Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA4X100mAtletski klub KVARNERVučković, Parlov, Belančić, DessardoZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRIJEKA09.07.2010.
ATLETIKA4X100mAtletski klub KVARNERRukavina, Kraljević, Pekić, VučkovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRIJEKA09.07.2010.
ATLETIKA4X100mAtletski klub KVARNERPaić, Marušić, Belančić, VučkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSPLIT25.06.2010.
ATLETIKA4X100mAtletski klub KVARNERBanac, Paić, Munić, MarušićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČAKOVEC18.06.2010.
ATLETIKA4X200mAtletski klub KVARNERPilav, Kovač, Rožmarić, GojakZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČAKOVEC18.06.2010.
ATLETIKA4X50mAtletski klub KVARNERPolić, Katalinić, Vujević, GržićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČAKOVEC18.06.2010.
ATLETIKA4X200mAtletski klub KVARNERPolić, Katalinić, Vujević, GržićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČAKOVEC18.06.2010.
AutomobilizamrallyAuto moto društvo MATULJI RACINGnullM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamautocrossAuto klub SVIGOnullM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
AutomobilizamautocrossAuto sport klub KASTAVACnullM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizambrska utrkeAuto moto društvo ZRINSKInullM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Automobilizamocijenski rallyAutoklub RI AutosportnullM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
BADMINTONBadmintonski klub SUŠAKJardas i Ivan Tucaković - ZagrebM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoČakovec07.05.2010.
BICIKLIZAMpistovnoBiciklistički klub RIJEKAnullM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGONLeo Brnić i Luka KukuljanM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka07.08.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub VARGONLeo Brnić, Luka KukuljanM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka07.08.2010.
Boćanjebrzinsko izbijanje - štafetaBoćarski klub VARGONBruno Kraljić, Ivan MičetićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka07.08.2010.
BoćanjeparoviŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKANives Martinaš i Gabrijela ŽeželićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.10.2010.
BoćanjeparoviBoćarski klub DRENOVAAnita Selak i Marina DžiroZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.10.2010.
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGOND. Beaković, J. ButerinM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik11.12.2010.
BoćanjeparoviBoćarski klub SVETI JAKOVL. Srdoč - Z. MarasM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoJadranovo28.07.2010.
BoćanjeŽenski boćarski klub PAŠAC-RIJEKAnullZ3EK Evropski kupSEN SeniorskoBiella08.05.2010.
GIMNASTIKAvišebojGimnastički klub RIJEKAElena Vičević, Ira Popović, Ana Poščić, Jana VrsalovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb21.05.2010.
GIMNASTIKAFIG programGimnastički klub VITAInes Salopek, Ema Kajić, Ivana JerolimovZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac03.12.2010.
JEDRENJEklasa zvijzdaJedriličarski klub GALEBMarin Lovrović, Siniša MikuličićM15SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoRio de Janeiro15.01.2010.
JEDRENJEklasa zvijezdaJedriličarski klub RIJEKADan Lovrović, Marin Lovrović st.M3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka30.10.2010.
JEDRENJEoptimistJedriličarski klub GALEBMarko Gačić, Jakov Baričević, Filip Baričević, Frane Grego, Miha MaglicaM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit10.04.2010.
JEDRENJEklasa zvijezdaJedriličarski klub GALEBMarin Lovrović junior i Siniša MikuličićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka30.10.2010.
JEDRENJEdvoboj jedenjeRiječki jedriličarski klubJelena Prekalj, Tajana Ganić, Sanja ŽuljevićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRogoznica12.06.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIIvan Banić, Tomislav šubić, Luka PulićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.03.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIMartina Frankić, Viktorija Padovan, Marija MišZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka13.03.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAlberta Naletina, Mia Dudić, Lucija MatušanZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit23.04.2010.
KaratekateKarate klub DELTAPetra Luketić, Lea Trinajstić, Carla ČupićZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit23.04.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPINeven Travaš, Dorijan Brmbota, Teo PerkićM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSplit23.04.2010.
KaratekateKarate klub DELTACarla Gašpar, Laura Fučik, Rina CindrićZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit23.04.2010.
KaratekateKarate klub DELTAAlen Hovan, David Bernetić, Adnan JusićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSplit23.04.2010.
