Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKAAtletski klub KVARNERM3DK Državni kupJUN JuniorskoSplit30.05.2009.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin05.09.2009.
ATLETIKA4x50 mAtletski klub KVARNERM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin05.09.2009.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoVaraždin05.09.2009.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERM2DK Državni kupSEN SeniorskoOsijek06.06.2009.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERZ3DK Državni kupSEN SeniorskoOsijek06.06.2009.
ATLETIKAAtletski klub KVARNERZ3DK Državni kupSEN SeniorskoOsijek06.06.2009.
ATLETIKAAtletski klub KVARNERM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČakovec24.05.2009.
ATLETIKAAtletski klub KVARNERM2DK Državni kupSEN SeniorskoOsijek07.06.2009.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNEReZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVaraždin26.07.2009.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERMate Lukić, Sanjin Šimić, Gordan Dugina, Andrej DorčićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPula13.06.2009.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERToni Janjić, Ivan Gržić, Filip Pravdica, Mate LukićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoVaraždin21.06.2009.
AutomobilizamAutoklub RI AutosportVlado Božičević i Gorana CrnkovićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoStubičke toplice18.10.2009.
BICIKLIZAM4000 m dohvatnoBiciklistički klub RIJEKAM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoStubičke Toplice15.07.2009.
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGONMarino Miličević i Leo BrnićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.12.2009.
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGONMarino Miličević i Leo BrnićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit19.07.2009.
Boćanjebrzinsko izbijanje-štafetaBoćarski klub VARGONLeo Brnić, Luka KukuljanM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit19.07.2009.
Boćanjestafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONMarino Miličević i Leo BrnićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit09.08.2009.
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGONMarino Miličević i Leo BrnićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit09.08.2009.
Boćanjestafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONBruno Kraljić i Ivan MičetićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit09.08.2009.
Boćanjestafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONLuka Kukuljan i Anderj BelančićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit09.08.2009.
BoćanjeparoviBoćarski klub DRENOVAMarina Džida i Vesna TomićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSelce13.07.2009.
BoćanjeparoviBoćarski klub PAŠACNives Martinaš i Mira ČargonjaZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSelce13.07.2009.
BoćanjeparoviBoćarski klub DRENOVASnježana Naprta i Slavka KocijanZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSelce13.07.2009.
Boćanjebrzinsko izbijanje- štafetaBoćarski klub PAŠACNives Martinaš iDenize VeljačićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSelce13.07.2009.
BoćanjeBoćarski klub PAŠACZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.10.2009.
DIZANJE UTEGADizački klub RIJEKAM2DK Državni kupSEN SeniorskoKaštela01.12.2008.
DIZANJE UTEGADizački klub RIJEKAM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKaštela01.12.2008.
JEDRENJEzvijezdaJedriličarski klub GALEBMarin Lovrović ml., Siniša MikuličićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija31.10.2009.
JEDRENJE49 erJedriličarski klub CROATIAIvan i Goran IvankovićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija31.10.2009.
JEDRENJEzvijzdaJedriličarski klub RIJEKADan Lovrović i Antonio ArapovićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoOpatija31.10.2009.
JEDRENJEJedriličarski klub OPATIJAMateo Pavinčić, Anja Hamerlitz, Ivan Maračić i Lorenzo MarinčićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoŠibenik13.04.2009.
KAJAK-KANU21000 mKajak klub RabŠtokić, PeranZ2DK Državni kupKAD KadetskoNašice26.07.2009.
KaratekateŠportski karate klub LOŠINjMihaela Petrović, Mihaela Kobale, Tereza SorićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo25.04.2009.
KaratekateŠportski karate klub LOŠINjMihaela Kobale, Mihaela Petrović, Tereza SorićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka26.09.2009.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKarlovac13.01.2009.
KuglanjeparoviKuglački klub MLAKAZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoKoprivnica15.03.2009.
KuglanjeKuglački klub MLAKACvitković, Nanić, Peroš, Tomašić, Rukavina, BartolovićZ3EK Evropski kupSEN SeniorskoSkoplje Makedonija30.09.2009.
