Sport Disciplina Naziv kluba Sastav ekipe Spol Plasman Kategorija takmičenja Dobna kategorija Mjesto održavanja Datum
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERVrečko, Šimić, Kraljević, PekićM1DK Državni kupSEN SeniorskoVaraždin08.06.2008.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERĐini, Parlov, Karanikić, VučkovićZ2DK Državni kupSEN SeniorskoVaraždin08.06.2008.
ATLETIKA4x400 mAtletski klub KVARNERMajer, Šulić, Gržetić, KraljevićM3DK Državni kupSEN SeniorskoVaraždin08.06.2008.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERVrečko,Kraljević,Sinozić,PekićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka01.08.2008.
ATLETIKA4x100 mAtletski klub KVARNERErega,Parlov,Karanikić,VučkovićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka01.08.2008.
ATLETIKA4x400 mAtletski klub KVARNERVučković,Erega,Majer,KraljevićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka02.08.2008.
ATLETIKA4X100Atletski klub KVARNERDelač,Gržić,Zelenika,LukićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoČakovec05.07.2008.
ATLETIKA4X50 mAtletski klub KVARNERZemanek,Katalinić,Gržić,JonjićM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec05.07.2008.
ATLETIKA4x50 mAtletski klub KVARNERKrmek,Gojak,Pilav,ŠtimacZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoČakovec05.07.2008.
ATLETIKAAtletski klub KVARNERM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb13.09.2008.
ATLETIKAAtletski klub KVARNERM2DK Državni kupSEN SeniorskoVaraždin08.06.2008.
ATLETIKA4x100 m mjesovitoAtletski klub KVARNERErega,Simić,Doričić,SinozićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoVaradin27.07.2008.
Automobilizamauto krossAuto sport klub KASTAVACM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoGornje Poljice, Split21.10.2008.
BICIKLIZAMdohvatna vožnjaBiciklistički klub RIJEKARafaj, Klisarić, Vrancich, ŠicM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb07.07.2008.
BoćanjeparoviBoćarski klub PAŠACNives Martinaš i Denize VelčićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka29.06.2008.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub PAŠACNives Martinaš i Denize VelčićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka29.06.2008.
BoćanjeparoviBoćarski klub MARINIĆIDolores Šebelja i Tatjana CvečićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka29.06.2008.
BoćanjeparoviBoćarski klub PAŠACLjubomira Čargonja i Zlata IvićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoRijeka29.06.2008.
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGONLeo Brnić i Marino MiliičevićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka01.08.2008.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONMarino Miličević i Andrej BelančićM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoLovran31.07.2008.
BoćanjeparoviBoćarski klub VARGONMarino Miličević i Leo BrnićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoLovran31.07.2008.
Boćanještafetno izbijanjeBoćarski klub VARGONLeo Brnić i Luka KukuljanM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoLovran31.07.2008.
DIZANJE UTEGAKlub dizanja utega KVARNERMiloš Sušanj, Zlatko Kišić, Daniel Andonov, Saša Čegar, Ivo Krželj, Boris Pađen, Stefan Georgiev, Nikolaj IvanovM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoKaštel Sućurac16.11.2008.
DIZANJE UTEGAKlub dizanja utega KVARNERMiloš Sušanj, Zlatko Kišić, Daniel Andonov, Saša Čegar, Ivo Krželj, Boris Pađen, Stefan Georgiev, Nikolaj IvanovM2DK Državni kupSEN SeniorskoKaštel Sućurac16.11.2008.
GIMNASTIKAvišeboj B programGimnastički klub RIJEKAM1DK Državni kupKAD KadetskoNedelišće22.11.2008.
GIMNASTIKAvišeboj B programGimnastički klub RIJEKAZ1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće22.11.2008.
GIMNASTIKAvišeboj B programGimnastički klub RIJEKAZ1DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoNedelišće22.11.2008.
GIMNASTIKAvišeboj B programGimnastički klub RIJEKAZ1DK Državni kupJUN JuniorskoNedelišće22.11.2008.
GIMNASTIKAvišeboj C programGimnastički klub RIJEKAM1DK Državni kupSEN SeniorskoNedelišće22.11.2008.
JEDRENJEklasa zvijezdaJedriličarski klub 3.MAJMarin Lovrović mlađi i Siniša MikuličićM4OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoMiami02.02.2008.