KaratekateŠportski karate klub LOŠINjMihaela Petrović, Mihaela Kobale, Tereza SorićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.09.2010.
KaratekateŠportski karate klub LOŠINjMihaela Petrović, Mihaela Kobale, Tereza SorićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo16.10.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIAlberta Naletina, Mia Dudić, Lucija MatušanZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo16.10.2010.
KaratekateKarate klub RAB-ENPINeven Travaš, Teo Perkić, Dorijan BrmbotaM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo16.10.2010.
KarateKarate klub RI-CROATIAnullZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće04.12.2010.
KarateKarate klub RI-CROATIAnullM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoNedelišće04.12.2010.
KarateKarate klub OPATIJAPetra Žic, Ana-Maria Barak, Glorija MajićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće03.12.2010.
KarateKarate klub RI-CROATIAMaja Zorić, Nika Deša, Sara SiddiquiZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće03.12.2010.
KarateKarate klub ZametAna Škunca, Andrea Bojić, Ana Lekić, Lucija ŠegovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće03.12.2010.
KarateKarate klub RI-CROATIADanka Zorić, Karla Pinezić, Martina JerkićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće03.12.2010.
KuglanjeKuglački klub RIJEKASnježana Kramar, Ivana Pavić, Morena Rendulić, Tatjana OštrinaZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelovar04.12.2009.
KuglanjeKuglački klub MLAKANika Cvitković, Nikolina Pavlaković, Maja Nanić, Marina Primorac, Marina Bašić-PalkovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelovar04.12.2009.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKANika Cvitković i Nikolina PavlakovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč06.03.2010.
KuglanjeKuglački klub MLAKAZver, Cvitković, Rukavina, Weitzer, Peroš, NanićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKANikolina Pavlaković i Matea GašparovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOzalj23.10.2010.
KuglanjeKuglački klub MLAKABašić Palković, Cvitković, M. Nanić, Peroš, Tomašić, Zver, Weitzer, Pavlaković, Gašparović, Primorac, Mar. Nanić,PavićZ2EK Evropski kupSEN SeniorskoSplit08.10.2010.
KuglanjeKuglački klub MLAKAnullZ3DK Državni kupSEN Seniorsko
KuglanjeKuglački klub MLAKAnullZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica21.11.2009.
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAMiloš, Kalebić, Brčić, Fabris, Pešut, Milosavljević, Starčević, Anđelić, Došen, Simić, Černjeka, PilepićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAMiloš, Kalebić, Brčić, Fabris, Pešut, Milosavljević, Starčević, Anđelić, Došen, Simić, Černjeka, Pilepić, Todorović, KramolcZ2DK Državni kupSEN Seniorsko
ODBOJKAMuški odbojkaški klub RIJEKAOstrogović, Pečenković Đ., Pečenković Dž., Srdoč, Tepert, Čičković, Modrić, Jurišić, TomićM3DK Državni kupSEN Seniorsko
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAMiloš, Kalebić, Brčić, Fabris, Pešut, Milosavljević, Starčević, Anđelić, Došen, Simić, Černjeka, Pilepić, Todorović, KramolcZ3OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub LOKVEJosip i Filip VujanićM1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
PikadoDame - 501 MO (14)Pikado klub DOMINOnullZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj22.05.2010.
Pikado1. kategorija - 501 DO (23)Pikado klub NEVERAnullM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj22.05.2010.
Pikado3. kategorija - 501 SO (22)Pikado klub PLAY DARTSnullM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj22.05.2010.
PlaninarstvoboulderŠportski penjački klub RIROCKCLIMBINGIva Vrdoljak, Petra KandijašZ3DK Državni kupSEN SeniorskoPula08.05.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODonatela Straga, Iris Kramarić, Gina Gržinčić, Željana KneževićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb12.03.2010.
PLIVANJE4x50 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CODonatela Straga, Smiljana Marinović, Gina Gržinčić, Željana KneževićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.03.2010.
PLIVANJE4x100 slobodnoPlivački klub PRIMORJE COSmajli, Radulić, Ivanović, MatacinM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka27.02.2010.
