački klub Šampion3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica21.05.2011.
BOKS- 72 kgKarloPolićBoksački klub KING2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar25.03.2011.
BOKS+ 80 kgJanStankovićBoksački klub KING3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar25.03.2011.
BOKS80 kgDavid SemionDaboBoksački klub KING3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar25.03.2011.
BOKS56 kg perolakaRikardoRrasiBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.04.2011.
BOKS52 kg bantamLukaKlarićBoksački klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.04.2011.
BOKS+ 91 kg super teškaĐinoŠepićBoksački klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.04.2011.
BOKS75 kg srednjaFilipZorićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.04.2011.
BOKS80 kgMateoNanićBoksački klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar22.03.2011.
BOKS41,5 kgMateoPajtlBoksački klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar22.03.2011.
BOKS46 kgNedoŠegrtBoksački klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar22.03.2011.
BOKS44,5 kgLucijanBačićBoksački klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar22.03.2011.
BOKS40 kgMatejUremovićBoksački klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar22.03.2011.
BOKS62 kgIvanMandićBoksački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar22.03.2011.
BOKS52 kgRikardoRrasiBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar22.03.2011.
BOKS57 kgDomagojKurteš SalkanovićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVukovar22.03.2011.
BOKSperolaka do 56 kgRudolph LeonardKraljBoksački klub KING1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.04.2011.
BOKS- 52 kgDenisMuharemovićBoksački klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica21.05.2011.
BOKS- 52 kgLukaKlarićBoksački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica21.05.2011.
BOKS- 56 kgMateoKomadinaBoksački klub DELNICE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica21.05.2011.
BOKS59 kgVedranŠnajderBoksački klub DELNICE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar22.04.2011.
BOKS62kgKrešimirŠporčićBoksački klub DELNICE1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar22.04.2011.
BOKS62kgIvanMandićBoksački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVukovar22.04.2011.
BOKS64kgDomagojĆurićBoksački klub DELNICE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKoprivnica18.05.2011.
DIZANJE UTEGA- 50 kgBoranBerakKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.02.2011.
DIZANJE UTEGA- 56 kgBoranBerakKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit16.12.2011.
DIZANJE UTEGA- 56 kgBoranBerakKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.05.2011.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA12OS Međunarodno takmičenjeJUN Juniorsko30.07.2011.
GIMNASTIKApreskokInesSalopekGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće16.09.2011.
GIMNASTIKAgredaInesSalopekGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće16.09.2011.
GIMNASTIKAvišebojJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće27.05.2011.
GIMNASTIKAvišebojAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće27.05.2011.
GIMNASTIKAvišebojMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.05.2011.
GIMNASTIKAručeInesSalopekGimnastički klub VITA12SK Svjetski kupSEN SeniorskoOsijek02.11.2011.
GIMNASTIKAgredaInesSalopekGimnastički klub VITA14SK Svjetski kupSEN SeniorskoOsijek02.11.2011.
GIMNASTIKAgredaAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAručeAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAparterAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKApreskokAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAparterIraPopovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAgredaElenaVičevićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAgredaJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAručeJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAparterJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKApreskokNinaMucićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAprečkaMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAvišebojEmaKajićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAručeEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAgredaEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKAparterEmaKajićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće26.11.2011.
GIMNASTIKApreskokInesSalopekGimnastički klub VITA12SK Svjetski kupSEN SeniorskoMaribor22.09.2011.
GIMNASTIKAparterInesSalopekGimnastički klub VITA15SK Svjetski kupSEN SeniorskoMaribor22.09.2011.
GIMNASTIKApreskokIvanaJerolimovGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće25.11.2011.
GIMNASTIKAgredaIvanaJerolimovGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće25.11.2011.
JEDRENJElaserDanielMihelićJedriličarski klub GALEB1UNI UniverzijadaSEN SeniorskoShenzen12.08.2011.
JEDRENJElaser 4.7AnjaHamerlitzJedriličarski klub Opatija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaštele15.10.2011.
JEDRENJElaser 4.7NikolinaPrtenjačaJedriličarski klub TRAMONTANA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaštele15.10.2011.
JEDRENJElaser 4.7FraneGregoJedriličarski klub GALEB2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKaštele15.10.2011.
JEDRENJELaser 4.7NikolinaPrtenjačaJedriličarski klub TRAMONTANA20SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoSan Francisco25.07.2011.
JEDRENJElaser 4,7BartolKomadinaJedriličarski klub JUGO - Mali Lošinj17EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoWorkum08.07.2011.
JEDRENJEradialDanielMihelićJedriličarski klub GALEB11EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoHelsinki30.06.2011.
JEDRENJEradialFilipMatikaJedriličarski klub GALEB14EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoHelsinki30.06.2011.
JEDRENJEradialJurajDivjakinjaJedriličarski klub Opatija6EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoLa Rochelle15.07.2011.
JEDRENJEradialNenadBugarinJedriličarsko društvo VAL20SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoZadar08.07.2011.
JEDRENJElaser radialKjaraDivjakinjaJedriličarski klub Opatija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit25.10.2011.