KuglanjeligaKuglački klub MLAKAZ2DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
KuglanjeligaKuglački klub RIJEKA KWSOZ3DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
NOGOMETŽenski nogometni klub RIJEKAZ2DK Državni kupSEN Seniorsko
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKADošen, Černjeka, Todorović, Simić, Anđelić, Starčević, Milosavljević, Fabris, Kramolc, Brčić, Kalebić, Miloš.Z1DK Državni kupSEN SeniorskoSplit13.12.2009.
ODBOJKAMuški odbojkaški klub RIJEKATeppert, Ostrogović, Tomić, Srdoč, Đ. Pečenković, Kršlović, Dž. Pečenković, Jurisšić, Čičković, PervanM3DK Državni kupSEN SeniorskoVaraždin20.12.2009.
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAMaras, Miloš, Kalebić, Miletić, Daničić, Simić,Sinovčić, Fabris, Brčić, Buljat, Pešut, Došen, Grbac, ŽužićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
ODBOJKAOdbojkaški klub OPATIJADukić, Vrkić, Vujović, T. Jović, Osojnak, Đorđević, Aničić, Prijić, Brnčić, Sušanj, Balzani, Mulvaj-Kopani.M3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaraždin12.04.2009.
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKADošen, žužić, Fabris, Simić, Grbac, Maras, Miloš, Miletić, Pešut, Sinovčić, Brčić, Kalebić, DaničićZ1OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoRijeka14.03.2009.
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub RIS DELNICEKristijan Kezele, Barbara PetranovićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik24.05.2009.
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub RIS DELNICEToni Nikola, Andrej ŠubatM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDubrovnik24.05.2009.
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub LOKVEJosip Vujanić, Filip VujanićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik24.05.2009.
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub TORPEDOAnamaria Vrbeta, Anamaria PetrovićZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDubrovnik24.05.2009.
Orijentacijski športštafetaOrijentacijski klub RIS DELNICEGoran Grbac, Tihomir Salopek, Matjaž ŠtanfelM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrovnik24.05.2009.
PikadoPikado klub DOMINOEdvin Topić, Filip Smrkinić, Albert Fućak, Dino Tomasini, Darko Hibšer, Vlade Belavić.M1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŽupanja19.04.2009.
PikadoPikado klub TAURUSGoran Protega, Igor Šestan, Tonči Restović, Sebastijan Pečjak, Gerlanc, Davorin ValentinM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŽupanja19.04.2009.
PikadoPikado klub DOMINOAndrea Pahor, Marina Begović, Maja Pirija, Sanja Aničić, Neva BelavićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŽupanja19.04.2009.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEGerbec, Maras, Mrčela, StragaM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb20.03.2009.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Sisgoreo, Kramarić, MulacZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2009.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Sisgoreo, Calderara, MulacZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2009.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Sisgoreo, Vrsalović, MulacZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2009.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Sisgoreo, Calderara, MulacZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2009.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKolonić, Arbanas, Simeunović, SeverM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2009.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJECuculić, Antulov, Fantulin, Smajli, MatacinM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb06.08.2009.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEEni Perčić, Nika Perčić, Sara Calderara, Marijana KrizmanićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.03.2009.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEEni Perčić, Nika Perčić, Sara Calderara, Marijana KrizmanićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.03.2009.
PLIVANJE4x100 mješovitoPlivački klub PRIMORJEDraginić, Vrsalović, Sisgoreo, ErcegovićZ3DP Državno prvenstvoJUN Juniorskosplit01.03.2009.
PLIVANJE4x100 mješovitoPlivački klub PRIMORJEKrapić, Cuculić, Simeunović, MatacinM3DP Državno prvenstvoJUN Juniorskosplit01.03.2009.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Sisgoreo, Kramarić, MulacZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb17.07.2009.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEKolonić, Arbanas, Simeunović, SeverM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb18.07.2009.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPatrizia Tonković, Eni Perčić, Nika Perčić i Sara CalderaraZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit14.07.2009.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEValnea Glvaš, , Eni Perčić,Marijana Krizmanić i Sara CalderaraZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit14.07.2009.