PLIVANJE4x200 slobodnoPlivački klub PRIMORJE COercegović, Kramarić, Calderara, MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka27.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COPeteh, Marinović, Knežević, StragaZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COKolonić, Gerbec, Kustić, ŽicM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit10.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COErcegović, Kramarić, Mulac, BenzanZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.07.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COStraga, Rukavina, Gerbec, ŽicM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit08.07.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COStraga,Knežević, Peteh, MulacZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COStraga, Gržinčić, Knežević, PetehZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit09.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COLorena Ercegović, Sara Calderara, Patricija Tonković, Roberta MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka27.02.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COLorena Ercegović,N. Perčić, Sara Calderara, Roberta MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka27.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COLorena Ercegović, Patricija Vrbos, Roberta Mulac, Marijana KrizmanićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka27.02.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COAlen Smajli, Luka Matacin, Luka Radulić, Andrej IvanovićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka27.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COAlen Smajli, Luka Matacin, Robert ćaćan, Tomislav LosM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka27.02.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COAntonija Čubelić, Dora Gabrijel, Katja Tonković, Eda ŠkorićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik19.02.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COOskar Amančić, Lovro Draginić, Dino Šikić, Petar GalićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik19.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COOskar Amančić, Lovro Draginić, Dino Šikić, Petar GalićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik19.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COAntonija Čubelić, Hana Maras, Ana Petrović, Tia JuničićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik19.02.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COLaura Kraljić, Edda Škorić, Dora Gabrijel, Katja TonkovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik19.02.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COLorena Ercegović, Iris Kramarić, Patricija Tonković, Roberta MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka27.02.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CORoberta Mulac, Lorena Ercegović, Iris Kramarić, Ariana BenzanZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb22.07.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COCalderara, Ercegović, Tonković, MulacZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COCalderara, Ercegović, Tonković, MulacZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CORadulić, Sever, Smajli, MatacinM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.07.2010.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE CORadulić, Sever, Smajli, MatacinM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COKrizmanić, Mulac, Oluić, ErcegovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COĆaćan, matacin, Sever, SmajliM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COOluić, Mulac, Krizmanić, KramarićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb24.07.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COŠkorić, čubelić, Petrović, JuničićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit31.07.2010.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJE COStraga, Ercegović, Calderara, KneževićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.12.2010.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJE COKolonić, Gerbec, Straga, ŽicM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.12.2010.
RonilaštvoPPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAnullM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb
RonilaštvoDPPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAnullZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠoderica
RonilaštvoDPPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAnullZ3DK Državni kupKAD Kadetsko
RonilaštvoDPPKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAnullM2DK Državni kupKAD Kadetsko
RonilaštvoPOKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAnullM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoFužine
RUKOMETRukometni klub MATULJI 2001Anita Filčić, Natali Antunović, Veronika Tibljaš, Stefanie Troskot, Andrea Blečić, Ana Petrović, Karla Štefančić, Emma Dragojlović, Lucija Smolčić, Petra Lipić, Edina Čanić, Dorotea Pešutić, Martina Iskra, Marina Đerić, Katarina Brkljača, Emanuela MartinovićZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetsko05.06.2010.
RUKOMETRukometni klub MATULJI 2001Kostelić, Slavić, Pešutić, Tomaš, Jaganjac, Pleše, Ljevar, Vukelić, Tubić, Licul, Ožanić, Blažić, Perić, Gabrić, GržacM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec22.05.2010.
RUKOMETRukometni klub VINODOLAntonela Radetić, Ana Maria Pavelić, Majda Mataija, Mia Rubčić, Lea Polić, Lucija Svetić, Stella IvančićZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac10.04.2010.
RUKOMETŽenski rukometni klub ZAMETElena Mršić, Minela Ariffi, Manuela Kaica, Katia Skokandić, Nayana Berčić-Bahtari, Lucija Ivakić, Laura Ivančević,Veronika Sabalić, Ana Krstatić, Allsa Đuzel, Nika BukićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac10.04.2010.
RUKOMETRukometni klub MATULJI 2001Leon Ljevar, Lukian Oliva, Dorian Čunko, Josip Milinović, Dino Jašarević, Mario Vukičević, Ervin Mulić, Robert Zubović, Niko Krajner, Mateo Radanović.M2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac10.04.2010.
