Sport Disciplina Ime Prezime Naziv kluba Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER15EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoTorino07.03.2009.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBanska Bystrica20.06.2009.
ATLETIKA100 m s preponamaArnaEregaAtletski klub KVARNER5EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBanska Bystrica20.06.2009.
ATLETIKAskok u daljArnaEregaAtletski klub KVARNER7EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBanska Bystrica20.06.2009.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER2EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoBanska Bystrica20.06.2009.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER4UNI UniverzijadaSEN SeniorskoBeograd03.07.2009.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER8OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoZagreb30.08.2009.
ATLETIKA100 m s preponamaArnaEregaAtletski klub KVARNER16UNI UniverzijadaSEN SeniorskoBeograd03.07.2009.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER5OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoZagreb30.08.2009.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER1OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoKaposzvar02.10.2009.
ATLETIKA2000 mAnamarijaFranulovićAtletski klub KVARNER3OS Međunarodno takmičenjeKAD KadetskoKaposzvar02.10.2009.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.02.2009.
ATLETIKA60 mGoranPekićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.02.2009.
ATLETIKAvisFilipFičorAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.02.2009.
ATLETIKAdaljPetraKaranikićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.02.2009.
ATLETIKA60 mSandraParlovAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.02.2009.
ATLETIKAtroskokSanjaĐiniAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.02.2009.
ATLETIKAdaljBornaĐekeAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin04.09.2009.
ATLETIKAvisFilipFićorAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.09.2009.
ATLETIKA100 mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.09.2009.
ATLETIKAtroskokMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.09.2009.
ATLETIKA1500 mMartinDamišAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar27.11.2009.
ATLETIKA6000 mDaliborGržetićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar27.11.2009.
ATLETIKA8000 m zaprekeNikolaKerekovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin25.07.2009.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER2OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoBar, Crna Gora30.04.2009.
ATLETIKA60 m s preponamaSanjinŠimićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb29.01.2009.
ATLETIKAtroskokAlenBogosavljevićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb29.01.2009.
ATLETIKA60 m s preponamaAndrejDoričićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb29.01.2009.
ATLETIKAskok u daljSanjinŠimićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb29.01.2009.
ATLETIKA60 mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb29.01.2009.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb29.01.2009.
ATLETIKAskok u daljMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2009.
ATLETIKAtroskokMirjanaGagićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2009.
ATLETIKAtroskokAndiEregaAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2009.
ATLETIKA60 mAndrejDorčićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2009.
ATLETIKAskok u daljSanjinŠimićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2009.
ATLETIKA60 mIvanSinožićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2009.
ATLETIKAkuglaMarioBlaškovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.02.2009.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb23.01.2009.
ATLETIKA60 mMateLukićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb23.01.2009.
ATLETIKA60 mDraganaMarušićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb23.01.2009.
ATLETIKA60 m preponeJasnaDessardoAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb23.01.2009.
ATLETIKAskok u visMiaPilavAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb23.01.2009.
ATLETIKAkuglaAndreaUsenikAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb23.01.2009.
ATLETIKAskok u daljMatijaJuranovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb23.01.2009.
ATLETIKA60 mAgataPoganjAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb23.01.2009.
ATLETIKA400 m preponeMarinLuketina MilunovićAtletski klub KVARNER3DK Državni kupSEN SeniorskoOsijek05.06.2009.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.02.2009.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit27.02.2009.
ATLETIKA200 mAndrejDorčićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBeč23.01.2009.
ATLETIKA200 mSanjinŠimićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBeč23.01.2009.
ATLETIKA400 mMatkoVučkovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBeč23.01.2009.
ATLETIKA200 mPaolaVučkovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBeč23.01.2009.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin25.07.2009.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin25.07.2009.
ATLETIKA100 mSandraParlovAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin25.07.2009.
ATLETIKA100 m preponeArnaEregaAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin25.07.2009.
ATLETIKA100 mGoranPekićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin25.07.2009.
ATLETIKAvisFilipFićorAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin25.07.2009.
ATLETIKA200 mSandraParlovAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin28.07.2009.
ATLETIKAskok u daljArnaEregaAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin28.07.2009.
ATLETIKAskok u daljMirjanaGagićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin28.07.2009.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER3EK Evropski kupSEN SeniorskoLos Realejosu13.03.2009.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER3EK Evropski kupSEN SeniorskoLos Realejosu13.03.2009.
ATLETIKA100 m s preponamaSanjinŠimićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula12.06.2009.
ATLETIKA100 mPaulaVučkovićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula12.06.2009.
ATLETIKA400 m s preponamaJanaDessardoAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula12.06.2009.
ATLETIKA100 mAndrejDorčićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula12.06.2009.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula12.06.2009.
ATLETIKAkopljeNikolaĆosićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula12.06.2009.
ATLETIKA1500 mAna MariaFranulovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin20.06.2009.
ATLETIKAkuglaIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin20.06.2009.
ATLETIKAdiskIvanBlaškovićAtletski klub KVARNER1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin20.06.2009.
ATLETIKA60 mMateLukićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin20.06.2009.
ATLETIKA100 mMateLukićAtletski klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin20.06.2009.
ATLETIKA600 mMartinaKolovratAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin20.06.2009.
ATLETIKA100 m preponeIvanGržićAtletski klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin20.06.2009.
ATLETIKAdiskVeraBegićAtletski klub KVARNER2MI Mediteranske igreSEN SeniorskoPescara25.06.2009.
ATLETIKAkuglaNedžadMulabegovićAtletski klub KVARNER3MI Mediteranske igreSEN SeniorskoPescara25.06.2009.
BIATLONsprintAndrejaJakovacBiatlon klub GORSKI KOTAR2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
BIATLON20 kmJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoKoreja16.02.2009.
BIATLONsprint 10 kmJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA14SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoKoreja16.02.2009.
BIATLONmasovni startJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA19SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoKoreja16.02.2009.
BIATLON12,5 kmJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA25SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoKoreja16.02.2009.
BIATLON15 kmAndrijanaStipaničićSkijaški klub BJELOLASICA39SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoKoreja16.02.2009.
BIATLON12,5 kmJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA6SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoOberhof, Njemačka25.09.2009.
BIATLONsprint na 10 kmJakovFakSkijaški klub BJELOLASICA31SK Svjetski kupSEN SeniorskoVancouver13.03.2009.
BICIKLIZAMVienaBalenBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.01.2009.
BICIKLIZAMsprint 1000+200 mGordanŠicBiciklistički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoStubičke Toplice14.07.2009.
BICIKLIZAM500 mVienaBalenBiciklistički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoStubičke Toplice14.07.2009.
BICIKLIZAM2000 mVienaBalenBiciklistički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoStubičke Toplice14.07.2009.
BICIKLIZAMbodovne utrkeGordanŠicBiciklistički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoStubičke Toplice14.07.2009.
BICIKLIZAMbrdski biciklizam, MTB maratonMarkoJerkovićBiciklistički klub CRIKVENICA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPsunj12.06.2009.
Boćanjebližanje i izbijanje u krugMarinoMiličevićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč05.12.2009.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoNica, Francuska26.09.2009.
BoćanjekrugMarinoMiličevićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit18.07.2009.
Boćanjeprecizno izbijanjeMarinoMiličevićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit18.07.2009.
Boćanjebrzinsko izbijanjeMarinoMiličevićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit18.07.2009.
BoćanjeklasicnoMarinoMiličevićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit08.08.2009.
BoćanjekrugMarinoMiličevićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit08.08.2009.
Boćanjeprecizno izbijanjeMarinoMiličevićBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit08.08.2009.
Boćanjebrzinsko izbijanjeMarinoMiličevićBoćarski klub VARGON2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit08.08.2009.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLeoBrnićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit08.08.2009.
Boćanjeprecizno izbijanjeBrunoKraljićBoćarski klub VARGON1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit08.08.2009.
Boćanjeprecizno izbijanjeIvanMičetićBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit08.08.2009.
Boćanjebrzinsko izbijanjeLukaKukuljanBoćarski klub VARGON3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit08.08.2009.
Boćanjeprecizno izbijanjeNivesMartinašBoćarski klub PAŠAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSelce12.07.2009.
BOKSwelter 69 kgDamjanHerljevićBoksački klub DELNICE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVukovar24.04.2009.
BOKS64 kgDinoUtješinovićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKutina03.04.2009.
BOKS60 kgHrvojeGrivičićBoksački klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKutina03.04.2009.
BOKS75 kgDavorMohorićBoksački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVukovar24.04.2009.
BOKS48 kgLeoDivanovićBoksački klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOmišalj08.05.2009.
BOKS72 kgMarinŽuparićBoksački klub KVARNER2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOmišalj08.05.2009.
BOKSbantam - 51 kgDamjanHerljevićBoksački klub DELNICE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVukovar24.04.2009.
BOKS- 57 kgMatteoKomadinaBoksački klub DELNICE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOmišalj05.05.2009.
BOKS- 56 kgVedranŠnajderBoksački klub DELNICE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOmišalj05.05.2009.
BOKS- 54 kgKrešimirŠporčićBoksački klub DELNICE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOmišalj05.05.2009.
BOKSbantam - 54 kgDamjanHerljevićBoksački klub DELNICE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKutina31.03.2009.
BOKS- 57 kgAnastazijaJankačBoksački klub HRVATSKI SOKOL2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOmišalj05.05.2009.
BOKS- 65 kgDavidSemion DaboBoksački klub HRVATSKI SOKOL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOmišalj05.05.2009.
BOKS- 68 kgMateoForempoherBoksački klub HRVATSKI SOKOL1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoOmišalj05.05.2009.
BOKS- 52 kgRudolph - LeonardKraljBoksački klub HRVATSKI SOKOL1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOmišalj05.05.2009.
BOKS- 63 kgFilipKovačevićBoksački klub DELNICE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoOmišalj05.05.2009.
DIZANJE UTEGA- 69 kgMilošSušanjKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit05.06.2009.
DIZANJE UTEGA+ 105 kgDanielAndonovKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit05.06.2009.
DIZANJE UTEGA- 62 kgMatijaPavićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka26.09.2009.
DIZANJE UTEGA- 62 kgMatijaPavićKlub dizanja utega KVARNER1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka10.10.2009.
GIMNASTIKAvišebojInesSalopekGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAvišebojEmaKajićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAtloMarinoDotlićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKApreskokMarkoJovičićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKApreskokPetraPlišićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAgredaAnaPoščićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAtloAntoniaCapićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKApreskokNinaMucićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKApreskokJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAdvovisninke ručeNinaMucićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAdvovisinske ručeJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAgredaJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAgredaNinaMucićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAtloJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKApreskokEmaKajićGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKApreskokInesSalopekGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKApreskokEvaCrepuljaGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAdvovisniske ručeInesSalopekGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAdvovisnike ručeEvaCrepuljaGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAgredaInesSalopekGimnastički klub VITA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAgredaEmaKajićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAtloInesSalopekGimnastički klub VITA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAtloEmaKajićGimnastički klub VITA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAvišebojNinaMucićGimnastički klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
GIMNASTIKAvišebojJanaVrsalovićGimnastički klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoNedelišće27.11.2009.
JEDRENJEleserDanielMihelićJedriličarski klub GALEB1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija30.10.2009.
JEDRENJEleser radialJurajDivjakinjaJedriličarski klub Opatija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija30.10.2009.
JEDRENJElaser 4,7BartulPlenkovićJedriličarski klub TRAMONTANA6SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBuzios23.07.2009.
JEDRENJElaser 4,7JurajDivjakinjaJedriličarski klub Opatija3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoBuzios, Rio de Janeiro31.07.2009.
JEDRENJEBartolKomadinaJedriličarski klub JUGO - Mali Lošinj2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik12.04.2009.
JEDRENJElaserDanielMihelićJedriličarski klub GALEB10EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoŠvedska07.08.2009.
JEDRENJElaser 4,7JurajDivjakinjaJedriličarski klub Opatija8EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoHelsinki14.08.2009.
JEDRENJElaserDanielMihelićJedriličarski klub GALEB2SK Svjetski kupSEN SeniorskoWeymouth19.09.2009.
JEDRENJElaser radialJurajDivjakinjaJedriličarski klub Opatija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTrogir10.10.2009.
JEDRENJElaser radialNenadBugarinJedriličarsko društvo VAL2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoTrogir10.10.2009.
JUDO+ 90 kgDeniKesićJudo klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit07.02.2009.
JUDO+ 70 kgDorisMohorovićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit07.02.2009.
JUDO- 81 kgMatijaSekiJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSolin23.01.2009.
JUDO- 73 kgDuškoRatkovićJudo klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor13.03.2009.
JUDO- 78 kgDorisMohorovićJudo klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor13.03.2009.
KAJAK-KANU12000 mTomaškovićKajak klub Rab3DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNašice25.07.2009.
Karate- 57 kgZvonimirŽivkovićKarate klub VOLOSKO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVirovitica12.09.2009.
Karate- 57 kgLukaPrelecKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVirovitica12.09.2009.
Karate- 57 kgFilipSkrinjarKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVirovitica12.09.2009.
Karate+ 70 kgRokoJankovićKarate klub VOLOSKO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVirovitica12.09.2009.
Karate+ 70 kgFilipDmitrašinovićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVirovitica12.09.2009.
Karate- 47 kgSaraSiddquiKarate klub Krk Croatia2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVirovitica12.09.2009.
Karate+ 54 KGTamaraDokmanovićKarate klub KVARNER3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVirovitica12.09.2009.
Karate- 55 kgZvonimirŽivkovićKarate klub VOLOSKO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPloče19.09.2009.
Karate+ 76 kgRokoJankovićKarate klub VOLOSKO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPloče19.09.2009.
Karate- 53 kgKarlaPinezićKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPloče19.09.2009.
Karate- 59 kgMarijaSušacKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPloče19.09.2009.
Karate+ 59 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPloče19.09.2009.
Karate+ 59 kgMartaZubovićKarate klub TAD RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPloče19.09.2009.
Karate- 53 kgReneBarakKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVirovitica12.09.2009.