JEDRENJElaser radialNikolinaPrtenjačaJedriličarski klub TRAMONTANA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit25.10.2011.
JEDRENJEoptimistLeonKljušJedriličarsko društvo VAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrogir08.09.2011.
JEDRENJEdaska za jedrenje - slalomEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit07.06.2011.
JEDRENJEradialJurajDivjakinjaJedriličarski klub Opatija12SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLa Rochelle15.07.2011.
JEDRENJElaser standardEdiBarbalićJedriličarski klub VIHOR5EK Evropski kupSEN Seniorsko
JEDRENJElaser radialDavidHrabrićJedriličarski klub VIHOR20EK Evropski kupSEN Seniorsko
JEDRENJElaser radialDavidHrabrićJedriličarski klub VIHOR17EK Evropski kupJUN Juniorsko
JEDRENJElaser 4,7AnjaHamerlitzJedriličarski klub Opatija8EK Evropski kupJUN Juniorsko
JUDO+ 60 kgPatrikRapaićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit21.05.2011.
JUDO- 78 kgDorisMohorovićJudo klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.03.2011.
JUDO- 73 kgDuškoRatkovićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.03.2011.
JUDO- 78 kgDorisMohorovićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb28.05.2011.
JUDO- 73 kgDuškoRatkovićJudo klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb28.05.2011.
JUDO- 73 kgDuškoRatkovićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrovnik22.01.2011.
JUDO- 78 kgDorisMohorovićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrovnik22.01.2011.
JUDO-48 kgPetraGrbaJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb
Karate- 52 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka16.09.2011.
Karate- 57 kgRiccardoSgardelliKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 70 kgFilipBaracKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 54 kgMajaZorićKarate klub RI-CROATIA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka16.09.2011.
Karate- 55 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 55 kgAntonioŠuletićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 76 kgZvonimirŽivkovićKarate klub VOLOSKO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 76 kgLukaPrelecKarate klub Metal3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 76 kgFilipDmitrašinovićKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 76 kgRokoJankovićKarate klub VOLOSKO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 48 kgTiffanyTaukovićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 59 kgHelenaStanićKarate klub Metal2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 59 kgSaraSiddiquiKarate klub Krk Croatia3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 59 kgDankaZorićKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 59 kgTamaraDokmanovićKarate klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 78 kgFilipGrgurićKarate klub RI-CROATIA1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 78 kgSalkoŽilibanovićKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 78 kgViktorČubrićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 60 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 60 kgMateaTrošeljKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 40 kgLauraFućikKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoJastrebarsko05.03.2011.
Karate+ 42 kgKevinPranjićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoJastrebarsko05.03.2011.
Karate- 42 kgKenanEthemiKarate klub VIKTORIJA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoJastrebarsko05.03.2011.
Karate-30 kgEdonBytygiKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoJastrebarsko05.03.2011.
Karate+ 59 kgDankaZorićKarate klub RI-CROATIA3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoNovi Sad12.02.2011.
Karate- 55 kgMarinaBaracKarate klub VIKTORIJA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate- 41 kgKenanEthemiKarate klub VIKTORIJA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate+ 57 kgDomagojGrgurićKarate klub DELNICE1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate+ 55 kgMajaZorićKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate- 57 kgLukaAhelKarate klub VIKTORIJA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate- 45 kgAlenHovanKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate- 45 kgDavidBernetićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate- 45 kgPetraPeruškoKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate- 48 kgKristianBrkićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate- 52 kgBartolMiletićKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj25.03.2011.
Karate- 42 kgKarloTurkKarate klub KOSTRENA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoJastrebarsko05.03.2011.
KaratekateAdnanJusićKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDaruvar15.04.2011.
KaratekateAlenHovanKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDaruvar15.04.2011.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZurich07.05.2011.
Karate- 68 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZurich07.05.2011.
KaratekateMihaelaKobaleŠportski karate klub LOŠINj1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoGospić14.05.2011.
KaratekateMihaelaPetrovićŠportski karate klub LOŠINj3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoGospić14.05.2011.
Karate+ 68 kgMateaTrošeljKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
KaratekateDamirJurićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoGospić13.05.2011.
KaratekateAlbertaNaletinaKarate klub RAB-ENPI2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoGospić13.05.2011.
Karate+ 68 kgEmaAničićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 61 kgIvanaBebekKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 68 kgPetraVolfKarate klub RI-CROATIA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 75 kgNevenMartićKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 84 kgRenePernušKarate klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 68 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 68 kgRenatoStriškovićKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 52 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA2OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoBari03.09.2011.
Karate- 59 kgMarijaŠkuncaKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 75 kgGoranLučinKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 68 kgAzraSalešKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate+ 68 kgIvanaLjubićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka16.09.2011.
Kick-boxingsemi contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSlunj
Kick-boxingsemi contact - 57 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.04.2011.
Kick-boxingsemi contact - 69 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.04.2011.
Kick-boxingsemi contact - 79 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.04.2011.