JEDRENJEklasa 420Jedriličarski klub CROATIATea i Niki KeserZ3DP Državno prvenstvo Crikvenica05.10.2008.
JEDRENJEklasazvijezdaJedriličarski klub 3.MAJMarin Lovrović i Siniša MikulučićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar09.10.2008.
JEDRENJEklasa zvijezdaJedriličarski klub 3.MAJMarin Lovrović mlađi i Siniša MikuličićM15OI Olimpijske igreSEN SeniorskoPeking10.08.2008.
JEDRENJEklasa zvijezdaJedriličarski klub 3.MAJMarin Lovrović mlađi i Siniša MikuličićM12SP Svjetsko prvenstvoSEN SeniorskoMiami
JEDRENJEklasa zvijezdaJedriličarski klub 3.MAJMarin Lovrović mlađi i Siniša MikuličićM4OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoSplit
JUDOJudo klub RIJEKANino Kera, Mladen Vuković, Ivan BušićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoPula08.11.2008.
KaratekateKarate klub RAB-ENPIZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoVirovitica16.03.2008.
KarateKarate klub ZametDanka Zorić, Marija Škunca, Anja Klasan, Petra SvetićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSplit30.11.2008.
KarateKarate klub TAD RIJEKAEdin Jusufagić, Miroslav Maričević, Goran Lučin, Damir i Dino KurtagićM2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDaruvar07.12.2008.
KarateKarate klub OPATIJANeven Martić, Aron Hržić, Ivan Janković, Zoran Konevski, Rene Barak, Dean Pandžić, Ivan RašićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDaruvar07.12.2008.
KarateKarate klub RI-CROATIAPetra Volf, Ivana Bebek i Petra NaranđaZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDaruvar07.12.2008.
KarateKarate klub TAD RIJEKAJelena Kovačević, Azra Saleš, Ema AničićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDaruvar07.12.2008.
KaratekateŠportski karate klub LOŠINjTereza Sorić, Mihaela Kobale, Dajana DrčaZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb12.10.2008.
Kick-boxingsemi contactKick-boxing klub SUŠAKM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoĐakovo06.04.2008.
KOŠARKAKošarkaški klub KVARNER NRDatković, Marinelli, Toić, Periša, Šamanić, Hamidović, Boban, Surina, Kučan, Miočić, PernušM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka10.05.2008.
KuglanjeKuglački klub MLAKANika Citković,Martina Nanić,Maja Nanić, Marina Bašić Palković i pričuva Marina PrinmoracZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoBjelovar21.01.2008.
KuglanjeKuglački klub MLAKAMaja Nanić i Nika CvitkovićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.02.2008.
KuglanjeKuglački klub RIJEKATihana Kopić i Snježana KramarZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka09.02.2008.
KuglanjeKuglački klub MLAKANika Citković, Maja i Martina Nanić, Marina Primorac, Martina Bašić PalkovićZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb07.12.2008.
KuglanjeKuglački klub RIJEKAZ3OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoZagreb04.10.2008.
KuglanjeKuglački klub ADRIANEONM2OS Međunarodno takmičenjeSEN SeniorskoZagreb04.10.2008.
ODBOJKAOdbojkaški klub OPATIJAM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoPoreč06.01.2008.
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAPatricija Daničić, Ivana Miloš, Magda Maras, Elena Simić, Marina Miletić, Ana Grbac, Ivana Kalebić, Paola Došen, Ivana Sinovčić, Bernarda Brčić, Tea Pešut, Orieta Žužić, Barbara Buljat i Samanta Fabris.Z1DK Državni kupSEN SeniorskoKnin20.12.2008.
ODBOJKAŽenski odbojkaški klub RIJEKAMiloš, Maras, Došen, Kovačić, Kamenjarin, Kaleb, Kalebić, Brčić, Pešut, Buljat, Simić, SimanićZ1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Orijentacijski športOrijentacijski klub LOKVEAnamarija Tusić, Andrea TusićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice26.10.2008.
Orijentacijski športOrijentacijski klub LOKVEJosip Vujnović, Ivor MajnarićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDelnice26.10.2008.
Orijentacijski športOrijentacijski klub TORPEDOEdi Grbac, Marin Štefanac, Anton ParavićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice26.10.2008.
Orijentacijski športOrijentacijski klub TORPEDONikolina Stepan, Tea KružićZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDelnice26.10.2008.