Karate- 78 kgViktorČubrićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVirovitica12.09.2009.
Karate- 68 kgNikolinaMatićKarate klub KVARNER3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVirovitica12.09.2009.
Karate- 60 kgMarijaSušacKarate klub RI-CROATIA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVirovitica12.09.2009.
Karate- 60 kgIvaMagašKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVirovitica12.09.2009.
Karate+ 59 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoMaroko14.11.2009.
Karate- 60 kgMarijaGrgićKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVirovitica12.09.2009.
Karate+ 60 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVirovitica12.09.2009.
Karate+ 60 kgIvanaLjubićKarate klub Kastav2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVirovitica12.09.2009.
Karateborbe - 55 kgPetraŽicKarate klub OPATIJA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.04.2009.
Karateborbe - 55 kgAnaLakićKarate klub Zamet2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.04.2009.
Karateborbe -45 kgArianSkokiKarate klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.04.2009.
Karateborbe -57 kgFilipŠušnjarKarate klub OPATIJA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.04.2009.
Karateborbe -45 kgNikaDešaKarate klub KVARNER3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.04.2009.
Karateborbe +55 kgTamaraDokmanovićKarate klub KVARNER2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.04.2009.
Karateborbe - 50 kgSaraSiddquiKarate klub Krk Croatia1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.04.2009.
KaratekateMihaelaKobaleŠportski karate klub LOŠINj3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo24.04.2009.
Karate- 68 kgPetraVolfKarate klub RI-CROATIA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.05.2009.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoZagreb08.05.2009.
Karateborbe - 36 kgBoranBerakKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka04.04.2009.
Karate- 53 kgIvonaTubićKarate klub VOLOSKO3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoPariz29.01.2009.
Karate- 78 kgRenePernušKarate klub RIJEKA1EP Evropsko prvenstvoMLS Mlađe seniorskoPariz30.01.2009.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 55 kgAndreaBrnićKarate klub UČKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 68 kgPetraVolfKarate klub RI-CROATIA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 68 kgAzraSalešKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 68 kgEmaAničićKarate klub Zamet3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 68 kgTaraOkugićKarate klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 61 kgPetraNarančaKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 61 kgIvanaBebekKarate klub RI-CROATIA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 75 kgRenePernušKarate klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 53 kgJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA1SIM Svjetske Igre mladihSEN SeniorskoTajvan25.07.2009.
Karateapsolutna kategorijaEmaAničićKarate klub Zamet3SIM Svjetske Igre mladihSEN SeniorskoTajvan25.07.2009.
Karate- 75 kgGoranLučinKarate klub TAD RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 75 kgDeanPandžićKarate klub DELTA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRab13.03.2009.
Karate- 75 kgPetraVolfKarate klub RI-CROATIA1MI Mediteranske igreSEN SeniorskoPescara29.06.2009.
Karate- 55 kgJelenaKovačevićKarate klub TAD RIJEKA2MI Mediteranske igreSEN SeniorskoPescara29.06.2009.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgDinoBožićevićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupKAD KadetskoRimini05.06.2009.
Kick-boxinglight contact + 65 kgBoženaVlainićKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoRimini05.06.2009.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoVillach24.10.2009.
Kick-boxinglow kick + 70 kgNatalijaŠimacKickboxing klub Mega centar2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoVillach24.10.2009.
Kick-boxingK1 + 91 kgZoranMajkićKick boxing klub Sveti Matej3SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoVillach24.10.2009.
Kick-boxingsemi contact - 63 kgMarioŠankoKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 69 kgKristijanBenacKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 79 kgElvisJapićKickboxing športska udruga Malinska2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 84 kgKrunoslavKorlatKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 94 kgMarinŠušnjarKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 94 kgFilipBakovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 50 kgEnaFibingerKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgMateaRakunKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 60 kgSabinaPintarKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 60 kgAnamariaTrbovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 70 kgAnaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 63 kgMarioŠankoKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 69 kgKristianBenacKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 74 kgIvanRadonićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 79 kgNehaj MileBiondićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 84 kgKrunoslavKorlatKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 84 kgJosipKranjčecKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 94 kgTomislavMišetićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 94 kgFilipBakovićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 50 kgEnaFibingerKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 50 kgIvaMarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgFranceskaŽicKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgMateaRakunKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 60 kgSabinaPintarKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 60 kgAnamarijaTrbovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgJelenaGudeljKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgLaraSaftićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgBoženaVlajinićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxinglow kick - 67 kgWilliamVičevićKick-boxing športska udruga OMIŠALJ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxinglow kick - 81 kgNikšaKrižićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingfull contact - 67 kgMatejBenićKickboxing klub BURA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingfull contact - 75 kgEgenJugoKickboxing klub BURA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingfull contact - 81 kgNikolaBožićKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingfull contact - 81 kgNikšaKrižićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingfull contact - 60 kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingfull contact - 65 kgIvaJurasićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingfull contact - 70 kgOliveraMartinićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingfull contact + 70 kgNatalijaŠimacKickboxing klub Mega centar2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingfull contact - 67 kgWilliamVičevićKick-boxing športska udruga OMIŠALJ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSračinec10.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 57 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 63 kgLukaRakunKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 69 kgKristianBenacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 69 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 74 kgIgorProvićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 89 kgFilipBakovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 94 kgMarinŠušnjarKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact + 94kgDavorFibingerKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact + 94 kgIvanStojanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 50 kgIvaMarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 60 kgSabinaPintarKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 60 kgAnamarijaTrbovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxingsemi contact - 89 kgMarkoDešaKick-boxing športska udruga OMIŠALJ2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoLignano Sabbiadoro, Italija23.11.2009.
Kick-boxingsemi contact +94 kgMarinSpasojevićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxinglow kick - 56 kgIvaKolacioKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoIvanić Grad01.05.2009.
Kick-boxinglow kick - 65 kgJasenkaRibarićKickboxing klub Mega centar3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoIvanić Grad01.05.2009.
Kick-boxingsemi contact - 28 kgBrankoFibingerKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgMarkoJelićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact - 47 kgMarkoStojanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact - 47 kgDinoHalepovićKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact + 47 kgPatrickMarganKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact - 28 kgMateaMilišaKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgMaraIkićKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact - 47 kgDoraGolacKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 57 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 63 kgLukaRakunKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 69 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 74 kgIvanRadonićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 79 kgNehaj MileBiondićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact + 94 kgMarinSpasojevićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 69 kgWilliamVičevićKick-boxing športska udruga OMIŠALJ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 84 kgLukaVukušićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 50 kgIvaMarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 55 kgRebekaTraubKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 60 kgDariaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact + 70 kgJelenaGudeljKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact + 70 kgLaraSaftićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxinglight contact - 79 kgLukaVukušićKickboxing klub DRAGA1SK Svjetski kupJUN JuniorskoRimini05.06.2009.
Kick-boxing light contact - 60 kgDarijaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK2SK Svjetski kupJUN JuniorskoRimini05.06.2009.
Kick-boxingsemi contact - 28 kgNikolinaZemanKickboxing klub DRAGA2EP Evropsko prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPula26.09.2009.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgMaraIkićKickboxing klub DRAGA3EP Evropsko prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPula26.09.2009.
