Please turn ON Javascript for full user experience.

Korino Prijić osvojio zlato na juniorskom prvenstvu Hrvatske

Korino Prijić, dizač utega Kvarnera, na juniorskom prvenstvu Hrvatske što je održano u Dražicama, čak je pet puta pomicao granice državnog rekorda u kategoriji do 69 kilograma, da bi na kraju titulu državnog prvaka osvojio podigavši u trzaju 90, u izbačaju 115 odnosno u olimpijskom biatlonu 205 kg. Korina su tek tek tri boda po sinclair koeficijentu dijelila od titule najboljeg dizača prvenstva.

Članovi kluba dizača utega Rječina 75 također su ostvarili dobre rezultate. Paula Žagar je u kategoriji do 58 kilograma u izbačaju osvojila prvo mjesto, u trzaju drugo, a u olimpijskom biatlonu također drugo mjesto. Mihaela Kukuljan je osvojila četvrto mjesto u svim disciplinama u kategoriji do 48 kg. Lovro Mudnić je u kategoriji do 62 kg osvojio drugo mjesto u trzaju, izbačaju i olimpijskom biatlonu. Mihael Klić osvojio je broncu u svim disciplinama kategorije do 56kg.Vincento Žagar je u kategoriji do 77 kg osvojio treće mjesto u trzaju, drugo mjesto u izbačaju i treće mjesto u olimpijskom biatlonu. Valentino Kukuljan osvojio je petu poziciju u svim diciplinama kategorije do 85 kg.