Orijentacijski športOrijentacijski klub RIS DELNICEToni Nikola, Kristijan KezeleM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDelnice26.10.2008.
PikadoPikado klub DOMINOZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSenj20.04.2008.
PikadoPikado klub DOMINOAndreja Pahor, Marina Begović, + jos 2Z2DK Državni kupSEN SeniorskoSplit14.09.2008.
PLIVANJE4x100 mjesšovitoPlivački klub PRIMORJEGrivičić,Marinović,Knežević,PetehZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit01.03.2008.
PLIVANJE4x100 mješovitoPlivački klub PRIMORJEKustić,Straga,Maras,ŠkorićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit01.03.2008.
PLIVANJE4x100 slobodnoPlivački klub PRIMORJEGrivičić,Knežević,Marinović,PetehZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit02.03.2008.
PLIVANJE4x50 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEGrivičić,Knežević,Marinović,PetehZ3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit03.03.2008.
PLIVANJE4x50 m slododnoPlivački klub PRIMORJEStraga,Škorić,Žigo,KustićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit03.03.2008.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEMitrović,Los,Sever,MatacinM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEMatacin,Sever,Smajli,MitrovićM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb09.03.2008.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović,Perčić,Calderara,MulacZ3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb09.03.2008.
PLIVANJE4X200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEPeteh,Grivičić,Knezević,MarinovićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrovnik13.07.2008.
PLIVANJE4X200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEStraga,Mrčela,Čač,RadićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrovnik13.07.2008.
PLIVANJE4x100 skobodnoPlivački klub PRIMORJEIva Grivičić, Smiljana Marinović, Donatela Straga, Matea PetehZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrovnik13.07.2008.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović, Sisgoreo, Draginić, KramarićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit18.07.2008.
PLIVANJE4x100 mjeovitoPlivački klub PRIMORJEIva Grivičić, Smiljana Marinović, Zeljana Knezević, Matea PetehZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoDubrovnik13.07.2008.
PLIVANJE4x200 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEĐina Gržinčić, Elena Tomac, Dina Tomašić, Željana KneževićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit18.07.2008.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEĐina Gržinčić, Elena Tomac, Lorena Ercegović, Ira TodeskiniZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoSplit18.07.2008.
PLIVANJE4x100 m slobodnoPlivački klub PRIMORJEErcegović,Mulac,Calderara,KrizmanićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb25.07.2008.
PLIVANJE4x100 m mješovitoPlivački klub PRIMORJEMitrović,Los,Sever,MatecinM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb25.07.2008.
PLIVANJE4x100 m slobodniPlivački klub PRIMORJEMitrović, Smajili, Sever,MatecinM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb25.07.2008.
Ronilaštvo4x50 m plivanje s perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAStarčić,Čupev,Perožić,RončevićM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Ronilaštvo4x100 m plivanje s perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAStarčić,Čupev,Perožić,RončevićM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Ronilaštvo4x200 m plivanje s perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENAStarčić,Čupev,Perožić,RončevićM1DP Državno prvenstvoSEN Seniorsko
Ronilaštvo4x50 m plivanje s perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENABačić, Klopan, Rubinić, StipkovićM1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Ronilaštvo4x100 m plivanje s perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENABačić, Klopan, Rubinić, StipkovićM1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Ronilaštvo4x50 m plivanje s perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENACetina, Cindrić, Bačić, RačkiZ1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Ronilaštvo4x50 m plivanje s perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENACetina, Cindrić, Kristić, RačkiZ1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
Ronilaštvo4x200 m plivanje s perajamaKlub podvodnih aktivnosti KOSTRENACetina, Cindrić, Bačić, RačkiZ1DP Državno prvenstvoKAD Kadetsko
RUKOMETmini rukometRukometni klub VINODOLAneta Starčević, Iva Tomić, Petra Filipović,Stela Butorac, Marta Filipović, Tina Vergić,Antonija Butković, Ana Malešević, Iris Spoja, Nika MesarosZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac13.04.2008.
RUKOMETmini rukometRukometni klub TRSATFran Buneta, Sandro Samardžić, Marko Prpić, Karlo Marić, Andre Pavletić, Petar Colić, Dario Ujević, Emanuel Dragičević, Kristijan Dragičević, Ivan TurakovićM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac20.04.2008.
