Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA4x100 mSandraParlovAtletski klub KVARNER4EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBanska Bystrica21.06.2009.
BoćanjeparoviGoranPercanBoćarski klub VARGON2SP Svjetsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoNica, Francuska27.09.2009.
Boćanještafetno izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNica, Francuska27.09.2009.
Boćanještafetno izbijanjeMarinoMiličevićBoćarski klub VARGON3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNica, Francuska27.09.2009.
Boćanještafetno izbijanjeSebastijanMrvčićBoćarski klub VARGON2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMacon02.10.2009.
JUDO- 73 kgDuškoRatkovićJudo klub RIJEKA2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoLitva03.05.2009.
KaratekateMihaelaPetrovićŠportski karate klub LOŠINj10SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRabat, Maroko15.11.2009.
KaratekateMihaelaKobaleŠportski karate klub LOŠINj10SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoRabat, Maroko15.11.2009.
KuglanjeMajaNanićKuglački klub MLAKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDettenheim, Njemačka09.05.2009.
KuglanjeNikaCvitkovićKuglački klub MLAKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDettenheim, Njemačka09.05.2009.
KuglanjeBiserkaPermanKuglački klub RIJEKA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoDettenheim, Njemačka14.05.2009.
KuglanjeSnježanaKramarKuglački klub RIJEKA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoDettenheim, Njemačka14.05.2009.
KuglanjeLjiljanaPerošKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoDettenheim, Njemačka14.05.2009.
ODBOJKAMarinaMiletićŽenski odbojkaški klub RIJEKA3MI Mediteranske igreSEN SeniorskoPescara26.06.2009.
ODBOJKAIvanaMilošŽenski odbojkaški klub RIJEKA3MI Mediteranske igreSEN SeniorskoPescara26.06.2009.
ODBOJKAAnaGrbacŽenski odbojkaški klub RIJEKA3MI Mediteranske igreSEN SeniorskoPescara26.06.2009.
Orijentacijski športduge stazeMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE18EK Evropski kupJUN JuniorskoNjemačka23.10.2009.
Orijentacijski športsprintMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE15EK Evropski kupJUN JuniorskoNjemačka23.10.2009.
Orijentacijski športduge stazeMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE20SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMađarska16.08.2009.
RUKOMETMateoHrvatinRukometni klub ZAMET RIJEKA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.01.2009.
RUKOMETDarioČernekaRukometni klub ZAMET RIJEKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoTunis02.08.2009.
RUKOMETDamirVučkoRukometni klub ZAMET RIJEKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoTunis02.08.2009.
RUKOMETKrešoKozinaRukometni klub ZAMET RIJEKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoTunis02.08.2009.
Samostrel18 m samostrelAdrianoPavletićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoMalinska26.03.2009.
Sport osoba s invaliditetomStolni tenis - kategorija 6VjekoslavGregorovićStolnoteniski klub osoba s invaliditetom2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoGenova04.06.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoHurghada, Egipat25.10.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoHurghada, Egipat25.10.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoHurghada, Egipat25.10.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleKristinaAhmićDruštvo sportova na moru VOLOSKO1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoHurghada, Egipat25.10.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleNatašaRoginaŠportski ribolovni klub ČIKAVICA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBudva18.10.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBudva18.10.2009.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA2EK Evropski kupKAD KadetskoLegnica, Poljska12.05.2009.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA2EK Evropski kupKAD KadetskoPoljska30.05.2009.
STRELJAŠTVO18 m samostrelAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMalinska26.03.2009.
STRELJAŠTVOzračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPrag21.02.2009.
STRELJAŠTVOsamostrel IR 1800AndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoČeška15.08.2009.
TAEKWONDOMarinŠušnjarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoSankt Petersburg25.10.2009.
TAEKWONDODavorFibingerTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoSankt Petersburg25.10.2009.
TENISparoviDinoMarcanTenis klub PEĆINE1OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoPariz07.06.2009.
VATERPOLOIvanKrapićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA2OS Međunarodno takmičenjeSEN Seniorsko
VATERPOLOSamirBaraćVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoRim01.08.2009.
VATERPOLOIvanKrapićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoChanija27.09.2009.
VATERPOLOBojanCarVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA2UNI UniverzijadaSEN SeniorskoBeograd12.07.2009.
VATERPOLOIvanKrapićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA2UNI UniverzijadaSEN SeniorskoBeograd12.07.2009.
VATERPOLOIvanKrizmanVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA2UNI UniverzijadaSEN SeniorskoBeograd12.07.2009.
VATERPOLOLukaPavlovićVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN Juniorskošibenik30.08.2009.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub JADRAN2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoMunchen09.05.2009.
VESLANJEčetvertac bez kormilaraVeslački klub JADRAN2OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoMunchen09.05.2009.