Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA4X100mAtletski klub KVARNERVučković, Parlov, Belančić, DessardoZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRIJEKA10.07.2010.
ATLETIKA4X100mAtletski klub KVARNERRukavina, Kraljević, Pekić, VučkovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRIJEKA10.07.2010.
ATLETIKA4X100mAtletski klub KVARNERPaić, Marušić, Belančić, VučkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSPLIT26.06.2010.
ATLETIKA4X100mAtletski klub KVARNERBanac, Paić, Munić, MarušićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKA4X200mAtletski klub KVARNERPilav, Kovač, Rožmarić, GojakZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKA4X50mAtletski klub KVARNERPolić, Katalinić, Vujević, GržićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČAKOVEC19.06.2010.
ATLETIKA4X200mAtletski klub KVARNERPolić, Katalinić, Vujević, GržićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČAKOVEC19.06.2010.
AutomobilizamrallyAuto moto društvo MATULJI RACINGM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamautocrossAuto klub SVIGOM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamautocrossAuto sport klub KASTAVACM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrska utrkeAuto moto društvo ZRINSKIM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamocijenski rallyAutoklub RI AutosportM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
BADMINTONBadmintonski klub SUŠAKJardas i Ivan Tucaković - ZagrebM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec08.05.2010.
BICIKLIZAMpistovnoBiciklistički klub RIJEKAM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGONLeo Brnić i Luka KukuljanM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.08.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub VARGONLeo Brnić, Luka KukuljanM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.08.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub VARGONBruno Kraljić, Ivan MičetićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka08.08.2010.
BoćanjeparoviŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKANives Martinaš i Gabrijela ŽeželićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.10.2010.
BoćanjeparoviBoćarski klub DRENOVAAnita Selak i Marina DžiroZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.10.2010.
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGOND. Beaković, J. ButerinM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik12.12.2010.
BoćanjeparoviBoćarski klub SVETI JAKOVL. Srdoč - Z. MarasM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo29.07.2010.
BoćanjeŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKAZ3EK Evropski kupSEN SeniorskoBiella09.05.2010.
GIMNASTIKAvišebojGimnastički klub RIJEKAElena Vičević, Ira Popović, Ana Poščić, Jana VrsalovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb22.05.2010.
GIMNASTIKAFIG programGimnastički klub VITAInes Salopek, Ema Kajić, Ivana JerolimovZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac04.12.2010.
JEDRENJEklasa zvijzdaJedriličarski klub GALEBMarin Lovrović, Siniša MikuličićM15SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoRio de Janeiro16.01.2010.
JEDRENJEklasa zvijezdaJedriličarski klub RIJEKADan Lovrović, Marin Lovrović st.M3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka31.10.2010.
JEDRENJEoptimistJedriličarski klub GALEBMarko Gačić, Jakov Baričević, Filip Baričević, Frane Grego, Miha MaglicaM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit11.04.2010.
JEDRENJEklasa zvijezdaJedriličarski klub GALEBMarin Lovrović junior i Siniša MikuličićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka31.10.2010.
JEDRENJEdvoboj jedenjeRiječki jedriličarski klubJelena Prekalj, Tajana Ganić, Sanja ŽuljevićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRogoznica13.06.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIIvan Banić, Tomislav šubić, Luka PulićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.03.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIMartina Frankić, Viktorija Padovan, Marija MišZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka14.03.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAlberta Naletina, Mia Dudić, Lucija MatušanZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
KaratekateKarate klub DELTAPetra Luketić, Lea Trinajstić, Carla ČupićZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPINeven Travaš, Dorijan Brmbota, Teo PerkićM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit24.04.2010.
KaratekateKarate klub DELTACarla Gašpar, Laura Fučik, Rina CindrićZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit24.04.2010.
KaratekateKarate klub DELTAAlen Hovan, David Bernetić, Adnan JusićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit24.04.2010.
KaratekateŠportski karate klub LOŠINjMihaela Petrović, Mihaela Kobale, Tereza SorićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka11.09.2010.