Kick-boxinglow kick-60kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxinglight contact -69kgKristijanBenacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -74kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -94kgMarinŠušnjarKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -55kgAstridPibernikKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -69kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -79kgNikšaKržićKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -79kgLukaRakunKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -89kgLukaVukušićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact +94kgStefanKačubaKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -60kgIvaMarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -60kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.06.2011.
Kick-boxingsemi contact -74kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxingsemi contact +94kgLorisZupičićKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxingsemi contact -60kgVeronikaKušinaKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxingsemi contact -57kgDinoBenedettiKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxingsemi contact -79kgDominikŠkibolaKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxingsemi contact -50kgReneeŠkulićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxingsemi contact -55kgAstridPribernikKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxingsemi contact -60kgIvaMarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxinglight contact -57kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -69kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -79kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -94kgMarkoFilipovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact +94kgLorisZupčićKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -57kgDomagojSalkanovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -69kgAndrijaBarićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -57kgIvanPožegaKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -57kgDinoBožičevićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -69kgMarioRamziKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -74kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxingsemi contact -55kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxingsemi contact -52kgDavidDavidovićKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxingsemi contact -52kgArminKušmićKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxingsemi contact -57kgDomagojKurteš SalkanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxingsemi contact -57kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxingsemi contact -69kgElvisVojićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxingsemi contact +69kgDominikŠkibolaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxingsemi contact -42kgNikolinaZemanKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxingsemi contact -60kgMateaBaričevićKlub borilačkih vještina DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSlunj18.03.2011.
Kick-boxinglight contact -57kgDinoHalepovićKlub borilačkih vještina DRAGA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -47kgTeoČendakKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -55kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -52kgMarkoJelićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -57kgDinoBožičevićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit10.06.2011.
Kick-boxinglight contact -42kgMateaLinićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit10.06.2011.
Kick-boxingsemi contact-28kgSaraPešutKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar11.03.2011.
Kick-boxingsemi contact-42kgSaraBarićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar11.03.2011.
Kick-boxingsemi contact+47kgKristianBenedettiKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar11.03.2011.
Kick-boxingsemi contact-37kgIvanaVidrihKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar11.03.2011.
Kick-boxingsemi contact-37kgMateaMilišaKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar11.03.2011.
Kick-boxingsemi contact - 65 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoDublin19.11.2011.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoSkopje22.10.2011.
Kick-boxingsemi contact + 65 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupSEN SeniorskoRimini03.06.2011.
Kick-boxingsemi contact grand championAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupSEN SeniorskoRimini03.06.2011.
Kick-boxingfull contact -67kgDamirHadžićKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar11.03.2011.
Kick-boxingfull contact -71kgAntonKristajKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar11.03.2011.
Kick-boxingfull contact -65kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar11.03.2011.
Kick-boxinglow kick-71kgAntonKristajKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoViškovo08.04.2011.
Kick-boxinglow kick-86kgMatijaCapanKick boxing klub Sveti Matej3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoViškovo08.04.2011.
KONJIČKI ŠPORTpreponsko jahanjeStellaZambelliKonjički klub FORZA FIUME1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSinj25.06.2011.
KuglanjesprintMateaGašparovićKuglački klub MLAKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoSarajevo14.05.2011.
Orijentacijski športsprint M16PatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTrakošćan30.04.2011.
Orijentacijski športsprint M 21AMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoTrakošćan30.04.2011.
Orijentacijski športduge staze M 21 ATihomirSalopekOrijentacijski klub RIS DELNICE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubranec20.05.2011.
Orijentacijski športsrednje staze M 21AMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPopovac
Orijentacijski športnoćno prvenstvo M21AMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždinske toplice01.09.2011.
Orijentacijski športsrednje staze M21AMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždinske toplice02.09.2011.
Orijentacijski športnoćno prvenstvo M16PatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždinske toplice01.09.2011.
Orijentacijski športsrednje staze M16PatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždinske toplice01.09.2011.
Orijentacijski športMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupSEN Seniorsko
Orijentacijski športPatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupJUN Juniorsko
Orijentacijski športPatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE3DK Državni kupJUN Juniorsko
Pikado501 MOVlastaStankićPikado klub CALYPSO1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
PikadocriketVlastaStankićPikado klub CALYPSO7SK Svjetski kupSEN SeniorskoShanghai
Pikado501 DI/DOVlastaStankićPikado klub CALYPSO9SK Svjetski kupSEN SeniorskoShanghai
PikadoVlastaStankićPikado klub CALYPSO1ODN Ostala državna natjecanjaSEN Seniorsko
PikadocriketVlastaStankićPikado klub CALYPSO2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
PikadoJosipŠojatPikado klub ROMANO2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
PikadoJosipŠojatPikado klub ROMANO2ODN Ostala državna natjecanjaJUN Juniorsko
PikadoMatejVulićPikado klub ROMANO1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Planinarstvobrzinsko penjanjeLukaMarinićRiječki alpinistički klub2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit13.05.2011.
Planinarstvobrzinsko penjanjeJanaMiloševićRiječki alpinistički klub3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.05.2011.
Planinarstvobrzinsko penjanjeMajaVukasRiječki alpinistički klub2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.03.2011.
