Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERVučković, Parlov, Dessardo, BelančićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb31.07.2011.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERRukavina, Sinožić, Pekić, DoričićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb31.07.2011.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERJonjić, Juranović, Gržić, PravdicaM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula18.06.2011.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERPoganj, Sorić, Dessardo, PaičZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula18.06.2011.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERDessardo, Vučković, Paić, MarušićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb26.06.2011.
ATLETIKA4x300 mAtletski klub KVARNERBožičević, Gržić, Juranović, ĐekeM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka03.07.2011.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERRukavina, Juranović, Gržić, ĐekeM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka03.07.2011.
ATLETIKA4x300 mAtletski klub KVARNERRožmanić, Poganj, Kovač, KostelacZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka03.07.2011.
ATLETIKA4x60 mAtletski klub KVARNEROmeragić, Matacun, Polić, VujevićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka03.07.2011.
ATLETIKA4x200 mAtletski klub KVARNERMatacun, D. Đeke, Polić, VujevićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka03.07.2011.
ATLETIKA4x60 mAtletski klub KVARNERVukotić, Tadej, Barnjak, GojakZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka03.07.2011.
ATLETIKA4x200 mAtletski klub KVARNERBibić, Tadej, Barnjak, GojakZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka03.07.2011.
ATLETIKA4x100mAtletski klub KVARNERBogosavljević,Sinožić,Doričić,VučkovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.09.2011.
BoćanjeparoviBoćarski klub MARINIĆID. Beaković, J. ButerinM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKAN. Martinaš, G. ŽeželićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.09.2011.
BoćanjeparoviŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKAN. Martinaš, G. ŽeželićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.09.2011.
BoćanjeparoviBoćarski klub SVETI JAKOVZ. Maras, L. SrdočM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka23.07.2011.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub SVETI JAKOVZ. Maras, L. SrdočM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka23.07.2011.
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGONE. Čargonja, M. BrdarM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka23.07.2011.
BoćanjeparoviŽenski boćarski klub ŠKOLA BOĆANJA ČAVLEElona Ćori, Besy CocajZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.09.2011.
Boćanjebrzinsko izbijanje- štafetaŽenski boćarski klub ŠKOLA BOĆANJA ČAVLET. Čančarević, V. BajrićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.09.2011.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub STUDENAA. Piković, L. VojnovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka23.07.2011.
GIMNASTIKAvišebojGimnastički klub RIJEKAAna Poščić, Ira Popović, Elena VičevićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće28.05.2011.
JEDRENJEoptimistJedriličarski klub OPATIJAMateo Pavinčić, Paolo Mavričić, Pavle Živanović, Marko Gačić, Marko VuksanovićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit03.07.2011.
JEDRENJEoptimistJedriličarski klub OPATIJAM4EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoLedro23.08.2011.
JUDOKate-kodokan goshin jutsuJudo klub RIJEKASlaviša Bradić,Doris MohorovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
JUDOKate-katame no kataJudo klub RIJEKASandra Uršičić,Zoran GrbaM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
KaratekateŠportski karate klub LOŠINjMihaela Kobale, Tereza Sorić, Petra LuketićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoGospić15.05.2011.
KarateborbeKarate klub ZametFilip Dmitrašinović, Luka Topić, Roko JankovićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće04.12.2011.
KarateborbeKarate klub RI-CROATIAFilip Grgurić, Ervin Mohorovičić, Denis Lesjak, Neven Martić, Viktor ČunrićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće04.12.2011.
KarateborbeKarate klub RI-CROATIAArian Skoki, Dino Stanić, Didak AndrićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće04.12.2011.
KarateborbeKarate klub RI-CROATIANika Deša, Natalia Modrić, Maja ZorićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće04.12.2011.
KaratekateKarate klub DELTAAlen Hovan, David Bernetić, Adnan JusićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDaruvar16.04.2011.
KaratekateKarate klub DELTACarla Čupić, Lea Trinaestić, Carla GašparZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDaruvar16.04.2011.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAlberta Naletina, Lucija Matušan, Mia DudićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoGospić14.05.2011.
KaratekateKarate klub RAB-ENPINeven Travaš, Teo Prokić, Dorian BrmbotaM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoGospić14.05.2011.