KaratekateŠportski karate klub LOŠINjMihaela Petrović, Mihaela Kobale, Tereza SorićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo17.10.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAlberta Naletina, Mia Dudić, Lucija MatušanZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo17.10.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPINeven Travaš, Teo Perkić, Dorijan BrmbotaM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo17.10.2010.
KarateKarate klub RI-CROATIAZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće05.12.2010.
KarateKarate klub RI-CROATIAM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće05.12.2010.
KarateKarate klub OPATIJAPetra Žic, Ana-Maria Barak, Glorija MajićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće04.12.2010.
KarateKarate klub RI-CROATIAMaja Zorić, Nika Deša, Sara SiddiquiZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće04.12.2010.
KarateKarate klub ZametAna Škunca, Andrea Bojić, Ana Lekić, Lucija ŠegovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće04.12.2010.
KarateKarate klub RI-CROATIADanka Zorić, Karla Pinezić, Martina JerkićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće04.12.2010.
KuglanjeKuglački klub RIJEKASnježana Kramar, Ivana Pavić, Morena Rendulić, Tatjana OštrinaZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelovar05.12.2009.
KuglanjeKuglački klub MLAKANika Cvitković, Nikolina Pavlaković, Maja Nanić, Marina Primorac, Marina Bašić-PalkovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelovar05.12.2009.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKANika Cvitković i Nikolina PavlakovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč07.03.2010.
KuglanjeKuglački klub MLAKAZver, Cvitković, Rukavina, Weitzer, Peroš, NanićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKANikolina Pavlaković i Matea GašparovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOzalj24.10.2010.
KuglanjeKuglački klub MLAKABašić Palković, Cvitković, M. Nanić, Peroš, Tomašić, Zver, Weitzer, Pavlaković, Gašparović, Primorac, Mar. Nanić,PavićZ2EK Evropski kupSEN SeniorskoSplit09.10.2010.
KuglanjeKuglački klub MLAKAZ3DK Državni kupSEN Seniorsko
KuglanjeKuglački klub MLAKAZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica22.11.2009.
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAMiloš, Kalebić, Brčić, Fabris, Pešut, Milosavljević, Starčević, Anđelić, Došen, Simić, Černjeka, PilepićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAMiloš, Kalebić, Brčić, Fabris, Pešut, Milosavljević, Starčević, Anđelić, Došen, Simić, Černjeka, Pilepić, Todorović, KramolcZ2DK Državni kupSEN Seniorsko
ODBOJKAMuški odbojkaški klub RIJEKAOstrogović, Pečenković Đ., Pečenković Dž., Srdoč, Tepert, Čičković, Modrić, Jurišić, TomićM3DK Državni kupSEN Seniorsko
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAMiloš, Kalebić, Brčić, Fabris, Pešut, Milosavljević, Starčević, Anđelić, Došen, Simić, Černjeka, Pilepić, Todorović, KramolcZ3OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub LOKVEJosip i Filip VujanićM1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
PikadoDame - 501 MO (14)Pikado klub DOMINOZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj23.05.2010.
Pikado1. kategorija - 501 DO (23)Pikado klub NEVERAM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj23.05.2010.
Pikado3. kategorija - 501 SO (22)Pikado klub PLAY DARTSM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj23.05.2010.
PlaninarstvoboulderŠportski penjački klub RIROCKCLIMBINGIva Vrdoljak, Petra KandijašZ3DK Državni kupSEN SeniorskoPula09.05.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEDonatela Straga, Iris Kramarić, Gina Gržinčić, Željana KneževićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.03.2010.
PLIVANJE4x50 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEDonatela Straga, Smiljana Marinović, Gina Gržinčić, Željana KneževićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.03.2010.
