Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA200 mGoranPekićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2010.
ATLETIKAtroskokToniManceAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2010.
ATLETIKA200 mSandraParlovAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2010.
ATLETIKAskok u daljMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2010.
ATLETIKAtroskokMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka11.07.2010.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER6EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBarcelona31.07.2010.
ATLETIKAvisFilipPravdicaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKAdaljFilipPravdicaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKA60 mDraganaMarušićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKA60 m preponeAnamarijaGerčerAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKA60 m preponeMarijelaPaićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKA60 mFilipGržićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKAdaljFilipGržićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKA60 mPetraGojakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKAvisMiaPilavAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKAkuglaDamjanKosićAtletski klub KRK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKAkuglaSaraPađenAtletski klub JADRAN Crikvenica3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb06.02.2010.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb14.02.2010.
ATLETIKAdaljFilipPravdicaAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb14.02.2010.
ATLETIKA60 mDraganaMarušićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb14.02.2010.
ATLETIKAdiskIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin09.05.2010.
ATLETIKA3000 mAndrejDiklićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin09.05.2010.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBeograd20.06.2010.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka11.07.2010.
ATLETIKAkuglaMarioBlaškovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZAGREB20.02.2010.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZAGREB20.02.2010.
ATLETIKAtroskokAlenBogosavljevićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZAGREB20.02.2010.
ATLETIKA100 mGoranPekićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRIJEKA10.07.2010.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRIJEKA10.07.2010.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVARAŽDIN08.05.2010.
ATLETIKAdaljFilipPravdicaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKA100 m preponeMarijelaPaićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKAvisPaoloLazarićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKA300 m preponeMarijelaPaićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKA150 mPetraGojakAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKA50 mPetraGojakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKAdaljKlaraBarnjakAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKAkuglaMarioBlaškovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit26.06.2010.
ATLETIKAvortexFilipGržićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec20.06.2010.
ATLETIKAdaljFilipGržićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec20.06.2010.
ATLETIKAkuglaFilipGržićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec20.06.2010.
ATLETIKA50 mFilipGržićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec20.06.2010.
ATLETIKAtroskokMirjanaGagićAtletski klub KVARNER3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBeograd20.06.2010.
ATLETIKAdaljMirjanaGagićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.02.2010.
ATLETIKAtroskokMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2010.
ATLETIKA100 mSandraParlovAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.07.2010.
ATLETIKA100 mSandraParlovAtletski klub KVARNER1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBeograd20.06.2010.
ATLETIKA200 mSandraParlovAtletski klub KVARNER3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBeograd20.06.2010.
ATLETIKA100 mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.06.2010.
ATLETIKA200 mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit27.06.2010.
Automobilizamrally -vozačiMarinkoStanićAuto moto društvo MATULJI RACING3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamrally -suvozačiElvinoSvetićAuto moto društvo MATULJI RACING3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamrally -grupa N vozačiMarinkoStanićAuto moto društvo MATULJI RACING3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamrally -grupa N suvozačiElvinoSvetićAuto moto društvo MATULJI RACING3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamrally -grupa S vozačiAlenPeručAuto moto društvo ZRINSKI1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamrally -grupa S vozačiRobertGrbacAuto moto društvo ZRINSKI3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamrally -grupa S suvozačiMarinoMatijašićAuto sport klub KASTAVAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamrally -grupa S suvozačiGoranPeručAuto moto društvo MATULJI RACING3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross - divizija 1RobertGrbacAuto sport klub KASTAVAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross - divizija 1ZoranSrokAuto klub SVIGO2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross - divizija 1BZoranSrokAuto klub SVIGO1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross - divizija 1BMarinoČargonjaAuto moto društvo MATULJI RACING3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamautocross - divizija 3VigorGrbacAuto sport klub KASTAVAC1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamautocrossDanijelBezjakAuto klub SVIGO3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Automobilizamocijenski rally - vozačiVladoBožićevićAutoklub RI Autosport2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamocijenski rally - suvozačiIngridKasapAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamocijenski rally - vozačiLuisaBožičevićAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamocijenski rally - suvozačiGoranCrnkovićAutoklub RI Autosport2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamocijenski rally - vozačiceLuisaBožičevićAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrska utrke kategorija ISinišaKraincAuto moto društvo ZRINSKI1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrska utrke kategorija IIBranimirRadićAuto moto društvo ZRINSKI2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrska utrke kategorija IIDenisMočibobAuto moto društvo ZRINSKI3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrska utrke grupa NDinoButoracAuto moto društvo MATULJI RACING1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrska utrke grupa A/S-1600/S-2000/Kit Car/SPSebastianČeparAuto moto društvo ZRINSKI1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrska utrke grupa A/S-1600/S-2000/Kit Car/SPĐaniVarljenAuto moto društvo MATULJI RACING3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrska utrke grupa H/E1/GT/ST/WRCSinišaKraincAuto moto društvo ZRINSKI1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamocijenski rally - vozačiceHelenaBožičevićAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamocijenski rally - suvozačiceIngridKasapAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamocijenski rally - suvozačiceIvaBukvićAutoklub RI Autosport2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa IIDarioRužićAuto sport klub KASTAVAC3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamgrupa IIIDejanKopajtićAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamvozačiceAlenkaJurašićAutoklub RI Autosport1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamkronometar voženjeDejanKopajtićAutoklub RI Autosport1DK Državni kupSEN Seniorsko
BADMINTONDasenJardasBadmintonski klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec08.05.2010.
BIATLON10 kmJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA3ZOI Zimske olimpijske igreSEN SeniorskoVancouver12.02.2010.
BIATLONsprint 10 kmJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA11SK Svjetski kupSEN SeniorskoHolmenkolen18.03.2010.
BIATLONdohvatna utrkaJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA11SK Svjetski kupSEN SeniorskoHolmenkolen18.03.2010.
BIATLON15 km masovni startJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA9ZOI Zimske olimpijske igreSEN SeniorskoVancouver12.02.2010.
BICIKLIZAM2000 m - elite womenWandaSvrakićBiciklistički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb
BICIKLIZAMšprint- eliteGordanŠicBiciklistički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb
BICIKLIZAMcestovno - eliteFranjoPrepadnikBiciklistički klub RIJEKA2DK Državno prvenstvoSEN Seniorsko
BICIKLIZAMciklokros - eliteBojanRafajBiciklistički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula
BICIKLIZAMkronometar- elite womenWandaSvrakićBiciklistički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPtuj
BICIKLIZAMkronometar - eliteBojanRafajBiciklistički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPtuj
BICIKLIZAMcestovno - elite womenWandaSvrakićBiciklistički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPtuj
Boćanjeprecizno izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.08.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.08.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLukaKukuljanBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.08.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanjeIvanMičetićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.08.2010.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.10.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanjeNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.10.2010.
Boćanjeprecizno izbijanjeNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.10.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.10.2010.