Kick-boxingsemi contact + 65 kgAnaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1SK Svjetski kupSEN SeniorskoRimini05.06.2009.
Kick-boxingmlađe kadetkije - 37 kgSarahTepšaTaekwon-do klub VELEBIT3SK Svjetski kupMLK Mlađe kadetskoRimini05.06.2009.
Kick-boxinglight contact- 65 kgLauraSutlovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgLaraSaftićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgJelenaGudeljKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact + 70 kgBoženaVlajinićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 42 kgTeoČendakKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -52kgDarkoJurasićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -52kgNickDelićKick boxing klub Viktorija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -57 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingfull contact - 81 kgLukaVukušićKickboxing klub DRAGA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSračinec10.04.2009.
Kick-boxingsemi contact - 57 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 63 kgLukaRakunKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 69 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxinglow kick + 70 kgNatalijaŠimacKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoIvanić Grad01.05.2009.
Kick-boxinglow kick - 81 kgNikolaBožićKickboxing klub Mega centar1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoIvanić Grad01.05.2009.
Kick-boxingsemi contact - 74 kgIvanRadonićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 74 kgFilipZorićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact - 79 kgNehaj MileBiondićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxinglight contact + 94 kgBorisČućićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact + 94 kgMarinSpasojevićKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact- 50 kgIvaMarkovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact- 55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact- 55 kgFranceskaŽicKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxinglight contact- 65 kgIvaJurasićKickboxing športska udruga Malinska3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac02.05.2009.
Kick-boxingsemi contact -57 kgDejanSavićKick boxing klub Viktorija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -57 kgIgorViragKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact 63 kgAlvinAlišićKick boxing klub Viktorija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact - 69kgDominikŠkibolaKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact - 69kgMatejPajićKick boxing klub Viktorija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -46 kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -50 kgVeronikaKušinaKickboxing klub DRAGA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -55 kgRebecaTraubKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -60 kgDarijaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxingsemi contact -65 kgNinaKomalenacKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoKostrena04.04.2009.
Kick-boxinglight contact + 65 kgAnaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1SK Svjetski kupSEN SeniorskoRimini06.06.2009.
Kick-boxinglight contact - 57 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK3SK Svjetski kupJUN JuniorskoRimini05.06.2009.
Kick-boxingsemi contact - 69 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN Seniorskošibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 70 kgAnaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1DP Državno prvenstvoSEN Seniorskošibenik06.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 42 kgDinoBožičevićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 47 kgMarioStojanovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 63 kgAlvinAlišićKick boxing klub Viktorija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 46 kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 69 kgKristianBenacKick-boxing klub SUŠAK1DK Državni kupSEN SeniorskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 74 kgIvanSenkićKickboxing klub DRAGA1DK Državni kupSEN SeniorskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKickboxing športska udruga Malinska1DK Državni kupSEN SeniorskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 57 kgDejanSavićKick boxing klub Viktorija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 69 kgMatejPajićKick boxing klub Viktorija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact + 69 kgFilipZorićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 46 kgValentinaNakićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 50 kgVeronikaKušinaKickboxing klub DRAGA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 60 kgDarijaDamjanovićKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 65 kgNinaKomlenacKick-boxing klub SUŠAK3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 63 kgMarioŠankoKick-boxing klub SUŠAK2DK Državni kupSEN SeniorskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 84 kgLukaVukušićKickboxing klub DRAGA2DK Državni kupSEN SeniorskoRovinj14.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 57 kgTiborIlešKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 63 kgLukaRakunKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 94 kgMarinŠušnjarKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxingsemi contact - 55 kgAstridPribenikKick-boxing klub SUŠAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik06.03.2009.
Kick-boxinglight contact - 70 kgAnaZnaorKickboxing športska udruga Malinska2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit24.04.2009.
Kick-boxinglight contact - 69 kgAndrejGudacKick-boxing klub SUŠAK1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoPula25.09.2009.
Kick-boxinglight contact - 94 kgMarinŠušnjarKick-boxing klub SUŠAK1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoPula25.09.2009.
Kick-boxinglight contact + 94 kgMarinSpasojevićKick-boxing klub SUŠAK3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoPula25.09.2009.
Kick-boxinglight contact - 46 kgLeaBarkovićKick-boxing klub SUŠAK3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoPula24.09.2009.
Kick-boxinglight contact - 42 kgDinoBožićevićKick-boxing klub SUŠAK3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoPula24.09.2009.
Kick-boxinglight contact +70 kgBoženaVlajinićKick-boxing klub SUŠAK3EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoPula24.09.2009.
KoturaljkanjeFIS rolleri -sprintNinaBronićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1SK Svjetski kupJUN Juniorskooroslavlje13.07.2009.
KuglanjeMajaNanićKuglački klub MLAKA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivinca i Bjelovar21.03.2009.
KuglanjesprintNikaCvitkovićKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDottenhem, Njemačka06.05.2009.
KuglanjepojedinačnoNikaCvitkovićKuglački klub MLAKA1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDottenhem, Njemačka06.05.2009.
KuglanjekombinacijaNikaCvitkovićKuglački klub MLAKA2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoDottenhem, Njemačka06.05.2009.
KuglanjeSnježanaKramarKuglački klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.01.2009.
MotociklizamLorisValjanMotociklistički klub KVARNER2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko9,05,2009
Orijentacijski športsrednje stazeMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.06.2009.
Orijentacijski športsrednje stazeJosipVujanićOrijentacijski klub LOKVE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVaraždin05.06.2009.
Orijentacijski športsrednje stazeAnamariaVrbetaOrijentacijski klub TORPEDO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin05.06.2009.
Orijentacijski športsrednje stazeMarinŠtefanecOrijentacijski klub TORPEDO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin05.06.2009.
Orijentacijski športsrednje stazeFilipVujanićOrijentacijski klub LOKVE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoVaraždin05.06.2009.
Orijentacijski športsrednje stazeMarinOrozovićOrijentacijski klub TORPEDO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin05.06.2009.
Orijentacijski športsrednje stazeAndrejŠubatOrijentacijski klub RIS DELNICE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin05.06.2009.
Orijentacijski športsrednje stazeAnamarijaTusićOrijentacijski klub LOKVE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin05.06.2009.
Orijentacijski športsrednje stazeBarbaraPetranovićOrijentacijski klub RIS DELNICE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin05.06.2009.
Orijentacijski športduge stazeMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrovnik22.05.2009.
Orijentacijski športduge stazeAndrejŠubatOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik22.05.2009.
Orijentacijski športduge stazePatrikMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik22.05.2009.
Orijentacijski športduge stazeJosipVujanićOrijentacijski klub LOKVE1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDubrovnik22.05.2009.
Orijentacijski športduge stazeBarbaraPetranovićOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik22.05.2009.
Orijentacijski športduge stazeAnamariaVrbetaOrijentacijski klub TORPEDO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik22.05.2009.
Orijentacijski športduge stazeFilipVujanićOrijentacijski klub LOKVE2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoDubrovnik22.05.2009.
Orijentacijski športduge stazeAnamariaTusićOrijentacijski klub LOKVE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik22.05.2009.