PLIVANJE4x100 slobodnoPlivački klub PRIMORJESmajli, Radulić, Ivanović, MatacinM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE4x200 slobodnoPlivački klub PRIMORJEercegović, Kramarić, Calderara, MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEPeteh, Marinović, Knežević, StragaZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKolonić, Gerbec, Kustić, ŽicM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit11.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Kramarić, Mulac, BenzanZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEStraga, Rukavina, Gerbec, ŽicM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.07.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEStraga,Knežević, Peteh, MulacZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEStraga, Gržinčić, Knežević, PetehZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJELorena Ercegović, Sara Calderara, Patricija Tonković, Roberta MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJELorena Ercegović,N. Perčić, Sara Calderara, Roberta MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJELorena Ercegović, Patricija Vrbos, Roberta Mulac, Marijana KrizmanićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEAlen Smajli, Luka Matacin, Luka Radulić, Andrej IvanovićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEAlen Smajli, Luka Matacin, Robert ćaćan, Tomislav LosM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEAntonija Čubelić, Dora Gabrijel, Katja Tonković, Eda ŠkorićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEOskar Amančić, Lovro Draginić, Dino Šikić, Petar GalićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEOskar Amančić, Lovro Draginić, Dino Šikić, Petar GalićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEAntonija Čubelić, Hana Maras, Ana Petrović, Tia JuničićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJELaura Kraljić, Edda Škorić, Dora Gabrijel, Katja TonkovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik20.02.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJELorena Ercegović, Iris Kramarić, Patricija Tonković, Roberta MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka28.02.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJERoberta Mulac, Lorena Ercegović, Iris Kramarić, Ariana BenzanZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb23.07.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJECalderara, Ercegović, Tonković, MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJECalderara, Ercegović, Tonković, MulacZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJERadulić, Sever, Smajli, MatacinM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJERadulić, Sever, Smajli, MatacinM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKrizmanić, Mulac, Oluić, ErcegovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEĆaćan, matacin, Sever, SmajliM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEOluić, Mulac, Krizmanić, KramarićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEŠkorić, čubelić, Petrović, JuničićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit01.08.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEStraga, Ercegović, Calderara, KneževićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKolonić, Gerbec, Straga, ŽicM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.12.2010.
RonilaštvoPPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb
RonilaštvoDPPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠoderica
RonilaštvoDPPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAZ3DK Državni kupKAD Kadetsko
RonilaštvoDPPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAM2DK Državni kupKAD Kadetsko
RonilaštvoPOKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoFužine
RUKOMETRukometni klub MATULJI 2001Anita Filčić, Natali Antunović, Veronika Tibljaš, Stefanie Troskot, Andrea Blečić, Ana Petrović, Karla Štefančić, Emma Dragojlović, Lucija Smolčić, Petra Lipić, Edina Čanić, Dorotea Pešutić, Martina Iskra, Marina Đerić, Katarina Brkljača, Emanuela MartinovićZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko06.06.2010.
RUKOMETRukometni klub MATULJI 2001Kostelić, Slavić, Pešutić, Tomaš, Jaganjac, Pleše, Ljevar, Vukelić, Tubić, Licul, Ožanić, Blažić, Perić, Gabrić, GržacM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec23.05.2010.
RUKOMETRukometni klub VINODOLAntonela Radetić, Ana Maria Pavelić, Majda Mataija, Mia Rubčić, Lea Polić, Lucija Svetić, Stella IvančićZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac11.04.2010.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETElena Mršić, Minela Ariffi, Manuela Kaica, Katia Skokandić, Nayana Berčić-Bahtari, Lucija Ivakić, Laura Ivančević,Veronika Sabalić, Ana Krstatić, Allsa Đuzel, Nika BukićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac11.04.2010.
RUKOMETRukometni klub MATULJI 2001Leon Ljevar, Lukian Oliva, Dorian Čunko, Josip Milinović, Dino Jašarević, Mario Vukičević, Ervin Mulić, Robert Zubović, Niko Krajner, Mateo Radanović.M2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac11.04.2010.
