Please turn ON Javascript for full user experience.

Najbolji sportaši PGŽ 2014.

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠI I SPORTSKI DJELATNICI PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE U 2014. g.

 

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA 
Snježana Pejčić – Streljački klub Lokomotiva

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ
Enrico Marotti – Društvo sportova na moru Volosko

NAJUSPJEŠNIJA ŽENSKA SENIORSKA 
EKIPA
Kuglački klub Mlaka

NAJUSPJEŠNIJA MUŠKA SENIORSKA MOMČAD
Vaterpolo klub Primorje EB 

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA JUNIORKA
Sara Kolak – Atletski klub Kvarner

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ JUNIOR 
Paolo Mavričić – Jedriličarski klub Opatija

NAJUSPJEŠNIJA ŽENSKA JUNIORSKA EKIPA
Karate klub Opatija

NAJUSPJEŠNIJA MUŠKA JUNIORSKA MOMČAD
Hrvatski nogometni klub Rijeka

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA KADETKINJA 
Ida Štimac – Ski klub Rijeka

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ KADET
Wiliam Vukelić – Skijaški klub Kvarner 2001

NAJUSPJEŠNIJA ŽENSKA KADETSKA EKIPA
Ženski rukometni klub Zamet

NAJUSPJEŠNIJA MUŠKA KADETSKA MOMČAD

Vaterpolo klub Primorje EB

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI OSOBA S INVALIDITETOM
Zlatko Vučenović – Športsko rekreativni klub slijepih Rijeka

POSEBNA PRIZNANJA ZA POSTIGNUTE SPORTSKE REZULTATE U 2014. g.

EKIPE
Plivački klub Primorje CO – ženska ekipa              SEN    

Hrvatski nogometni klub Rijeka                               SEN

Klub sinkroniziranog plivanja Primorje AM           JUN

Šahovski klub Liburnija                                              JUN

Šahovski klub Goran                                                   KAD

Streljački klub Lokomotiva                                         KAD

Muški rukometni klub Kozala                                    KAD

POJEDINCI
Nives Mladenić          SEN         Boćarski klub Pašac
Ana Znaor                   SEN         Kickboxing klub Sušak
Leo Brnić                    SEN         Boćarski klub Vargon
Andrej Krstinić           SEN         SSK Dub
Maja Zorić                  JUN         Karate klub Opatija
Boran Berak              JUN         Karate klub TAD Rijeka
Fran Čubranić           JUN         Vaterpolo klub Primorje EB
Klara Barnjak             KAD        Atletski klub Kvarner
Marina Barac             KAD         Karate klub Zamet
Lorena Jurišić            KAD         Kickboxing klub Sušak
Luka Tomljanović       KAD         Kickboxing klub Sušak

 

PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIM SPORTSKIM DJELATNICIMA U 2014.

Denis Štimac, Skijaški savez PGŽ
Damir Mišković, Hrvatski nogometni klub Rijeka

ŠKOLSKI SPORT

NAJUSPJEŠNIJE ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO OSNOVNIH ŠKOLA 
Osnovna škola Fran Krsto Frankopan, Krk                             
Školsko sportsko društvo “Frankopan”

NAJUSPJEŠNIJE ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO SREDNJIH ŠKOLA 
Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka                      
Školsko sportsko društvo “Gimnazijalac”

NAJUSPJEŠNIJI ŠKOLSKI SPORTSKI DJELATNIK 
Ljiljana Turina Bujanović, Školsko sportsko društvo “Brajda”      

JEDINICA LOKALNE SAMOUPRAVE KOJA JE NAJVIŠE ULAGALA U PROGRAME SPORTA I SPORTSKU INFRASTRUKTURU U 2014. g.

Općina Matulji

Print Friendly