Orijentacijski športsprintMatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2009.
Orijentacijski športsprintBarbaraPetranovićOrijentacijski klub RIS DELNICE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb15.05.2009.
Orijentacijski športsprintJosipVujanićOrijentacijski klub LOKVE2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb15.05.2009.
Orijentacijski športsprintAndreaTusićOrijentacijski klub LOKVE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2009.
Orijentacijski športsprintNikolaToniOrijentacijski klub RIS DELNICE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb15.05.2009.
Orijentacijski športsprintFilipVujanićOrijentacijski klub LOKVE3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb15.05.2009.
Orijentacijski športsprintAnamariaTusićOrijentacijski klub LOKVE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb15.05.2009.
Orijentacijski športsprintMatjaž MatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupSEN Seniorsko
Orijentacijski športsprintBarbaraPetranovićOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupJUN Juniorsko
Orijentacijski športsprintFilipVujanićOrijentacijski klub LOKVE3DK Državni kupKAD Kadetsko
Orijentacijski športsprintAnamariaTusićOrijentacijski klub LOKVE3DK Državni kupJUN Juniorsko
Orijentacijski športsprintAnamariaVrbetaOrijentacijski klub TORPEDO3DK Državni kupKAD Kadetsko
Orijentacijski športMatjaž MatjažŠtanfelOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupSEN Seniorsko
Orijentacijski športMarinŠtefanacOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupSEN Seniorsko
Orijentacijski športJosipVujanićOrijentacijski klub LOKVE1DK Državni kupNMK Najmlađe kadetsko
Orijentacijski športBarbaraPetranovićOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupJUN Juniorsko
Orijentacijski športPatrik MatjažMalnarOrijentacijski klub RIS DELNICE1DK Državni kupKAD Kadetsko
Orijentacijski športFilipVujanićOrijentacijski klub LOKVE2DK Državni kupNMK Najmlađe kadetsko
Orijentacijski športAnamariaVrbetaOrijentacijski klub TORPEDO2DK Državni kupKAD Kadetsko
Orijentacijski športAnamariaTusićOrijentacijski klub LOKVE3DK Državni kupJUN Juniorsko
Orijentacijski športEdiGrbacOrijentacijski klub TORPEDO3DK Državni kupJUN Juniorsko
Orijentacijski športToniKošuljandićOrijentacijski klub TORPEDO3DK Državni kupKAD Kadetsko
Orijentacijski športMarinOrozovićOrijentacijski klub TORPEDO3DK Državni kupKAD Kadetsko
PLIVANJE4x100 m mješovitoĐinaGržinčićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
PLIVANJE200 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE200 m leđnoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE50 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE100 m delfinPetarMrčelaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE1500 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE400 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE200 m delfinPetarMrčelaPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE100 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoSaraCalderaraPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.03.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit28.02.2009.
PLIVANJE100 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE100 m prsnoAnaVrsalovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE50 m slobodnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE100 m prsnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE400 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE200 m slobodnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE800 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE100 m prsnoAnaVrsalovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE100 m prsnoAndrejArbanasPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE50 m prsnoAndrejArbanasPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE200 m prsnoAndrejArbanasPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE200 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE50 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE100 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE200 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.08.2009.
PLIVANJE400 m slobodnoNikaPerčićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.03.2009.
PLIVANJE800 m slobodnoNikaPerčićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.03.2009.
PLIVANJE200 m slobodnoNikaPerčićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.03.2009.
PLIVANJE200 m slobodnoSaraCalderaraPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.03.2009.
PLIVANJE50 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit28.02.2009.
PLIVANJE200 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit28.02.2009.
PLIVANJE100 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit28.02.2009.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit28.02.2009.
PLIVANJE100 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit28.02.2009.
PLIVANJE100 m prsnoAnaVrsalovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit28.02.2009.
PLIVANJE100 m prsnoEniPerčićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.03.2009.
PLIVANJE200 m prsnoEniPerčićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka09.03.2009.
PLIVANJE200 m slobodnoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb19.03.2009.
PLIVANJE100 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb16.07.2009.
PLIVANJE100 m prsnoAndrejArbanasPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb16.07.2009.
PLIVANJE100 m prsnoAnaVrsalovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb16.07.2009.
PLIVANJE50 m slobodnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb16.07.2009.
PLIVANJE400 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb16.07.2009.
PLIVANJE100 m prsnoAnaVrsalovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb16.07.2009.
PLIVANJE100 m prsnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb16.07.2009.
PLIVANJE200 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE50 m prsnoAndrejArbanasPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE50 m leđnoTeoKolonićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE200 m prsnoAndrejArbanasPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE200 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoLukaMatacinPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE200 m prsnoLeoCuculićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoRobertaMulacPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE800 m slobodnoLorenaErcegovićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE100 m prsnoValneaGlavašPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.07.2009.
PLIVANJE100 m prsnoEniPerčićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.07.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoSaraCalderaraPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.07.2009.
PLIVANJE200 m prsnoValneaGlavašPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.07.2009.
PLIVANJE800 m slobodnoNikaPerčićPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.07.2009.
PLIVANJE200 m prsnoLukaGabrišPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.07.2009.
PLIVANJE100 m prsnoLukaGabrišPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit13.07.2009.
PLIVANJE50 m delfinŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
PLIVANJE100 m slobodnoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
PLIVANJE100 m prsnoSmiljanaMarinovićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
PLIVANJE200 m slobodnoMateaPetehPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
PLIVANJE100 m delfinŽeljanaKneževićPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
PLIVANJE200 m slobodnoDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
PLIVANJE200 m prsnoMatejMarasPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
PLIVANJE100 m delfinDominikStragaPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
PLIVANJE200 m delfinLovroKustićPlivački klub PRIMORJE CO2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
PLIVANJE200 m delfinPetarMrčelaPlivački klub PRIMORJE CO3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.07.2009.
Ronilaštvo200 m BI FINSElenaRadićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo200 m BI FINSEmaAhelKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo200 m BI FINSMatijaRadićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo800 m plivanje perajamaIgorRubinićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo50 m apneaMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo400 m brzinsko ronjenjeLauraSutlovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo400 m brzinsko ronjenjeRobertČupevKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo400 m plivanje perajamaIvonaMargetićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo400 m plivanje perajamaRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo400 m plivanje perajamaMeriDraškovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo800 m plivanje perajamaRobertČupevKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo100 m plivanje perajamaMarkoRonečevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo50 m BI FINSMatijaRadićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo100 m brzinsko ronjenjeMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo100 m brzinsko ronjenjeRobertČupevKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo100 m brzinsko ronjenjeMarinoCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo50 m BI FINSEmaAhelKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo50 m BI FINSMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo50 m BI FINSMarkoPerožićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo200 m plivanje perajamaSanjaGigovićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo200 m plivanje perajamaIvonaMargetićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo200 m plivanje perajamaRobertČupevKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo100 m BI FINSEmaAhelKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo100 m BI FINSMarkoPerožićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo100 m BI FINSMatijaRadićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo1500 m plivanje perajamaLauraSutlovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo1500 m plivanje perajamaIvonaMargetićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo1500 m plivanje perajamaRobertaCetinaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo1500 m plivanje perajamaRobertČupevKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo1500 m plivanje perajamaIgorRubinićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo50 m plivanje perajamaMarkoRončevićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo400 m plivanje perajamaSanjaGigovićKlub podvodnih aktivnsoti 3. maj1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
Ronilaštvo400 m plivanje perajamaLauraSutlovićKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb04.07.2009.