RUKOMETRukometni klub VINODOLMarta Filipović, Majda Mataija, Iva Tomić, Alena Krišković, Aneta Starčević, Lea Džajkić, Petra Filipović, Antonela Radetić, Ana Svetić, Lucija Buneta, Mihaela DušekZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac18.04.2010.
RUKOMETRukometni klub LIBURNIJA - OpatijaVeronika Tibljaš, Edina Čanić, Lucija Smolčić, Karla Nešković-Vranješ, Dorotea Pešutić, Nika Bukvić, Ela Veljačić, Anastazija Božić, Mima Sorić, Anita FilčićZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac18.04.2010.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAKarlo Blečić, Petar Tomljanović, Jakov Fajdetić, Marcel Kaluža, Fran Keršanc, Mihovil Žarkovac, Ivan Vrsalović, Hrvoje Popić, Marin Žilić, Fran Lučin, Tin LučinM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac18.04.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTOPUSKO26.12.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJADuško Pavasovič, Ivan Šarić, Robert Markuš, Ognjen Jovanić i Arkadij NaidichM2DK Državni kupSEN SeniorskoŠibenik23.05.2010.
ŠahŽenski šahovski klub LUCIJAMariya Muzychuk, Mirjana Medić, Kristina Šolić, Petra Kruljac, Radmila Švaljek, Tina LukendaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik12.09.2010.
ŠahŠahovski klub RIJEKAAnna Ušenina, Verena Šamanić, Ana Breke, Dalija Kanceljak,Z3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik12.09.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJADuško Pavasovič, Ivan Šarić, Robert Markuš, Ognjen Jovanić i Arkadij NaidichM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik12.09.2010.
ŠahŠahovski klub RIJEKAM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik12.09.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSvati Filip i Jakov05.04.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
ŠahŠahovski klub RIJEKAM2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
ŠahŠahovski klub JUNIORM3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
ŠahŠahovski klub DRAGAZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTOPUSKO26.12.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, rez. PađenZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb21.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Rebeca Domika, Maja Pađen, Martina Mušković, Ema MargetićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Rebeca Domika, Maja Pađen, Martina Mušković, Ema MargetićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika i Maja PađenZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit30.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHana Stojaković, Tesa PavićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit30.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHana Stojaković, Tesa Pavić, Mia Šestan, Ivana Host, Marta Crnčić, Enia Štimac, Zora Bujan, Vivien SkladanyZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit30.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHana Stojaković, Tesa Pavić, Mia Šestan, Ivana Host, Marta Crnčić, Enia Štimac, Zora Bujan, Vivien SkladanyZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit30.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDavina Simper i Iva MatanovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.06.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDavina Simper, Iva Matanović, Tea Mustač, Ana buretić, Katja Poljak, Dea Popović, Nina Medanić, Veronika Stojšić, Klara Crnčić, Ira BarbarićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.06.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDavina Simper, Iva Matanović, Tea Mustač, Ana buretić, Katja Poljak, Dea Popović, Nina Medanić, Veronika Stojšić, Klara Crnčić, Ira Barbarić, Ani SlosarZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb20.06.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan Lucija, Domika Rebecca, R:Maja PađenZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRIJEKA13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMargetić Ema, Mušković MartinaZ2DK Državni kupJUN JuniorskoRIJEKA13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić Tesa, Stojaković HanaZ2DK Državni kupJUN JuniorskoRIJEKA13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić Tesa, Stojaković Hana, Crnčić Marta, Host Ivana, Bujan Zora, Šestan Mia, Skladany Vivien, Šimac EniaZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRIJEKA13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić Tesa, Stojaković Hana, Crnčić Marta, Host Ivana, Bujan Zora, Šestan Mia, Skladany Vivien, Šimac EniaZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRIJEKA13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatanović Iva, Simper DavinaZ1DK Državni kupKAD KadetskoRIJEKA13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatanović Iva, Simper Davina, Buretić Ana, Medanić Nina, Mustač Tea, Poljak Katja, Popović Dea, Stojšić Veronika, R:Mladenić Petra, Barbarić IraZ2DK Državni kupKAD KadetskoRIJEKA13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatanović Iva, Simper Davina, Buretić Ana, Medanić Nina, Mustač Tea, Poljak Katja, Popović Dea, Mladenić Petra, Crnčić Klara, Slosar Ani, R: Barbarić Ira, Maričević TiaZ2DK Državni kupKAD KadetskoRIJEKA13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, Pađen, Mušković, Margetić, LenacZ2DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkomninirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, Pađen, Mušković, Margetić, LenacZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka13.