Boćanjepojedinačno klasičnoAnitaSelakBoćarski klub DRENOVA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.10.2010.
Boćanjepojedinačno-klasičnoNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoFrancuska12.11.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanjeNivesMartinašŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoFrancuska12.11.2010.
Boćanjepojedinačno-klasičnoDinkoBeakovićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik12.12.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanjeAnitaSalekBoćarski klub DRENOVA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.10.2010.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugDarioĐenešBoćarski klub GORNJI KRAJ - Ladvić2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.08.2010.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugKristijanProdanBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo29.07.2010.
Boćanjeprecizno izbijanjeLucijanSrdočBoćarski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo29.07.2010.
Boćanjepojedinačno klasičnoDeanKlarićBoćarski klub SLOGA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik12.12.2010.
Boćanjeprecizno izbijanjeGordanaFumićŽenski boćarski klub ŠKRLJEVO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.10.2010.
BOKS81 kg - poluteškaMateKomadinaBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOmišalj25.02.2010.
BOKS69 kg - velterAndrejGudacBoksački klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOmišalj25.02.2010.
BOKS51 kg - muhaLukaKlarićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOmišalj25.02.2010.
BOKS- 63 kgTiborIlešBoksački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSesvete11.04.2010.
BOKSpero laka kategorija 57 kgMatteoKomadinaBoksački klub DELNICE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOmišalj25.02.2010.
BOKSpero laka kategorijaRudolph LeonardKraljBoksački klub KING2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOmišalj25.02.2010.
BOKSpoluteška kategorijaMarinKrmpotićBoksački klub KING3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOmišalj25.02.2010.
BOKSdo 60 kgTinoKaramarkoBoksački klub Šampion3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOmišalj25.02.2010.
BOKS- 41, 5 kgDominikČičićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete11.04.2010.
BOKS- 50 kgRikardoRrasiBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSesvete11.04.2010.
BOKSlaka kategorija, 60 kgTomislavBabićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSesvete11.04.2010.
BOKSpoluteška kategorijaFilipZorićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSesvete11.04.2010.
BOKSpoluteška kategorija 80 kgMarinŽupanićBoksački klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSesvete11.04.2010.
BOKS- 38,5 kgDavidAtalijaBoksački klub KING3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete11.04.2010.
BOKS- 68 kgKarloPolićBoksački klub KING3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete11.04.2010.
BOKSIgorVosnikBoksački klub KING2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete11.04.2010.
BOKS- 80 kgDavid SemionDaboBoksački klub KING2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSesvete11.04.2010.
BOKS- 68 kgToniČuklinBoksački klub Šampion2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete11.04.2010.
BOKS- 45 kgEdvinHodžićBoksački klub Šampion3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete11.04.2010.
BOKS59 kgVedranŠnajderBoksački klub DELNICE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSesvete11.04.2010.
DIZANJE UTEGA- 56 kgBoranBerakKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit01.05.2010.
DIZANJE UTEGA- 94 kgSrđanRadojčićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit01.05.2010.
DIZANJE UTEGA- 50 kgBoranBerakKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka20.03.2010.
DIZANJE UTEGAdo 68 kgIvoKalčićKlub dizanja utega KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek14.11.2010.
GIMNASTIKAvišebojJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb22.05.2010.
GIMNASTIKAvišebojIraPopovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.05.2010.
GIMNASTIKAvišebojAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.05.2010.
GIMNASTIKAdvovisinske ručeJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAgredaJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAtloJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAtloAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAdvovisinke ručeAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAtloIraPopovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKApreskokIraPopovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAvišeboj FIG programInesSalopekGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAruče FIG programInesSalopekGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKApreskok FIG programInesSalopekGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAgreda FIG programInesSalopekGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKApreskok FIG programEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAparter FIG programEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKAdvovisniske ruče FIG programEmaKajićGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKApojedinačno po spravamaMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKarlovac04.12.2010.
GIMNASTIKApreskokMarinoDotlićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac04.12.2010.
JEDRENJEslalom funboardEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoNizozemska18.06.2010.
JEDRENJEklasa optimistEvaŽužićJedriličarski klub PLAV KRK2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoCrikvenica13.09.2010.
JEDRENJElaser radialMarinaDujmovićJedriličarski klub GALEB1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka31.10.2010.
JEDRENJEklasa optimistAnjaHamerlitzJedriličarski klub OPATIJA4EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoPoljska02.07.2010.
JEDRENJEklasa laser radialJurajDivjakinjaJedriličarski klub OPATIJA11SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoLargs17.07.2010.
JEDRENJEoptimistAnjaHamerlitzJedriličarski klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit11.04.2010.
JEDRENJElaser radialJurajDivjakinjaJedriličarski klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj17.10.2010.
JEDRENJElaser radialMarioŠeševićJedriličarski klub VIHOR2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj17.10.2010.
JEDRENJElaser radialNenadBugarinJedriličarsko društvo VAL3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj17.10.2010.
JEDRENJElaser radialNikolinaPrtenjačaJedriličarski klub TRAMONTANA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRovinj17.10.2010.
JEDRENJEklasa laser radialJurajDivjakinjaJedriličarski klub OPATIJA7EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoLargs17.07.2010.
JEDRENJEklasa laser 4,7NikolinaPrtenjačaJedriličarski klub TRAMONTANA12EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoHurtin24.07.2010.
JEDRENJEklasa IOMRobertMatuljaJedriličarski klub OPATIJA15EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPierelatte25.09.2010.
JEDRENJElaserBogoslavBugarinJedriličarsko društvo VAL14EK Evropski kupJUN Juniorsko01.01.2010.
JEDRENJElaser radialNenadBugarinJedriličarsko društvo VAL7EK Evropski kupJUN Juniorsko01.01.2010.
JEDRENJElaser radialDavidHrabrićJedriličarski klub VIHOR8EK Evropski kupJUN Juniorsko01.01.2010.
JEDRENJEklasa laser radialMarioŠeševićJedriličarski klub VIHOR13EK Evropski kupJUN Juniorsko01.01.2010.
JEDRENJElaser radialJurajDivjakinjaJedriličarski klub OPATIJA16EK Evropski kupJUN Juniorsko01.01.2010.
JEDRENJElaser 4,7SvenKatnićJedriličarsko društvo VAL9EK Evropski kupJUN Juniorsko01.01.2010.
JEDRENJEklasa laserDanielMihelićJedriličarski klub GALEB2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka31.10.2010.
JEDRENJEklasa laser radialMarinaDujmovićJedriličarski klub GALEB2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka31.10.2010.
JEDRENJEjedrenje na dasciEnricoMarottiDruštvo sportova na moru VOLOSKO12SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBrazil21.11.2010.
JEDRENJElaserFilipMatikaJedriličarski klub GALEB2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka31.10.2010.