ŠahMišoCebaloŠahovski klub RIJEKA1SP Svjetsko prvenstvoVET VeteranskoCondin, Italija14.11.2009.
ŠahBorkaFrančiškovićŠahovski klub LIBURNIJA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoToplice Sveti Martin25.01.2009.
ŠahPatricijaVujnovićŠahovski klub GORAN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelolasica
Šahbrzopotezni šahMarinBosiočićŠahovski klub JUNIOR1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.06.2009.
Šahbrzopotezni šahOgnjenCvitanŠahovski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka19.06.2009.
ŠahPatricijaVujnovićŠahovski klub GORAN1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahTeoTomulićŠahovski klub JUNIOR1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahRafaelDubrovićŠahovski klub DRAGA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahJadrankoPlenčaŠahovski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahSvenTicaŠahovski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahFilipMravićŠahovski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahIvanČamberŠahovski klub JUNIOR3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahMarioMuškardinŠahovski klub LIBURNIJA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahNikolinaSamardžićŽenski šahovski klub LUCIJA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahSuzanaPošmugaŠahovski klub GORAN2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahLoraKukićŠahovski klub DRAGA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
ŠahSanjaRenkaŠahovski klub GORAN3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNovi Vinodolski19.06.2009.
Samostrel18 m samostrelAdrianoPavletićŠportski streljački klub DUB MALINSKA7EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoMalinska13.03.2009.
Samostrel18 m samostrelEmanuelDorčićŠportski streljački klub DUB MALINSKA6EP Evropsko prvenstvoKAD KadetskoMalinska13.03.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.04.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloDavinaSimperKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb09.05.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloHanaŞtojakovićKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb09.05.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureDavinaSimperKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb09.05.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureMiaŠestanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb09.05.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEsoloLucijaBujanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.03.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureLucijaBujanKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit13.03.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEfigureRebeccaDomikaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARIS2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka04.04.2009.
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK6SK Svjetski kupSEN SeniorskoLienz28.12.2009.
SKIJANJEveleslalomIvanMihelčićSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEslalomIvanMihelčićSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEveleslalomFilipTudorSki-klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEveleslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA1ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEWilliamVukelićSki-klub RIJEKA2ODN Ostala državna natjecanjaNMK Najmlađe kadetsko
SKIJANJEVeronikaBlaškovićSkijaški klub DELNICE3ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak26.03.2009.
SKIJANJEbig airMarkoDukićSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz, Austrija24.04.2009.
SKIJANJEbig airDavidSirotićSnowboard klub NINE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMallnitz, Austrija24.04.2009.
SKIJANJE5 kmPetraPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE5 kmRobertaRajnovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE5 kmSabinaČotraSkijaški klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodno, 7 kmTeoMiljušTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE7 kmToniButkovićSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE7 kmKrešimirštimacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE5 kmAntonijaPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE5 kmIvonaJerbićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE5 kmSanjaJuričićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE7 kmMatejBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE7 kmEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE7 kmIanPetrovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE4 kmReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE4 kmPetraGrgurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE4 kmPetraSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE5kmKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE5kmFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE5kmStjepanIvančićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE3 kmDoloresDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE3 kmDorisGrgurićSkijaški klub BJELOLASICA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE3 kmToniJanešTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE3 kmAlenJambrešićSkijaški klub GORANIN2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE3 kmIvanBurićSkijaški klub POLET3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEsprintNinaBroznićTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoSaalfenden21.01.2009.
SKIJANJEslalomIvanMiheličićSki-klub RIJEKA2OS Međunarodno takmičenjeMLK Mlađe kadetskoPanarotta
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK7SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoVal D\'Isere13.02.2009.
SKIJANJEslalomIvanMihelčićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada12.01.2009.
SKIJANJEveleslalomIvanMihelčićSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada12.01.2009.
SKIJANJEslalomFilipTudorSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada12.01.2009.
SKIJANJEslalomAntonioTrošeljSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoSappada12.01.2009.
SKIJANJEslalomPaolaMarottiSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSappada12.01.2009.
SKIJANJEveleslalomFilipTudorSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSappada12.01.2009.
SKIJANJEveleslalomPaolaMarottiSki-klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoSappada12.01.2009.
SKIJANJEslalomAnaJelušićSkijaški klub PLATAK4SK Svjetski kupSEN SeniorskoGarmisch29.01.2009.
SKIJANJE5 km slobodnim načinomValneaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJEklasičnim načinomValneaFrlanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJE5 km slobodnim načinomEvaČabrijanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJEklasičnim načinomEvaČabrijanTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJEklasičnim načinomVladimirBabićSkijaški klub GROBNIČAN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJEklasičnim načinomDamirJurčevićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJEklasičnim načinomAlenKufnerTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJEslobodnim načinomDamirJurčevićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJEslobodnim načinomAlenKufnerTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJEslobodnim načinomPavloKruljicaSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJE7 kmNadaBabićSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE7 kmMajaBrajdićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE10 kmAndrejBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJE10 kmDominikKordišTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEveleslalomLanaZbašnikSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoWeinebeneu30.01.2009.
SKIJANJEveleslalomKarlaStuparSki-klub RIJEKA1DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoWeinebeneu30.01.2009.
SKIJANJEveleslalomIdaŠtimacSki-klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoNMK Najmlađe kadetskoWeinebeneu30.01.2009.
SKIJANJEslobodni načinFilipPetrovićSkijaški klub BJELOLASICA1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinKrešimirCrnkovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinDavidHladikaSkijaški klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinEdiDadićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinIanPetrovićTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinMatejBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinToniButkovićSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinKrešimirštimacSkijaški klub GORANIN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinAndrejBurićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinZvonimirTadejevićSkijaški klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinReaRaušelSkijaški klub GORANIN1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinPetraGrgurićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinElenaSrićaTrkačko skijaški klub RIJEKA - ČAVLE3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinSanjaJuričićTrkačko skijaški klub Ravnogorac1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinIvonaJerbićTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinAntonijaPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinPetraPodobnikTrkačko skijaški klub Ravnogorac2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinSabinaČotraSkijaški klub GROBNIČAN1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinRobertaRajnovićTrkačko skijaški klub BUDUĆNOST3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinNadaBabićSkijaški klub GROBNIČAN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEslobodni načinAndreaJakovacSkijaški klub GROBNIČAN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPlatak13.02.2009.
SKIJANJEbig airDavidSirotićSnowboard klub NINE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz, Austrija24.04.2009.
SKIJANJEbig airDavidSutlovićSnowboard klub NINE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMallnitz, Austrija24.04.2009.
Skijanje na vodislalom-openFeruccioMužićKlub za skijanje na vodi LOŠINJ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVukovina, Velika Gorica11.09.2009.