RUKOMETRukometni klub VINODOLMarta Filipović, Majda Mataija, Iva Tomić, Alena Krišković, Aneta Starčević, Lea Džajkić, Petra Filipović, Antonela Radetić, Ana Svetić, Lucija Buneta, Mihaela DušekZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac17.04.2010.
RUKOMETRukometni klub LIBURNIJA - OpatijaVeronika Tibljaš, Edina Čanić, Lucija Smolčić, Karla Nešković-Vranješ, Dorotea Pešutić, Nika Bukvić, Ela Veljačić, Anastazija Božić, Mima Sorić, Anita FilčićZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac17.04.2010.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAKarlo Blečić, Petar Tomljanović, Jakov Fajdetić, Marcel Kaluža, Fran Keršanc, Mihovil Žarkovac, Ivan Vrsalović, Hrvoje Popić, Marin Žilić, Fran Lučin, Tin LučinM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoKarlovac17.04.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAnullM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTOPUSKO25.12.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJADuško Pavasovič, Ivan Šarić, Robert Markuš, Ognjen Jovanić i Arkadij NaidichM2DK Državni kupSEN SeniorskoŠibenik22.05.2010.
ŠahŽenski šahovski klub LUCIJAMariya Muzychuk, Mirjana Medić, Kristina Šolić, Petra Kruljac, Radmila Švaljek, Tina LukendaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik11.09.2010.
ŠahŠahovski klub RIJEKAAnna Ušenina, Verena Šamanić, Ana Breke, Dalija Kanceljak,Z3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik11.09.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJADuško Pavasovič, Ivan Šarić, Robert Markuš, Ognjen Jovanić i Arkadij NaidichM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik11.09.2010.
ŠahŠahovski klub RIJEKAnullM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik11.09.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAnullM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSvati Filip i Jakov04.04.2010.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAnullM1DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
ŠahŠahovski klub RIJEKAnullM2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
ŠahŠahovski klub JUNIORnullM3DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
ŠahŠahovski klub DRAGAnullZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoTOPUSKO25.12.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, rez. PađenZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb20.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Rebeca Domika, Maja Pađen, Martina Mušković, Ema MargetićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb19.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Rebeca Domika, Maja Pađen, Martina Mušković, Ema MargetićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb19.03.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika i Maja PađenZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit29.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHana Stojaković, Tesa PavićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit29.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHana Stojaković, Tesa Pavić, Mia Šestan, Ivana Host, Marta Crnčić, Enia Štimac, Zora Bujan, Vivien SkladanyZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit29.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISHana Stojaković, Tesa Pavić, Mia Šestan, Ivana Host, Marta Crnčić, Enia Štimac, Zora Bujan, Vivien SkladanyZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit29.05.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDavina Simper i Iva MatanovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.06.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDavina Simper, Iva Matanović, Tea Mustač, Ana buretić, Katja Poljak, Dea Popović, Nina Medanić, Veronika Stojšić, Klara Crnčić, Ira BarbarićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.06.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDavina Simper, Iva Matanović, Tea Mustač, Ana buretić, Katja Poljak, Dea Popović, Nina Medanić, Veronika Stojšić, Klara Crnčić, Ira Barbarić, Ani SlosarZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb19.06.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan Lucija, Domika Rebecca, R:Maja PađenZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRIJEKA12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMargetić Ema, Mušković MartinaZ2DK Državni kupJUN JuniorskoRIJEKA12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić Tesa, Stojaković HanaZ2DK Državni kupJUN JuniorskoRIJEKA12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić Tesa, Stojaković Hana, Crnčić Marta, Host Ivana, Bujan Zora, Šestan Mia, Skladany Vivien, Šimac EniaZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRIJEKA12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić Tesa, Stojaković Hana, Crnčić Marta, Host Ivana, Bujan Zora, Šestan Mia, Skladany Vivien, Šimac EniaZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRIJEKA12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatanović Iva, Simper DavinaZ1DK Državni kupKAD KadetskoRIJEKA12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatanović Iva, Simper Davina, Buretić Ana, Medanić Nina, Mustač Tea, Poljak Katja, Popović Dea, Stojšić Veronika, R:Mladenić Petra, Barbarić IraZ2DK Državni kupKAD KadetskoRIJEKA12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMatanović Iva, Simper Davina, Buretić Ana, Medanić Nina, Mustač Tea, Poljak Katja, Popović Dea, Mladenić Petra, Crnčić Klara, Slosar Ani, R: Barbarić Ira, Maričević TiaZ2DK Državni kupKAD KadetskoRIJEKA12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, Pađen, Mušković, Margetić, LenacZ2DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkomninirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, Pađen, Mušković, Margetić, LenacZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka12.02.