JEDRENJElaser radialNikolinaPrtenjačaJedriličarski klub TRAMONTANA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka31.10.2010.
JUDO- 73 kgDuškoRatkovićJudo klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar14.03.2010.
JUDO- 100 kgDeniKesićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar14.03.2010.
JUDO- 78 kgDorisMohorovićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar14.03.2010.
JUDO- 38 kgMatejUremovićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVinkovci18.04.2010.
JUDOSlavišaBradićJudo klub RIJEKA2EP Evropsko prvenstvoVET VeteranskoPoreč10.10.2010.
JUDO- 48 kgPetraGrbaJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb29.05.2010.
JUDO- 57 kgIvonaJovičićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb29.05.2010.
JUDO- 73 kgDuškoRatkovićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb29.05.2010.
JUDO- 78 kgDorisMohorovićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena06.02.2010.
JUDO- 46 kgLinoBrkićJudo klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVinkovci18.04.2010.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.03.2010.
Karate- 61 kgIvanaBebekKarate klub RI-CROATIA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.03.2010.
Karate- 68 kgPetraVolfKarate klub RI-CROATIA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.03.2010.
Karate- 68 kgAzraSalešKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.03.2010.
Karate- 68 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.03.2010.
Karate- 68 kgEmaAničićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.03.2010.
Karate- 75 kgNevenMartićKarate klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.03.2010.
KaratekateMihaelaKobaleŠportski karate klub LOŠINj10EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoIzmir06.02.2010.
KaratekateCarlaČupićKarate klub DELTA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit24.04.2010.
KaratekateCarlaGašparKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit24.04.2010.
KaratekateLauraFučikKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit24.04.2010.
KarateJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoAtena08.05.2010.
Karate- 68 kgReneBarakKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.11.2010.
Karate- 68 kgFilipGrgurićKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.11.2010.
Karate- 86 kgRenatoStriškovićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.11.2010.
Karate+ 78 kgViktorČubrićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.11.2010.
Karate- 60 kgKarlaPinezićKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.11.2010.
Karate- 52 kgRicardoSgarddeliKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka14.11.2010.
Karate+ 54 kgAnaŠkuncaKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka14.11.2010.
Karate- 55 kgSaraSidiquiKarate klub Krk Croatia1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 45 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 42 kgFranVukonićKarate klub UČKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 42 kgAlenHovanKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 41 kgFranVukonićKarate klub UČKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 38 kgKenanEthemiKarate klub VIKTORIJA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 45 kgMarinaBaracKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate+ 40 kgMarinaBaracKarate klub VIKTORIJA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 50 kgLjiljanaPendićKarate klub VIKTORIJA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 50 kgNikaDešaKarate klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 57 kgTinDamjanovićKarate klub VIKTORIJA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 57 kgRokoSalamonKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate+ 55 kgLucijaŠegovićKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 45 kgRicardoSgarddeliKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 45 kgIvanČulinaKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate+ 57 kgDomagojGrgurićKarate klub DELNICE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 32 kgEmaŽivčićKarate klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 36 kgEmaZrinšćakKarate klub Metal3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 32 kgMarioVučkovićKarate klub KVARNER3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate+ 42 kgMateoNikolićKarate klub VIKTORIJA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPloče28.03.2010.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoPeking01.09.2010.
KaratekateMihaelaPetrovićŠportski karate klub LOŠINj2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo17.10.2010.
KaratekateMihaelaPetrovićŠportski karate klub LOŠINj2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoĐakovo17.10.2010.
KaratekateDamirJurićKarate klub DELTA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoĐakovo17.10.2010.
Karate- 61 kgIvanaBebekKarate klub RI-CROATIA5EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoAtena08.05.2010.
Karate- 68 kgAzraSalešKarate klub TAD RIJEKA7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBeograd31.10.2010.
Karateborbe - 55 kgJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBeograd31.10.2010.
Karate+ 60 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.11.2010.
Karate- 68 kgZoranKonevskiKarate klub OPATIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.11.2010.
Karate- 54 kgSaraSiddiquiKarate klub Krk Croatia1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka14.11.2010.
Karate- 52 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka14.11.2010.
Karate- 76 kgZvonimirŽivkovićKarate klub VOLOSKO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvanić Grad21.11.2010.
Karate + 76 kgFilipDmitrašinovićKarate klub Zamet1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvanić Grad21.11.2010.
Karate- 48 kgTiffanyTaukovićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvanić Grad21.11.2010.
Karate- 59 kgPetraŽicKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvanić Grad21.11.2010.
Karate- 59 kgMarijaŠkuncaKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvanić Grad21.11.2010.
Karate+ 59 kgDankaZorićKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvanić Grad21.11.2010.
Karate- 76 kgLukaPrelecKarate klub Metal3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoIvanić Grad21.11.2010.
Karate- 54 kgNikaDešaKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka14.11.2010.
Kick-boxinglight contact + 65 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoRimini04.06.2010.
Kick-boxingsemi contact -63 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact- 69 kgKristijanBenacKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 74 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 79 kgNehaj MileBiondićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 79 kgElvisJapićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 84 kgKrunoslavKorlatKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 89 kgDorjanŠankoKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 89 kgIvoMarasKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 94 kgMarinŠušnjarKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact + 94 kgDavorFibingerKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgFrančeskaŽicKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 50 kgReneeŠkulićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 60 kgDarijaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgBoženaVlajinićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgJelenaGudeljKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 52 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 57 kgMatijaDrnjevićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 63 kgDarkoJurasićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact + 69 kgLukaVelnićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact + 69 kgDominikŠkibolaKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 50 kgMartaFaležićKickboxing športska udruga Malinska2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 50 kgMajaGmazKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgBarbaraSušanjKick boxing klub Sveti Matej3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgDoraGolacKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 65 kgIlijanaDadićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact + 65 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxing- 25 kgLeonBenedettiKickboxing klub DRAGA3DK Državni kupNMK Najmlađe kadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxing- 25 kgDianaHalepovićKickboxing klub DRAGA2DK Državni kupNMK Najmlađe kadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxinglight contact - 94 kgDavorFibingerKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact -94 kgBerislavKovačićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact -50 kgReneŠkulićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact -55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact -60 kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact -70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact + 70 kgBoženaVlajinićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgMarkoJelićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact + 47 kgDinoHalepovićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact + 47 kgKristianBenedettiKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact - 32 kgMateaMilišaKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact - 32 kgLorenaJurišićKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact - 47 kgNataliBrozovićKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact - 28 kgMateaMilišaKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact + 47 kgValentinaNakićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact - 84 kgJosipKranjčecKickboxing športska udruga Malinska1DK Državni kupSEN SeniorskoSlunj08.05.2010.
Kick-boxingsemi contact - 89 kgZvonimirGriblKickboxing športska udruga Malinska1DK Državni kupSEN SeniorskoSlunj08.05.2010.