PLIVANJE4x100 slobodnoPlivački klub PRIMORJEKnežević, Kramarić, Marinović, PetehZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka03.07.2009.
PLIVANJE4x100 mješovitoPlivački klub PRIMORJEKnežević, Gržinčić, Marinović, PetehZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka03.07.2009.
Ronilaštvo4x200 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnsoti 3. majIvona Margetić, Elena Radić, Dora Bassi, Sanja GigovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.07.2009.
Ronilaštvo4x200 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENARoberta Cetina, Meri Drašković, Ema Ahel, Lora CindrićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.07.2009.
Ronilaštvo4x50 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENARoberta Cetina, Meri Drašković, Ema Ahel, Lora CindrićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.07.2009.
Ronilaštvo4x50 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAČupev, Perožić, Rončević, RubinićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.07.2009.
Ronilaštvo4x50 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENACetina, Požgaj, Bačić, KlopanM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.07.2009.
Ronilaštvo4x50 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnsoti 3. majMargetić, Radić, Bassi, GigovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.07.2009.
Ronilaštvo4x200 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENARobert Čupev, Marko Perožić, Marko Rončević, Igor RubinićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.07.2009.
Ronilaštvo4x200 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAMarino Cetina, Luka Požgaj, Mateo Bačić, Toni KlopanM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.07.2009.
Ronilaštvo4x100 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENARobert Čupev, Marko Perožić, Marko Rončević, Igor RubinićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.07.2009.
Ronilaštvo4x100 m plivanje perajamaKlub podvodnih aktivnsoti 3. majIvona Margetić, Elena Radić, Dora Bassi, Sanja GigovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb05.07.2009.
RUKOMETRukometni klub PEĆINEM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetsko
RUKOMETRukometni klub ORIJENT-PRESEOFLEXSkorić, Nalić, Nikić, Samardžić, Babić, Konta, Milosavljević, Grubić, Nalić, gabrić, Gršković, Debelić, Bilobrk, RibarićZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče03.05.2009.
RUKOMETRukometni klub LIBURNIJA - OpatijaArapović, Kožul, Vičić, Hlanuda, Vukić, Potočnjak, Stefanović, Lazarin, D. Vuković, B. Vuković, Silli, Sesar, Debelić, DelačZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoPloče03.05.2009.
RUKOMETRukometni klub ORIJENT-PRESEOFLEXBramac, Juričić, Perković, Šahini, Konta, Milosavljević, Tabar, Debelić, Toto, Afrić, Ježić, Gvačić, Marijanović, Markov, IvančićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag22.02.2009.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac18.04.2009.
RUKOMETRukometni klub MATULJI 2001M3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac18.04.2009.
RUKOMETRukometni klub PEĆINEMrakovčić, Šunjić, Lukačić, Štefančić, Klić, Stipčić, Rogić, Baretić, Acalinović, Matošević, Rončević, RavlićM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka24.05.2009.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJADuško Pavasovič, Ognjen Jovanić, Ante Šarić, Darko Dorić, Borka FrančiškovićM1DK Državni kupSEN SeniorskoŠibenik24.05.2009.
ŠahŽenski šahovski klub LUCIJAMirjana Medić, Kristina Šolić, Petra Kruljac, Radmila ŠvaljekZ1DK Državni kupSEN SeniorskoŠibenik24.05.2009.
ŠahŠahovski klub RIJEKABoris Gračev, Ognjen Cvitan, Mišo Cebalo, Jole Petrov, Boris GolubićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik24.05.2009.
ŠahŽenski šahovski klub LUCIJAMarija Muzičuk, Mirjana Medić, Kristina ŠolićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik27.09.2009.
Samostrelsamostrel IR 1800Športski streljački klub DUB MALINSKAAndrej Krstinić, Bogdan Nenadić, Emanuel DorčićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVinkovci01.08.2009.