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, Pađen, Mušković, Margetić, LenacZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.04.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Domika, Pađen, Mušković, Margetić, LenacZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb30.04.2010.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLenac Leda, Bujan Lucija, Rebecca DomikaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZAGREB30.04.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub POLETLeo Žagar, Mario Burić, Stefano ŽupanM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GROBNIČANNika Klobučar, Letizia Viškanić, Tena TomišaZ1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTPetra Bolkovac, Nika Mlinac, Paola JurkovićZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GROBNIČANKristijan Tomiša, Marko Jurković, Jakov HladikaM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GROBNIČANDavid Vuković, Gabrijel Pokrajac, David TomićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTDarin Brajdić, Dominik Brajdić, Edi BurićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEIvana Linić, Saša Markovčić, Tea ŽeželićZ2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GORANINLucija Malnar, Melani Mihel, Agneza ŠostikZ3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEKarla Sobotinčić, Isabella Ban, Valentina BanM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub RavnogoracDolores Erjavec, Agata Paponja, Nikolina KruljacM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub BJELOLASICAMarko Tomić, Lovro Tomić, Mislav PetrovićM2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoSkijaški klub GROBNIČANAndro Klobučar, Karlo Veseli, Fran VukonićM3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
SKIJANJEštafeta - klasičnoTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLEKarla Žeželić, Karla Tambić, Anamarija BocaM1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoMrkopalj29.01.2010.
Sport osoba s invaliditetomboćanjeDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom RijekanullZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč05.11.2010.
Sport osoba s invaliditetompikadoDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom RijekanullZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč05.11.2010.
Sportski ribolov na moruŠportsko ribolovno društvo LOVRATAMićo Rakić, Denis Stolfa, Toni Babić, Milivoj JurićM1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoHerceg Novi, Crna Gora22.05.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenje iz brodiceSportsko ribolovno društvo KANTRIDADanijel Klarić i Arsen RadinovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMakarska02.10.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleSportsko ribolovno društvo KANTRIDAMarko Pribanić i Arsen RadinovićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKorčula20.10.2010.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovSportsko društvo ŠKARPINADaniel Gospić, Đani UhačM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLižnjan02.11.2010.
Sportski ribolov na moruudičarenjeŠportski ribolovni klub ČIKAVICALjiljana Biro i Nataša RoginaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKorčula20.10.2010.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski klub SVETI JAKOVSrebrnjak i Ema Toplek (Šankovac)Z1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb30.04.2010.
STOLNI TENISStolnoteniski klub SVETI JAKOVDorina Srebrnjak, Maja Juretić, Andreja PavlovićZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb30.04.2010.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski športski klub SRDOČIAndrej Graovac, Luka ŠarčevićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb30.04.2010.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAVelibor Mitrović, Srđan Superina, Dorjan MočinićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLjubešćica05.03.2010.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukStreličarski klub RIJEKAAntonio Damiš, Adriano Baćac, Edi ŠikićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoLjubešćica05.03.2010.
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVAArisa Šerifović, Snježana Matanović, Sanja JureškoZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMalinska22.05.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKAAdriano Pavletić, Antonijo Cvrtila, Emanuel DorčićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMalinska22.05.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAŽigić, Arbanas, Bruketa-BujanovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb23.04.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaGojak, Novak, HlebecZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb23.04.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Pejčić, Sanja Čusto, Maja Arbanas i Maša BerićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELJAŠTVOzračna puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKAnullM2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
STRELJAŠTVOzračna puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKAAntonijo Cvrtila, Nikola Rukavina, Donik BegajM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar07.05.2010.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAGloria Butorac, Anamaria Filipović, Tina JanjićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar07.05.2010.