Planinarstvosportsko penjanje - boulderVitoMuževićRiječki alpinistički klub3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb08.10.2011.
Planinarstvosportsko penjanje - boulderLukaMarinićRiječki alpinistički klub1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZagreb08.10.2011.
Planinarstvosportsko penjanje - boulderTonkaMiloševićRiječki alpinistički klub1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb08.10.2011.
Planinarstvosportsko penjanje - težinskoLukaMarinićRiječki alpinistički klub1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit16.12.2011.
Planinarstvosportsko penjanje - težinskoVitoMuževićRiječki alpinistički klub1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit16.12.2012.
PLIVANJE200 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m slobodnoAlenSmajliPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE50 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m leptirTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m delfinDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE400 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m mješovitoAlenSmajliPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE800 m slobodnoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 slobondoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE50 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m mješovitoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE50 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE100 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE400 m slobodnoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE200 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE800 m slobodnoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE200 m slobodnoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE100 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE400 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE400 m mješovitoFilipŽicPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE200 m leđnoSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE50 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE100 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE100 m delfinDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE50 m delfinDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE50 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE200 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.06.2011.
PLIVANJE200 m mješovitoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m delfinLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE50 m slobodnoAlenSmajliPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m slobodnoAlenSmajliPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m delfinPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m mješovitoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m delfinOskarAmančićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE20 m leptirEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE50 m leđnoRobertoĆaćanPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m slobodnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE50 m slobodnoAlenSmajliPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoMLS Mlađe seniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m prsnoLinaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m delfinAlbaBukšaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m delfinPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE400 m mješovitoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m leđnoLucijaDeranjaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m prsnoLindaGrlašPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE800 m slobodnoSofijaKresićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE200 m mješovitoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE800 m slobodnoSaraCalderaraPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m slobodnoMislavSeverPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2011.
PLIVANJE100 m mješovitoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m mješovitoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m prsnoLinaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m prsnoLindaGrlašPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m prsnoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m mješovitoLinaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE400 m mješovitoPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE400 m mješovitoLinaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m mješovitoLinaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m slobodnoLinaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m delfinPetraŠunjićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m mješovitoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m prsnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE50 m prsnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m slobodnoSaraCalderaraPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE400 m slobodnoSaraCalderaraPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m mješovitoKatjaTonkovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE200 m slobodnoKatjaTonkovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE800 m slobodnoSofijaKresićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE400 m mješovitoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m slobodnoAlenSmajliPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE50 m slobodnoAlenSmajliPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE50 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE400 m slobodnoLukaRadulićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE1500 m slobodnoLukaRadulićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m prsnoLinaŠkorićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit26.03.2011.
PLIVANJE100 m mješovitoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO11EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSzczecin07.12.2011.
PLIVANJE50 m leptirSanjaJovanovićPlivački klub PRIMORJE CO12EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSzczecin07.12.2011.
PLIVANJE50 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE CO12EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSzczecin07.12.2011.
Ronilaštvo50 BFMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo100 BFMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo50 BFRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo50 apneaRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo50 m PPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo100 m PPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo400 m PPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo100 m PPVidStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo200 m PPVidStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo800 m PPHrvojeSedlarKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo100 m PPAniČudinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo100 m PPNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo50 m PPLauraČudinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo25 m apneaAniČudinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo50 m PPAniČudinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo200 m PPLauraČudinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo200 m PPNeaStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo400 m PPLauraČudinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo800 m PPLauraČudinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo800 m PPAniČudinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo25 m apneaToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo25 m apneaVidStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo200 m PPHrvojeSedlarKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo400 m PPVidStipkovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice15.04.2011.
Ronilaštvo400 m PPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo200 m PPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo100 m PPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo50 m PPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo100 m PPMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo50 m PPMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo50 m apneaMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo50 m apneaToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo50 m PPRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo100 m BFRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo200 m PPRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo1500 m PPRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.06.2011.
Ronilaštvo100 m BFMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA18SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMađarska29.07.2011.
RonilaštvoM - kursRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA13SK Svjetski kupJUN JuniorskoRijeka04.06.2011.
ŠahAndreaStarčevićŠahovska škola GORANKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTopusko30.07.2011.
ŠahPatricijaVujnovićŠahovska škola GORANKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTopusko30.07.2011.
ŠahBorkaFrančiškovićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoTopusko05.02.2011.
ŠahIvanŠarićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMarija Bistrica29.01.2011.
ŠahKristinašolićŠahovski klub LIBURNIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoTopusko28.01.2011.
ŠahMatijaOstovićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTopusko22.07.2011.
ŠahMislavMonjacŠahovski klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik26.06.2011.
ŠahSvenTicaŠahovski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik26.06.2011.
ŠahDanijelDudaŠahovski klub GORAN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik26.06.2011.
ŠahSuzanaRošmugaŠahovski klub GORAN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik26.06.2011.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub GORAN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik26.06.2011.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRabac24.06.2011.
SamostrelsamostrelAntonioCvrtilaŠportski streljački klub DUB MALINSKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPokupsko09.07.2011.