Kick-boxingsemi contact +94 kgAlenCindrićKickboxing klub KVARNER2DK Državni kupSEN SeniorskoSlunj08.05.2010.
Kick-boxingsemi contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1DK Državni kupSEN SeniorskoSlunj08.05.2010.
Kick-boxingsemi contact - 74 kgIvanRadonićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb15.05.2010.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgFrančeskaŽicKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb15.05.2010.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb15.05.2010.
Kick-boxingfull contact - 71 kgAntonKristajKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2010.
Kick-boxingfull contact - 60 kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 52 kgDinoBožičevićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac11.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 52 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac11.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 57 kgDomagojKurteš - SalakovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac11.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 57 kgMatijaDrnjevićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac11.04.2010.
Kick-boxinglight contact + 69 kgDominikŠkibolaKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac11.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 63 kgDarkoJurasićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac11.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 50 kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac11.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac11.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 63 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 69 kgKristijanBenacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 74 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 84 kgNikolaKržićKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 89 kgLukaVukušićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxing- 28 kgElaZnaorKickboxing športska udruga Malinska2DK Državni kupNMK Najmlađe kadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxing+ 32 kgSaraVukušićKickboxing klub DRAGA1DK Državni kupNMK Najmlađe kadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxing+ 32 kgAnaKranjecKickboxing športska udruga Malinska2DK Državni kupNMK Najmlađe kadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 69 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 69 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgMašaKirac VrankoDruštvo borilačkih vještina samoobrane CRIKVENICA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingK1 - 75 kgDavidVitezićKick boxing klub Sveti Matej3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoProložac11.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 47 kgDinoBenedettiKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoProložac11.04.2010.
Kick-boxingsemi contact + 65 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1SK Svjetski kupSEN SeniorskoRimini04.06.2010.
Kick-boxinglight contact - 74 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBeograd20.09.2010.
Kick-boxinglight contact - 69 kgLukaRakunKick-boxing klub SUŠAK2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBeograd20.09.2010.
Kick-boxinglight contact - 50 kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK3SP Svjetsko prvenstvoKAD KadetskoBeograd20.09.2010.
Kick-boxinglight contact - 63 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBeograd20.09.2010.
Kick-boxinglight contact - 69 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBeograd20.09.2010.
Kick-boxingsemi contact - 60 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska21.03.2010.
Kick-boxingsemi contact + 47kgIvaVukušićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
Kick-boxinglight contact - 70 kgIvaJurasićKickboxing športska udruga Malinska2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2010.
Kick-boxingsemi contact + 47 kgKristianBenedettiKickboxing klub DRAGA3SK Svjetski kupKAD KadetskoRimini04.06.2010.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgNikolinaZemanKickboxing klub DRAGA3SK Svjetski kupKAD KadetskoRimini04.06.2010.
Kick-boxinglight contact - 50 kgReneŠkulićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoRimini04.06.2010.
Kick-boxinglight contact - 69 kgKristijanBenacKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoRimini04.06.2010.
Kick-boxinglight contact - 55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoRimini04.06.2010.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBaku, Azerbejdžan25.09.2010.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgAnaZnaorKick-boxing klub SUŠAK2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoLoutraku, Grčka28.11.2010.
Kick-boxinglow kick - 51 kgMatejŠamanićKickboxing športska udruga Malinska2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglow kick - 81 kgNikolaBožićKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglow kick - 60 kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 57 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 57 kgDomagojKurteš-SalakovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 63 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 69 kgLukaRakunKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 69 kgAlvinAlišićKickboxing klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 69 kgMarioŠankoKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 74 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 74 kgIvanRadonićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 79 kgPetarGudeljKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact -84 kgIvanOreškovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 50 kgReneŠkulićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 55 kgFrančeskaŽicKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
Kick-boxinglight contact - 60 kgDarijaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik01.05.2010.
KuglanjeNikaCvitkovićKuglački klub MLAKA3SK Svjetski kupJUN JuniorskoRijeka24.05.2010.
Kuglanjepojedinačno klasičnoMajaNanićKuglački klub MLAKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRijeka29.05.2010.
KuglanjeNikaCvitkovićKuglački klub MLAKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.02.2010.
KuglanjeMorenaRendulićKuglački klub RIJEKA KWSO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka02.02.2010.
KuglanjeSnježanaKramarKuglački klub RIJEKA KWSO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka20.02.2010.
Kuglanjetandem mixNikaCvitkovićKuglački klub MLAKA7SK Svjetski kupJUN JuniorskoRijeka24.05.2010.
Orijentacijski športduge staze M-14JosipVujanićOrijentacijski klub LOKVE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Orijentacijski športduge staze M-14FilipVujanićOrijentacijski klub LOKVE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Orijentacijski športsprintJosipVujanićOrijentacijski klub LOKVE2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Orijentacijski športsprintRozmariTusićOrijentacijski klub LOKVE3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Orijentacijski športM-14JosipVujanićOrijentacijski klub LOKVE2DK Državni kupMLK Mlađe kadetsko
Orijentacijski športM-14FilipVujanićOrijentacijski klub LOKVE3DK Državni kupMLK Mlađe kadetsko
Orijentacijski športsprintStepanNikolinaOrijentacijski klub TORPEDO1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
PlaninarstvoboulderPetraKandijašŠportski penjački klub RIROCKCLIMBING2DK Državni kupSEN SeniorskoPula09.05.2010.
Planinarstvosportsko penjanje- brzinskoIvaVrdoljakŠportski penjački klub RIROCKCLIMBING1DK Državni kupKAD KadetskoZagreb31.10.2010.
PlaninarstvobrzinskoIvaVrdoljakŠportski penjački klub RIROCKCLIMBING2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit23.05.2010.
PlaninarstvotežinskoIvaVrdoljakŠportski penjački klub RIROCKCLIMBING3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit23.05.2010.
PlaninarstvoboulderPetraKandijašŠportski penjački klub RIROCKCLIMBING1DK Državni kupSEN SeniorskoPazin14.08.2010.
PlaninarstvoboulderIvaVrdoljakŠportski penjački klub RIROCKCLIMBING1DK Državni kupKAD KadetskoPazin15.08.2010.
Planinarstvosportsko penjanje - težinskoIvaVrdoljakŠportski penjački klub RIROCKCLIMBING1DK Državni kupKAD KadetskoZagreb30.10.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.03.2010.
PLIVANJE200 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.03.2010.
PLIVANJE200 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.03.2010.
PLIVANJE50 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.03.2010.
PLIVANJE50 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2010.
PLIVANJE400 m mješovitoFilipŽicPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE400 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE200 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE100 m delfinDominikStragaPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoFilipŽicPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE400 m slobodnoFilipŽicPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE200 m leđenoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.07.2010.
PLIVANJE100 m slobodnoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.07.2010.
PLIVANJE400 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.07.2010.