RUKOMETmini rukometRukometni klub ZAMET RIJEKAM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac20.04.2008.
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka15.06.2008.
RUKOMETMuški rukometni klub KOZALAM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka15.06.2008.
RUKOMETmini rukometRukometni klub ZAMET RIJEKATin Škorić, Dino Islamović, Dorijan Dončević, Dominik Gržac, Niko Balota, Robert Medvedec, Sandro Tomić, Dominik Kranjac, Alen Memić,Marko ŽepinaM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac13.04.2008.
RUKOMETRukometni klub ORIJENT-PRESEOFLEXDramac, Juričić, Perković, Šahini, Konta, Milosavljević, Tabar, Iskra, Vučić, Ježić, Babić, Markov, DebelićZ1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoLabin
RUKOMETmini rukometRukometni klub LIBURNIJA - OpatijaZ3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoKarlovac20.04.2008.
RUKOMETRukometni klub PEĆINEMrakovčić, Šunjić, Lukačić, Štefančić, Klić, Stipčić, Rogić, Karaula, Baretić, Rončević, Mandekić, Baričević, Crnić, VičevićM2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoRijeka i Kostrena01.06.2008.
RUKOMETRukometni klub LIBURNIJA - OpatijaKristina Tonković, Andrea Kinoli, Monika Kožul, Anja Vukić, Anđela Bilobrk, Isabella Lazarin, Nina Vičić, Mia Stefanović, Deny Vuković, Laura Fumis, Ana Debelić, Daria Omerdić, Iva Karlić, Lisa Mataija, Andrea Hlanuda, Gloria DelačZ2DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoLabin
RUKOMETRukometni klub ZAMET RIJEKAK. Kozina, Prskalo, Bukvić, Katulić, Bracanović, Kovačević, Vučko, Černeka, Đurica, B. Kozina, Vučetić, Šćulac, Zupčić, ŠpiranecM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb08.06.2008.
ŠahŠahovska škola GORANKATihana Lisac, Andrea Starčević, Barbara RačkiZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoNašice26.12.2008.
ŠahŠahovski klub LIBURNIJAM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik01.10.2008.
ŠahŠahovski klub RIJEKAOgnjen Cvitan, Slovenac Luka Lenič, Mišo Cebalo, Boris Golubović, Jole PetrovM1DK Državni kupSEN SeniorskoŠibenik24.05.2008.
ŠahŽenski šahovski klub LUCIJAMirjana Medić, Kristina Šolić, Ana MuzičukZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoŠibenik01.10.2008.
SavateDruštvo borilačkih vještina samoobrane CRIKVENICAM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoCrikvenica06.04.2008.
SavateDruštvo borilačkih vještina samoobrane CRIKVENICAM1DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoCrikvenica06.04.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMartina Mušković,Kristina Hlanuda, Patricija Buškulić,Karla Jeletić, Rebecca Domika, Maja Pađen, Lara Klapan, Ivana Host, Virna Šegota, Ema AhelZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.04.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMartina Mušković,Kristina Hlanuda, Marta Crnčić,Karla Jeletić, Rebecca Domika, Maja Pađen, Lara Klapan, Ivana Host, Virna Šegota, Ema AhelZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.04.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić,Lenac, Babić,Markovinović,Bujan, Filipović,Drašković,Jeličić,MagašZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLeda Lenac i Vana BabićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb02.03.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić,Lenac, Babić,Markovinović,Bujan, Filipović,Drašković,JeličićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb02.03.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMonica Marinelli, Mia Maček, Andrea Gavranić, Tara Pavić, Andrea Markovinić, Leda Lenac, Vana Babić, Lucija Bujan, Meri Drašković, Marta JeličićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit18.05.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMarija Đudarić i Tara pavićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit18.05.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMarija Đudarić, Mia Maček, Andrea Gavranić, Tara Pavić, Andrea Markovinić, Leda Lenac, Vana Babić, Lucija Bujan, Meri Drašković, Marta JeličićZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoSplit18.05.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMartina Mušković, Kristina HlanudaZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.04.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISMaja Pađen, Rebecca DomikaZ2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb13.04.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Dora Maršanić, Zora Bujan, Mia Šestan, Vivian Skladany, Davina Simper, Hana Stojaković, Enia ŠimacZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb15.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Dora Maršanić, Zora Bujan, Mia Šestan, Vivian Skladany, Davina Simper, Hana Stojaković, Enia Šimac, Klara JukicaZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb15.