KarateborbeKarate klub OPATIJAZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće04.12.2011.
KarateborbeKarate klub TAD RIJEKAKovačević, Saleš, LjubićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće04.12.2011.
KarateborbeKarate klub ZametRiccardo Sgardelli, Kristian Brkić, Boran BerakM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće04.12.2011.
KarateborbeKarate klub ZametAna Škunca, Ana Lekić, Iva Marjanović, Iva SpinčićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće04.12.2011.
KuglanjeKuglački klub MLAKAMarina Bašić Palković, Nikolina Pavlaković, Maja Nanić, Nika CvitkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac20.03.2011.
KuglanjeKuglački klub MLAKAZ5EK Evropski kupSEN SeniorskoItalija04.10.2011.
KuglanjeKuglački klub MLAKAMatea Gašparović,Nikolina PavlakovićZ1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
NOGOMETmali nogometMalonogometni klub KastavTomislav Madžar, Antonijo Marincel, Mateo Martedić, Mateo Keller, Mario Jerbić, Dino Bešić, Tomislav Vidović, Josip Pavlović, Mateo Baljak, Marko LučićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka19.06.2011.
NOGOMETŽenski nogometni klub RIJEKAGrković, Karnjus, Oštarčević, Makar, Horvat, Mrakovčić, Jurić, Štokan, Juko, Perić, Vrbanić, Turkanović, Zandona, Vukić, Kundić, Konestabo, Kuljanin, Vićić, KoricaZ2DK Državni kupSEN Seniorsko
NOGOMETŽenski nogometni klub RIJEKAKarnjus, Grković, Makar, Oštarčević, Juric, Štokan, Zandona, Horvat, Mrakovčić, Juko, Morožin, Vukić, Perić, Vrbanić, Jerbić, Korica, Konestabo, Kuljanin, Kundić, GlavačZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
ODBOJKAMuški odbojkaški klub RIJEKABradarić, Lasić D., Lasić L, Jozić, babić, Miškulin, Smiljanić, Krizmanić, Zatković, BlagajićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin08.05.2011.
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAAnđelić,Brčić B.,Brčić S.,Car,Černjeka,Došen,Fabris,Kaleb,Kalebić,Maras,Pešut,Pilepić,Savić,Todorović,Vrkić,ZdrilićZ5OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKADošen,Pilepić,Zdrilić,Kamauli,Popić,Savić,Milosavljević,Čutuk,Magdić,Fabris,Brčić,SušićZ2DK Državni kupSEN Seniorsko
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKADošen,Pilepić,Zdrilić,Savić,Anđelić,Maras,Car,Fabris,BrčićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub RIS DELNICEMatjaž Štanfel, Tihomir Salopek, Andrej ŠubatM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubranec21.05.2011.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPeteh, Marinović, Mlac, KneževićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2011.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPeteh, Marinović,Straga, KneževićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2011.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEPeteh, Marinović, Knežević, StragaZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2011.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKolonić, Maras, Kustić, StragaM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.03.2011.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEGerbec, Maras, Straga, ŽicM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.07.2011.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPeteh, Knežević, Mulac, JovanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.07.2011.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEJovanović, Marinović,Knežević, PetehZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.07.2011.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKnežević, Marinović, Peteh, JovanovićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb03.07.2011.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEDeranja, Šunjić, Bukša, L. škorićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb07.08.2011.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKatia Štokić, Alba Bukša, Petra Šunjić, Lina ŠkoričZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit27.03.2011.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEKatia Štokić, Galić, Petra Šunjić, Lina ŠkorićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit27.03.2011.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJERoberta Mulac, Patricija Tonković, Sara Calderara, Matea KitakZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2011.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJERoberta Mulac, Patricija Vrbos, Sara Calderara, Marijana KrizmanićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2011.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEČubelić, K. Tonković, Kresić, JuničićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.03.2011.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJECalderara, Tonković, Perčić N., MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.08.2011.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEČubelić, Škorić, Petrović, K. TonkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.08.2011.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJECalderara, Tonković, Perčić N., MulacZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.08.2011.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEJuničić, Kresić, Čubelić, K. TonkovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.08.2011.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEJuničić,Gabrijel, Kresić, K. TonkovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.08.2011.
