Please turn ON Javascript for full user experience.

Izložba sportske fotografije 2021.

Popis nagrađenih autora i fotografija za izložbu:

Nagrađene fotografije
1. nagrada
Elvis Malagić, Vaterpolo – Hit of the face, Istarska županija

2. nagrada
Vladimir Dugandžić, Sport osoba s invaliditetom – Savršeni udarac, Splitsko- dalmatinska županija

3. nagrada
Ante Drozdek, Judo – Gravitaciji usprkos, Primorsko-goranska županija

Nagrada za Fair play
Elma Dujić, Planinarenje – Moji prijatelji, moje oči, Primorsko-goranska županija

Nagrada najboljem mladom autoru do 21. godine
Borna Jakšić, Gimnastika – Konj s hvataljkama, Osječko-baranjska županija

Pohvale
Nataša Kupljenik, Nogomet – I gol…za mrvicu, Slovenija
Tomislav Lačić, Kajak – Svom snagom, Brodsko-posavska županija
Nikola Di Giusto, Klizanje – Plavi vlak, Grad Zagreb
Goran Grudić, Jedrenje – Mali i veliki, Primorsko-goranska županija
Gorana Hunić, Tenis – Forehand, Grad Zagreb

Fotografije za izložbu
Aleksandar Tomulić, Šah – Pobjeda, Primorsko-goranska županija
Alen Zita, Aikido – Stop, Osječko-baranjska županija
Alen Zita, Mačevanje -Touche, Osječko-baranjska županija
Ante Drozdek, Košarka – Skok, Primorsko-goranska županija
Antun Bukovec, Hokej Na Travi – Gdje je lopta, Grad Zagreb
Dalibor Ševaljević, Jedrenje – Rodeo, Crna Gora
Damir Rajle, Veslanje – 4x USA, Osječko-baranjska županija
Darko Hrastovčak, Automobilizam – Jura se fura, Istarska županija
Dejan Derenčinović, Nogomet – Amir Masić – Nk Crikvenica, Primorsko-goranska županija
Denis Peroš, Motociklizam – Extreme enduro Lika, Zadarska županija
Đoko Glušica, Baseball – Udarac, Primorsko-goranska županija
Elvis Malagić, Windsurfing – Above the wave, Istarska županija
Elvis Malagić, MMA – Kaboom, Istarska županija
Elvis Malagić, Rukomet – Power shot, Istarska županija
Goran Grudić, Motociklizam – Tijesna utrka, Primorsko-goranska županija
Goran Grudić, Padobranstvo – Savršeni skok, Primorsko-goranska županija
Goran Grudić, Paragliding – Let u zalazak, Primorsko-goranska županija
Gorana Hunić, Bodybuilding – Triceps maker, Grad Zagreb
Igor Kupljenik, Alpsko skijanje – Savitljivost, Slovenija
Igor Kupljenik, Hokej na ledu – Neće moći, Slovenija
Igor Kupljenik, Skijaški letovi – Noćno letenje, Slovenija
Igor Kupljenik, Rukomet – Lastavica, Slovenija
Igor Kupljenik, Snowboard – Ravnoteža, Slovenija
Igor Kupljenik, Nogomet – Veselje, Slovenija
Ivan Maroš, Nogomet – Vukovarsko-srijemska županija
Ivona Trtanj Šneler, Kick Boxing – Hrabrost, Primorsko-goranska županija
Jerko Pamuković, Rafting – Končar, Splitsko-dalmatinska županija
Josip Biro, Skateboarding – Ekstremni, Osječko-baranjska županija
Krešimir Šarić, Veslanje – Jutarnji trening na Jarunu, Zagrebačka županija
Kristina Matijaš, Sportski ples – Dancers, Sisačko-moslavačka županija
Leo Tomić, Taekwondo – Pa je ti krivo pogledaj, Splitsko-dalmatinska županija
Manuel Angelini, Plivanje – Ujednačenost, Istarska županija
Marin Tironi, Karate – Čista petica, Grad Zagreb
Marko Šivak, Biciklizam – Gužva prije starta, Grad Zagreb
Miro Dežulović, Jedrenje – Bofora, Primorsko-goranska županija
Nataša Kupljenik, Sportsko Penjanje – Pure Elegance, Slovenija
Nebojša Anić, Wakeboard – Svom snagom, Primorsko-goranska županija
Nermin Stambolija, Nogomet – Ravnopravnost u igri, Bosna i Hercegovina
Neven Jurjak, Tenis – Carlos Alcaraz, Istarska županija
Nikola Di Giusto, Atletika – Black vs. Yellow, Grad Zagreb
Nikola Di Giusto, Ritmička Gimnastika – Ravnoteža, Grad Zagreb
Roni Brmalj, Sinkronizirano plivanje – Uhvati me, Primorsko-goranska županija
Silvija Butković, Maraton lađa – Slavonski suton, Osječko-baranjska županija
Silvija Butković, Jedrenje – Cik-Cak, Osječko-baranjska županija
Tomislav Lačić, MTB – Istjerivanje babe vještice, Brodsko-posavska županija
Vladimir Dugandžić, Sport osoba s invaliditetom – Zagrljaj sportaša, Splitsko-dalmatinska županija

Katalog – Izložba sportske forografije 2021

Print Friendly, PDF & Email