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Dora Maršanić R: Klara JukicaZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZagreb15.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Dora Maršanić R; Klara JukicaZ3DK Državni kupKAD KadetskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Dora Maršanić, Zora Bujan, Mia Šestan, Vivien Skladany, Davina Simper, Hana Stojaković, Enia Šimac, R: Klara JukicaZ1DK Državni kupKAD KadetskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Dora Maršanić, Zora Bujan, Mia Šestan, Vivien Skladany, Davina Simper, Hana Stojaković, Enia Šimac, Klara JukicaZ1DK Državni kupKAD KadetskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Maja Pađen, Kristina Hlanuda, Martina Mušković, Ivana Host, Ema Ahel, Marta Crnčić, Virna ŠegotaZ3DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISEma Margetić, Vana Babić, Leda Lenac, Lucija Bujan, Noemi Dessardo, Meri Drašković, Marta Jeličić, Ana Magaš, Andrea Markovinović, Tara PavićZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTara Pavić i Marija ĐudarićZ3DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Tara Pavić, Vana Babić, Meri Drašković, Leda Lenac, Andrea Markovinović, Andrea Gavranić, Monica Marinelli, Marija Đudarić, Mia MačekZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Dora Maršanić, R: Klara JukicaZ2DK Državni kupKAD KadetskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISTesa Pavić, Dora Maršanić,Zora Bujan, Mia Šestan,Vivien Sklanady, Davina Simper, Hana Stojkavoić,Enia Šimac R;Klara Jukica,Z1DK Državni kupKAD KadetskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISKristina Hlanuda, Martina MuškovićZ2DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Maja PađenZ3DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Maja Pađen, Kristina Hlanuda, Martina Mušković, Ivana Host, Ema Ahel, R; Marta Crnčić, Virna ŠegotaZ2DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISRebecca Domika, Maja Pađen, Kristina Hlanuda, Martina Mušković, Ivana Host, Ema Ahel, Marta Crnčić, Virna ŠegotaZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISVana Babić, Leda LenacZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISEma Margetić, Antonija Razumović,CossutaZ3DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISEma Margetić, Vana Babić, Lenac, Bujan, Dessardo, Drašković, Jeličić,Magaš, Markovinić,Pavić TaraZ1DK Državni kupJUN JuniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISPavić Tara, Marija ĐudarićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEduoKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Monica MarinelliZ2DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEtimKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Tara Pavić, Babić,Drašković, Lenac, Markovinić,Gavranić,JeličićZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka22.06.2008.
SINKRONIZIRANO PLIVANJEkombinirana rutinaKlub sinkroniziranog plivanja PRIMORJE AQUA-MARISLucija Bujan, Tara Pavić, Babić,Drašković, Lenac, Markovinić,Gavranić,Marinelli, Đudarić,MačekZ1DK Državni kupSEN SeniorskoRijeka22.06.2008.
SKIJANJESki-klub RIJEKAM2DK Državni kupMLK Mlađe kadetskoWeinebene, Austrija26.03.2008.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleŠportsko ribolovni klub JADRANPaolo Čavar i Igor SušanjM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoUgljan28.09.2008.
Sportski ribolov na moruudičarenje s obaleŠportsko ribolovno društvo ARBUN, PunatLuka Pejaković i Andrija OrlićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoUgljan05.10.2008.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski športski klub SRDOČIMario Divković i Nikša Sinčić- ZagrebM2DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDugo Selo04.05.2008.
STOLNI TENISparoviStolnoteniski športski klub SRDOČITomislav Pucar i Luka Vladović - SplitM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDugo Selo04.05.2008.
STRELIČARSTVOsloženi lukStreličarski klub RIJEKAAnđelo Šuvak, Sebastijan Grbac, Matija AntešićM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoSisak20.09.2008.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAMaša Berić, Martina Hlača, Ivana FilipovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar19.04.2008.
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Matanović, Daria Marušić, Sanja JureškoZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar19.04.2008.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAMaja Arbanas, Sanja Čusto, Anamaria ŽigićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar19.04.2008.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVABruketa Bujanović,Žigić,ĆutićZ1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb15.03.2008.
STRELJAŠTVOzračna puškaŠportski streljački klub DUB MALINSKAM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar20.04.2008.
