Please turn ON Javascript for full user experience.

Najbolji sportaši PGŽ 2015.

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠI I SPORTSKI DJELATNICI PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE U 2015. g.

 

Najuspješnija sportašica seniorka
Snježana Pejčić – Streljački klub Lokomotiva

Najuspješniji sportaš senior
Andrej Krstinić – Športski streljački klub Dub Malinska

Najuspješnija ženska seniorska ekipa
Kuglački klub Mlaka

Najuspješnija muška seniorska momčad
Vaterpolo klub Primorje EB

Najuspješnija sportašica juniorka
Leona Popović- Ski klub Rijeka

Najuspješniji sportaš junior
Matej Uremović – Boksački klub Rijeka

Najuspješnija ženska juniorska ekipa
Klub sinkroniziranog plivanja Primorje AM

Najuspješnija muška juniorska momčad
Vaterpolo klub Primorje EB

Najuspješnija sportašica kadetkinja
Lana Zbašnik – Ski-klub Rijeka

Najuspješniji sportaš kadet
Antonijo Rajković – Plivački klub Primorje
Najuspješnija ženska kadetska ekipa
Stolnoteniski klub Sv. Jakov

Najuspješnija muška kadetska momčad
Vaterpolo klub Primorje EB

Najuspješniji u kategoriji osoba s invaliditetom
Miroslav Matić – Atletski klub Srce za osobe s invaliditetom

 

POSEBNA PRIZNANJA ZA POSTIGNUTE SPORTSKE REZULTATE U 2015. g

EKIPE

Hrvatski nogometni klub Rijeka      SEN
Boćarski klub Vargon                      SEN
Boćarski klub Čavle ŠB                  SEN
Streljački klub Lokomotiva              JUN
Šahovski klub Liburnija                   JUN
Šahovski klub Rječina Dražice       KAD
Streljački klub DVD Opatija            KAD

 
POJEDINCI

Tea Radil                    SEN                Pomorsko športsko ribolovno društvo Arbun
Ana Znaor                  SEN                Kickboxing klub Sušak
Jelena Kovačević      SEN                Karate klub No kachi
Jana Vrsalović           JUN                 Gimnastički klub Rijeka
Ivan Vujević                JUN                 Atletski klub Kavrner
Mateo Načinović       JUN                 Boćarski klub Vargon
Marin Ercegović        JUN                 Plivački klub Primorje
Fran Bonifačić           JUN                 Atletski klub Krk
Lorena Jurišić            JUN                 Kickboxing klub Sušak
Nicholas Novaković   JUN                Taekwondo klub Sušak
Leon Kljuš                   JUN                Jedriličarsko društvo Val

 

PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIM SPORTSKIM DJELATNICIMA U 2015.

Renato Podobnik, Trkačko skijaški klub Ravnogorac

Davorin Klobučar, Udruga za rekreaciju, sport i turizam Kupa

Damir Mišković, Hrvatski nogometni klub Rijeka

 
ŠKOLSKI SPORT

NAJUSPJEŠNIJE ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO OSNOVNIH ŠKOLA

Osnovna škola Zamet, Rijeka Školsko sportsko društvo “Zamet”

 
NAJUSPJEŠNIJE ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO SREDNJIH ŠKOLA

Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka Školsko sportsko društvo “Gimnazijalac”

 
NAJUSPJEŠNIJI ŠKOLSKI SPORTSKI DJELATNIK
Damir Rabar, Školsko sportsko društvo Zamet, OŠ Zamet

 
Posebno priznanje jedinici lokalne samouprave za ulaganje u programe sporta i sportsku infrastrukturu.

Općina Malinska-Dubašnica

Print Friendly