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, Pađen, Mušković, Margetić, LenacZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb01.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, Pađen, Mušković, Margetić, LenacZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb01.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLenac Leda, Bujan Lucija, Rebecca DomikaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZAGREB01.05.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub POLETLeo Žagar, Mario Burić, Stefano ŽupanM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GROBNIČANNika Klobučar, Letizia Viškanić, Tena TomišaZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTPetra Bolkovac, Nika Mlinac, Paola JurkovićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GROBNIČANKristijan Tomiša, Marko Jurković, Jakov HladikaM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GROBNIČANDavid Vuković, Gabrijel Pokrajac, David TomićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTDarin Brajdić, Dominik Brajdić, Edi BurićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEIvana Linić, Saša Markovčić, Tea ŽeželićZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GORANINLucija Malnar, Melani Mihel, Agneza ŠostikZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEKarla Sobotinčić, Isabella Ban, Valentina BanM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub RavnogoracDolores Erjavec, Agata Paponja, Nikolina KruljacM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub BJELOLASICAMarko Tomić, Lovro Tomić, Mislav PetrovićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GROBNIČANAndro Klobučar, Karlo Veseli, Fran VukonićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEKarla Žeželić, Karla Tambić, Anamarija BocaM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj30.01.2010.
Sport osoba s invaliditetomboćanjeDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom RijekaZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč06.11.2010.
Sport osoba s invaliditetompikadoDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom RijekaZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč06.11.2010.
Sportski ribolov na moruŠportsko ribolovno društvo LOVRATAMićo Rakić, Denis Stolfa, Toni Babić, Milivoj JurićM1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoHerceg Novi, Crna Gora23.05.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenje iz brodiceSportsko ribolovno društvo KANTRIDADanijel Klarić i Arsen RadinovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMakarska03.10.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleSportsko ribolovno društvo KANTRIDAMarko Pribanić i Arsen RadinovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKorčula21.10.2010.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovSportsko društvo ŠKARPINADaniel Gospić, Đani UhačM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLižnjan03.11.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenjeŠportski ribolovni klub ČIKAVICALjiljana Biro i Nataša RoginaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKorčula21.10.2010.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub SVETI JAKOVSrebrnjak i Ema Toplek (Šankovac)Z1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb01.05.2010.
STOLNI TENISStolnoteniski klub SVETI JAKOVDorina Srebrnjak, Maja Juretić, Andreja PavlovićZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb01.05.2010.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski športski klub SRDOČIAndrej Graovac, Luka ŠarčevićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb01.05.2010.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAVelibor Mitrović, Srđan Superina, Dorjan MočinićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLjubešćica06.03.2010.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAAntonio Damiš, Adriano Baćac, Edi ŠikićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoLjubešćica06.03.2010.
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVAArisa Šerifović, Snježana Matanović, Sanja JureškoZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMalinska23.05.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKAAdriano Pavletić, Antonijo Cvrtila, Emanuel DorčićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMalinska23.05.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAŽigić, Arbanas, Bruketa-BujanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.04.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaGojak, Novak, HlebecZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb24.04.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Sanja Čusto, Maja Arbanas i Maša BerićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELJAŠTVOzračna puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKAM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELJAŠTVOzračna puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKAAntonijo Cvrtila, Nikola Rukavina, Donik BegajM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar08.05.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAGloria Butorac, Anamaria Filipović, Tina JanjićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar08.05.2010.