SamostrelDonikBegajŠportski streljački klub DUB MALINSKA11EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBudimpešta04.08.2011.
SamostrelAntonijoCvrtilaŠportski streljački klub DUB MALINSKA4EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoBudimpešta04.08.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureTesaPavićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.05.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.05.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloAnaBuretićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.06.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloLucijaBujanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb11.03.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebaccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb11.03.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloTesaPavićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.05.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.04.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb25.11.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloLucijaBujanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb25.11.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMajaPađenKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DK Državni kupSEN SeniorskoZagreb25.11.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb25.11.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMajaPađenKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb25.11.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb25.11.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloEniaŠimacKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb25.11.2011.
SKIJANJEslope styleAnjaŠtefanSnowboard klub NINE2SK Svjetski kupSEN SeniorskoBardonmecchija
SKIJANJEIdaŠtimacSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetskoWeinebene11.03.2011.
SKIJANJESki-klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetskoWeinebene11.03.2011.
SKIJANJEWilliamVukelićSki klub KVARNER 20011ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetskoWeinebene11.03.2011.
SKIJANJEslobodno 10 kmTomislavCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEklasčno 10 kmTomislavCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEslobodno 7,5 kmNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEklasično 7,5 kmNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEslobodnoEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoIvanBurićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoSanjaJuričićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEsprint 1,2 km klasičnoNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE20SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoEstonija24.01.2011.
SKIJANJEslalomMarkoAbramovićSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme26.01.2011.
SKIJANJEslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme26.01.2011.
SKIJANJEveleslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme26.01.2011.
SKIJANJEslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20011DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme26.01.2011.
SKIJANJEveleslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20011DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme26.01.2011.
SKIJANJEveleslalomLuka TirielAbramovićSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoAustrija22.01.2011.
SKIJANJEveleslalomIdaŠtimacSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoAustrija22.01.2011.
SKIJANJE1,5 kmKristijanTomišaSkijaški klub GROBNIČAN2OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoCastello di Fiemme22.01.2011.
SKIJANJE1,5 kmMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac3OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoCastello di Fiemme22.01.2011.
SKIJANJE1,5 kmTeaŽeželićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoCastello di Fiemme22.01.2011.
SKIJANJE10 km klasičnoEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoRamsau, Austrija12.03.2011.
SKIJANJE10 km slobodnoEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoRamsau, Austrija12.03.2011.
SKIJANJEsprintEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac5EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoRamsau, Austrija12.03.2011.
SKIJANJE5 km slobodnoReaRaušelSkijaški klub GORANIN10EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoRamsau, Austrija12.03.2011.
SKIJANJE7,5 km klasičnoReaRaušelSkijaški klub GORANIN8EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoRamsau, Austrija12.03.2011.
SKIJANJE5 km slobodnoSanjaJuričićTrkačko skijaški klub Ravnogorac13EK Evropski kupJUN JuniorskoRamsau, Austrija12.03.2011.
SKIJANJE7,5 km klasičnoSanjaJuričićTrkačko skijaški klub Ravnogorac13EK Evropski kupJUN JuniorskoRamsau, Austrija12.03.2011.
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK17SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoGarmisch Partenkirhen
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK11SK Svjetski kupSEN SeniorskoZagreb
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK11SK Svjetski kupSEN SeniorskoArber-Zwiesel
SKIJANJEslalomWiliamVukelićSki klub KVARNER 20013OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoItalija
SKIJANJEslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA8OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoItalija
SKIJANJEveleslalomMarkoAbramovićSki-klub RIJEKA13OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoItalija
SKIJANJE7,5 km slobodnoEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac19OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoLiberec
SKIJANJEsnowboard crossLeaJugovacSnowboard klub NINE19SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoValmalenco
SKIJANJEklasikaDenisKauzlarićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaDamirJurčevićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaKrunoslavaKauzlarićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaSvetlanaŽagarSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaTeoMiljušTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaMateoJerbićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaPetraPodomnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaSabinaČotraTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaIanPetrovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaMateoJerbićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaSanjaJuričićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaNinaGecanTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaAntonijaPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaStjepanIvančićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaVedranMihelčićSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaNikaBlažinićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaPetraSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaIvanBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaMislavPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaDoloresDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaLanaRenkaTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaMarioInjićSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaDarioInjićSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaEdiBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaGabrijelaSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaDoloresErjevacTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaMarkoSkenderTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaKristianTomišaSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaMarkoJurkovićSkijaški klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaMarioJurkovićSkijaški klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaIvanaLinićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaTeaŽeželićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaSašaMerkovčićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEklasikaNikaMlinacTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoRavna Gora04.02.2011.
SKIJANJEslobodnoErnestBolkovacTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoDenisKauzlarićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoKrunoslavaKauzlarićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoZvjezdanaVeljkovićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoTeoMiljušTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoMateoJerbićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoPetraPodomnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoIanPetrovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoAndrejMiljušTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoNinaGecanTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoAntonijaPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoVedranMihelčićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoTinJurkovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoPetraSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoElenaCindrićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoLukaRibarićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoMislavPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoKarlaStarčevićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEslobodnoLanaRenkoTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice05.02.2011.