STRELJAŠTVO25 m VK pištolj serijskiStreljački klub RJEČINAVjekoslav Poropat, Emsud Ramić, Vlado SerdarM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb17.09.2010.
STRELJAŠTVO25 m pištolj središnjeg paljenjaStreljački klub PROTECTRajko Samueli Kačić, Ivica Blažević, Tino MedvidovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb18.09.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAAnamaria Žigić, Maša Berić, Andrea ČutićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek17.04.2010.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaLucija Novak, Raisa Gojak, Linda ParagvajZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek17.04.2010.
STRELJAŠTVOstandard pištoljStreljački klub LOKOMOTIVAArisa Šerifović, Snježana Matanović, Sanja JureškoZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStobreč09.07.2010.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mm 20 hitaca ležećiStreljački klub POLICAJACIvica Morić, Nenad Pintarić, Denis GrenkoM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.09.2010.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mm 20 hitaca ležećiStreljački klub RJEČINASlavko Lindarić, Miljenko Rosković, Mihael KuprešakM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka25.09.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška 20 hitaca ležećiStreljački klub LOKOMOTIVAG. Butorac, T. Janjić, A. FilipovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStoberč25.06.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška3x10 trostavStreljački klub LOKOMOTIVAG. Butorac, T. Janjić, A. FilipovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoStoberč25.06.2010.
STRELJAŠTVO50 m puška 40 hitaca ležećiStreljački klub POLICAJACNenad Pintarić, Denis Grenko, Dubravko ArkiM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKarlovac03.07.2010.
STRELJAŠTVO25 m pištolj 30+30Streljački klub LOKOMOTIVAŠefirović, Matanović, JureškoZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek19.06.2010.
TAEKWONDOTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaMarin Šušnjar i Davor FibingerM3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBarletta13.03.2010.
TAEKWONDOTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaAndrej Gudac, Luka Rakun, Tibor IlešM1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoBarletta13.03.2010.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAnullM3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEnullZ2DP Državno prvenstvoJUN Juniorsko
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEKatović, Majlat, A. Hibšer, Premuš, Kalauz, Veža, Maj. Zekan, P. Anđelić, Vrcelj, Valković, N. Hibšer, Mat. Zekan, Miljković, KneževićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.05.2010.
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEA. Katović, K. Majlat, T. Vrcelj, A. Hibšer, M. Kalauz, E. Valković, M. Stražičić, K. Jukica, A. Vrcelj, I. Ostović, N. Hibšer, A. Rerečić, V. Vasiljević, E. Skračić, I.P. Perković.Z2DK Državni kupJUN Juniorsko11.06.2010.
VATERPOLOŽenski vaterpolo klub PRIMORJEKatović, Majlat, Vrcelj, Premuš, Kalauz, Veža, Zekan, Anđelić, Reić-Kranjac, Valković, Hibšer, Skračić, Miljković, KneževićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoZadar11.12.2010.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKACar, Glavan, Paškavlin, Krapić, De. Varga, Franković, Tiškivski, Jelača, Da. Varga, Barać, Beltrame, Garcia, Brala, KrizmanM2DK Državni kupSEN SeniorskoZadar11.12.2010.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAnullM7OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAnullM8EK Evropski kupSEN Seniorsko
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub JADRANAna Anić i Mirna KneževićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.09.2010.
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub JADRANNickol Udovičić, Josip BrusićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.09.2010.
VESLANJEdvojac s kormilaromVeslački klub JADRANJosip Brusić i Vinko Polić, Filip Širola-kormilarM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb25.09.2010.
VESLANJEčetverac s kormilaromVeslački klub JADRANBogdan Luka, Tomljanović Krešimir, Udovičić Mateo, Juraga Ivan, Širola Filip-kormilarM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.09.2010.
VESLANJEčetverac bez kormilaraVeslački klub JADRANBogdan Luka, Turčić Luka, Udovičić Mateo, Juraga IvanM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb25.09.2010.
VESLANJEDvojac na parićeVeslački klub GLAGOLJAŠMia Goić, Iva DomišljenovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb25.09.2010.
VESLANJEDvojac na parićeVeslački klub GLAGOLJAŠMia Goić, Iva DomišljenovićZ2DK Državni kupKAD KadetskoZagreb25.09.2010.