Please turn ON Javascript for full user experience.

Najbolji sportaši PGŽ 2017

Najuspješnija sportašica seniorka
Snježana Pejčić – Streljački klub Lokomotiva

Najuspješniji sportaš senior
Daniel Gospić – Sportsko društvo Nerezine

Najuspješnija ženska seniorska ekipa
Kuglački klub Mlaka

Najuspješnija muška seniorska momčad
Hrvatski nogometni klub Rijeka

Najuspješnija sportašica juniorka
Matea Juričić – Kuglački klub Rijeka

Najuspješniji sportaš junior
Fran Čubranić – Vaterpolo klub Primorje EB

Najuspješnija ženska juniorska ekipa
Klub sinkroniziranog plivanja Primorje AM

Najuspješnija muška juniorska momčad
Veslački klub Jadran

Najuspješnija sportašica kadetkinja
Lea Vukoja – Karate klub Tad

Najuspješniji sportaš kadet
Andrija Badža – Boksački klub King

Najuspješnija ženska kadetska ekipa
Hrvatski akademski odbojkaški klub Rijeka

Najuspješnija muška kadetska momčad
Vaterpolo klub Primorje EB

Najuspješniji u kategoriji osoba s invaliditetom
Zlatko Vučenović – Sportski klub slijepih Rijeka

Najuspješniji sportaš junior u kategoriji osoba s invaliditetom
Luka Wagner – Boćarski klub osoba s invaliditetom Pulac

POSEBNA PRIZNANJA ZA POSTIGNUTE SPORTSKE REZULTATE U 2016. g

EKIPE
Muški odbojkaški klub Rijeka            SEN
Šahovski klub Liburnija                     SEN
Atletski klub Kvarner                         JUN
Rukometni klub Zamet                      KAD
Biciklistički klub Rijeka                      KAD
Gimnastički klub Vita                        MLK

POJEDINCI
Andrej Gudac                SEN            Kickboxing klub Sušak
Marin Bosiočić              SEN            Šahovski klub Rijeka
Carrolina Bajrić             JUN             Boćarski klub Čavle ŠB
Leona Popović              JUN             Ski-klub Rijeka
Kristian Benedetti          JUN             Kickboxing klub Sušak
Lovro Paparić                JUN             Vaterpolo klub Primorje EB
Lorena Jurišić                KAD            Kickboxing klub Sušak
Marko Skender              KAD            Trkačko skijaški klub Ravnogorac
Tin Mirjanić                    KAD            Plivački klub Primorje CO
Ana Budimir                   KAD            Gimnastički klub Vita
Lara Nenadić                 KAD            Veslački klub Glagoljaš

PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIM SPORTSKIM DJELATNICIMA U 2017. g.
Vice Sep, Košarkaški klub Škrljevo

ŠKOLSKI SPORT

NAJUSPJEŠNIJE ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO OSNOVNIH ŠKOLA Osnovna škola Fran Krsto Frankopan, Krk, Školsko sportsko društvo “Frankopan”

NAJUSPJEŠNIJE ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO SREDNJIH ŠKOLA
Salezijanska klasična gimnazija, Rijeka, Školsko sportsko društvo “Dominik Savio”

NAJUSPJEŠNIJI ŠKOLSKI SPORTSKI DJELATNIK
Ljiljana Turina Bujanović, Školsko sportsko društvo Brajda, OŠ Brajda

Posebno priznanje jedinici lokalne samouprave za ulaganje u programe sporta i sportsku infrastrukturu
Grad Bakar

Print Friendly