Ronilaštvo4x 50 m ppKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAToni Klopan, Luka Ahel, Hrvoje Sedlar, Vid StipkovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka05.06.2011.
Ronilaštvo4x50 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAToni Klopan, Vid Stipković, Hrvoje Sedlar, Luka AhelM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice16.04.2011.
Ronilaštvo4x200 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAToni Klopan, Vid Stipković, Hrvoje Sedlar, Luka AhelM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice16.04.2011.
Ronilaštvo4x50 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENALaura Čudina, Ena Malašević, Nea Stipković, Ani ČudinaZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice16.04.2011.
Ronilaštvo4x100 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENALaura Čudina, Mara Golob, Nea Stipković, Ani ČudinaZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice16.04.2011.
Ronilaštvo4x200 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENALaura Čudina, Ana Pavletić, Nea Stipković, Ani ČudinaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice16.04.2011.
Ronilaštvo4x 200 m PPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAAntonio Franović, Toni Klopan, Marino Cetina, Marko RončevićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka05.06.2011.
Ronilaštvo4x 100 m ppKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAHrvoje Sedlar, Toni Klopan, Luka Ahel, Vid StipkovićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka05.06.2011.
RUKOMETRukometni klub MATULJI 2001Patrik Martinović, Leon Ljevar, Josip Restović, Lukijan Oliva, Mario Vukičević, Josip Milinović,Marko Šebelja, Dorijan ČunkoM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec05.06.2011.
RUKOMETRukometni klub ORIJENT-PRESEOFLEXTea Bijelić, Ivona Skorić, Ivana Samardžić, Sara Babić, Ena Konta, Dejana Milosavljević, Matea Simčić, Paula Gršković, Andrea Mohorović, Ana Debelić, Ella Toskić, Iva Karlić, Ivana Zugan.Z3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag05.03.2011.
RUKOMETMuški rukometni klub KOZALAČačan, Dunato, Jašarević,Fanedl, Vladika, Jeličić, Matanović, Sorić, Tomić A., Blažević, Amančić, Tomić F., Stipčić, Mrakovčić, Ukalović, Buneta.M1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka28.05.2011.
RUKOMETRukometni klub VINODOLZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoLabin28.05.2011.
RUKOMETŽenski rukometni klub LIBURNIJA MatuljiZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoLabin28.05.2011.
ŠahŠahovski klub RIJEKAFerčec, Petrov, Golubović, RukavinaM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko28.05.2011.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAKristina Šarić, Zrinka Deur-Šarić, Borka Frančišković, Ana BerkeZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik09.10.2011.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM2DK Državni kupSEN Seniorsko28.05.2011.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJABosiočić, D. Dorić, A. Šarić, JovanićM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko28.05.2011.
ŠahŽenski šahovski klub LUCIJAMirjana Medić, Rajna Šargač, Radmila Švaljek, Petra KruljacZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik09.10.2011.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAMatija Ostović. Mario Muškardin, Zrinka Deur Šarić, Igor Pejić, Patricija Vujnović, Emil RajterM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSv. Filip i Jakov08.05.2011.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAArkadij Naidič, Ivan Šarić, Robert Markuš, Marin Bosiočić, Darko Dorić, Ognjen Jovanić, Ante ŠarićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik16.10.2011.
ŠahŠahovski klub RIJEKABoris Gračev, Anton Filippov, Nenad Šulava, Ognjen Cvitan, Nenad Ferčec, Boris Golubović, Josip Rukavina.M3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik16.10.2011.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM.Ostović,M.Muškardin,I.Pejić,P.Vujnović,E.RajterM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTopusko26.12.2011.
ŠahŠahovski klub DRAGAl.Kukić,S.Vulinović,L.Šamanić,A.Bogdanić,K.BogdanićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTopusko26.12.2011.