STRELJAŠTVOserijska zracna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaKristina Doberc, Linda Paragvaj, Lucija NovakZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDuga Resa13.04.2008.
STRELJAŠTVOserijska zracna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaRaisa Gojak, Linda Paragvaj, Lucija NovakZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDuga Resa13.04.2008.
STRELJAŠTVOserijska zracna puškaStreljačka sekcija DVD OpatijaPamela Samardžić, Zlatka Hlebec, Raisa Gojak, Suzi LunderZ2DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb26.04.2008.
STRELJAŠTVOlezeći stavStreljački klub PAPIRNIČARDenis Sudar, Vinko Mamić, Filip KavranM2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka05.07.2008.
STRELJAŠTVOstandard zračna puškaStreljački klub MALI LOŠINJFjodor Krstatić, Rajko Bogdanović, Simon NikolićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZadar20.04.2008.
STRELJAŠTVOstandard zračna puškaStreljački klub MALI LOŠINJNenad Bogdanović, Patrik Botić, Mario AlagićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoZadar19.04.2008.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljački klub MALI LOŠINJNenad Bogdanović, Patrik Botić, Mario AlagićM3DP Državno prvenstvoKAD KadetskoDuga Resa12.04.2008.
STRELJAŠTVOserijska zračna puškaStreljački klub MALI LOŠINJFjodor Krstatić, Rajko Bogdanović, Simon NikolićM3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoDuga Resa13.04.2008.
STRELJAŠTVOzračna puškaStreljački klub LOKOMOTIVAMaša Berić, Martina Hlača, Ivana FilipovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka18.05.2008.
STRELJAŠTVOzračni pištoljStreljački klub LOKOMOTIVASnježana Matanović, Sanja Jureško, Darija MarušićZ1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoRijeka18.05.2008.
STRELJAŠTVOsport pištolj 30 +30Streljački klub LOKOMOTIVASanja Jureško, Daria Marušić,Snježana MatanovićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStobreč14.09.2008.
STRELJAŠTVOmk puška trostav 3x20Streljački klub LOKOMOTIVAMaja Bruketa Bujanović, Sanja Čusto, Maša BerićZ3DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoStobreč14.09.2008.
STRELJAŠTVOsamostrelŠportski streljački klub DUB MALINSKAM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoMalinska08.06.2008.
STRELJAŠTVOležeći stavStreljački klub LOKOMOTIVAMasa Berić, Martina Hlača i Ivana FilipovićZ1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka05.07.2008.
STRELJAŠTVOtrostavStreljački klub LOKOMOTIVAMasa Berić, Martina Hlača i Ivana FilipovićZ2DP Državno prvenstvoKAD KadetskoRijeka05.07.2008.
STRELJAŠTVOvk puškaStreljački klub POLICAJACNenad Pintarić, Denis Grenko, Ivica MorićM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb21.09.2008.
TAEKWONDOTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaM1DP Državno prvenstvoKAD KadetskoIvanec08.11.2008.
TAEKWONDOapsolutna kategorija + 75 kgTaekwon-do klub RIJEKA – ITF verzijaMarin Sušnjar, Andrej Gudac, Davor FibingerM1EP Evropsko prvenstvoJUN JuniorskoPoreč01.06.2008.
VATERPOLOVaterpolo klub PRIMORJE-ERSTE BANKAPilepić, Popović, Vuletić, Kapović, Vrlić, Pintarić, Bišćević, Frank, Peculić, Malenica, Fafanđel, Kapić, FrkovićM3DP Državno prvenstvoMLK Mlađe kadetskoZagreb04.05.2008.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub JADRANKarlo Udovičić i Domagoj DumančićM8SP Svjetsko prvenstvoJUN JuniorskoOttensheim27.08.2008.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub JADRANKarlo Udovičić i Domagoj DumančićM3DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZagreb27.04.2008.
VESLANJEdvojac bez kormilaraVeslački klub JADRANKarlo Udovičić i Domagoj DumančićM1DP Državno prvenstvoJUN JuniorskoZagreb27.04.2008.
Zrakoplovstvoskokovi na ciljKlub za slobodno letenje KRILA KVARNERAGoran Habschied, Goran Ratkajec, Hrvoje Saledtić, Željko Žrvnar, Nedjeljko BrdarM1DP Državno prvenstvoSEN SeniorskoZadar04.05.2008.