PLIVANJE50 m slobodnoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE50 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE100 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE50 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE800 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE100 m prsnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE200 m mješovitoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE100 m prsnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE200 m prsnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE100 m prsnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE200 m prsnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE50 m slobodnoAlanSmajliPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE400 m mješovitoŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.03.2010.
PLIVANJE200 m leđnoAntonijaČubelićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE100 m slobodnoOskarAmančićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE200 m delfinDinoŠikićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE100 m mješovitoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE400 m mješovitoNikaPerčićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE100 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE200 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE50 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE50 m slobodnoAlanSmajliPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE100 m slobodnoAlanSmajliPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE100 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.03.2010.
PLIVANJE200 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE200 m prsnoHanaMarasPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE100 m leđnoAntonijaČubelićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE200 m mješovitoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE100 m leptirŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE50 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE200 m mješovitoFilipŽicPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE400 m mješovitoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m prsnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE1500 m slobodnoLukaRadulićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE800 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m leptirLaraOluićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m leptirLaraOluićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE100 m slobodnoLovroDraginićPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit01.08.2010.
PLIVANJE200 m leđnoAntoniaČubelićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit01.08.2010.
PLIVANJE100 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit01.08.2010.
PLIVANJE200 m prsnoEddaŠkorićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit01.08.2010.
PLIVANJE100 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE200 m mješovitoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE100 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE400 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE800 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE400 m mješovitoFilipŽicPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.03.2010.
PLIVANJE100 m mješovitoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2010.
PLIVANJE100 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2010.
PLIVANJE100 m leptirLovroKustićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.03.2010.
PLIVANJE100 m prsnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m mješovitoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE50 m slobodnoAlenSmajliPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE100 m prsnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m mješovitoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m mješovitoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE400 m slobodnoLukaRadulićPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE15EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBudimpešta14.08.2010.
PLIVANJE50 m leptirDominikStragaPlivački klub PRIMORJE20EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBudimpešta14.08.2010.
PLIVANJE100 m leptirDominikStragaPlivački klub PRIMORJE13EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBudimpešta14.08.2010.
PLIVANJE100 m leptirDominikStragaPlivački klub PRIMORJE16EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBudimpešta14.08.2010.
PLIVANJE100 m mješovitoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE8SK Svjetski kupSEN SeniorskoStockholm08.11.2010.
PLIVANJE100 m delfinDominikStragaPlivački klub PRIMORJE9SK Svjetski kupSEN SeniorskoStockholm08.11.2010.
PLIVANJE100 m delfinDominikStragaPlivački klub PRIMORJE12EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoEindhoven28.11.2010.
PLIVANJE100 m mješovitoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE10EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoEindhoven28.11.2010.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE19EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoEindhoven28.11.2010.
PLIVANJE50 m prsnoSašaGerbecPlivački klub PRIMORJE15EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoEindhoven28.11.2010.
PLIVANJE200 m mješovitoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
Ronilaštvo50 ppMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Ronilaštvo50 apneaMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Ronilaštvo200 ppEmaAhelKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Ronilaštvo100 BFEmaAhelKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Ronilaštvo200 PPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Ronilaštvo25 apneaToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Ronilaštvo25 apneaIvanRubinićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
Ronilaštvo3000 m DPPEmaAhelKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Ronilaštvo2000 m DPPToniKlopanKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
RonilaštvoDPPRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DK Državni kupJUN Juniorsko
RonilaštvoDPPMarinoCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DK Državni kupJUN Juniorsko
Ronilaštvo50 m PPMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA20EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKazan, Rusija
Ronilaštvo50 m BFMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA15EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKazan, Rusija
Ronilaštvo50 m apneaMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA20EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKazan, Rusija
RonilaštvoaquatlonMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKazan, Rusija
Ronilaštvosport divingMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA7EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKazan, Rusija
Ronilaštvoaquatlon A-ženeSanjaGigovićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj4EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKazan, Rusija
Ronilaštvosport divingSanjaGigovićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj5EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoKazan, Rusija
RonilaštvoPP 50 mBassiDoraKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
RonilaštvoPP 400 mGigovićSanjaKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
ŠahDarkoDorićŠahovski klub JUNIOR1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.06.2010.
ŠahGoranMufićŠahovski klub JUNIOR2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka12.06.2010.
ŠahPatricijaVujnovićŠahovski klub GORAN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahEnaCvitanŠahovski klub GORAN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahIvan VihorKrsnik ČoharŠahovski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahMarioMuškardinŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahTeoTomulićŠahovski klub JUNIOR2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahLoraKukićŠahovski klub DRAGA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahTicaSvenŠahovski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahSilvijaVulinovićŠahovski klub DRAGA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahNikolaSamardžićŠahovski klub JUNIOR3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahMatijaOstovićŠahovski klub LIBURNIJA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik28.06.2010.
ŠahZrinkaDeurŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelolasica24.07.2010.
ŠahAndreaMijatovićŽenski šahovski klub LUCIJA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelolasica24.07.2010.
ŠahIvanŠarićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOtočac18.01.2010.
ŠahNenadŠulavaŠahovski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOtočac18.01.2010.
ŠahBorkaFrančiškovićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKrapina30.01.2010.
ŠahMirjanaMedićŽenski šahovski klub LUCIJA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKraina30.01.2010.
ŠahPatricijaVujnovićŠahovski klub GORAN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRIJEKA20.03.2010.
ŠahMarioMuškardinŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahLoraKukićŠahovski klub DRAGA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahIvan VihorKrsnik ČoharŠahovski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahSvenTicaŠahovski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahLucijaBatoryŽenski šahovski klub LUCIJA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahIvan VihorKrsnik ČoharŠahovski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahSvenTicaŠahovski klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahLucijaBatoryŽenski šahovski klub LUCIJA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahAgataVujićŠahovski klub RJEČINA Dražice3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahAgataVujićŠahovski klub RJEČINA Dražice1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahDanijelDudaŠahovska škola GORANKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko20.03.2010.
ŠahAndreaStarčevićŠahovska škola GORANKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBJELOLASICA24.07.2010.
ŠahBarbaraRačkiŠahovska škola GORANKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBJELOLASICA24.07.2010.
ŠahDanielDudaŠahovska škola GORANKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZADAR09.10.2010.
ŠahDoroteaŽutegŠahovski klub GORAN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoZADAR09.10.2010.
ŠahNikolaSamardžićŠahovski klub JUNIOR1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRIJEKA20.03.2010.
ŠahDomagojGrgurićŠahovska škola GORANKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRIJEKA20.03.2010.
ŠahVerenaŠamanićŠahovski klub DRAGA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRIJEKA20.03.2010.
Savatesavate-assautVedranGrbčićDruštvo borilačkih vještina samoobrane CRIKVENICA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDonja Stubica24.04.2010.
Savatesavate-combat - 85 kgVedranGrbčićDruštvo borilačkih vještina samoobrane CRIKVENICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin22.05.2010.