Samostrel18 m samostrelŠportski streljački klub DUB MALINSKAAndrej Krstinić, Bogdan Nenadić, Adriano PavletićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPožega08.03.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, PađenZ3DK Državni kupJUN JuniorskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDomika, Pađen, Host, Crnčić, PavićZ2DK Državni kupJUN JuniorskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISJeličić, Margetić, MuškovićZ3DK Državni kupJUN JuniorskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISJeličić, Margetić, Mušković, Magaš, Bujan, FilipovićZ1DK Državni kupJUN JuniorskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, FilipovićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Filipović, Jeličić, Margetić, Mušković, Magaš, Gavranić, Magaš,GavranićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirna rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISBujan, Filipović, Jeličić, Margetić, Mušković, Magaš,Z1DK Državni kupSEN SeniorskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan i Elaie Filipović (zamjena Leda Lenac)Z2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb06.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Elaie Filipović, Leda Lenc, Andrea Gavranić, Marta Jeličić, Ema Margetić, Martina Mušković, Ana MagašZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb06.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Elaie Filipović, Leda Lenac, Andrea Gavranić, Marta Jeličić, Ema Margetić, Martina MuškovićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb06.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISSimper, StojakovićZ2DK Državni kupKAD KadetskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISSimper, Stojaković, Bujan, Šimac, Skladany, Matanović, Kamenar, Popović-rZ1DK Državni kupKAD KadetskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISSimper, Stojaković, Bujan, Šimac, Skladany, Matanović, Kamenar, PopovićZ2DK Državni kupKAD KadetskoKoprivnica13.06.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Maja Pađen, Marta Crnčić, Ivana Host, Tesa Pavić, Dora MaršanićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka05.04.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Maja PađenZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka05.04.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombnirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Maja Pađen, Marta Crnčić, Ivana Host, Tesa Pavić, Dora MaršanićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka05.04.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISDavina Simper i Hana StojakovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb10.05.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISŠestan, BujanZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb10.05.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISStojaković, Simper, Šestan, Bujan, Šimac, Skladiny, Matanović, KamenarZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb10.05.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinacijaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISStojaković, Simper, Šestan, Bujan, Šimac, Skladiny, Matanović, KamenarZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb10.05.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan i Elaie FilipovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit14.03.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Elaie Filipović, Marta Jeličić, Ema Margetić, Martina MuškovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit14.03.2009.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Elaie Filipović, Marta Jeličić, Ema Margetić, Martina MuškovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit14.03.2009.
SKIJANJESki-klub RIJEKAM1ODN Ostala državna natjecanjaMLK Mlađe kadetsko
SKIJANJETrkačko skijaški klub RavnogoracM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJESkijaški klub GROBNIČANM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
SKIJANJETrkačko skijaški klub BUDUĆNOSTM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPlatak14.02.2009.
Sport gluhihkuglanjeDruštvo športske rekreacije gluhih GALEBPerković, Korlat, Jolić, Kamber, Pejašinović, BratićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoBjelovar10.05.2009.
Sport osoba s invaliditetomboćanje paroviDruštvo za športsku rekreaciju osoba s tjelesnim invaliditetom RijekaMiroslav Marilović i Rifet SaletovićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPoreč06.11.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleŠportsko ribolovno društvo ČIKAVICALjiljana Biro, Nataša RoginaZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoCrikvenica07.11.2009.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleSportsko ribolovno društvo KANTRIDAPribanić, RadinovićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoCrikvenica07.11.2009.
Sportski ribolov na moruSportsko društvo ŠKARPINADaniel Gospić, Marko Gospić, Đani UhačM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrovnik
Sportski ribolov na morulov s obaleŠportsko ribolovno društvo ARBUN, PunatLuka Pejaković i Andrija OrlićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSupetar18.10.2009.
STRELJAŠTVOzračni pištolj 10 mStreljački klub LOKOMOTIVADaria Marušić, Sanja Jureško, Snježana MatanovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.04.2009.
STRELJAŠTVOzračni puška 10 mŠportski streljački klub DUB MALINSKAEmanuel Dorčić, Toni Komadina, Adriano PavletićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.04.2009.