SKIJANJEsnowboard crossAndrijaMlacovićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard crossGregorManzinSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard crossAmanoFilipovićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard crossLukaIvicaSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard crossPaolinaBerislavićSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard crossVitaPahljinaSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard big airAndrijaMlacovićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard big airGregorManzinSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard big airMauroAmuraSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard big airLukaIvicaSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard big airPaolinaBerislavićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallintz10.04.2011.
SKIJANJEsnowboard big airVitaPahljinaSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMallintz10.04.2011.
Skijanje na vodiwakeboadRudolfDekovićWakeboard klub Krk11EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoBeograd31.08.2011.
Skijanje na vodi cablewakeboadRudolfDekovićWakeboard klub Krk1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPag25.08.2011.
Skijanje na vodiwakeskateRudolfDekovićWakeboard klub Krk1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPag25.08.2011.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo zračna puška stojeći- SH2aRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo malokalibarska puška ležeći - SH2aRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo zračna puška ležeći -SH2aRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomdresurno jahanje-IIDomagojMarušićklub za dresurno jahanje osoba s invaliditetom PEGAZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica20.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomdresurno jahanje-IIDomagojMarušićklub za dresurno jahanje osoba s invaliditetom PEGAZ2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoBishop,Velika Britanija20.07.2011.
Sport osoba s invaliditetomskok u dalj - F20EmranBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 100 m - T20MarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 m - F20EmranBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 m - T20DenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 m - T20DeanGrozdanićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 400 m - T20EdinSejkićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 400 m - T20DenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 m - T20MarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 100 m - T20DenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 100 m - T20DeanGrozdanićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 800 m - T20AleksandarStojčićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetombacanje kugle - F20EmranBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomBacanje diska - F51MiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomBacanje čunja - F51MiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika 400 m - T20MarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula19.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo serijska zračna puška SH2aRudolfPetrovićStreljački klub za osobe sa invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračna puška stojeći SH1aMladenJuradaStreljački klub za osobe sa invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračna puška ležeći SH1aMladenJuradaStreljački klub za osobe sa invaliditetom2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo serijska zračna puška SH1aMladenJuradaStreljački klub za osobe sa invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračna puška stojeći SHOžZlatkaHlebecStreljački klub za osobe sa invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračni pištolj SHOžZlatkaHlebecStreljački klub za osobe sa invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomkonjički sport dresurno jahanje-kategorija IIDomagojMarušićklub za dresurno jahanje osoba s invaliditetom PEGAZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica21.05.2011.
Sport osoba s invaliditetompikado A kategorijaTomislavLilićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura04.06.2011.
Sport osoba s invaliditetompikado B kategorijaViliamJelušićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura04.06.2011.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje kategorija B-2ViliamJelušićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOgulin16.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje kategorija B-3ZlatkoVučenovićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOgulin16.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje kategorija B-3VedranDumenčićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOgulin16.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika bacanje diska F 54MajaMihelčićAtletski klub paraplegičara LANTERNA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula21.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje 4,0ŽarkoIkicaDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom Rijeka3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVodice06.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomatletika bacanje koplja F 55MilkaMilinkovićAtletski klub paraplegičara LANTERNA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula21.05.2011.
Sport osoba s invaliditetomstolni tenis - klasifikacija 6VjekoslavGregorovićStolnoteniski klub osoba s invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit05.03.2011.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 100 m slobodnoRyanHafetzPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb02.07.2011.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 100 m slobodnoAntonioŽunićPlivački klub FORCA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb02.07.2011.
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenberg D3MarkoPopovićŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)utegskich D4GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)utegskich D4RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA8SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)uteg dalj D5RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA14SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)multiplikator skich D8MarkoPopovićŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)petobojGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)petobojRebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA14SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)muha skich D1GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA6SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)muha skich D1RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA8SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)muha skich D1BrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA9SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)muha skich D1MarkoŠafranecŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA16SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)muha dalj D2GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)muha skich D1BrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA8SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)muha skich D1GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA9SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)muha skich D1RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA15SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)muha dalj D2GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA8SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)muha dalj D2RebekaErenetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA12SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenberg D3GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenberg D3RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška
Sportski ribolov (slatke vode)MarkoPopovićŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)MarinoTurkŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)BrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)MarkoŠafranecŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)SandiZbašnikŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Sportski ribolov (slatke vode)DinoKlepacŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Sportski ribolov (slatke vode)AlenŠtimacŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Sportski ribolov (slatke vode)muha dalj D2RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA17SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)muha dalj D2BrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA18SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenberg D3GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenberg D3BrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenberg D3RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA8SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenberg D3MarkoŠafranecŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA16SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg skich D4BrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg skich D4MarkoŠafranecŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA4SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg skich D4GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA10SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg skich D4RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA12SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg skich D4SandiZbašnikŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA13SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg dalj D5BrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg dalj D5GoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA9SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)uteg dalj D5RebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA14SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)petobojGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)petobojBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA5SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)petobojRebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA10SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov (slatke vode)petobojMarkoŠafranecŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA14SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoPoljska
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoCres03.06.2011.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovRadoslavJakupovićSportsko ribolovno društvo UDICA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoCres03.06.2011.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleSavaDeškovićŠportsko ribolovni klub Ičići3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoItalija27.08.2011.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ4SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoItalija27.08.2011.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPrimošten09.10.2011.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj29.10.2011.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj29.10.2011.