Savate- 30 kgPaulaKlasnetićDruštvo borilačkih vještina samoobrane CRIKVENICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.05.2010.
Savate+ 70 kgIvanJokićDruštvo borilačkih vještina samoobrane CRIKVENICA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin22.05.2010.
Savatesavate-combatVedranGrbčićDruštvo borilačkih vještina samoobrane CRIKVENICA1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoFrancuska19.06.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureMajaPađenKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloLucijaBujanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureLucijaBujanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit30.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloMajaPađenKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit30.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloDavinaSimperKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.06.2010.
SKIJANJEveleslalomFilipTudorSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEveleslalomVedranBonefačićSki-klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJE7 km klasičnoAnamarijaBrajdićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJE7 km klasičnoZvjezdanaVeljkovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJE7 km klasičnoValneaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoVivianaPapićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoPetraSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoGašparTomićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoAnamarijaBocaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoFranVukonićSkijaški klub GROBNIČAN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslalomFilipTudorSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme28.01.2010.
SKIJANJEslalomVedranBonefačićSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme28.01.2010.
SKIJANJEslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20012DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme28.01.2010.
SKIJANJEveleslalomTijanMalnarSkijaški klub RUDNIK1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme27.01.2010.
SKIJANJEslalomSilvijaRiglerSkijaški klub RUDNIK3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme02.02.2010.
SKIJANJEveleslalomLeonNikićSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme29.01.2010.
SKIJANJEveleslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme29.01.2010.
SKIJANJEveleslalomTihanaArhSkijaški klub RUDNIK2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme29.01.2010.
SKIJANJEveleslalomKlaraLeskovarSkijaški klub RUDNIK3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme29.01.2010.
SKIJANJEveleslalomLuka - TirielAbramovićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme29.01.2010.
SKIJANJEveleslalomErikSlugaSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme29.01.2010.
SKIJANJE1,5 kmKristijanTomišaSkijaški klub GROBNIČAN2OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoCastello di Fiemme24.01.2010.
SKIJANJEslobodni stilPetraSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslopestyleMiaVranečevićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak23.01.2010.
SKIJANJEslopestyleTanjaStriškovićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak23.01.2010.
SKIJANJEbig airMiaVranečevićSnowboard klub RI-FUN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz10.04.2010.
SKIJANJEbig airLeaJugovacSnowboard klub RI-FUN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz10.04.2010.
SKIJANJEbig airPaolaBlaškovićSnowboard klub RI-FUN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz10.04.2010.
SKIJANJE10 km klasičnoAndrejBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJE10 km klasičnoAlenAbramovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJE10 km klasičnoPavleKruljacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEveleslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEveleslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20013ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEveleslalomKlaraLeskovarSkijaški klub RUDNIK2ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEveleslalomLuka TirielAbramovićSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEveleslalomMajaFućakSki-klub RIJEKA3ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEslalomFilipTudorSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEslalomVedranBonefačićSki-klub RIJEKA3ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEslalomLukaKrsmanovićSkijaški klub RUDNIK1ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK13SK Svjetski kupSEN Seniorsko
SKIJANJEslobodni stil 15 kmAndrejBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodni stil 15 kmPavleKruljacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodni stil 15 kmErnestBolkovacTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodni stil 10 kmAndrijanaStipaničić Stipaničić MrveljTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodni stil 10 kmZvjezdanaVeljkovićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodni stil 10 kmValneaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodni stilVivianaPapićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodni stilReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodni stilMatejBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodni stilTinJurkovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEsprintEdiDadićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEklasičnoEdiDadićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoEdiDadićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj31.01.2010.
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK6SK Svjetski kupSEN SeniorskoLienz
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK10SK Svjetski kupSEN SeniorskoLevi
SKIJANJEveleslalomVedranBonefačićSki-klub RIJEKA14OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoItalija07.03.2010.
SKIJANJEkombinacijaWilliamVukelićSki klub KVARNER 200116OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoItalija07.03.2010.
SKIJANJEbig air, slope styleMarkoDukićSnowboard klub NINE10EK Evropski kupSEN SeniorskoKranjska gora
SKIJANJEski roleriNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1SK Svjetski kupSEN SeniorskoChiusa di Pesio, Italija
SKIJANJEski roleriNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE5SK Svjetski kupSEN SeniorskoCuneo, Italija
SKIJANJEveleslalomVeronikaBlaškovićSkijaški klub DELNICE3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme27.01.2010.
SKIJANJEveleslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20012DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme27.01.2010.
SKIJANJEveleslalomVedranBonefačićSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme27.01.2010.
SKIJANJEklasičnoTomislavCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoTomislavCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoAndrejaJakovacSkijaški klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoDomagojPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoMateoJerbićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoSabinaČotraTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoNinaGecanTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoNinaGecanTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoAnaPlešeSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoIanPetrovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoElenaSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoElenaSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoSanjaJuričićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoAnamarijaPapićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoJosipKarlovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoTinJurkovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoVedranMihelčićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoGašparTomićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoAntoniaZaharijaSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoAnikaKožicaTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoNikaBlažinićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoMarioInjićSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoMislavPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoNikolinaKruljacTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoDoloresŠtimacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoJakovHladikaSkijaški klub GROBNIČAN1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoKristijanTomišaSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoEdiBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoNataliCindrićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEklasičnoIvanZaharijaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEslobodnoTenaTomišaSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEsprintAndrejBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintAndroBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintAlenAbramovićSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintLukaRačkiSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintSvetlanaŽagarSkijaški klub POLET1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintValneaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintGabrielaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintMajaBrajdićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintAnaPlešeSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintVivianaPapićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintNinaGecanTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintMatejBurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintIanPetrovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintStjepanIvančićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintElenaSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintPetraGrgurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintElenaCindrićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintDoloresDadićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintPetraSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintAnamarijaBocaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintDoloresŠtimacSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintKarlaTambićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintTinJurkovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintVedranMihelčićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEsprintMarioInjićSkijaški klub POLET2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoPlatak28.02.2010.
SKIJANJEslopestyleFilipKukočSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak23.01.2010.
SKIJANJEslopestyleDavidSirotićSnowboard klub NINE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak23.01.2010.
SKIJANJEslopestyleSaraFranjulSnowboard klub NINE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak23.01.2010.
SKIJANJEbig airLukaIvicaSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz10.04.2010.
SKIJANJEbig airFilipKukočSnowboard klub NINE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz10.04.2010.
SKIJANJEbig airDavidSirotićSnowboard klub NINE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz10.04.2010.
SKIJANJEbig airDavidSutlovićSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz10.04.2010.
SKIJANJEbig airEvaMarkišSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz10.04.2010.
SKIJANJEveleslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20011ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetskoNassfeld, Austrija19.12.2010.
SKIJANJEslalomWilliamVukelićSki klub KVARNER 20011ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetskoNassfeld, Austrija19.12.2010.
SKIJANJEslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetskoNassfeld, Austrija19.12.2010.