STRELJAŠTVOzračni puška 10 mStreljački klub LOKOMOTIVAMaja Arbanas, Maša Berić, Sanja ČustoZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb05.04.2009.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAMaša Berić, Anamarija Žigić, Maja ArbanasZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDuga Resa19.04.2009.
STRELJAŠTVOzračni puška 10 m serijskaStreljački klub LOKOMOTIVAMaja Arbanas, Maja Bruketa Bujanović, Anamarija ŽigićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb22.03.2009.
STRELJAŠTVO10 m serijska zračna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaRaisa Gojak, Lucija Novak, Zlatka HlebecZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb22.03.2009.
STRELJAŠTVO100 m VK 7,9 mmStreljački klub POLICAJACNenad Pintarić, Denis Grenko, Ivica MorićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka27.06.2009.
STRELJAŠTVO25 m , MK pištoljStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Matanović, Darija Marušić, Sanja JureškoZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStoberč14.04.2009.
STRELJAŠTVOMk- sportski poištoljStreljački klub LOKOMOTIVAJureško Sanja, Matanović Snježana, Marušić DariaZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoOsijek14.06.2009.
STRELJAŠTVO10 m zračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVASanja Čusto,Maja Arbanas, Snježana PejčićZ3DK Državni kupSEN SeniorskoSolin03.10.2009.
STRELJAŠTVO10 m zračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVASanja Jureško, Daria Marušić,Snježana MatanovićZ3DK Državni kupSEN SeniorskoSolin03.10.2009.
STRELJAŠTVO10 m zračna puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKAAndrej Krstinić, Bogdan Nenadić, Adriano PavletićM3DK Državni kupSEN SeniorskoSolin03.10.2009.
STRELJAŠTVOmalokalibarska puška 50 mStreljački klub POLICAJACDenis Grenko, Ivica Morić, Nenad PintarićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka28.06.2009.
STRELJAŠTVOMK PUŠKA 3x10 TROSTAVStreljački klub LOKOMOTIVAM.Hlača, L.Bratus, G.ButoracZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSolin, Stobreč04.07.2009.
TAEKWONDOformeTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaBELMIN BAŽDALIĆ, DINO BOŽIČEVIĆ, MARKO JELIĆ, MARKO STOJANOVIĆ DOMAGOJ KURTEŠ-SALKANOVIĆM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUmag13.06.2009.
TAEKWONDOformeTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaDARIJA DAMJANOVIĆ, ASTRID PIBERNIK, MATEA RAKUN, ENA FIBINGER BOŽENA VLAJINIĆZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag13.06.2009.
TAEKWONDOformeTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaDARIJA DAMJANOVIĆ, ASTRID PIBERNIK, MATEA RAKUN, ENA FIBINGER BOŽENA VLAJINIĆZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag13.06.2009.
TAEKWONDOformeTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaLUKA RAKUN, IVAN STOJANOVIĆ, ANDREJ GUDAC, MARIN ŠUŠNJAR, MARIN SPASOJEVIĆM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUmag13.06.2009.
TAEKWONDOformeTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaLUKA RAKUN, IVAN STOJANOVIĆ, ANDREJ GUDAC, MARIN ŠUŠNJAR, MARIN SPASOJEVIĆM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoUmag13.06.2009.
TAEKWONDOspecijalne tehnikeTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaAstrid Pribenik i Božena VlajinićZ3EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoSlovenija17.05.2009.
TENISparoviTenis klub PEĆINEDino Marcan i Ivan Turidić- MedveščakM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoMakarska09.05.2009.
VESLANJEdvojac s kormilaromVeslački klub JADRANMarin Bogdan, Karlo Udovičić, kormilar Arman FilipovićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.05.2009.
VESLANJElaki dvojacVeslački klub JADRANNickola Udovičić, Josip BrusićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb16.05.2009.
VESLANJEdvojac bezVeslački klub JADRANKarlo Udovičić i Domagoj DumančićM6SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoFrancuska08.08.2009.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub JADRANDomagoj Dumančić, Karlo UdovičićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb, Jarun
VESLANJEdvojac na parićeVeslački klub JADRANSušac, ŠvendaM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb, Jarun