Skijanje na vodislalom U-17, record capabilityFeruccioMužićKlub za skijanje na vodi LOŠINJ3OS Međunarodno takmičenjeJUN JuniorskoRecetto, Italija11.06.2009.
Sport gluhihkuglanjeJolićDruštvo športske rekreacije gluhih GALEB1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBjelovar09.05.2009.
Sport gluhihkuglanjePerkovićDruštvo športske rekreacije gluhih GALEB2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBjelovar09.05.2009.
Sport gluhihkuglanjePejašinovićDruštvo športske rekreacije gluhih GALEB2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBjelovar09.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomAtletika, bacanje čunjaMiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBangalor28.11.2009.
Sport osoba s invaliditetomAtletika, bacanje diskaMiroslavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBangalor28.11.2009.
Sport osoba s invaliditetomKuglanje, B2ViliamJelušićŠRK slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica17.04.2009.
Sport osoba s invaliditetomKuglanje, B3ZlatkoVučenovićŠRK slijepih RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKoprivnica17.04.2009.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - zračna puška-stojećiRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar24.04.2009.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - zračna puška-ležećiRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar24.04.2009.
Sport osoba s invaliditetomStreljaštvo - malokalibarska puškaRudolfPetrovićStreljački klub invalida PARAOLIMPIJAC1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar24.04.2009.
Sport osoba s invaliditetomStolni tenisVjekoslavGregorovićStolnoteniski klub osoba s invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit17.03.2009.
Sport osoba s invaliditetomStolni tenisJosipZovkoStolnoteniski klub osoba s invaliditetom2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit17.03.2009.
Sport osoba s invaliditetomStolni tenisSanjinMarinovićStolnoteniski klub osoba s invaliditetom3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit17.03.2009.
Sport osoba s invaliditetomStolni tenisZvonkaBanStolnoteniski klub osoba s invaliditetom2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit17.03.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, skok u daljSamirAjanovićAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,200 mSamirAjanovićAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje, 1470 srušenih drvaVedranDumenčićŠportsko rekreativni klub slijepih RIJEKA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPoljska06.06.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, diskŽeljkoBogdanAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kopljeŽeljkoBogdanAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kopljeŽarkoIkicaAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, diskŽarkoIkicaAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kuglaŽarkoIkicaAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kopljeSanjinMarinovićAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, diskSanjinMarinovićAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kuglaSanjinMarinovićAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kopljeMilivojŠepićAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, diskMilivojŠepićAtletski klub osoba s invaliditetom RIJEKA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, diskArisČabrijanAtletski klub paraplegičara LANTERNA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kopljeArisČabrijanAtletski klub paraplegičara LANTERNA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, diskRobertPilepićAtletski klub paraplegičara LANTERNA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kopljeMilkaMilinkovićAtletski klub paraplegičara LANTERNA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, diskMirolsavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, čunjMirolsavMatićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 200 mHađiKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,kuglaHađiKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 100 mHađiKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 200 mRoniRežićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 100 mRoniRežićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 1500 mAleksandarStojčićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,800 mAleksandarStojčićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kuglaAleksandarStojčićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 1500 mJosipZovkoAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 800 mJosipZovkoAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 400 mJosipZovkoAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,100 mJelenaPešutAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,kuglaJelenaPešutAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,200 mMarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,400 mMarinaSkandovićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, daljEmranBerišaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 400 mEmranBerišaAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,200 mDenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,100mDenisKujajAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 200 mSenadOsmaniAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 100 mSenadOsmaniAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 800 mSenadOsmaniAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika,kuglaMuhamedPrekadiniAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 100 mMuhamedPrekadiniAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, daljMuhamedPrekadiniAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, 200 mEdinSejkićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomatletika, kuglaEdinSejkićAtletski klub za osobe s invaliditetom SRCE2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka21.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje, kategorija 3-3,5ZlatkoVučenovićKuglački klub osoba s invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.11.2009.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje, kategorija 4-4,5ŽarkoIkicaKuglački klub osoba s invaliditetom1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.11.2009.
Sport osoba s invaliditetomkuglanje, kategorija 1-1,5JosipGranićKuglački klub osoba s invaliditetom3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka20.11.2009.
Sportski ribolov (slatke vode)Uteg skishBrunoBrovetŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA3SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoKerenzerberg (Švicarska)01.07.2009.
Sportski ribolov (slatke vode)uteg skishGoranOžboltŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBudejovci, Češka13.09.2009.
Sportski ribolov (slatke vode)uteg arenbergSnežanaŽurgaŠportsko ribolovna udruga ČABRANKA2SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBudejovci, Češka13.09.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN1SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoHurghada, Egipat24.10.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleTeaRadilPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN2SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoHurghada, Egipat24.10.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleNatašaRoginaŠportski ribolovni klub ČIKAVICA4SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBudva17.10.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoCrikvenica06.11.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleLjiljanaBiroŠportsko ribolovno društvo ČIKAVICA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoCrikvenica06.11.2009.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovĐaniUhačSportsko društvo ŠKARPINA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLošinj04.07.2009.
Sportski ribolov na morupodvodni ribolovDanielGospićSportsko društvo ŠKARPINA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoLošinj04.07.2009.
Sportski ribolov na morulov s obaleLukaPejakovićŠportsko ribolovno društvo ARBUN, Punat1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSupetar17.10.2009.
Sportski ribolov na morulov s obaleMauroLukšićPomorsko športsko ribolovno društvo ARBUN2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSupetar17.10.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleMirjanaPoborŠportski ribolovni klub OSLIĆ1SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoBudva17.10.2009.
STOLNI TENISDorinaSrebrnjakStolnoteniski klub SVETI JAKOV1ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetskoJadranovo07.02.2009.
STRELIČARSTVOsloženi lukIvanaBaćacStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb30.01.2009.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAdrianoBaćacStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb30.01.2009.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAntonioDamišStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb30.01.2009.
STRELIČARSTVOsloženi lukMatijaAntešićStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb30.01.2009.
STRELIČARSTVODujmovićStreličarski klub MAURA KAL3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoNovi Marof21.03.2009.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA2EK Evropski kupKAD KadetskoLegnica, Poljska11.05.2009.
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA2EK Evropski kupKAD KadetskoPoljska29.05.2009.
STRELIČARSTVOzakrivljeni lukAdrianoBaćacStreličarski klub RIJEKA2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBjelolasica
STRELIČARSTVOsloženi lukAnđeloŠuvakStreličarski klub RIJEKA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoBjelolasica
STRELJAŠTVOzračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA9SK Svjetski kupSEN SeniorskoWuxij, Kina25.10.2009.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 mLucijaNovakStreljačka sekcija DVD Opatija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.04.2009.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 mAdrianoPavletićŠportski streljački klub DUB MALINSKA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb04.04.2009.
STRELJAŠTVO10 m zračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3SK Svjetski kupSEN SeniorskoPeking18.04.2009.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaMašaBerićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDuga Resa18.04.2009.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaAnamarijaŽigićStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDuga Resa18.04.2009.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaMajaArbanasStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDuga Resa18.04.2009.
STRELJAŠTVOMK puška 50 m, 3x20 trostavSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek12.06.2009.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaMajaBruketa BujanovćStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.03.2009.
