Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
Boćanjeparovi-brzinsko izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.09.2010.
Boćanještafetno izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.09.2010.
BoćanjeparoviLeoBrnićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.09.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaMarija MartinaBuškulićBoćarski klub MARINIĆI8SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoFrancuska12.11.2010.
JEDRENJEklasa Optimist, ekipnoAnjaHamerlitzJedriličarski klub OPATIJA1EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoItalija29.08.2010.
JEDRENJEklasa Optimist, ekipnoMateoPavinčićJedriličarski klub OPATIJA1EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoItalija29.08.2010.
Karatekate ekipnoMihaelaKobaleŠportski karate klub LOŠINj7EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoIzmir06.02.2010.
Karatekate ekipnoMihaelaPetrovićŠportski karate klub LOŠINj7EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoIzmir06.02.2010.
Karatekate ekipnoTerezaSorićŠportski karate klub LOŠINj7EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoIzmir06.02.2010.
KarateekipnoAzraSalešKarate klub TAD RIJEKA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBeograd31.10.2010.
KarateekipnoIvonaTubićKarate klub VOLOSKO3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBeograd31.10.2010.
KOŠARKADinoŠamanićKošarkaški klub JADRAN1EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoBar05.08.2010.
KOŠARKAAdrijanaCvitkovićŽenski košarkaški klub RIJEČANKA2EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoGrčka12.08.2010.
KOŠARKAMarinoKučanKošarkaški klub KVARNER 20105EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoLitva22.07.2010.
KuglanjeMajaNanićKuglački klub MLAKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.05.2010.
KuglanjeNikaCvitkovićKuglački klub MLAKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.05.2010.
KuglanjeSnježanaKramarKuglački klub RIJEKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.05.2010.
KuglanjekombincijaMajaNanićKuglački klub MLAKA6SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRijeka25.05.2010.
PLIVANJE4x100 slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE9EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBudimpešta15.08.2010.
PLIVANJE4x200 slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE11EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBudimpešta15.08.2010.
PLIVANJE4x50 mješovitoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE6EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoEindhoven28.11.2010.
RonilaštvoPOMarkoPerožićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA5SK Svjetski kupSEN SeniorskoFužine
RonilaštvoPOMarinoCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA5SK Svjetski kupSEN SeniorskoFužine
RUKOMETLukaKovačevićRukometni klub ZAMET RIJEKA2MI Mediteranske igreKAD KadetskoCrna Gora20.02.2010.
RUKOMETDinoSlavićRukometni klub ZAMET RIJEKA2MI Mediteranske igreKAD KadetskoCrna Gora20.02.2010.
RUKOMETAnaDebelićŽenski rukometni klub ZAMET3MI Mediteranske igreKAD KadetskoPloče28.11.2010.
RUKOMETNikolinaStrukarŽenski rukometni klub ZAMET3MI Mediteranske igreMLK Mlađe kadetskoPloče28.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomkuglanjeVedranDumenčićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSlovačka20.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomkuglanjeZlatkoVučenovićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSlovačka20.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomkuglanjeVilliamJelušićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSlovačka20.05.2010.
Šport studenatakarate, borbeJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA1SSP Studentsko svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoPodgorica18.07.2010.
Šport studenatakarate, borbeIvanaBebekKarate klub RI-CROATIA1SSP Studentsko svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoPodgorica18.07.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)ekipnoGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLedenice16.09.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)ekipnoMarkoPopovićŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLedenice16.09.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)ekipnoBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLedenice16.09.2010.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovĐaniUhačSportsko društvo ŠKARPINA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj18.09.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenje štapom iz brodiceMihajloSkandovićŠportsko ribolovno društvo LUBEN2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBudva25.09.2010.
Sportski ribolov na morulov iz brodiceTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNjemačka09.05.2010.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoJužnoafrička Republika07.11.2010.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleLjiljanaBiroŠportski ribolovni klub ČIKAVICA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoJužnoafrička Republika21.11.2010.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj18.09.2010.
STRELJAŠTVOAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoAvon, Francuska01.09.2010.
STRELJAŠTVOIR 1800AndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1SK Svjetski kupSEN SeniorskoOtrokovice, Češka02.07.2010.
VATERPOLOSamirBaraćVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA3OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
VATERPOLOIvanKrapićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA3OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
VATERPOLOAnamarijaReić-KranjacŽenski vaterpolo klub PRIMORJE8EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2010.
VATERPOLOEmiMiljkovićŽenski vaterpolo klub PRIMORJE8EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2010.
VATERPOLOMajdaZekanŽenski vaterpolo klub PRIMORJE8EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2010.
VATERPOLOMajaKalauzŽenski vaterpolo klub PRIMORJE8EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2010.
VATERPOLOSamirBaraćVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA2SK Svjetski kupSEN SeniorskoRumunjska01.08.2010.
VATERPOLOAndreaPremušŽenski vaterpolo klub PRIMORJE8EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2010.
VATERPOLOKatarinaMajlatŽenski vaterpolo klub PRIMORJE8EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2010.
VATERPOLOElenaValkovićŽenski vaterpolo klub PRIMORJE13EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoUkrajna
VATERPOLOAnitaKatovićŽenski vaterpolo klub PRIMORJE13EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoUkrajna
VATERPOLOAnaVrceljŽenski vaterpolo klub PRIMORJE13EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoUkrajna
VATERPOLOInesOstovićŽenski vaterpolo klub PRIMORJE13EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoUkrajna
VATERPOLOSamirBaraćVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb11.09.2010.