SKIJANJEveleslalomMarkoAbramovićSki-klub RIJEKA3ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetskoNassfeld, Austrija19.12.2010.
SKIJANJEveleslalomLuka-TirielAbramovićSki-klub RIJEKA3ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetskoNassfeld, Austrija19.12.2010.
SKIJANJEveleslalomIdaŠtimacSki-klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetskoNassfeld, Austrija19.12.2010.
SKIJANJEveleslalomFilipTudorSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSljeme27.01.2010.
SKIJANJEveleslalomFilipTudorSki-klub RIJEKA13OS Međunarodno takmičenjeNMK Najmlađe kadetskoItalija07.03.2010.
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK11SK Svjetski kupSEN SeniorskoSljeme03.01.2010.
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK11SK Svjetski kupSEN SeniorskoFlachau03.01.2010.
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK12ZOI Zimske olimpijske igreSEN SeniorskoVancouver03.01.2010.
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak27.03.2010.
Skijanje na vodislalom openFeruccioMužićKlub za skijanje na vodi LOŠINJ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVelika Gorica12.09.2010.
Skijanje na vodislalom openFeruccioMužićKlub za skijanje na vodi LOŠINJ3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoBrescia22.08.2010.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo, zračna puška-ležećiRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb23.04.2010.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo, zračna puška-stojećiRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb23.04.2010.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo, malokalibarska puška 50 m-ležećiRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.07.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 800 mAleksandarStojčićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin12.07.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 400 mEmaranBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE9EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.07.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 mEmaranBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE16EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.07.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 400 mMarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE6EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.07.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 mMarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE10EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.07.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 100 mZoranTalićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika skok u daljZoranTalićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika diskMiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika čunjMiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 800 mAleksandarStojčićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 400 mEdinSejkićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 100 mDenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 mDenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 400 mDenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika kuglaEmranBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika skok u daljEmranBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 mEmranBerishaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 mDeanGrozdanićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 100 mDeanGrozdanićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 200 mMarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 400 mMarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomatletika 100 mMarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula23.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo MK puška ležećiRudolfPetrovićStreljački klub za osobe sa invaliditetom12SK Svjetski kupSEN SeniorskoFrancuska29.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračna puška ležećiRudolfPetrovićStreljački klub za osobe sa invaliditetom19SK Svjetski kupSEN SeniorskoFrancuska29.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo serijska zračna puškaZlatkaHlebecStreljački klub za osobe sa invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračni pištoljZlatkaHlebecStreljački klub za osobe sa invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo serijska zračna puškaMladenJuradaStreljački klub za osobe sa invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračna puška stojećiMladenJuradaStreljački klub za osobe sa invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračni pištoljRajkoSamueli-KačićStreljački klub za osobe sa invaliditetom2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomstreljaštvo zračna puška ležećiMladenJuradaStreljački klub za osobe sa invaliditetom3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.05.2010.
Sport osoba s invaliditetomviseća kuglanaDavorkaSanjugDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom Rijeka1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč06.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje kategorija 4,0ŽarkoIkicaKuglački klub osoba s invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč06.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomšahMarioMuškardinŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPremantura30.06.2010.
Sport osoba s invaliditetomšahMarioMuškardinŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 100 m slobodnoTinVujovićPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m slobodnoRyanHafezPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m prsnoRyanHafezPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 100 m prsnoRyanHafezPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m delfinRyanHafezPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m delfinDankoMiškovićPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m slobodnoTinVujovićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m prsnoAndrejDedićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 100 m prsnoDomagojMarušićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m prsnoDomagojMarušićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 100 m leđnoAntonioŽunićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m leđnoAntonioŽunićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m slobodnoAntonioŽunićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 100 m slobodnoAntonioŽunićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m leđnoDankoMiškovićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 200 m slobodnoAndrejDedićPlivački klub FORCA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m prsnoAntonioŽunićPlivački klub FORCA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 100 m slobodnoRyanHafezPlivački klub FORCA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m slobodnoAniJelanićPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m leđnoAniJelanićPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 100 m prsnoAniJelanićPlivački klub FORCA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m prsnoAniJelanićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 50 m leđnoSanjaPolićPlivački klub FORCA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Sport osoba s invaliditetomplivanje 200 m slobodnoMatijaMarasPlivački klub FORCA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka07.11.2010.
Šport studenatajudo - 57 kgAnaPletešJudo klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaSEN SeniorskoSamobor15.05.2010.
Šport studenatajudo + 78 kgNikolMonetaJudo klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaSEN SeniorskoSamobor15.05.2010.
Šport studenatajudo- 63 kgPaulaVeličkovskiJudo klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaSEN SeniorskoSamobor15.05.2010.
Šport studenatajudo - 90 kgDavidDelakJudo klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaSEN SeniorskoSamobor15.05.2010.
Šport studenataveslanje, dvojac na parićeAnaAnićVeslački klub JADRAN3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoAmsterdam22.08.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)petobojBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoŠoštanj, Slovenija
Sportski ribolov (slatke vode)castingBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoŠoštanj
Sportski ribolov (slatke vode)arenbergGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoŠoštanj
Sportski ribolov (slatke vode)petobojGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)arenbergGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLedenice16.09.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)precizno bacanje utegaMarkoPopovićŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA5SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLedenice16.09.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)D-4, gađanje meteGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA4SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLedenice16.09.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)skičSnežanaŽurgaŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLedenice16.09.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)muha skičMarkoPopovićŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLedenice16.09.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)D-4, gađanje meteBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA8SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLedenice16.09.2010.
Sportski ribolov (slatke vode)petobojMarkoPopovićŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)trobojLukaŠafranecŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojRebekaErentŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojDunjaBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sportski ribolov (slatke vode)trobojSandiZbašnikŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Sportski ribolov (slatke vode)trobojDinoKlepacŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Sportski ribolov (slatke vode)petobojSnežanaŽurgaŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMakarska09.07.2010.
Sportski ribolov na moruMićoRakićŠportsko ribolovno društvo LOVRATA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoHerceg Novi, Crna Gora23.05.2010.
Sportski ribolov na moruDenisStolfaŠportsko ribolovno društvo LOVRATA4EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoHerceg Novi, Crna Gora23.05.2010.
Sportski ribolov na moruTončiBabićŠportsko ribolovno društvo LOVRATA6EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoHerceg Novi, Crna Gora23.05.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleNatašaRoginaŠportsko ribolovno društvo ČIKAVICA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKorčula21.10.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenje iz brodiceArsenRadinovićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMakarska03.10.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleArsenRadinovićSportsko ribolovno društvo KANTRIDA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKorčula21.10.2010.
Sportski ribolov na morulov iz brodiceTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNjemačka09.05.2010.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMali Lošinj18.09.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKorčula21.10.2010.
Sportski ribolov na morulov štapom s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ6SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoJužnoafrička republika07.11.2010.