Sportski ribolov na moruudičarenje štapom s obale U 16MauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN7SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoLivorno27.08.2011.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA11OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoPeniche17.09.2011.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPrimošeten06.10.2011.
STOLNI TENISKarlaFranovićStolnoteniski klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNovi Marof27.05.2011.
STOLNI TENISAndreaPavlovićStolnoteniski klub SVETI JAKOV3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNovi Marof27.05.2011.
STOLNI TENISIvanJardasStolnoteniski športski klub SRDOČI2ODN Ostala državna natjecanjaJUN JuniorskoZagreb27.05.2011.
STOLNI TENISLukaŠarčevićStolnoteniski športski klub SRDOČI3ODN Ostala državna natjecanjaKAD KadetskoVaraždin16.12.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukMarinMrakovčićStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSunj17.06.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukRobertŠandorkaStreličarski klub RIJEKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoDugo Selo24.06.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukSrđanSuperinaStreličarski klub RIJEKA2OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoDugo Selo24.06.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAdrianoBaćacStreličarski klub RIJEKA1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoDugo Selo24.06.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAntonioDamišStreličarski klub RIJEKA2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoDugo Selo24.06.2011.
STRELIČARSTVOsloženi lukLeonDirakaStreličarski klub RIJEKA3OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoDugo Selo24.06.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAdrianoBaćacStreličarski klub RIJEKA17EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoŠpanjolska25.03.2011.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA17EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoŠpanjolska25.03.2011.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA5EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoItalija16.09.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukSrđanSuperinaStreličarski klub RIJEKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoMađarska02.09.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAntonioDamišStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVeliko Trojstvo04.03.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukRobertŠandorkaStreličarski klub RIJEKA1EK Evropski kupSEN SeniorskoMađarska02.09.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAdrianoBaćacStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUtiskani29.07.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukRobertŠandorkaStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUtiskani29.07.2011.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUtiskani29.07.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAdrianoBaćacStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVeliko Trojstvo04.03.2011.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVeliko Trojstvo04.03.2011.
STRELIČARSTVOsloženi lukLeonDirakaStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVeliko Trojstvo04.03.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAdrianoBaćacStreličarski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovigrad Dalmatinski09.09.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAntonioDamišStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNovigrad Dalmatinski09.09.2011.
STRELIČARSTVOsloženi lukSinišaTvrdorekaStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNovigrad Dalmatinski09.09.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukSrđanSuperinaStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNovigrad Dalmatinski09.09.2011.
STRELIČARSTVOolimpijski lukPetarVrgočStreličarski klub MAURA KAL3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVeliko Trojstvo05.03.2011.
STRELIČARSTVOsloženi lukBrunoŽicStreličarski klub MAURA KAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovigrad Dalmatinski10.09.2011.
STRELJAŠTVOsamostrelAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPokupsko09.07.2011.
STRELJAŠTVOAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA4EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBudimpešta04.08.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1SK Svjetski kupSEN SeniorskoSydney22.03.2011.
STRELJAŠTVOzračna puškaMašaBerićStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek25.03.2011.
STRELJAŠTVOzračni pištoljMašaBerićStreljački klub LOKOMOTIVA9EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBresca03.03.2011.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaMiaBaumgartenStreljački klub MALI LOŠINJ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek08.04.2011.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaIvanKoštaStreljačka sekcija DVD Opatija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOsijek08.04.2011.
STRELJAŠTVOzračana puška 10 mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3SK Svjetski kupSEN SeniorskoPoljska24.09.2011.
STRELJAŠTVOzračna puškaMašaBerićStreljački klub LOKOMOTIVA1DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec19.03.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška 60 hitacaAdrianoPavletićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.02.2011.
STRELJAŠTVO50 MK puška serijska 3x10AnamariaFilipovićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka17.06.2011.
STRELJAŠTVO50 MK puška serijska 3x10GloriaButoracStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka17.06.2011.
STRELJAŠTVO50 MK puška serijska 40 ležećiFranceskaBulianStreljački klub PAPIRNIČAR1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka17.06.2011.
STRELJAŠTVO50 MK puška serijska20 ležećiGloriaButoracStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka17.06.2011.
STRELJAŠTVO50 MK puška serijska 3x20FranceskaBulianStreljački klub PAPIRNIČAR2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka17.06.2011.
STRELJAŠTVO50 MK puška serijska 3x20SanjaDrakulićStreljački klub PAPIRNIČAR1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac24.06.2011.
STRELJAŠTVO50 MK puška serijska 60 ležećiSanjaČustoStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac24.06.2011.
STRELJAŠTVO25MK pištolj 30+30ArisaŠerifovićStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek01.07.2011.