Samostrelsamostrel IR1200Športski streljački klub DUB MALINSKAAndrej Krstinić,Bogdan Nenadić,Nediljko VučetićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoIvanić grad10.04.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Rebecca DomikaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLeda Lenac, Ema Margetić,Lucija Bujan, Rebecca Domika, Maja Pađen, Martina Mušković, Marta CrnčićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLeda Lenac, Ema Margetić,Lucija Bujan, Rebecca Domika, Maja Pađen, Martina Mušković, Marta CrnčićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISKatja Poljak, Ana BuretićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.06.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISAna Buretić, Katja Poljak, Petra Mladenić, Tea Mustač, Veronika Stojčić, Ira Barbarić, Klara Crnčić, Tia Maričević, R: Hanna Host, Petra JuranovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.06.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISAna Buretić, Katja Poljak, Petra Mladenić, Tea Mustač, Veronika Stojčić, Ira Barbarić, Klara Crnčić, Tia Maričević, Petra Juranović, Hana Host, R: Lucija Koprivnjak, Katja TurkovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka11.06.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan i Rebecca DomikaZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb12.03.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMaja Pađen i Martina MuškovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb12.03.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Rebecca Domika, Maja Pađen, Martina Mušković, Ivana Host, Marta CrnčićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb12.03.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Rebecca Domika, Maja Pađen, Martina Mušković, Ivana Host, Marta CrnčićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb12.03.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić i Mia ŠestanZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb28.05.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHana Stojaković, Davina Simper, rez. Iva MatanovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb28.05.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Mia Šestan, Enia Šimac, Zora Bujan, Hana Stojaković, Vivien Skladany, Iva Matanović, Davina SimperZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb28.05.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Mia Šestan, Enia Šimac, Zora Bujan, Hana Stojaković, Vivien Skladany, Iva Matanović, Davina SimperZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb28.05.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISAna Buretić, Katja Poljak, rez. Tia MaričevićZ1DK Državni kupKAD KadetskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Mia ŠestanZ2DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHana Stojaković, Iva MatanovićZ3DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMartina Mušković, Maja PađenZ2DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISAna Buretić, Katja Poljak, Tea Mustać, Ira Barbarić, Klara Crnčić, Petra Mladenić, Petra Juranović,Veronika Stojšić, r: Tia Maričević,Eva Lukežić.Z1DK Državni kupKAD KadetskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISAna Buretić, Katja Poljak, Tia Maričević,Tea Mustać, Ira Barbarić, Klara Crnčić, Petra Mladenić, Petra Juranović,Veronika Stojšić, Eva Lukežić, r: Katja Turković.Z1DK Državni kupKAD KadetskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Mia Šestan, Hana Stojanković, Iva Matanović, Zora Bujan, Enia Šimac, Vivien SkladinyZ1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Mia Šestan, Hana Stojanković, Iva Matanović, Zora Bujan, Enia Šimac, Vivien SkladinyZ1DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb12.02.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Leda Lenac, Lucija Bujan, Martina Mušković, Maja Pađen, Ema Margetić, Ivana Host, Marta CrnčićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.04.2011.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Lucija Bujan i Leda LenacZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.04.2011.
SKIJANJEštafeta - slobodnoTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTDominik Brajdić, Darin Brajdić, Edi BurićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - slobodnoTrkačko skijaški klub RavnogoracNikolina Kruljac, Dolores Erjavec, Gabrijela SkenderZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - slobodnoSkijaški klub GROBNIČANMarko Jurković, Kristian Tomiša, David TomićM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - slobodnoTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEIvana Linić, Tea Žeželić, Saša MarkovčićZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - klasikaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTMatija Legović, Luka Šneperger, Moreno InjićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - klasikaSkijaški klub BJELOLASICAKrešimir Grgurić, Luka Baričevac, Ivan KovačićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - klasikaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTPetra Bolkovac, Glorija Crnković, Nika MlinacZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - klasikaSkijaški klub BJELOLASICADoris Baričevac, Roberta Starčević, Klaudia ŠporerZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - klasikaSkijaški klub GORANINMateo Colnar, Dominik Mihelčić, Sven KuprešakM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - klasikaSkijaški klub GORANINLucija Malnar, Nika Ružić, Agneza ŠostikZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - klasikaSkijaški klub POLETDario Injić, Leo Žagar, Mario InjićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
SKIJANJEštafeta - klasikaSkijaški klub GROBNIČANFranko Matejčić, Matija Kezele, Damjan RačkiM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoDelnice06.02.2011.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračna puškaStreljački klub za osobe sa invaliditetomZlatka Hlebec, Rudolf Petrović, Mladen Jurada, Gojko ČabrijanM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.04.2011.
Sport osoba s invaliditetomkuglanjeŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKAKombol I., Jelušić V., Vučenović Z., Dumenčić V, muškardin M., Čop V., Punoš E., Tus F., Marković N.M2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sport osoba s invaliditetompikado - kategiorija AŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKALilić, PunošM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura09.10.2011.
Sportski ribolov (slatke vode)Športsko ribolovna udruga ČABRANKAM1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Sportski ribolov (slatke vode)Športsko ribolovna udruga ČABRANKAM1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)Športsko ribolovna udruga ČABRANKAZ1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)Športsko ribolovna udruga ČABRANKAM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sportski ribolov na morulov rukom iz usidrene brodiceŠportsko ribolovno društvo ZUBATAC-CROTEKBruno Mavrinac, Željko Darišić, Srećko ŠobotM1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPag18.05.2011.
Sportski ribolov na morulov rukom iz usidrene brodiceŠportsko ribolovno društvo LOVRATAMićo Rakić, Denis Stolfa, Tonći BabićM3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPag18.05.2011.
Sportski ribolov na morulov štapom s obalePomorsko športsko ribolovno društvo ARBUNTea Radil, Dijana LukšićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj30.10.2011.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleŠportsko ribolovno društvo ČIKAVICANataša Rogina, Ljiljana BiroZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj30.10.2011.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleSportsko ribolovno društvo KANTRIDAArsen Radinović, Marko PribanićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj30.10.2011.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleŠportsko ribolovno društvo ARBUN, PunatLuka Pejaković, Andrija OrlićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPrimošeten07.10.2011.
Sportski ribolov na moruudičarenje s brodiceŠportsko ribolovno društvo ARBUN, PunatLuka Pejaković, Andrija OrlićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNovigrad16.10.2011.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub OPATIJADaniel Kinkela i Josip Arbanas (Obrtniča škola Sl. Brod)M2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNovi Marof28.05.2011.
STOLNI TENISStolnoteniski klub OPATIJAKarla Franović, Ivana Lesničar, Anja GrgurinaZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNovi Marof28.05.2011.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKARobert Šandorka, Srđan Superina, Dorjan MočinićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNovigrad Dalmatinski11.09.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška 40 hitacaStreljački klub LOKOMOTIVAAnamarija Žigić, Maja Arbanas, Maša BerićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac05.03.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška 40 hitacaStreljačka sekcija DVD OpatijaZlatka Hlebec, Raisa Gojak, Suzana LunderZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac05.03.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška 40 hitacaStreljački klub MALI LOŠINJPatrik Botić, Pino Graciano, Josip LaslavićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac05.03.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška 40 hitacaStreljačka sekcija DVD OpatijaLinda Paragvaj, Lucija Novak, Matea KršanecZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac05.03.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška 40 hitacaStreljački klub MALI LOŠINJMaja Arbanas, Maša Berić, Anamaria ŽigićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.05.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška 40 hitacaStreljačka sekcija DVD OpatijaLucija Novak, Zlatka Hlebec, Raisa GojakZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.05.2011.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAGloria Butorac, Anamarija Filipović, Nives KosanovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin16.04.2011.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaStreljački klub MALI LOŠINJGraciano Pino, Marko Cindrić, Patrik BotićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek10.04.2011.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAMaša Berić, Andrea Ćutić, Gloria ButoracZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek10.04.2011.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaLinda Paragvaj, Lucija Novak, matea KršanacZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek10.04.2011.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAMaja Arbanas, Maša Berić, Sanja ČustoZ1DK Državni kupSEN SeniorskoČakovec20.03.2011.
STRELJAŠTVO50MK standard puška 3x20Streljački klub LOKOMOTIVASanja Čusto,Maša Berić,Gloria ButoracZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek02.07.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška 40 hitacaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana pejčić,Maša Berić,Sanja Čusto,Maja ArbanasZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.02.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračni pištolj 40 hitacaStreljački klub LOKOMOTIVAArisa Šerifović,Sanja Jureško,Daria Marušić,Snježana MatanovićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.02.2011.