STOLNI TENISDorinaSrebrnjakStolnoteniski klub SVETI JAKOV1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb01.05.2010.
STOLNI TENISIvanJardasStolnoteniski športski klub SRDOČI3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit01.05.2010.
STOLNI TENISAndrejGraovacStolnoteniski športski klub SRDOČI1ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetskoVaraždin15.05.2010.
STOLNI TENISLukaŠarčevićStolnoteniski športski klub SRDOČI3ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetskoVaraždin15.05.2010.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAdrianoBaćacStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoLjubešćica06.03.2010.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAntonioDamišStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoLjubešćica06.03.2010.
STRELJAŠTVOtrostav malokalibarska puška 50 mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3SK Svjetski kupSEN SeniorskoBeograd03.07.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaAdrianoPavletićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMalinska23.05.2010.
STRELJAŠTVOzračni pištoljArisaŠerifovićStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMalinska23.05.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaAnamarijaŽigićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.04.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaLucijaNovakStreljačka sekcija DVD Opatija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.04.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaMajaArbanasStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.04.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA4EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoNorveška13.03.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaJosipKrižanecStreljačka sekcija DVD Opatija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar08.05.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaGloriaButoracStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar08.05.2010.
STRELJAŠTVOzračni pištoljDarioManceStreljački klub RJEČINA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar08.05.2010.
STRELJAŠTVOpuška mali kalibarSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3SK Svjetski kupSEN SeniorskoSydeny25.03.2010.
STRELJAŠTVO10 m zračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA17SK Svjetski kupSEN SeniorskoSydeny25.03.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA2SK Svjetski kupSEN SeniorskoBeograd29.06.2010.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA16SK Svjetski kupSEN SeniorskoPeking16.04.2010.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA4SK Svjetski kupSEN SeniorskoFort Benning23.05.2010.
STRELJAŠTVOMK puška - trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA11SK Svjetski kupSEN SeniorskoFort Benning23.05.2010.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA18SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMunchen30.07.2010.
STRELJAŠTVOMK puška - trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA14SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMunchen30.07.2010.
STRELJAŠTVOAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA6SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoAvon, Francuska01.09.2010.
STRELJAŠTVO18 mAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrava28.03.2010.
STRELJAŠTVOAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2SK Svjetski kupSEN SeniorskoOtrokovice, Češka02.07.2010.
STRELJAŠTVOIR 1800AndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPožega08.08.2010.
STRELJAŠTVO10 m zračni pištolj 60 hitacaAdrianoPavletićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb10.04.2010.
STRELJAŠTVO25 m VK pištolj serijskiRajkoSamueli-KačićStreljački klub PROTECT2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb18.09.2010.
STRELJAŠTVO25 m pištolj središnjeg paljenjaRajkoSamueli-KačićStreljački klub PROTECT3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.09.2010.
STRELJAŠTVOmali kalibar - trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA4SK Svjetski kupSEN SeniorskoMunchen27.10.2010.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA7SK Svjetski kupSEN SeniorskoMunchen27.10.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška 20 hitaca ležećiGloriaButoracStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStoberč26.06.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška 3x10 trostavGloriaButoracStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStoberč26.06.2010.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mm 20 hitaca ležećiNenadPintarićStreljački klub POLICAJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka26.09.2010.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mm 20 hitaca ležećiMihaelKuprešakStreljački klub RJEČINA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka26.09.2010.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mm 20 hitaca ležećiDenisGrenkoStreljački klub POLICAJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka26.09.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška 60 hitaca ležećiSanjaČustoStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStoberč11.07.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška 3x20 trostavSanjaČustoStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStoberč11.07.2010.
STRELJAŠTVO25 m pištolj, 30+30 hitacaSnježanaMatanovićStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStoberč11.07.2010.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška 60 hitaca ležećiAdrianoPavletićŠportski streljački klub DUB MALINSKA10EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoMeraker, Norveška13.03.2010.
STRELJAŠTVO10 m zračna pištolj 40 hitacaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb10.04.2010.
STRELJAŠTVO50 m MK puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek19.06.2010.
TAEKWONDO- 46 kgReneeŠkulićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBarletta14.03.2010.
TAEKWONDO+ 85 kgMarinŠušnjarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBarletta14.03.2010.
TAEKWONDO- 75 kgAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBarletta14.03.2010.
TAEKWONDO- 69 kgLukaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBarletta14.03.2010.
TAEKWONDO- 51 kgMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBarletta14.03.2010.
TAEKWONDOborbe - 57 kgTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBjelorusija21.08.2010.
TAEKWONDOborbe - 69 kgLukaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBjelorusija21.08.2010.
TAEKWONDOborbe - 75 kgAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBjelorusija21.08.2010.
TAEKWONDOforme 2.danLukaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 8.kupPetarGudeljTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.kupToni PaoloTopićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 2.danIvanStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 3.danAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 3.danMarinŠušnjarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 8.kupMateaŽeželićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.kupReneeSkulićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 8.kupLucijaKečanTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.danDarijaDamjanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 2.danBoženaVlajinićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.danMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 8.kupPetarGudeljTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.kupRobertJaškaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 2.danAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.danTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 8.kupMateaŽeželićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.danDarijaDamjanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 2.danAstridPibernikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 8.kupLucijaKečanTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.kupDinoBožičevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.kupFilipPerušićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.danMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOforme 1.danLeaBarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSLAVONSKI BROD13.11.2010.
TAEKWONDOborbe - 55kgMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe - 60kgDomagojKurteš-SalkanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe - 45kgTeoCendakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe - 55kgMatijaDrnjevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe - 55kgAstridPibernikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe - 50kgLeaBarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe + 40kgTeoCendakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe - 24kgGabrijelDražićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe + 40kgMarkoJelićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe + 40kgValentinaNakićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe - 32kgMateaMilišaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe - 36kgSaraBarićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBUZET06.03.2010.
TAEKWONDOborbe + 40kgSilvijaKrajcarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoBUZET06.03.2010.
TRIATLONduatlon super sprintDinoPelozaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŽrnovica15.05.2010.
TRIATLONduatlon super sprintAntoniaZaharijaTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŽrnovica15.05.2010.
TRIATLONduatlon super sprintMiaŠimičićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŽrnovica15.05.2010.
TRIATLONdugi triatlonIvaTomićTriatlon klub RIVAL14SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoImmenstadt, Njemačka01.08.2010.
VESLANJEskifAnaAnićVeslački klub JADRAN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.09.2010.
VESLANJEskifNickolUdovičićVeslački klub JADRAN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.09.2010.
VESLANJEsamacPaolaGirottoVeslački klub GLAGOLJAŠ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb26.09.2010.
VESLANJEsamacPaolaGirottoVeslački klub GLAGOLJAŠ2DK Državni kupJUN JuniorskoZagreb26.09.2010.