STRELJAŠTVO50KM standard puška 3x20SnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.07.2011.
STRELJAŠTVO100 m PAPMihaelKuprešakStreljački klub RJEČINA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.09.2011.
STRELJAŠTVO50KM standard puška 3x20SnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA15SK Svjetski kupSEN SeniorskoSydney21.03.2011.
STRELJAŠTVO50KM standard puška 3x20SnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA4SK Svjetski kupSEN SeniorskoChangwon08.04.2011.
STRELJAŠTVO10 m stand.zr.puška 40 hitacaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA15SK Svjetski kupSEN SeniorskoFort Benning14.05.2011.
STRELJAŠTVO50MK standard puška 3x20SnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA14SK Svjetski kupSEN SeniorskoMunchen20.06.2011.
STRELJAŠTVOsamostrel IR1200AndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoIvanić grad09.04.2011.
TAEKWONDOsparing + 85 kgMarinŠušnjarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoPyongyang10.09.2011.
TAEKWONDOsparing + 155 cmValentinaNakićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoTallin22.02.2011.
TAEKWONDOsparing - 69 kgTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoTallin22.02.2011.
TAEKWONDO- 71 kgAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTallin22.02.2011.
TAEKWONDOborbe - 40 kgSaraBarićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 50 kgLauraPašićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.05.2011.
TAEKWONDOborbe + 55 kgKlaraOrlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 50 kgTeoČandekTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 50 kgMarkoJelićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 51 kgMarkoJelićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 57 kgMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 57 kgDinoBožičevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 69 kgTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 75 kgFilipZorićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 46 kgReneeŠkulićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 52 kgAstridPribenikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 52 kgLeaBarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 58 kgIvaMarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 64 kgDarijaDamjanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 71 kgAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 71 kgTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 78 kgLukaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe + 85 kgMarinŠušnjarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe + 95 kgDavorFibingerTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe - 51 kgReneeŠkulićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOborbe +75 kgBoženaVlajinićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula27.05.2011.
TAEKWONDOforme 8. kupDorrenMantilaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 8. kupDomagojMargetaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 4. kupMateaMilišaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 6. kupMatejTurakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 1. kupMarkoJelićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 8. kupNinaOrlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 8. kupKarlaOrlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 4. kupSaraBarićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 1. danValentinaNakićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 6. kupMatijaDrnjevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 2. kupRobertJaškaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 1. danDinoBožičevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 2. danMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 8. kupKarlaOrlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 4. kupLauraPašićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 2. kupIvaMarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 1. danLeaBarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 1. danDarijaDamjanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 2. danAstridPribenikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 6. kupMatijaDrnjevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 2. kupRobertJaškaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 6. kupJelenaGudeljTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 2. kupIvaMarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 2. kupReneeŠkulićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 1. danDarijaDamjanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 2. danBoženaVlajinićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOforme 2. danAstridPribenikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDO- 51 kgTamaraDanilovićTaekwon-do klub VELEBIT3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.12.2011.
TAEKWONDO- 41 kgAlenErcegTaekwondo klub DRENOVA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka02.12.2011.
TAEKWONDOformeMarinaČunkoTaekwondo klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSkradin22.10.2011.
TAEKWONDOformeIvanaBockaTaekwondo klub GROBNIK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSkradin22.10.2011.
TRIATLONDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj28.05.2011.
TRIATLONDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj28.05.2011.
TRIATLONLucijaPetrovićTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj28.05.2011.
TRIATLONChiaraGruberTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRovinj28.05.2011.
TRIATLONMatkoMrakovičićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj28.05.2011.
TRIATLONaquatlonDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar09.07.2011.
TRIATLONaquatlonLucijaPetrovićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar09.07.2011.
TRIATLONaquatlonMatkoMrakovičićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZadar09.07.2011.
TRIATLONaquatlonAntonijaZaharijaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar09.07.2011.
TRIATLONolimpijski triatlonIvaTomićTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb18.06.2011.
TRIATLONAntonijaZaharijaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj28.05.2011.
TRIATLONduatlonAntonijoZaharijaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMedulin16.04.2011.
TRIATLONduatlonAntonijoZaharijaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMedulin16.04.2011.
TRIATLONduatlonAntonijoZaharijaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMedulin16.04.2011.
TRIATLONduatlonDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMedulin16.04.2011.
TRIATLONduatlonDoroteaČargonjaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMedulin16.04.2011.
TRIATLONduatlonLucijaPetrovićTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMedulin16.04.2011.
TRIATLONduatlonKarlaŠešeljaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMedulin16.04.2011.
TRIATLONduatlonMatkoMrakovičićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMedulin16.04.2011.
TRIATLONduatlonPjeterNuaTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMedulin16.04.2011.
VESLANJEskifAnaAnićVeslački klub JADRAN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.05.2011.
Zrakoplovstvoslobodni preletMarkoHrgetićParajedriličarski klub FLUMEN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKruševo13.08.2011.
Zrakoplovstvoskokovi na ciljGoranRatkajecAeroklub CUMULUS Opatija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrsar02.09.2011.