STRELJAŠTVO50MK serijska puška 3x20Streljački klub PAPIRNIČARSanja Drakulić,Franceska Bulian,Sanela BrkićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac25.06.2011.
STRELJAŠTVO50MK standard puška 3x20Streljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić,Sanja Čusto,Maša BerićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.07.2011.
STRELJAŠTVO50m pištoljStreljački klub RJEČINADario Mance,Vladimir Dorić,Milivoj MarićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb09.07.2011.
STRELJAŠTVO100 m VPStreljački klub RJEČINAMiljenko Rosković,Matio kuprešak,Slavko LinardićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka24.09.2011.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška, 20 hitacaStreljački klub LOKOMOTIVAGloria Butorac, Anamaria Filipović, Nives KosanovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKarlovac05.03.2011.
TAEKWONDOformeTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaLaura Pašić, Valentina Nakić, Teo Čandek i Marko JeličZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSkradin23.10.2011.
TAEKWONDOformeTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaLea Barković, Darija Damjanović, Božena Vlajinić, Renee Škulić, Astrid PribenikZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSkradin23.10.2011.
TRIATLONTriatlon klub RIVALZaharija, Čargonja, Petrović, GruberZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj29.05.2011.
TRIATLONduatlonTriatlon klub RIVALZaharija, Čargonja, Petrović, ŠešeljaZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoMedulin17.04.2011.
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEEnea Skračić, Eni Ciklić, Tea Vrcelj, Ana Hibšer, Maja Kalauz, Elena Valković, Mia Stražičić, Andrea Križanac, Ana rerečić, Anita Katović, Nina Hibšer i Iva Lendić.Z2DK Državni kupJUN JuniorskoSplit04.03.2011.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKABožić, Španjol, Krapić, Vucelić, Milde, Marić, Grubešić, Augustin, M. Saftić, Petrić, L. Saftić, Paparić, Jereb, Skolaris, Radulović.M2DK Državni kupNMK Najmlađe kadetskoRijeka08.05.2011.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKACar, Glavan, Paškvalin , Pavlović, De. Varga , Franković, Tiškivski, Jelača, Da. Varga , Barać , Beltrame, Garcia , Brala, Krizman, Krapić, Jurišić.M2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko22.05.2011.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAD. Car, Glavan, Paškavlin, Krapić, De. Varga, Franković, Tiškivski, Jelača, Da. Varga, Barać, Beltrame, Garcia, Križanec, Krizman, Jurišić, B. Car, Brala, PavlovićM3OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJESkračić, Majlat, N. Hibšer, Premuš, Kalauz, Veža, Zekan, Anđelić, Vrcelj, Reić-Kranjac, A. Hibšer, Katović, Miljković, Knežević.Z2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
VESLANJEčetverac na parićeVeslački klub JADRANIva Jurjević, Lora Cindrić,Sara Juetić, Marta HusainZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb23.09.2011.
VESLANJEčetverac s kormilaromVeslački klub JADRANDomagoj Jurjević, Danijel Plišić, Antonio Rundić, Damir Šporčić - kormilarM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.09.2011.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub GLAGOLJAŠPaola Girotto, Tia KraljićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.09.2011.
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub GLAGOLJAŠMia i Iva DomišljenovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb18.09.2011.
VESLANJElaki senioriVeslački klub GLAGOLJAŠDamian Bilicki, Luka BrusićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.09.2011.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub JADRANMarin Bogdan i Josip StojčevićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2011.
VESLANJEdvojac na pariće - laki senioriVeslački klub JADRANJosip Brusić i Nickol UdovičićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2011.
VESLANJEdvojac s kormilaromVeslački klub JADRANDomagoj Dumančić, Vinko Polić, kormilar Sven TuratoM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2011.
VESLANJEosmerac s kormilaromVeslački klub JADRANMarin Bogdan, Josip Stojčević, Domagoj Dumančić, Vinko Polić, Marko Pogarčić, Mateo Udovičić, Josip Brusić, Nickol Udovičić i kormilar Sven TuratoM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2011.
Zrakoplovstvoskokovi na ciljAeroklub CUMULUS OpatijaIgor Kecerin, Goran Ratkajec, Robert Zorić, Veselin Alić, Željko ŽrvnarM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVrsar03.09.2011.