STRELJAŠTVO25 m VK pištolj serijskiStreljački klub RJEČINAVjekoslav Poropat, Emsud Ramić, Vlado SerdarM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb18.09.2010.
STRELJAŠTVO25 m pištolj središnjeg paljenjaStreljački klub PROTECTRajko Samueli Kačić, Ivica Blažević, Tino MedvidovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.09.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAAnamaria Žigić, Maša Berić, Andrea ČutićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek18.04.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaLucija Novak, Raisa Gojak, Linda ParagvajZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek18.04.2010.
STRELJAŠTVOstandard pištoljStreljački klub LOKOMOTIVAArisa Šerifović, Snježana Matanović, Sanja JureškoZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStobreč10.07.2010.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mm 20 hitaca ležećiStreljački klub POLICAJACIvica Morić, Nenad Pintarić, Denis GrenkoM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka26.09.2010.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mm 20 hitaca ležećiStreljački klub RJEČINASlavko Lindarić, Miljenko Rosković, Mihael KuprešakM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka26.09.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška 20 hitaca ležećiStreljački klub LOKOMOTIVAG. Butorac, T. Janjić, A. FilipovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStoberč26.06.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška3x10 trostavStreljački klub LOKOMOTIVAG. Butorac, T. Janjić, A. FilipovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStoberč26.06.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška 40 hitaca ležećiStreljački klub POLICAJACNenad Pintarić, Denis Grenko, Dubravko ArkiM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac04.07.2010.
STRELJAŠTVO25 m pištolj 30+30Streljački klub LOKOMOTIVAŠefirović, Matanović, JureškoZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek20.06.2010.
TAEKWONDOTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaMarin Šušnjar i Davor FibingerM3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBarletta14.03.2010.
TAEKWONDOTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaAndrej Gudac, Luka Rakun, Tibor IlešM1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBarletta14.03.2010.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEZ2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEKatović, Majlat, A. Hibšer, Premuš, Kalauz, Veža, Maj. Zekan, P. Anđelić, Vrcelj, Valković, N. Hibšer, Mat. Zekan, Miljković, KneževićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2010.
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEA. Katović, K. Majlat, T. Vrcelj, A. Hibšer, M. Kalauz, E. Valković, M. Stražičić, K. Jukica, A. Vrcelj, I. Ostović, N. Hibšer, A. Rerečić, V. Vasiljević, E. Skračić, I.P. Perković.Z2DK Državni kupJUN Juniorsko12.06.2010.
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEKatović, Majlat, Vrcelj, Premuš, Kalauz, Veža, Zekan, Anđelić, Reić-Kranjac, Valković, Hibšer, Skračić, Miljković, KneževićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoZadar12.12.2010.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKACar, Glavan, Paškavlin, Krapić, De. Varga, Franković, Tiškivski, Jelača, Da. Varga, Barać, Beltrame, Garcia, Brala, KrizmanM2DK Državni kupSEN SeniorskoZadar12.12.2010.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAM7OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAM8EK Evropski kupSEN Seniorsko
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub JADRANAna Anić i Mirna KneževićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.09.2010.
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub JADRANNickol Udovičić, Josip BrusićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.09.2010.
VESLANJEdvojac s kormilaromVeslački klub JADRANJosip Brusić i Vinko Polić, Filip Širola-kormilarM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.09.2010.
VESLANJEčetverac s kormilaromVeslački klub JADRANBogdan Luka, Tomljanović Krešimir, Udovičić Mateo, Juraga Ivan, Širola Filip-kormilarM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb26.09.2010.
VESLANJEčetverac bez kormilaraVeslački klub JADRANBogdan Luka, Turčić Luka, Udovičić Mateo, Juraga IvanM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb26.09.2010.
VESLANJEDvojac na parićeVeslački klub GLAGOLJAŠMia Goić, Iva DomišljenovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb26.09.2010.
VESLANJEDvojac na parićeVeslački klub GLAGOLJAŠMia Goić, Iva DomišljenovićZ2DK Državni kupKAD KadetskoZagreb26.09.2010.