STRELJAŠTVO10 m zračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA7MI Mediteranske igreSEN SeniorskoPescara27.06.2009.
STRELJAŠTVOzračna puškaSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoPrag20.02.2009.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaSanjaDrakulićStreljački klub PAPIRNIČAR1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.03.2009.
STRELJAŠTVOsamostrel IR 1800AndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVinkovci31.07.2009.
STRELJAŠTVOMK puška 50 m, trostavSnježanaMatanovićStreljački klub LOKOMOTIVA2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStoberč13.04.2009.
STRELJAŠTVO10 m zračna puška + 40MajaArbanasStreljački klub LOKOMOTIVA3DK Državni kupSEN SeniorskoSolin02.10.2009.
STRELJAŠTVOzračna puška 10 mAdrianoPavletićŠportski streljački klub DUB MALINSKA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb14.03.2009.
STRELJAŠTVOmalokalibarska puška trostav 50 mSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA1MI Mediteranske igreSEN SeniorskoPescara27.06.2009.
STRELJAŠTVOmalokalibarska puška 50 mNenadPintarićStreljački klub POLICAJAC2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka27.06.2009.
STRELJAŠTVOmalokalibarska puška 50 mSanjaDrakulićStreljački klub PAPIRNIČAR2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka27.06.2009.
STRELJAŠTVOmk puškaMartinaHlačaStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin, Stobreč03.07.2009.
STRELJAŠTVO300 m VK puška 3x20SanjaDrakulićStreljački klub PAPIRNIČAR14EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoOsijek20.07.2009.
STRELJAŠTVO300 m VK puška 60 ležećiSanjaDrakulićStreljački klub PAPIRNIČAR14EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoOsijek20.07.2009.
STRELJAŠTVO18 m samostrelAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA6EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoMalinska13.03.2009.
STRELJAŠTVOMK puška 50 m, 60 ležećiSnježanaPejčićStreljački klub LOKOMOTIVA3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOsijek12.06.2009.
STRELJAŠTVO18 m samostrelAndrejKrstinićŠportski streljački klub DUB MALINSKA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPožega07.03.2009.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mmSlavkoLinardićStreljački klub RJEČINA1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka26.06.2009.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mmNenadPintarićStreljački klub POLICAJAC3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka26.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. kupRobertJaškaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. danDomagojKurteš-SalakovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. danTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. danAstridpribenikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danBoženaVlajinićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danMarinSpasojevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danLukaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupLaraSaftićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupLauraSutlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupAnamariaTrbovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupMateoGajzlerTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 6. kupUrsulaRadonićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. kupIvanRadonićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. kupFilpVlahTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. danKrunoslavKorlatTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. danEnaFibingerTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danMateaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danBoženaVlajinićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danIvanStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danMarinŠušnjarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 2. danLukaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDO- 69 kgAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSlovenija16.05.2009.
TAEKWONDO- 70 kgBoženaVlajinićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSlovenija16.05.2009.
TAEKWONDO- 57 kgTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSlovenija16.05.2009.
TAEKWONDO+ 75 kgMarinSpasojevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSlovenija16.05.2009.
TAEKWONDOforme 1. kupFilipPerušićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. danAstridPribenikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. danMarkoStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. danDomagojKurteš-SalakovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupIvaMarkovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupAnamariaTrbovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupLaraSaftićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupLauraSutlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupIgorViragTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupPatrikSteinerTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 6. kupLukaVelnićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 4. kupDonatoZorićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 4. kupMatijaNakićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 4. kupDinoBožičevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. kupDarijaDamjanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. kupNinaKomlenacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. kupIvanRadonićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDO+ 85 kgMarinŠušnjarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3EP Evropsko prvenstvoSEN SeniorskoSlovenija16.05.2009.
TAEKWONDOborbe - 57 kgTiborIlešTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 63 kglukaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 63 kgMarioŠankoTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 69 kgAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 75 kgIvanRadonićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 58 kgAstridPribenikTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 58 kgUrsulaRadonićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 58 kgDarijaDamjanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 64 kgLauraSutlovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 64 kgNinaKomlenacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe + 70 kgBoženaVlajinićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe + 70 kgLaraSaftićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 64 kgLukaRakunTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 71 kgAndrejGudacTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe + 85 kgMarinŠušnjarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe+ 85 kgIvanStojanovićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe+ 85 kgDavorFibingerTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe - 75 kgBoženaVlajinićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOborbe + 75 kgLaraSaftićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSamobor27.03.2009.
TAEKWONDOforme 7. kupMateaMilišaTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 3. kupDinoBožičevićTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 3. kupBorisVezmarTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag12.06.2009.
TAEKWONDOforme 1. kupTeoČendakTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzija3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag12.06.2009.
Tajlandski boks- 52 kgTajanaRubešaKick boxing klub Sveti Matej1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit18.04.2009.
Tajlandski boks- 52 kgTajanaRubešaKick boxing klub Sveti Matej1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit18.04.2009.
Tajlandski boks+ 91 kgMarinDošenKick boxing klub Klana1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit18.04.2009.
Tajlandski boksnajteža kategorijaZoranMajkićKick boxing klub Klana3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit18.04.2009.
Tajlandski boksnajteža kategorijaSandroPavlovićKick boxing klub Klana3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit18.04.2009.
TENISDinoMarcanTenis klub PEĆINE1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMakarska08.05.2009.
TRIATLONdupli olimpijski triatlonIvaTomićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDunat, otok Krk19.09.2009.
TRIATLONsupersprint duatlonDinoPelosaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula17.04.2009.
TRIATLONsupersprint aquatlonDinoPelosaTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoPula14.08.2009.
TRIATLONsupersprint triatlonMiaŠimičićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoGornja Stubica11.07.2009.
TRIATLONsupersprint aquatlonMiaŠimičićTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoKAD Kadetskopula14.08.2009.
TRIATLONsprint duatlonFilipLjubetićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula17.04.2009.
TRIATLONsupersprint duatlonFilipLjubetićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDonja Stubica13.06.2009.
TRIATLONsprint aquatlonFilipLjubetićTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula14.08.2009.
TRIATLONsupersprint aquatlonIvaTomićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula14.08.2009.
TRIATLONolimpijski triatlonIvaTomićTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.06.2009.
TRIATLONklasični duatlonWandaSvrakićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDonja Stubica13.06.2009.
TRIATLONklasični duatlonDejanLjubasTriatlon klub RIVAL2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDonja Stubica13.06.2009.
TRIATLONsprint triatlonDaniloVejnovićTriatlon klub RIVAL3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoGornja Stubica11.07.2009.
TRIATLONsprint aquatlonDaniloVejnovićTriatlon klub RIVAL1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula14.08.2009.
VESLANJEskif za lake veslačiceIvaNadalinVeslački klub JADRAN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2009.
VESLANJEskif za seniorkeIvaNadalinVeslački klub JADRAN2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.05.2009.
VESLANJElaki samacAntonioSatinovićVeslački klub JADRAN3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb, Jarun
ZrakoplovstvoMarkoHrgetićParajedriličarski klub FLUMEN1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRoč19.06.2009.